Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dzięki Ci bardzo. Chciałabym pogadać ale ja jestem z doskoku a zaraz lecę zrobić kolację dzieciom, powiesić pranie, wykapać się no i potem znów zajrzę tu. Ale to już będzie późno. Ale bardzo Ci dziękuję, wiesz samo to że se popisałam to już ciut lepiej. NA razie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Patrycja dzis ja pelnie sluzbe :) co u Ciebie ?tez masz dola,bo to dzis jakas epidemia na forum :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_____________ nie ja dziś nie mogę narzekać, poczytałam sobie teraz co naskrobałyście mnie na szczęście nic nie dolega, dziwi mnie tylko tempa, bo co dzień jest o stopień , dwa wyższa zamiast spadać ale co tam :) jakoś optymizmem u mnie ostatnio duuuuuuużżżżżżżżo, będę wspierać co niektóre biedule , w końcu one też mnie wspierały a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moja droga ja wpadam w paranoje,ale to juz napewno wiesz hehe. @ planowo jutro,ewentualnie pojutrze,sluz gesty bialy duuuzo...piersi nie bola(zawsze przed @ bolaly) reszte znasz,bo pisze o tym non stop.Temp nie mierze wiec w tym temacie odpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA____________--- ja mam szczera nadzieję, że się uda Ci zafasować, chociaż.... mnie z objawami hahahaha nie przebijesz :) mój umysł chyba przeszedł na wyższy poziom hahaha i steruje tak jak ja bym sobie marzyła, żeby było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA_____ fajnie, że jesteś - właśnie na Ciebie czekałam :) chce Cie uspokoić z tym Twoim guzkiem na tarczycy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedziała że jesteś już daleko bo doczytałam że jutro masz termin ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie moj gin przez te tablety z tropu zbil,bo teraz mi cykle poskracal :p Patrycja-ja tez jestem dobra,ale juz nie pisze,bo sama siebie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem Pati na pewno to nic groźnego ale wiesz jak to jest. Człowiek myśli, czyta na ten temat, nakręca się jak z tymi objawami na @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi objawami to chyba każda z nas. ja już ma jakieś schizy.... Raz mam objawy na ciążę( super jakaś jestem - bardziej czuła od testu ;) a raz znów objawy na wstrętną @ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA_____ po pierwsze - to każda kobieta , kt~óra urodziła dziecko ma guzek czy guzki na tarczycy i to jest zjawisko normalne, a gdy one są.... troszkę większe niż przeciętnie,,,, no cóż , pewnie taka Twoja uroda :) poza tym.... moja krewna w stanach starała się o dziecko chyba z 6 lat i nie mogli dojść , co się dzieje. Wreszcie okazało się , że ma guza na tarczycy - jak 99,99999% guzków na tarczycy i ten nie był nowotworem ale... uciskał na coś tam i powodował, że nie mogła zajść w ciążę. Więc jej to usunęli i za kilka miesięcy zafasolia się na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA____ a może Ty bardziej powści~ągliwa w pisaniu jesteś :) tych objaw~ów, żeby nie robić z siebie glupa tak jak ja hahhaha plamienia i takie tam :) koń i inne zwierzątka w lesie by sie uśmiały. Czasem to ja mam rozumek rodem z Kubusia Puchatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja plamienia nie mialam heheh,ale slabo mi bylo przez kilka dni i kawa mi dzis nie smakowala :p a malo pisze,bo jak zaczynam pisac glupoty,to Folik i REA stawiaja mnie do pionu...i chwala im za to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA_____ najczęściej takie guzki to tabletkami rozganiają, ale wierzę Ci, że się martwisz bidulko :( Mnie też w ubiegłym roku wykryli cystę jakiegoś tam.... :) pierwsze przepłakałam, bo widziałam się już na stole a potem - troszkę niebo poruszyłam, św. Ritę i Tadeusza Judę na baczność postawiłam :) A jako lekarz z zamiłowania do niekonwencjonalnego leczenia hahahh wyleczyła się sama i jakoś jej nie ma na szczęście, a jak się pojawi to ja ją już odpowiednio potraktuję, zresztą ostatnio jestem w dobrej komitywie z św. Dominikiem hahha , tak, że EWika ja tam mu dziś powiem, co to za nowe mody ustanawia, żeby moje koleżanki się stresowały :) jak mu wjadę na ambicję to od ręki Ci pomoże, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_____ tak tak ja też kawy nie mogłam i nawet słodycze mi odrzuciło tak~ą~ą~ą~ą miałam ciążę hahah i tak miałam przez miesiąc, a dodam Ci Słonko, że ja bez kawy żyć nie mogę. A teraz wreszcie nie mam żadnych objaw~ów i implantacji hahah pewnie za wcześnie, bo to dziś 26 dc ale już.... już..... zaczyna mnie ciągnąć w brzuszku hahah pewnie się zagnieżdża moja wyobraźnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w zeszłym miesiącu ja też miałam oczywiście ból cycochów, burczenie w brzuchu, biały śluz - co tam dużo białego śluzu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA____ mnie nie dziękuj :) ja to taka jestem, jak trzeba to i niebo do pionu przywołam :) zresztą zawsze byłam konkretna i jak proszę tam, wiesz na gorze o coś to wprost, bez dewocji i zbędnych szlaczków :) ale to dlatego, żebym im się nie znudziła hahaha bo do kogo ja bym poszła bidna? jak ja mam ciągle... wiesz jakieś prośby - tu na ziemi już dawno by wszyscy ze mną zwariowali, a w niebie wszyscy cierpliwi i łaskawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_____ Ty to masz łebek :) trzaba.... by było pojechać :) nagroda nobla nam sie należy a nie co dopiero e mam talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ty sie smiej,jeszcze troche a nas zamkna w bialych fartuszkach wiazanych na plecach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×