Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Halo a co tu taka cisza? wszystkie poszły na spacer, a ja się idę pakować, bo wyjeżdżamy z M jutro do M-owego mieszkania, a... od czwartku nie będzie mnie na topiku, bo jedziemy do teściów tam play nie ma zasięgu :( swoja droga.... jak ja wytrzymam... tyle dni.... no chyba , że będziemy koło Kielc albo Ostrowca, w każdym razie będę szukać zasięgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati testa robiłam w sobotę. Jedna dupna krecha!!!! Jutro przyjdzie @ więc nie będę się wygłupiała i traciła kasy. Zawsze dostaję rano jak wstaję tzn. na pewno w nocy a rano wszystko wylatuje. Więc spokojnie czekam. A @ czuję każdą częścią swojego ciała. Dziś miałam po południu jeszcze gości, więc nie myślałam tak tym wszystkim. Dziś jeszcze gotuję zupę na jutro, pranie, kąpanko i spanko ale będę jeszcze zaglądać tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to nie wiem czy coś nie jest ze mną tak. W pracy obiecuję sobie, ile to ja nie zrobię po powrocie do domu, co posprzątam, co wymyję itd. A jak przyjdę, zjem obiad i pod kocyk. Wy też tak macie? Święta się zbliżają coś by w domku trzeba było porobić a tu chęci brak. Mam nadzieję, że po @ wszystko nadrobię. Tak, tak na razie wszystko na nią zwalam. I tak w kółko Macieju.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kochane Wróciłam właśnie do domku. Nie mogę się doczekać jutrzejszego pomiaru temp., bo intryguje mnie jej podwyższony stan. Pati, trzymam kciuki:) Zobaczysz, jeszcze oznajmisz nam dobra nowinę:) Ja mierzę temp. dopiero 1. cykl, więc nie wiem, czy przypadkiem nie spadnie mi ona w dniu @. Witam nową forumowiczkę. Jak wieczorek, kobitki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika______ dokładnie mam to samo... wiesz Słońce... szczególnie w niedzielę.... dalekosiężne , piękne plany, co którego dnia, kiedy , jak i po co..... a potem przychodzi poniedziałek i mówię, że we wtorek , bo.... zawsze się znajdzie jakieś bo... nawet w zimę taka nie byłam, no ale... teraz to .... szkoda mówić. Więc Ewika są cztery wytłumaczenia.... albo te roczniki tak mają :) albo przesilenie wiosenne, albo okres albo jeden Bóg może to wiedzieć :) A tak w ogóle to straszna tu dziś cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak cisza. Ale ja już się do niej przyzwyczaiłam, bo przeważnie jak jestem wieczorem to nikogo nie ma. Tylko sobie podczytuję co dziewczyny przez dzień naskrobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byscie chcialy o mnie wiedziec drogie Panie? No to tak..Mieszkam sobie w Irlandii juz od paru latek..Pracuje w hotelu,raz na recepcji,raz na sprzataniu.Mam kotka Babelka i 2 papugi-krzykaczki no i kochanego chlopa-marude,ale to mu jakos daruje(w koncu to facet i marudzic musi). Z reszta nie umiem pisac o sobie. Ja jeszcze za mierzenie temp sie nie bralam.Na razie staram sie (podkreslam \"staram\") myslec,ze jak ma byc to bedzie.Srednio mi to wychodzi i pewnie po nastepnej @ zaczne mierzyc i moze jakies testy zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHMURKO_____ ja tez Słońce mierze dopiero pierwszy cykl , więc jedziemy na tym samym wózku :) Dostałam wieczorem temperatury 37.5 a w Szparkocinie :) 38.2 i.... bądź tu mądra i pisz wiersze jak nie umiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata2611
Cześć dziewczyny !!! Ja z moim facetem już 3 cykl sie steramy i nic a myślałam ze to bedzie łatwe. @ mam regularne i mieże temp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata2611
Pati ja uważam ze ta temp jest dużo z duża chyba bedziesz chora niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki!Witam Beatka!Zaczernij się i zapraszamy do nas ;) Anka323 to pewnie tęsknisz za Polską i rodzinką?Jak tam Ci się mieszka?Ja próbuję jeszcze ten cykl jak nic z tego to w maju ruszam do gina.REA a Ty co tak cichutko?a pewnie bzyczysz się z tym swoim wielorybkiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jutro rano jaka będzie. Ale...Właśnie tego się obawiam , bo co do ciąży to jestem pewna, że nie jestem, niestety. Myślę jednak, że to się czuje intuicyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ale mierzy się zawsze o stałej porze i rano zaraz po przebudzeniu wtedy to jest wiarygodne a na wieczór to różnie może być po całym dniu z tą tempką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tesknie tesknie.Zwlaszcza za rodzicami.No,ale coz,trzeba zarabiac,a w Polsce ciezko bylo.Zyje sie calkiem dobrze na razie,bo kryzys przyszedl,ale mam nadzieje,ze bedzie ok.Polakow tu tyle,ze to prawie jak druga Polska.Jednak prawie robi wielka roznice. Ja tez myslalam,ze zajscie w ciaze to bedzie prosta sprawa.Tylko,ze to wychodzi jak sie nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja intuicyjnie co miesiąc czuję że jestem a niestety @ przychodzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak się chce to też ;) ale trzeba sobie uświadomić że to jednak może trochę potrwać niestety zanim połączą się i trafią na siebie jajeczko i plemnik ;) Ja mam już córeczkę ma 3 latka i z pierwszą ciążą poszło bez problemu a teraz już zaczynam 4 cykl.Ale się nie załamuję,nie denerwuję już mi to minęło bo to aby gorzej a i tak co ma być to będzie.Jesteś młodziutka więc myślę że sprawnie Wam pójdzie ;) Długo już jesteś w Irl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze pojdzie sprawnie ;) Chociaz tyle juz sie naczytalam,ze ciezko zajsc w ciaze po dlugiej antykoncepcji..No,ale pocieszam sie tym,ze kazdy organizm jest inny. W Irlandii jestem juz ponad 4 lata. Uciekam,bo bedziemy filmik ogladac i lulu.Zajrze do Was rano. Mielj nocki.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika_______ a to swoją drogą hahaha ale ja gdzieś intuicję ciążową schowałam do lamusa na czas jakiś, bo po ostatnich perypetiach w ubiegłym m-cu myślałam ,że oszaleję więc trochę wyluzowałam. A zresztą mam św. Dominika - patrona staraczek z problemami , więc niech on się martwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ wiem, wiem że się mierzy rano i tak robię, tylko wieczorem jakoś tak mi się za ciepło zrobiło i zmierzyłam profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja jestem z Nowego Sącza nie mam jeszcze męża ale wnet bedzie:-) co chcecie wiedzieć o mnie nopiszcie to odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieże temp tylko rano i już myślałam ze bedzie fasolka bo temp nie spadła w dniu kiedy miała być @ i niestety @-szon przyszedł w tym dniu co miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym się zajmujesz na codzien?Pracujesz?uczysz się?Bo ja siedzę z niunią w domku i mężuś na mnie zarabia hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mysle ze udz nam sie wreszcie chodzić z WIELKIMI brzuchami. Ja już mam córeczke ma 7 lat ale bardzo chce żeby nie była sama i miała rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje ale mam nadzieje ze już niedługo bo jak będzie fasolka to ide na L4 :-). pracuje w firmie co robi okna dachowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×