Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Cześć dziewczynki ja niestety musze kończyć bo rano o 5 wstaje do pracy :-( i bede musiała zapałki do oczu wkładać. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika____ oj ciągnie, ciągnie.... hmmmm.... ale Ty masz doświadczenie.... to dobrze czy źle , ze ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja przy tamtych ciążach chyba raczej nic nie czułam a przynajmniej nie pamiętam. Wiesz to tyle czasu już upłynęło. A poza tym ja teraz b.długo brałam tabletki anty i wtedy nawet @ nie czułam po bólu ale po tym jak mi się opakowanie skończyło to wiedziałam że za 3 dni nadejdzie. Bez bólu, bez ciągnienia. Zawsze była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja też zmykam. Jutro wstaję o 5.30 ;(... Papa do następnego pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!To ja poranny skowronek ;) Ewika,Beata no macie rację że mi dobrze nie mogę narzekać ale to nie jest tak że jak nie pracuje tzn.że nic nie robię ;) Mieszkamy na wsi więc zawsze się coś znajdzie a to ogród,którego mam \"tylko\" 25 arów a to coś innego.W mieście życie jest wygodniejsze ale nie dla mnie.Dla mnie miasto-bloki to klatki ja bym tak nie mogła...wieśniak jestem i tak już zostanie he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 ..........2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80................9..........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek...............8..........7.11.2009...........2 4. ... ... ....... Animonda..............8..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Patrycja, Ewika, jak tempki:) No jedna z Was musi być kwietniowa! zaczniecie sezon wiosenny, kwietniowy:) Ja niestety poprawilam tabelke i niestety wpycham siebie na góre, anie na upragniony dól. Wczoraj malpa przylazla, w 23 dc. Wiem, zaraz Rea powie, ze d 23 dc to ona ma owulacje:) To zaczynam szukac bocianów, a na koniec miesiaca mam iśc jeszcze raz na wyniki prolaktyny. Witam nowe staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kobitki:) Fermina - bierzesz Dostinex, tak? Czy znasz u siebie przyczynę podwyższonej prolaktyny? Tarczyca, przysadka mózgowa? Dziś moja temp. ma 36,9 stopni. To 34. dc i 14. dnień wysokiej temperatury. Brzuch mnie pobolewa jak na okres, tylko słabiej i jak na razie żadnych plam. Klaudia, fajnie masz z tą wsią:) Spokój, własny dom:) Ila lat ma Twoja córeczka? Pati, trzymaj się, kobito, nie pozwól się zalać krwi!!! Jeszcze trochę, jak temp. dzisiaj rano? Kiedy kupujesz test? Ja czekam do piątku. Jeśli wytrzymam, to w sobotę zrobię test. Rea, gdzie jezdeś, bejbe?:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, ale ty musisz tych jajek naprodukować.... co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer w chmurach, nie znam przyczyny, ginekolog powiedział, ze to nie wina przysadki, wykluczyl to niby na podstawie interpretacj pozostałych wyników hormonow, które robiłam. Cykle mam w miare regularne, owulacje mam tez ..chyba:), wiec nie wiem, co z ta prolaktyną. Moje wyniki 284 mlU/I ( przy normie od 40 do 530 ) a po 60 minutach po tescie z metoclopremidem wynik : 5597! On cos wpominał o stresie, ze to moze byc przyczyna podwyzszonego poziomu, nie wiem. N arazie jem 1/4 dostinexu raz na tydzien, podobne jak Natulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę podsumować marzec, bo nam pięknie obrodził: niniejszym melduję 300% wykonanej normy!!!! liczę na was babolki, że w kwietniu będzie rekord. Pracujcie mocno, już na początek prosimy o teściki Panie objawowe....:) dwie nowe staraczki plus dwie STARE, którym odpadły (przynajmniej częściowo - ja) wymówki do niestarania się - Foliku, to o nas!!!!! - zrobimy w kwietniu pospolite ruszenie!!! Proszę babolki o jedno - bezstresowo w miarę możliwości, bez dogłębnych analiz ciała, może potrzeba nam: Mężczyzny, wina i bzykania, bez wyłącznie celów prokreacyjnych:) Witam nowe staraczki, zapraszamy do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea a Ty na zwolnieniu czy w pracy? Zdrowa? e tam naprodukowac, one pewnie za małe, nie to, co Twoje wielkie! Moje w 10 dc to pewnie za maluskie i nie mysli o plemnikach:) No ja staram się pozytywnie nastawiać na kwiecień, to moj urodzinowy miesiac:) Co do wspomnianych tu wczoraj metod niekonwencjonalknych to ja postanowiałam zacząć czarować! Tak, tak! to nic, ze nie umiem, prosze sie nie śmiac! Najwyżej nie wyjdzie, albo cs się pomiesza, i fasolka powędruje do którejś z Was, to tez dobrze będzie:) Jeszcze do końca nie wiem, jak sie za te czary zabrac,apomyśle.. i juz wczoraj jak dostalam @ to sobie mówilam,, to to poczatek moich przyszłych 9 miesiecy, od których lekarz będzie liczył poczatek ciązy:) hihih ..czary mary..czary mary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina, tez tak brałam Dostinex i bardzo mi pomógł. U mnie najpierw gin chce badać przysadkę. Jak myślisz, ile trwa ważność skierowania na tomografię?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer..[ojęci anie mam, jak on coś wpsomniał o przysadce, to ja o mało nie zemdlałam, juz miałamw izje jakiegoś wielkiego góza w mózgu! że umrę na pewno! Nie kazał mi robić tego badania, wić nie wiem, ile skierowanie jest ważne! Rea ja tez pierwszy raz się dowiedziałam, ze jets coś takiego, taki nas los, kiedys nie wiedziałysmy nic o swoich organizmach, tyle, ze raz w miesiacu tzreba sie zaoptarzeć w tampony i tabletki przeciwólowe. A teraz wiemy jakie wielkości sa nesze jaja ( dziwnie to zabrzmaiło hmm) :) :) . Ja osobiście nie chciałabymw iedziec więcje, nie chce wiedziec, na czym dokładnie polega inseminacja, nie chę wiedziec, jak nazywają się i jak brac rózne leki, chce wiedziec, jak zmienia się moje ciało w ciazy! Lekarz oświecił ze jest taki lek, przepisala, a ja grzecznie łykam te małe kawałeczki tableteczek:) Na razie zjadłam pól tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny zamawiam się na kwiecien! pamiętacie ze szkolnych lat, jak się wszystko " zamawiał" A to miejsce w ławce, a to miejsca w gre e gumę, różne rzeczy, kto pierwszy zamówił, ten miał. Więc ja zamawiam dla siebie miejsce dolnej tabelce na kwiecień!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, ja dochodzę do siebie, jeszcze na zwolnieniu, ale i tak pracuję w domu:( ale jest postęp - wyłączyłam nawet telefon służbowy!!! czaruj, czaruj, z twoją częstotliwością powinnaś dwa razy szybciej ode mnie trafić, musisz być superpłodna kobito!!!! a o te jajka się nie martw, jak szybko zaczynają dojrzewać, to szybko się oddzielają od grupy:)))) ale jestem z ciebie dumna, spokojnie robisz swoje i TAK TRZYMAĆ:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się i reszcie Dziewczyn radzę zamówic:) Nie wiem, czy ta ilośc na kwiecien ograniczona? mam nadziejh ze nie, to taki wieosenny, bociani miesiac wiec miejsc powino byc duzo w dolnej tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×