Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Foliku, strona Vital Market, dystrybutor ITT ze szczecina 10 testów owu plus 1 ciązowy za 20 zł, plus 9,50 koszty przesyłki - notujcie bo piszę to 3 raz i już nie będę:))) ale tym razem dostałam troszkę inne, najlepsze są: Z CHIŃSKIEJ FIRMY: AI DE DIAGNOSTIC CO, a teraz dostałam prawie identyczne, ale innej firmy: Atlaslink Technology polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra babolki ja na chwile zmykam, bo.... mój M zdążył już zrobić zakupy,teraz prasuje a ja cały czas na necie siedzę. Mozy bym okna umyła - taka ładna pogoda.... ale mnie lenistwo dopadło uuuuuu nic mi sie dziś nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK____ nie robiłam i nie zrobię, zaczynam oszczędzać na rzeczach zbędnych hahhah na pewno Foliczku dostanę, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko 39 stopni? Chyba cos pomyliłaś he he, może 37,9 albo 36,9 :) 39 stopni to gorączka, pamiętam bo miałam rok temu właśnie prawie 40stopni. A ja dziś sobie zmierzyłam tempke niestety po wstaniu i po siku :P ale tempka jest 37,18 więc Pati trzymam kciuki :D Amonida, Mfigielku myslicie że w tym tyg czy przyszłym musze się zapisać do gina? Amonnida Ty nie jesteś z Wawy? A może wpiszmy w tabelkę która jest skąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina30 - to co razem @-jemy.... bbuuuuuu ilez mozna.... fajnie masz bo ty przynajmniej masz krótkie cykle i wiecej nadziei.... na fasolke.... a ja..... bufon jeden ten cykl nawet nie uwolnili mi z aressztu JAJA.... kto mi to zrobil.... a @ blisko bo mnie rwie po jajcorach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka323
Hej dziewczyny. My wlasnie zaczelismy sie starac.Teraz jest drugi miesiac,mam nadzieje,ze bedzie owocny,chociaz wiem,ze to nie takie proste.W zeszlym miesiacu @ spoznila sie 18 dni-pewnie przez odstawienie antykoncepcji.W tym czasie myslalam,ze do glowy dostane..Ehh zobaczymy jak bedzie teraz. Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie z prawdziwie wiosennej stolicy:) REA---etam ja sie nie wstydze,że winko lubie:)czasem nie poprzestaje na 1 lampce dla zdrowotnosci,ale na szczęście tylko czasem:) PATI---Kochana udało mi się wczesniej skończyć dziś pracę,ale widzę,że Ciebie już nie ma:( pójde chyba i ugotuje gulasz bo co tak będe tu sama siedzieć:) buziaki aha!Chciejko---trzymam kciuki by wszystko się u Ciebie dobrze poukładało!na szczęscie na M świat się nie kończy!wpadnij czasem na piątkowe winko...prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feminko---PATI i ja tez już mamy paranormalne sposoby wprowadzone w życie wiec my się śmiać z pewnością nie będziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka232 witamy u nas i czestujemy kawką i ciasteczkami:)jesli Ci się u nas spodoba to wpisuj się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku---ciesze się,że u Ciebie już lepiej!Wiedziałam,że jak w Wawie słońce zawita to i u Ciebie w sercu chociaż troszkę też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna_bonda, jestem z okilic Warszawy,a dokładnie z Pruszkowa. Który to dc u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM_____ no jak fajnie, że mogłaś wcześniej wyjść :) A bociana nie widziałam hahaha Laski.... mam prośbę za to.... wiecie co się stało..... :( zauważyłam jakieś krostki w okolicy odbytu.... i wiecie co..... naczytałam się tak na necie, że aż ..... BOże..... wiecie co wyczytałam..... ze to mogą być klykciny :( bububbuuuuuuuuu :( ale się owyłam. Tylko jedno mi sie nie zgadza.... że to z kontaktów seksualnych - a siebie i mojego M jestem pewna, więc skąd???? Idę dziś do lekarki rodzinnej niech to zobaczy i niech mi da skierowanie do kogoś , bo oszaleję :( Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabki moje kochane.... powiedzcie, że to nie to ..... bo umrę chyba.... ale się zmartwiłam :( buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka323
A dziekuje dziekuje,ale te ciasteczka to zabierz,bo wszystkie wciagne...;) Nie szukaj info w necie,bo oszalejesz.Jak zaczynasz czytac to znajdziesz objawy wszystkich mozliwych chorob.Lekarz zobaczy i pewnie stwierdzi,ze to nic takiego,da masc i bedzie ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda nie mialam jeszcze okazji, wieć taraz wielce gratuluję!!! a w któym jestes tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ja też tak uważam, nie ma co sobie wmawiać choroby dopóki nie ma na nią potwierdzenia od lekarza. takze tylklo spokój cię może uratować! głowa do góry, to na pewno nic takiego. anka witamy w naszym gronie i życzymy powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, nie mam pojęcia, co to kłykciny, brzmi dziwnie, ale nie martw sie na zapas, nas nie pytaj, tylko do lekarza idz! Bo my tu nie znamy sie, a jak każda zacznie cos wypisywac, tow iesz.. to jak z objawami, juz dawno każda powinna w ciazy być :) U mnie wiosna, okna w kuchni i w sypialni umylam, jeszcze w dwóch izbach hihi zostały, ale to moze w weekend. A w kuchni za oknem mam widok na pole, ach jak ładnie, czasami tak sie zagapie tepo, to takie hipnotyzujące aż:) Wyhodząc dzis do sklepu spotkałam sąsiedak ez wózkiem jak rozmawiała z drugą, z brzuszkiem..ech..Rok temu myslam, ze ta wiosna bedzie z dzidzia, ewentualnie z brzuszkiem. Dobrze że choć słonce jest, musze sie pozytywnie nastawić na ten 10 cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
animonda jak tam samopoczcie?? ja to różnie, jak wiatr zawieje. to zależy co zjem, wielka loteria, po jednym ok, a po czymś innym meczy, wczorak to nawet o 10 wieczór mnie ciągnęło, a spać po południu to bym mogła non stop, na siedząco. a tak przy okazji ja jestem zza Rzeszowa 30 km, dokładnie z Kolbuszowej. takze podkarpacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Bonda wskakuj do nas na dół!! POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80................9..........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek...............8..........7.11.2009...........24. ... ... ....... Animonda..............8..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........24.. ... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie dobrze, tylko dobija mnie siedzenie w domu :( I strasznie opadłam z silł, jestem bardzo zywiołowa i energiczna a teraz normalnie flaki z olejem ;) Pół dnia myślę o tym, zeby posprzątać i co? Nawet nie zaczęłam a tak bym juz miała czyściutko :) Normalnie koszmar! Kiedy masz kolejne usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo wrócę, ide makaron na obiad ugotować. Czyli kolejna godzina w plecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FEMINKO_____ mfigielek_____ dzieki, że Was mam :) od razu mi lepiej :) zapisałam się dziś na 15.30 tylko nie wiem czy lekarz pierwszego kontaktu będzie się na tym znał , nic to.... opowiem Wam wszystko jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×