Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

witam z rana :) łojezu czy wy też jesteście takie śpiące? Mam Jasia i burbonik kto chętny niech wlewa :) Ja tam zacznę od kawy albo od kilku bo mam chyba jakąs zapaść, od 7 na nogach i jeszcze powieki mi się przymykają. Pati aleś zakręcona :D Folik i co nie fajniej pociągiem? zawsze można książke poczytać to są zalety komunikacji miejskiej :D A ja wczoraj przez przypadek w necie odkryłam stronke z przepisami na ciasta, a jakie zdjęcia!!! Aż w domu biegiem wypróbowałam jeden z przepisów, byłam tak głoda a udało mi się zjeść tylko jeden placek :P (było na słodko) a w międzyczasie przegryzałam śledzikami (wyjadlam już wszystkie) i słonymi orzeszkami i pikantymi chipsami :D I padłam spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda>>> owszem moze i fajniej pociagiem tylka ja sie musze przesiadac na wschodnim a tam niefajnie jest.... chodza łchy takie ze smierdzi od nich z daleka i szczynami pachna.... bleeeee zawsze patrze czy mi czasem ktos ze strzykawa nie wyleci.... ale od wileniaka M czeka na mnie i jedziemy dalej razem.. A ja to raczej kimam a nie czytam ksiazek ale dlatego ze ja czytac nie moge jak jade bo mi niedobrze i mi sie w glowie kreci nic nie moge w pociagu czytac nawet smsa nie potrafie napisac... dziwne i glupie ale nie tylko ja tak mam.... Chciejka ty przenajmniej plamienie masz to bedzie jak nie II kreski to @ a ja co ze mna gdzie moj skok... pewnie znowu dlugasny bedziee ten cykl... tam ciasno jak sie masz juz wszystko pozamykane i pewnie zolnierze tez maja zagrodzeone.... i jajo nawet do wisły nie poplyneło.... bo go zaaresztowali w jajniku i ni uwolnili.... wrrrrrr chyba musze jednak gina odwiedzic... polejta co dziwuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIA____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja__________
Klaudia_____ piękna piosenka , ciekawe czy można ja gdzieś ściągnąć, muszę to później sprawdzić Dziewczyna Bonda________ zakręcona to ja jestem od urodzin :) ale to na maksa.... widziałaś Słonko , co przed chwilą zrobiłam? Pisałam do Klaudii na pseudonimie hahah a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Ty się kobito nie stresuj i wrzuć na luz ;) idz do gina niech Ci to jakoś wyreguluje niech zbada,zobaczy co w trawie piszczy.Ten cykl stracony to będzie nastepny i głowa do góry!Widać na nas jeszcze nie pora....cierpliwości babole co ma wisieć nie utonie o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dzis ja mam dola...weszlam na inne topiki i co?? 2 dziewczyny dzis sie dowiedzialy,ze sa w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka podaje drabine... uuu jaki ten dól wiegasny juz wykopałas.... ale to przed @ dlatego taki duzy zwykle takie sa przed terminem II kresek albo @... dawaj tuu na góre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka sraj na to... niech zachodza... przeciez TY tez bedziesz miała tylko ze troche bdzię młodsze od tamtych... ale bedzie... tylko bzykanek troszke bez gumek zafundujesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik cholera jasna,ja to chyba bezplodna jestem....Kiedys bylam z facetem 4 lata bzzz bez zabezpieczenia stosunek przerywany,wiadomo nie zawsze bylo na zewnatrz i nic!!! zaczelam robic badania,odkrylam torbiele wielkie,dorodne ze hej,wyleczylam...robili mi badania hormonalne niby w normie i pani doktor nie widzac innego wyjscia chciala zrobic laparoskopie,podpisalam zgode na operacje/zabieg,ale wszyscy odradzali,ze sama bede,ze 2 tyg kto bedzie sie mna zajmowal po wyjsciu ze szpitala(wszystko dzialo sie w Londynie)wiec zrezygnowalam..robili cytologie wyniki do dupy,mowili,ze chyna nowotwor.. chcieli robic kalposkopie(tak to chyba sie nazywa)Ale nie zdazyli bo zdecydowalam,ze wracam do polski...tu wyniki cytologi ok.Ale podejzenie POC i endometriozy.Poznalam M i dalej nic,juz na wspomagaczach jade i tez ku...a nic...Poddaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj widze ze dól sie wielki robi na maxa.... poczekaj przeciez nie masz @ jeszcze nie k.... mac.... przeciez mozesz miec palmienia ktore ustana i @ sobie odejdzie na 9 m-cy a kiedy test robisz i ile sie starasz... ja oplacilam konto na 28 dni do czerwca ciekawe czy wytrzymam z temp. do tego momemtnu bo juz sie mecze.... ale bedzie dobrze do roku bzyczenia