Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Pati, w piątek postawię, bo to sie alkoforum zrobi:))))) Tak jak kiedyś Chmurka pisała: na końcu pochwy, na tylnej ścianie jest taka kuleczka, wybrzuszenie, ujście macicy, po jego bokach ślepe uliczki, tu jest to pokazane: http://www.endoendo.pl/page/img/macica.jpg więc możesz badać tą kulkę. ja tego nie badam, ale jak bardzo chcesz to zobacz jak to wygląda...;) podpytaj dziewczyn, jakie mają doświadczenie, ja w tej kwestii nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, tylko do końca i na wprost, nie w ślepe zaułki, tylko prościuteńko:), aż poczujesz opór palca, gdzie kończy się pochwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego badania, cha cha:)))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się mój wk....wiony Folik podział, znowu majtki ogląda pod biurkiem.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki folik patrzę na ten twój wykres i widzę, że zaznaczyłaś odbycie się owulacji. rzeczywiście widać wszystkie objawy (śluz, macica), tylko twoja tempka jest dziwna, bo nie utrzymuje się na wyższym poziomie, tzn że nawet spada do temp przed owulacją, więc nie jest to takie normalne. czytałam że nawet typowe objawy owulacji mogą nie świadczyć o jej odbyciu, bo organizm pzrygotowuje się do niej, a jednak do jajeczkowania nie dochodzi. wtedy ten cykl nazywany jest przedłużonym. jeśli chodzi o mnie to znowu siedzę na zwolnieniu, bo wczoraj pół dnia siedziałam przy klozecie. cały czas mnie tak darło że potem już samymi sokami wymiotowałam. dzisiaj mój gin dał mi zwolnienie żebym odpoczywała. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 Klaudia0405..........25.03.......30..................... 26.. ........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............8..........7.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009.........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ hahaha jesteś boska i dosadna , tak trzymać. Mój M jest na chorobowym to zaraz pobadamy, ja mam małe łapki, ale jego do tego idealnie się nadają :) A FOLIK_____ - właśnie gdzie Folik i dlaczego od razu wk... Foliku!!!! FOLIKU!!!! gdzie jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę bo mnie Mfigielek przestawiła ;) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......26.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............8..........7.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009.........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa masz e-maila ode mnie ;) Ja nie widzę powodu żeby się wypisywać z tabelki tylko dlatego że wrzucam na luz co nie znaczy że się nie zamierzam starać ale niech się dzieje wola nieba....z nią się zawsze zgadzać trzeba!;):D Dziewczyno Bonda mam pytanko brałaś wiesiołka?O co wogóle z nim chodzi?ile tego trzeba brać?bo słyszałam różne opinie.Mfigielku leż i odpoczywaj i pamiętaj że to minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA___________ pytałam ostatnio mojego gina o wiesiołek i mówił, ze jest bardzo dobry pod warunkiem, że się go zażywa systematycznie od dnia @ do dnia przed owulacją, poprawia jakość i ilość śluzu. Ale dodał, żeby były efekty takie już na prawdę dobre należny go przyjmować przynajmniej prze 6 m-cy, na forum jest poza tym mnóstwo informacji na ten temat, poczytaj, bo może warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek - no wlasnie gdzie moja owulka.... wlasnie.... moj M mowi ze ja to termometr popsuty mam i kazał mi nowy kupic... i juz kupilam az sprawdze dzis co pokaze.... nie wiem gdzie ta durnota owul. poszła.... I wcale nie wkur.... dzis musiałam przeczekac tzw. kryzys... miałam podobne mysli jak Nowa.... nie wiem sama czy mam sie odzywac bo sila rzeczy wtedy sie nakrecamy bo o tym piszemy.... ale z drugiej strony moze lepiej pisac i co ma byc to bedzie przeciez te ktore zaciazyły tez sie jarały temp. i wszystki mi objawami nie mana to reguły.... myslenie o dzidzi towarzyszyc nam bedzie dopoki nie zaciazymy...... a pozniej jeszcze bardziej..... REA ty lachonie wrocławski ja nie mam spodnicy... ja mam spodnie..... i wcale nie robie nic w kierunku macania isprawdzania co z macica pod spodnica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie dodałam ze najbardziej dzis mnie wkurzył moj MENIO.... a dlaczego bo jak powiedziałam ze bedziemy musieli sie intensywniej starac (Dziewczyna Bonda wiem wiem nie reguła) bo ja juz zwariowałam kiedy owulka to on sie troche wykreca..... to ja teraz mu powiedziałam ze to on ma mnie badac kiedy moze byc dzidzia.... i ja mu nawet nic nie bedzie mowic.... a co ja mam sie tylko badac itp... ponoc faceci to wyczuwaja kiedy babki sa najbardzoej plodne niech sie wylsili w nastepnym cyklu to on celuje.... a jak mi sie nie zechce bzzzzz...... to nie.... a co!!!!!!!!! baran jeden.... powiedziałam mu ze od spania obok to nie bedzie