Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

DOBREGO HUMORKU NA DZISIAJ - - Jdę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi: - Dawaj pieniądze! - Dlaczego? - pytam groźnie. - Prima Aprilis!- krzyczy To ja mu naplułam w oko i mówię: - Śmigus Dyngus!! Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi: - Popielec!! No więc ja go przydusiłam i mówię-ZADUSZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się rozsiadłam jak kwoka na grzędzie a Was nie ma?????To znikam i ja idę na dwór wdychać świeże kwietniowe powietrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff ale dzis mam zapiernicz.... oj dzis malutko rozpisały sie dziewczynki .... ja jeszcze 1,5 h i do domku.... a i ja z kwietnia i to 13-ego.... juz niedługo.... ale jak policze lata... tu juz bede musiała wpisywac Chrystusowy wiek 33 a dzidzi nadal niet.... ale bedzie w tym roku musi byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie:)Własnie dotarłam do domku z pracy i popijam popołudniową kawkę...swoją drogą jakby udało mi się zajść w ciąże to jak ja zrezygnuje z kawki? hmm.to chyba bedzie najtrudniejsze:) PATI---cieszę się,że u lekarza ok:)Życzę Ci wspaniałego wyjazdu i duzo spacerów za ptaszkami, na słoneczku po krzaczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz,ze dla mnie rezygnacja z kawki to tez jest katastrofa.Codziennie rano kubek goracej kawki mmmmmm...Juz teraz sie ograniczam,zeby pozniej bylo latwiej.Ja jeszcze 4 godzinki i do domciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze co robie jak otwieram oczy to kieruje sie do kuchni i wstawiam wode na kawke:)potem kolejna w pracy i druga w pracy lub juz w domu...w sumie 3 dziennie to chyba jeszcze nie taka tragedia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Bardzo bym sie cieszyła jak by nademną bocian polatał. Moja córka jest spłodzona w kwietniu:-) a z tą kawką to niewiem jak by było chyba by było najgorsze rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ale masz fajnie ze mieszkasz na wsi ja też bym chciała. i mieć własny ogród. a tu w blokach to mam tylko pełno pijaków i upierdliwych sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA Dziewczynki chce sie dopisać do tabelki tylko niewiem jak zaraz bede kombinować jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankam323
Ja tez nie wiedzialam,ale dziewczyny mi pomogly.Skopiuj poprzednia i wpisz sie w odpowiednim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HYBA MI SIE UDAŁO:-) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Beata2611............24.04........29........TAK.......26..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 ..........2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80................9..........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek...............8..........7.11.2009...........2 4. ... ... ....... Animonda..............8..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia i Femina widze ze może sie nam uda w jednym czasie zajść miesiączki sa zbliżone terminami. Ha ha dzieci by były ze stycznia:-) już jedno tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!No właśnie widzę Beata że mamy podobny termin @ i jestesmy w tym samym wieku i nawet tyle samo cykli ;) Miałam dzisiaj cieżki dzień nie czuję nóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :) SĄ JUŻ BOCIANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIDZIAŁAM PANIĄ BOCIANOWĄ W GNIEŹDZIE, hmmmm.... jaka dumna była Jestem już z moim M w jego mieszkanku, jutro rano wyjeżdżamy na wieś, ale się cieszę :) U mnie tempa bez wielkich zmian 37.0 ale rano byłam pewna, że małpa już jest a... tu cisz....a.... ale idzie wielkimi krokami, bo mnie w jajniku tak czasem kłuje, że aż mi gorąco się robi. A tutaj.... co taka cisza ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM_____ dzięki Skarbie... ale ...będę tęsknić :( myślę, że w któryś dzień dorwę jakąś kafejkę wreszcie a jak nie to będę miała w niedziele lekturę do poczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem już. Niedawno z pracy wróciłam. Niestety @ przyszła dziś rano skubana, tak punktualna że aż nie mogę. Żeby wszyscy i wszystko było tak punktualne jak ona..... A rano miałam nadzieję, że jej nie ma bo wkładka czysta więc...... wystarczyło się tylko usiąść na kibelek i już było wiadomo. Ciśnienie mi chyba wzrosło do 200. Dlatego aktualizuję tabelkę i znów do góry hop. A ja też rezerwuję się na kwiecień!!!! No ewentualnie maj - ale to już ostatecznie!!!!! Jeśli chodzi o urodziny to ja 31 grudzień-sylwestrowa jestem ;) Jeszcze daleko do mojej imprezki. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Beata2611............24.04........29........TAK.......26 ..........4 ewika74...............28.04.......27..........tak........34 .........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 ..........2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80................9..........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek...............8..........7.11.2009...........2 4. ... ... ....... Animonda..............8..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA______ witaj Słonko, no patrz jaka małpa..... do Ciebie pezyszła dziś do mnie zawita pewnie jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ale lepsze to niż miałaby nie przyjść z powodów zdrowotnych. Jak nie ma dzidzi to niech przychodzi szybko! Będziesz miałam ładną pogodę na wsi. Gdzie dokładnie wyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zazdroszczę Ci oczywiście. Ja jestem tak słaba że już mi mama się zapytała co ja jestem taka blada? Ja tam nic nie widzę ale wiem że schudłam ciut ostatnio bo czuję po cyckach. Zmniejszyły się niestety, nie dość że i tak mam małe to jeszcze ich ubywa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×