regularnego nie mamy sie co martwic... przestan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj REA.... a u nas wesolo, wisielczo, pracowice, i zagadkowo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rea bo nie wiadomo czy beda u kogos dwie krechy czy komus podskoczy temp. hihihi, czy @ przyjda o czasie wiesz takie zagadki jak zawsze.... a co dzis u Ciebie ruszasz sie troche lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chcą mnie do szpitala, ale się nie daję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!...jeju jakie tu dziś humorki wisielcze:( Przykro mi strasznie,że tak u większości niewesoło zwłaszcza,że ja dziś mam doskonały humor!Udało mi się skończyć wcześniej prace no i mamy weekendzik!Wiadomo piąteczek więc pijemy?:) REA----zdrowiej!Jak trzeba to może idż do tego szpitala?Ze zdrowiem nie ma co igrac...a tel poprostu wylacz, nie mozesz bo sluzbowy?nawet na zwolnieniu?REA zdrowiej bo nie mam z kim pic:) PATI---w pomaranczowym tez Ci ladnie:) Feminko---dziekuje za docenienie:) Chciejko---nawet od kawki Cie odrzuca?hmm moze chociaz Ty wskoczysz nam do tej ostatniej tabelki!trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik---w tej naszej stolicy takie korki,ze rzeczywiscie pociagiem chyba szybciej. Ja praktycznie codziennie przemieszczam sie metrem bo mam to szczescie mieszkac tuz przy nim i powiem Ci ze nie zamienilabym go na samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam - to masz szczescie - bo ja mieszkam o niebo za daleko od pracy... ale czekam tylko na II krechy i spadac stad trzeba ale moze to sie ciagnac latami i latami... ale musze wierzyc ze jednak to beda miesiace bo w dni to nie wierze... ale miesiace moze... no dzis wisielce same... dołki.... i spadki nastoju... a piatek idzie czas letni bedzie pogoda niby taka sobei ale chyba bedzie coraz cieplej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Folik---tak jestem pewna,ze bedzie lepiej jak tylko sloneczko dziewczynom twarz ogrzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza dzisiaj? babony, to piątek! nic nie pijecie? mi Folik zabronił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nic nie pijeta, to po co ja nosiłam 2 flaszki?:P ja sobie sącze a co tam :) ale mnie kusi, żeby tescik zrobić, przecież one ponoś 6 dni po zapłodnieniu już wykrywają :) Jest pytanie, czy my na pewno umiemy dzieci robic? tu jest pokazane inaczej hihihi http://blip.tv/file/1658991/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonda - dawaj mi łyczka chociaż! a te babole, to nie wiem, gdzie są.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kozy!Mam coś na poprawę humoru : Przychodzi 8-letni synek do tatusia i mówi, że chce rowerek. Tatuś na to: - Nie mogę Ci kupić rowerka, bo zaciągnęliśmy duży kredyt na dom a na dodatek mama w zeszłym tygodniu straciła pracę. Następnego dnia tatuś wstaje i widzi, że synek się spakował i chce się wyprowadzać, więc go pyta, dlaczego? Synek na to: - Wczoraj wieczorem przechodziłem obok waszej sypialni i słyszałem jak mama powiedziała, że już odlatuje a ty za chwilę powiedziałeś, że też zaraz dojdziesz. Musiałbym być zdrowo stuknięty, żeby zostać tu sam z takim wielkim kredytem i bez rowerka... Przyjeżdża mąż z żoną na porodówkę, po chwili rodzą się bliźniaki, ale są rude. Żona mówi do lekarza: - Panie doktorze, co ja powiem mężowi na te rude dzieci, skoro ja i on jesteśmy ciemni? Lekarz na to, żeby powiedziała mężowi, aby przyszedł do jego gabinetu. Mężczyzna przychodzi i lekarz pyta: - Uprawia pan seks z żoną raz na tydzień? Mąż odpowiada: - Nie. - A raz na miesiąc? - Nie - Raz na pół roku? - Tak - To widzisz pan, coś tym zardzewiałym sprzętem narobił... Ojciec po długiej i dość jednostronnej dyskusji z teściową kieruje prośbe do syna: - Jasiu przynieś proszę, babci krem do ust. - Tato - pyta syn - a który to jest? - Ten z napisem \"Kropelka\" - odpowiada poirytowany ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłyście kiedyś wódkę z sokiem grapefruitowym,kawałkami mandarynek i pomarańczą?Pyyyyycha!Może którejś nalać?Zobaczcie jak się po tym humorek poprawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj REA od tych leków ręce Ci się trzęsą....;)Nie wylej bo dobreeee mniam!Ja już jestem skołowana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×