Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

REA zeby nie bylo ze nie przesrzegałam.... a Klaudia bedziesz winna jak sie REA w szpitalu znajdzie leki takie silne i wóde jej lejesz?? a dlaczego jej teraz nie ma oj nie wiem moze szpital ja czeka... zobaczycie ze REA w szpitalu wyladuje.... a mnie dzis jajniki napieprzaja.... nie wiem dlaczego.... i jest wmiare dupnie..... jakos.... ale weekend... zaraz doma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widzę, że tu dziś mała popijawka jest. No to ja zgodnie z wczorajszą obietnicą też coś przyniosłam. Chciejka jesteś? Została mi jeszcze wódka weselna to poleję po drinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Wam opowiem jaki mam dziś dzień. Najpierw rano przed pracą wdepłam w gów.. . Potem dowiedziałam się, że muszę pisać jednak odwołanie od decyzji w sprawie syna, bo dali mu grupę lekką a przy takiej nie ma zniżek na komunikację PKP i nie dostanę zasiłku pielęgnacyjnego. Chamy!!!! Ale sprawa w sądzie o alimenty super. Dostałam więcej na dzieci. Tyle ile chciałam. Nie miałam wygórowanych pragnień więc mi przyznali!!!! Trzeba to uczcić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewika jestem,ale mnie nie ma ....dzis dola zalapalam..a teraz tylko czytam od czasu do czasu bo moim serduszkiem sie zajmuje(bratanica) :) jak sprawa,wywojowalas cos? jak plecy mam nadzieje ze skonczylo sie na plastrach rozgrzewajacych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika super!!!! mowilam,ze bedzie dobrze...ja dzis cos wypije,ale jak mala pojedzie :) teraz baje oglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plecy jeszcze trochę bolą ale plastrów już nie nakleję. No Chciejka. Wczoraj ja dziś Ty. Musisz sobie chlapnąć. Będzie lepiej. Ja też wczoraj byłam na takich forach i powiem Ci że też mi nie jest lekko. Ja czekam do 1.04 ale już tracę nadzieję. Polewam mocnego drina!!! Na smutki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo korci mnie żeby jutro zrobić test. Jutro 24 dc a mam zawsze 27. Robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika,nie wiem a jak wyjdzie I krecha,dola zalapiesz,a wynik nie bedzie wiarygodny?ja bym poczekala,wiem,ze ciezko,ale dasz rade 2 dni nie zrobia roznicy,a moze byc roznica w wyniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie złapię doła. A przynajmniej będę wiedziała że mam na @ czekać i tyle. Dość mam wpatrywania się w siebie. A nadzieję będę miała do środy póki @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Jeszcze to przemyślę dokładnie. Jak co to dam znać jutro. Na razie muszę spadać stąd. Może będę wieczorkiem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Folik zaraz winna!winna!co Ty w sądzie pracujesz?Akurat REA miała oszukanego drineczka z kropelką wódeczki ;) A teraz pewnie śpi w nocy się ocknie i będzie pisać.Ewika ja na Twoim miejscu bym zrobiła jak wyjdzie 1 krecha to będziesz spokojnie czekać na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolki.slyszalyscie cos o produkcie femifertil?jest pomocny dla kobiet ktore chca zajsc w ciaze.reguluje owulacje, hormony oraz poprawia wysciolke macicy.podobno po nim szybciej i latwiej zajsc w ciaze.zawiera tez caly zestaw witamin w tym kwas foliowy.w sumie czemu by nie sprobowac?ja dzisiaj bylam na pobraniu krwi.mam robione szczegolowe badania na tarczyce.a za 10 dni znowu bede starac sie o moja fasoleczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika pisałam wyżej, że mnie też kusi oj kusi, a ja mam mieć @ 30 :) Jutro zmierze tempke, jesli bedzie w górze to chyba zrobie, no chyba ze bede miała duuuużo zajęć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie robiłam testu. Jak co to jutro z rannego moczu. Ale myślę, że będzie jedna krecha bo zaczyna mi burczeć w podbrzuszu a to niedobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna bonda ja nie mierzę temp. Ale raz zmierzyłam ale wieczorem i miałam niską więc coś musi być nie tak. A jakie długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się dziś pierwsza:)Któras ma ochotę na poranną kawkę? Ja już pije taką z ekspresu z duuuużą ilością mleka:)Życze miłego dnia , słoneczko za oknem wskazuje,że będzie przyjemny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Robiłam ten test. Tak jak myślałam wyszła I krecha. Na razie lecę bo syn ma w poniedziałek bierzmowanie więc trzeba coś posprzątać, popiec i ugotować . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja nie wytrzymałam i zrobiłam test, nie wiem jak to możliwe, w końcu bzzz bylo tylko 2 razy i wyszły II kreski, jestem w szoku! jedna jest mniej wyrażna ale wyraźna. Oczywiście w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda ..wielkie GRATULACJE !!!!! kochana ciesze sie razem z Toba!!!!! szczerze super!!!! jak M zareagowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno bonda 🌼🌼😍dla Ciebie!Cieszę się baaardzo!jak widać nie trzeba bzzzz 5 razy na dzień żeby zafasolkować ;) Wykąpałam się i zaraz będę kąpać małą.Coś mnie choroba bierze REA!Zaraziłaś mnie.....ach te ruskie wirusy po nich to się można wszystkiego spodziewać ;)Pozdrawiam Was dziewczynki ;* miłego wieczoru pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno_bonda---WOW!OGROMNE GRATULACJE!Fajnie,że 2 bzzz wystarczą:)może więc teoria by bzzz było w dni płodne co 2-3 dzień by żołnierzyki sie wzmocniły jest słuszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.🌼 Przepraszam ze sie nie odzywalam ale tak jak napisalam,juz przestalam sie tak napalac na to wszystko kiedy bedzie to bedzie,narazie juz mam co innego na glowie.Byc piekna i zadbana,teraz skupiam sie na sobie czyli makijaze,pazurki dzieki Kate79:-) i pasemka,a nie jakies sluzy i pieprzone temperatury co skacze jak sie je chce.mam juz dosc..Chce zmienic cos na wiosne.A dzis wlasnie porzadki w calym domu porobilam posprzatalam tak jak ja chce bo zawsze mezus sprzatal jak ja bylm w pracy ale wiecie jak sama wysprzatam to tak mam jak ja chce.I wlasnie teraz pije kawke.A moze za chwile sie Kate do mnie odezwie to bedziemy nawijac znowu do polnocy hehe. A Wam zycze milego weekendu:D Pozdrawiam Was wszystkie!!! 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke i zarazem sie wypisuje bo niema sensu zebym siedziala jak juz sie nie staram i nie zajmuje sluzem i tempka.Powodzenia dla wszystkich:D POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Klaudia0405..........25.03.......30..................... 26.. ........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009.........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kochane:) Nie odzywałam się 3 dni i stęskniłam się za Wami, ale firewall blokował mi kafeterię. Ewika - sprawa z Twoim synem po prostu mnie poraziła, a szczególnie jak napisałaś cenę biletu do Wa-wy z i bez zniżki! Skandal, to nie jest kraj dl normalnych ludzi. Jak tam sprawy teraz stoją? Rea - jak się czujesz, gagatku?:D Kto popija leki alkoholem, co? Wracają tu, nie chowaj się, porozmawiamy sobie poważnie:D Lola - nie znam Kate, ale pozdrów ją także ode mnie, mam nadzieję, że wraca do siebie! Klaudia - co porabiasz? Jak się czujesz? Obrałaś świetną taktykę, pełen relaks, a pewnie jeszcze szybciej zajdziesz:) Życzę Ci tego! Lola - też ostatnio odświeżałam mieszkanie, poszłam do fryzjera i pracuję nad moimi rozdwojonymi paznokciami:) Wypisujesz się z tabelki, ale zostajesz na topiku, mam nadzieję:) I oczywiście....Dziewczyna Bonda 🌻- Serdeczne gratulacje! Nareszcie się udało:) Dziewczyny, dołączajcie do Pani Bond:D Pozdrawiam resztę kobietek, co u Was? Jak spędzacie weekend?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×