Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

chmurko w piątek spokojnie może wyjść i będzie okazja na winko, Nikulam już ręce zaciera:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihhi, ale się dostało Nikulam. Już wiem ,co mozna jej sprezentować:D A tak na poważnie, to lubimy w rodzinie tak babcie wyśmiewać, bo ona sie tym zawwsze przejmuje, a my boki zrywamy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kolacji hmmmm.... zrobiłam pyszną zupkę cebulową na czerwonym winie.... to może od jutra???? wiesz ja musze teraz jeść, jestem przecież na lekach... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam czytam, a tu ktoś dziewczynie bonda gratuluje! super jeszcze jedna \"do kolekcji:)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żarty żartami, ale ja z Pati i z Folikiem od przyszłego tygodnia ograniczam ogałacanie lodówki. dieta cud będzie, bo mi się jeszcze chłop odkocha, cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, zaraz WAS będzie więcej niż NAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie na nam Meg znowu uciekła, ja jej dam, gdzie ten jej adres jej, babochon jeden uciekinier!!!! Nikulam, ta to potrafi wychylić, uooooo, aż nie wiedziałyśmy, która którą odwozi:)))))))))) MEGGGGIIIII!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy żadnego głodzenia się !!! jemy normalnie i zdrowo jak chcecie zaciążyc, bo wiadomo że glodówki rozregulowują cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer ja teraz przeżywam kryzys - wisze co chwile nad kibelkiem mdli mdli mdli....ble wczoraj to mnie tak darło że myśłałam że wypluje caly żołądek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy ja. w każdym razie wzięłam się za nie miesiąc temu, dopiero kończę 1. wykres i do piątku czekam na efekt. Badam szyjkę, mierzę temp. i obserwuje śluz. Czy Tobie, Figielku, wydziela się dużo śluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, kto tu mówi o głodówkach, nigdy na to nie pozwolę, ja tak lubię jeść:))) tylko wiesz, ograniczać sie trzeba, a ja ostatnio palcem popycham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym się da!!! tak mnie wyjałowili, że w zeszłym tygodniu nic prawie nie jadłam, teraz chyba zdrowieję:)))) pcham i dalej do lodówki zaglądam....a mój M - ten to z garnka wyje zanim mu nałożę:) wieloryb dwa razy taki jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki muszę jeszcze coś zrobić na kompie a z wami niestety nie potrafię, bo ciągle zaglądam.... miłego wieczoru panienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki, ale mam lenia, ze zlewu naczynia zaraz do przedpokoju wyjdą, obiadu już chyba z tydzień nie gotowałam, ale na szczęście mąż i teściowa czuwają. Jdyne na co mnie stać jak wracam z pracyto leżenie z laptopem na kolanach, klikanie na kolejne strony... 301, 302..... i cztanie o owulkach, krechach i dietach, wiec piszcie kochane piszcie, dbajcie o mego lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, odpoczywaj sobie:) Ale opowiedz więcej o swoich odczuciach z dolnej połowy ciała:D Tzn., czy już czujesz te pękające bąbelki, czy jakieś rozciąganie? Mów wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jesteście czy poszłyście? ja mam kompa otwartego i tak ciagle jednym okiem Was podpatruję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie... Czas sie pozegnac,dziekuje za rozmowy,wspieranie,trzymanie kciukow,wspolnie picie kawki i alko w piatki...za glupie gadanie i cala reszte.Jestescie niesamowite,ciesze sie,ze moglam przez te kilka tyg z wami byc. Najwiecej czasu spedzilam z Folik i REA was szczegolnie sciskam! Zycie mi sie ostatnio nie uklada,chyba mialyscie racje co do M,bo on znowu nie wie czego chce,a ja juz nie bede marudzic jak go kocham i co ja mam zrobic..tym bardziej nie bede starala sie o dzidzie o moje wielkie ,male marzenie o nowe zycie,ktore myslalam ze stworze z M,ze powstanie kruszynka z naszej milosci,ale nie powstanie,bo milosci nie ma...nie z jego strony... Rea moze powinnas zabrac tego ruskiego dla mnie hehe....ale chyba bedzie lepiej jak pobede sama... Brzuchatki---uwazajcie na siebie,bo macie w sobie cos wyjatkowego :) Trzymam za was wszystkie kciuki,buziaki kochane PAPA. WASZA CHCIEJKA26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka bez jaj, co ty znów wypisujesz? No nie mam siły. Następna ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza! witam, Chciejko.. cóż napisac..że czasu Ci traz potzreba, spokoju , czasu, przyjaciowl..lub samotnosci, to sama zdecyduj. Zyczę Ci, aby się ułozyło, abys znalazła kogoś nie tyle wyjatkowego, a dla kogo Ty bedziesz wyjatkowa! I Z tym jedynm rodziny, dzidzi, pełni szczęścia we dwoje, potem, we troje itd.:) Mnie dziś brzuch boli jak na @, tempka juz niska, test robiłam, bo nie mogłam się powstrzymać:P Ale planowo 26 dni minie w piatek, nie wiem, czy po dosinexie moze byc późnije, wczesniej? Ale skoro owulacja była 10, 11 dc, to i małpy spodziewam się jutro. Więc musze jednak bocianow ypatrywac, żaba to nie to:) Pobudka, ja dziś mam wolne:) Może okno umyję..eee to ide po kawę i nałozyc cos bardziej odpowiedniego niz szlafrok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna, sloneczko, tez widzicie tylko panie z wózkami?:) Ja ostatnio próbuje sobie wizualizować siebie jak dostrzegam dwie kreski na teście..siebie z brzuszkiem..z wozkiem itp. MOże to pomoże, człwiek chwyta się wszystkiego. Moze wymyslimy wspólnie, jakies sposoby na pomoc w zajściu w ciąże? Ale sie opamietuję i strofuje samą sibie , bo się boje ze zwariuje i sobie wmówie, ze jestem mamą 10 latka. No dobra , ide po kawe bo zastanawialm się, czy nie skasowac teg co napisałam:) Macie prawo mnie nie zrozumiec, bo i ja mam problem:) Moze mi sie szaleństwo Folika udziela? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............8..........7.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............8...........10.11.2009.........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ Witam Was, poprawiłam tabelkę, bo mam kolejny tydzień za sobą :) Jestem cały czas na zwolnieniu. Dużo leżę, odpoczywam i codziennie Was czytam, tylko nie mam siły odpisywać. Od rana mnie mdli, zjadłam kanapke i nie przechodzi :( trochę póxno dopadły mnie te mdłoście, bo wcześniej nic a teraz czuje się okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Chciejka, przykro mi, że jednak nie po Twojej myśli, nabierz do tego dystansu, najważniejsze żebyś dostała pozwolenie, poza tym idzie wiosna więc głowa do góry, będzie dobrze! A jak sie już rozjaśni w głowie to wpadaj, nie koniecznie musisz się starać aby byc tu z nami. A ja dziś w końcu byłam na becie, wyniki jutro więc będzie wszystko jasne. @ nie przyszła jednak wczoraj :) Kurde co tam zaparkuje przed szpitalem to zawsze w cos walne, ostatnio w słup (tyłem) i dzis samochód (tez tyłem) no masakra jakaś! Co prawda nic się nie stało ani mi (wlasciwie mojemu samochodowi) ani temu drugiemu dziś :P A ja wyczytałam że nawet kawy nie mogę buuuu. Do gina to chyba w przyszłym tyg., się wybiore? sama nie wiem... w dodatku wolalabym takiego żeby już był przy tym szpitalu gdzie będę się dzielić na dwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×