dziecka.... a on niby chce dziecko i to bardzo ale mysli ze to to tak łup siup cos mi sie buntuje chłop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Foliku lachonie mój:) jak to z nimi....niby chcą, ale się boją! wygodniccy... a co mu tak cię atakował?:) boi się, że przestaniesz mu dogadzać w chorbie, opiekować się, i żyć tylko dla niego... EGOIŚCI!! mój jest taki sam, tak chcę bardzo, pewnie, tylko wiesz teraz firma, nie mamy kasy, a ty mi musisz pomóc to zrobić, tamto, może jeszcze poczekamy? to my się staramy?! Folik trzymaj mnie, bo jak strzele w łeb, to mu się zaraz klepki poprzestawiają na miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spróbuj mu gdzieś pójść, no proszę! pojadę do stolycy i od jednej kancelarii do drugiej się przejdę, aż cię znajdę!!! ty! przecież i tak wiem gdzie ona jest, bo byłam ostatnio przed zakupami, pamiętasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to mnie się wydaje, że razem zaciążymy, zobaczysz. pokażemy tym małocyklatom, że stara kadra też potrafi zaciążać, oooo! co nie? nic się nie martw, następny cykl nie pójdzie na marne. będziemy w natarciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea i Folki, a weźcie mnie ze sobą w tym nastepnym cyklu! Tak Rea bojowo nastawiona, obiecuje, więc i ja chcę:) Ja też chcę! Ja też! ( Tu tupie nogą). Wiosna, bocianow wypatruję..a tu dupa, żabę widziałam, to się liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferminko, nastawienie się liczy, to co w głowie mamy... lekarze mówią, ze jak za bardzo chcemy, to się nie uda... trzeba zbagatelizować, oszukać głowę, nie chcemy, nie chcemy, tak trzeba! WINO, MĘŻCZYZNA I ŚPIEW:))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłam to moje MEGA JAJO tobie wysłać... może jeszcze nie uciekło, gdzie nadawać????? północ południe???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna do odry poszło.... Foliku, ty GAPO, zgubiłaś swoje jajo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie:)Widzę,że dziś rozmowa troszkę o testach owu, mi nie wychodziły książkowo,ale od następnego cyklu i tak mam zamiar do nich wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - \"pojadę do stolycy \" :D kocham Twoje teksty Jak się ma Pani B.?:D Brzuszek nie dokucza, kiedy do lekarza? Klaudia - mój M prosił, bym popytała znajome Klaudie jak się czują ze swoim imieniem.:D Więc, jak się czujesz ze swoim imieniem? :P Boli mnie podbrzusze, trochę sutki, wczoraj krzyż. Temp. wysoka. Wczoraj 36,9, a dziś 36,8. Szacuję okres na środę, no, może czwartek. Z taka temp. jest szansa na ciążę? Dodam, że linia temp. niższych zaczyna się u mnie na poziomie 36,4. Całuję, Was kobietki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, od w następnym cyklu tylko wolny seks bez zobowiązań.. odpowiednie skutki mile wszakże widziane także wiesz, zakup kilka butelek wina i wio!!!!! tylko mocno jajo ściskaj, bo gubią się ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---w tym cyklu mam \"wolny sex\":)nic nie mierze, nie sprawdzam, nie obserwuje...odpuściłam. Co do winka to chyba góownie na tym topiku pijesz Ty (ostatnio z racji choroby mniej) no i ja, wiec winka u mnie pod dostatkiem:) W następnym dla odmiany mam zamiar własnie wszystko posprawdzać:)Mam już badania wypisane na 1-3 dc i na 21-23 dc:) do tego chce podobnie jak PATI monitoring,testy owu, i generalnie troche sie poobserwować....bo do mierzenia temp. chyba sie nie zmusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko, ty tam lepiej w Trójmieście pilnuj co do morza wpada, bo tam jaj zatrzęsienie:))))) tempka bardzo ładna - spada 2-3 dni przed @ więc jest SZANSA przez duże S:) dobra stawiam stówę na chmurkę! ktoś podbija?! a na Pati?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM_____ fajnie, że jesteś :) a gdzie Ty się podziewałaś przez weekend, no prócz słuchania Piaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, nie mierz, bo się wkurzysz jak Folik i Nowa..... bez sensu! no brawo, jestem pierwszym alko na liście, super! a inne po tajniacku piją, po cichaczu a mnie się na podium wsadza, dobra, ale ja piję bardzo mało;) kropelkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic nie dolega, nawet zapomniałam , że mam sutki hahahah, żadnych mdłości, bóli, słabości, krzyży i plecków, zachcianek, śledzi itd więc w tym cyklu raczej mar_ne szan_se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, M_M też tak miała i o! fasolisko, jak się patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co do winka to chyba góownie na tym topiku pijesz Ty" HA!:D Kocham Was czytać, wyłapuję tu takie perełki. Jak dotąd najbardziej płodna humorystycznie jest Reusia, buziak:D Kurde, najchętniej kupiłabym test na środę. Może ja źle określiłam przewidywaną miesiączkę? Dzień owulacji plus 14-15 dni. Oszacowałam na 2.04. Czy dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×