Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ferminko, zamawiaj i walcz, ja ciebie chyba nie dogonię w kwietniu, bo jeszcze dekadę poczekam na @, ale trzymam kciuki za ciebie. A Babony powinny z ciebie brać przykład, jeżeli chodzi o NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO ASPEKTU PROKREACJI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nowoczesne" to nie wiem, może mi juz odbija? moze to wariactwa poczatek? Teraz czary, w koljenym miesiacu ciaza urojona, a potem.. strach pomyslec! teraz zbieram sie do pracy, oj jak mi się nie chce! oj nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja stara staraczka i pewnie z komplikacjami jak sie masz.... witam nowe staraczki .... my REA weteranki Ferminka tez.... tylko tyle ze Ferminka cykl ma 10 a my 5 a w sumie razem zaczelismy sie starac.... hmmmm to moze razem zaciazymy.... Ferminko cos szybko sie pojawił@-szon... myslałam ze jakos w tym samym dniu co ja... REA - ja tez juz zaczne na luz puszczac... u mnie bedzie chyb tylko temp.... mierzona.... choc ona tez mi cos sfiksowała.... dzis mam 36,6 i nie na raze sie nie dzieje - normalnie cykl inne jak wszystkie cycochy nie bola nic a nic.... czasami mam wrazenie ze zaraz dostane @ ale to wczoraj a dzis juz nie czuje tego.... zadnych syfoli .... jakos dziwnie.... cykl na oewno sie wydłuzy.... ale co tam bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kobitki.Wlasnie sie z wyrka zwleklam.Na 12 do pracy i caly dzien w d...Jak ja tego nie lubie. Ja sie tez zamawiam na kwiecien.Taki ladny miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kozy, to ja na maj, bo tyle mi to zajmie, ale pod warunkiem, że mi chłop zmądrzeje, bo na razie to on tylko o KASIE i firmie myśli.... a mnie tak już dobrze na tym zwolnieniu, robię sobie zaległe rzeczy, pośpię do woli w ciągu dnia - tak to lubię.... no nic, może mi się niedługo zwolnienie przeciągnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj spanie to ja tez lubie.Nie znosze rano wstawac.Tylko dlatego lubie chodzic do pracy na druga zmiane-zaczynam o 14:30,tylko niestety koncze o 23...:/ To juz nie jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest, ale ja czasami, zaczynam 0 8 a konczę 0 23, to jest dopiero masakra... dlatego już mi się nie chce i mam to gdzieś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 8 do 23 to bym chyba w pracy oszalala,zwlaszcza,ze goscie hotelowi sa baaaardzo upierdliwi. Kurcze,chcialam zmierzyc sobie temp,ale termometr gdzies wcielo..Zapewne moje kochanie go uzywal :/ i oczywiscie teraz ja go nie moge znalezc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i mierzyć swoją temperaturę:))))) dobra Kozy, zajrzę do was później, muszę coś skończyć i wysłać, plotkujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha a wiesz,ze wcale bym sie nie zdziwila.Mnie zadrecza zdrowym odzywianiem to i moze za siebie sie wzial i tez mierzy temp hihi Teraz to szczesliwy chodzi,bo przynajmniej nie slyszy,ze mnie glowa boli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie i nowe staraczki :):) Klaudia Ty na wsi mieszkasz (oj zazdroszczę!) wypatruj bocianów bo wiosna juz pełna parą przyszła! Nadganiaj ma Wawę i wszystkie okolice :) A ja dziewczynki biorę głęęęęębooooooki oddech, odbijam się i skaczę w dół tabelki! Odebrałam dziś wyniki bety - ciąża :D:D:D @ brak :P Teraz najważniejsze, żeby wszysko było jak trzeba :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 ..........2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80................9..........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek...............8..........7.11.2009...........2 4. ... ... ....... Animonda..............8..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Bondowo - prosimy o przepis na tę wspaniałą potrawę, wszystkie mamy na nią smaka!!! Gratulacje, dbaj o siebie, nie denerwuj i nie uciekaj od nas:)))) a jakieś objawiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temp dzisiaj 36.9-wiedzialam,ze nie wytrzymam z mierzeniem do nastepnego cyklu... Lece sie szykowac do pracy.Bede do Was zagladac w ciagu dnia.Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo women:) piękny dzień a ja znowu biegam do kibelka bo mdli... no ale cóz sama tego chciałam, więc musze to jakoś zcierpieć. dziewczyna bonda witam w dolnej tabelce:) spacerek powiadasz że dzisiaj 34dc i 14 dzień wyższej temp...ciekawe ciekawe. Jeżeli wyższa temp utrzymuje się przez 16 dni to można już podejrzewać ciążę, a 20 dni to już jest na bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity, mam problem ... moze któraś z was wie albo zna jakąs księgową.... Ja złożyłam wypow. nie wiedząc, żem zaciążyła. Jakiś czas temu (w listop) założyłam działalność i od maja chiałam juz działać (bo do kwietnia pracuję na etacie). Nie wiecie jak to będzie kiedy będę na własnej dziłalności? Podstawa powinna mi sie liczyc od tego co były pracodawaca płacił prawda? Nie ukrywam, że licze na L4, żeby unikąć płatności do Zusu. A może będę płacić jeszcze jakieś kwoty będąc już na działalności? pomózta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek mnie na kwiecien zamówiła juz REA ja mierze temp. i ibserwuje sie a REA mi jaja chowa i zapisuje na II kreski.... wpolne dzieci beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figielku wiesz mi,ze chetnie bym pobiegala tak do kibelka z tego powodu co Ty..Ehh kto wie,moze sie @ nie pojawi..Chociaz jakos w to nie wierze,ale nadzieja jest. Jeszcze 40 min i do pracy...A mi sie tak dzis nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, a wiesz mam koleżankę, która już trochę siedzi w Irlandii i też pracuje w hotelu i z tego co wiem to tez chyba na recepcji :) Może się znacie he he. Ona ma na imię Monika:) i Magdę znam też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim miescie mieszka?U nas na recepcji niestety jestem jedyna Polka..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!No tak dziewczynki mieszkam na wsi i jest mi tu baaaardzo dobrze ;) nigdzie się stąd nie ruszę!Jak mi się chce wielkiego świata,tłumu ludzi i samochodów ;p to jadę na miasto ale przeważnie pojadę do Lublina i już mam dość normalnie głowa mi pęka jak wracam.Ja się nie nadaję do życia w mieście,stałej pracy nie wyobrażam sobie.A tu chce mi się to idę coś porobie a jak nie mam ochoty to nikt mnie nie zmusza.Uwielbiam sobie siedzieć na huśtawce w ogrodzie i pić kawkę jest przepięknie!;) tym bardziej się cieszę że wiosna przyszła!!!!A poza tym córcia ma wolności pod dostatkiem.Chmurko moja Duśka ma 3 latka tzn.skończy w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak tak bocianów wypatruję jak zobacze jakieś to od razu rozgonie do Was wszystkich aby jednego sobie zostawię...;D No jak byłam w pierwszej ciąży to kręcił się nade mną bociek poważnie babolki może coś w tym jest????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha!Ja też kwietniowa jestem w niedzielę mam urodzinki.Może dziewczy zrobimy wspólną imprę???Która tu jeszcze z kwietnia?Odezwać się baranki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×