Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ja na 8 czyli za tydzień i nie moge się doczekać. Tak starasznie sie martwię czy wszystko w porządku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figielek, widze ze jesteś w ciąży GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he tak to ja :) coś mi odbija he he, sprawdzałam czy nick jest wolny a ze jest taki wiosenny to stwierdziłam, że zarezerwuje a co :P i tak tkwiłam zalogowana :) coś dziś zamieszanie robie, mam nadzieję, że po drodzę do domu już nikogo nie stuknę he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słonka moje!Animonda a jakieś witaminki bierzesz?bo jeśli mogę to ja zasugerowałabym magnez+wit B6 trzy razy dziennie i wszystko Ci się po tym powinno unieść ku górze._________Chciejka_______nie odchodż już tęsknię za Tobą!NO JAK MOŻESZ NAS ZOSTAWIAĆ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to piękny i fajny dzień, co tam krostki .... A tak w ogóle..... :) to cały dzień przesiedzieliśmy z M na necie, bo szukamy autka cordoby albo vectry i nic albo jest.... daleko...albo.... nie taka cena :( hmmm.... musimy coś znaleźć , bo nasz się rozwala i biedak nie doczeka na pewno lata.... hmmmm.... żeby bocianów doczekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie spotkało szczęście.... ( tu pisk..... nastolatki hahahha) nie pisałam Wam , że mam fioła na punkcie ptaszków i wiecie co.... (pisk....) napisałam kiedyś do jednego z ornitologów w okolicy Ostrowca ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ( bo tam mam przyszłych teściów, a ptaszków tam Ci dostatek ) i nie dość , że mi odpisał to jeszcze mnie zaprosił w maju.... juhu!!!!!!! jak przylecą żołny juhu juhu juhu :) :) zawsze chciałam zobaczyć tego ptaszka ale u nas go nie ma :( świnia jedna fruwa nie tam , gdzie trzeba..... Pomyślicie , że jestem walnięta ale...c o tam juhu juhu juhu hahhahahah wiem, że mam bzika na punkcie ptaszków... ale to taki przyjemny bzik... nawet mój M przyzwyczaił się ,że czasem musi łazić po krzaczkach z lornetką :) i jeździć w dziwne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati to calkiem mily fiol :)A jaki to ptaszek,bo szczerze przyznam,ze nie mam bladego pojecia... Chetnie dolacze do tabelki..tylko...coz...nie wiem jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---nie jesteś walanięta tylko masz pasje!cenie sobie ludzi z pasją:)więc u mnie masz kolejnego plusa!:)Kochana powiedz a Ty pracujesz zawodowo?Ciągle z domku klikasz ,a może masz pracę która można z domku wykonać? jeju jak ja bym tak chciała....My też nadal szukamy nie tyle samochodu co skrzyni biegów:)(pisałam Ci o tym w mailu)Zmykaj już do lekarza,i daj znac co to za cholerstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie z brzuszkami wyganiam sprzed komputera i zapraszam na spacer!piekne słońce , trzeba wykorzystać i witaminki D nałapać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA323_____ Ania to żołna - zobacz sobie na necie- pięęęękna gadzinka jak egzotyczny ptaszek wygląda :) NIKULA____ w tej chwili nie pracuję, bo etaty są polokowane i czekam aż się odblokują ale mam coś konkretnego na oku :) ale pewnie tak jak u Ciebie najgorzej maja ekonomiści - marketingowcy, bankowcy i ubezpieczeniowcy z dobra pracą- a ja takie kierunki skończyłam, lecę.... później pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest piękna pogoda!!!! pootwierałam prawie wszystkie okna i pościel wyniosłam w końcu na balkon, aż chce się żyć. jest czym pooddychać i ptaki tak fajnie ćwierkają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tak sobie.Ponuro troche.Ale w domku juz posprzatalam. Mialam jeszcze piekarnik wyczyscic,ale zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania---kopiujesz sobie ostatnią zamieszczona przez dziewczyny tabelkę i dopisujesz siebie w odpowiednim miejscu(przed owulacja lub po owulacji),albo daj dane to cię dopisze. NICK,.PLAN.@(data planowanej @)..DŁ.CYKLU(ile dni) ..PUNKT(punktualnie dostajesz czy nie)..WIEK..CYKL(ktory cykl sie starasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O super by bylo jakbys mnie dopisala..:) Anka323; @ 11.04; 24-26; nie; 23; 2 Dzieki.Ja troszke ciemna jestem w pracach z kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania----nie wiem tylko czy jesteś już po owulacji czy nie? Zakładam,że skoro masz takie krótkie cykle to chyba już jesteś po i tam Cie wpisałam POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23..........2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80................9..........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek...............8..........7.11.2009...........2 4. ... ... ....... Animonda..............8..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania--bardzo proszę:) PATI----o to powazne kierunki!fajnie:)mam nadzieje,że szybko cos znajdziesz!czekam na wieści jak u lekarza!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Duphaston 3 x dziennie, kwas foliowy 15 mg i to tyle. Moje zboczenie zawodowe oczywiście wyszło i zapytałam pania dok. czy mogę brać mg plus B6 ale poki co mam pozostac tylko przy tym. Ja własnie byłam w ogodzie i podziwiałam fioletowe i żólte krokusy :) Śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w planie posadzic kwiatki w ogrodku,ale musze poczekac,az moje kochanie mi ziemie przywiezie..A to juz trwa i trwa,ale dzis go chyba w koncu zmusze do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziś zapewne dołączyłam ostatnia. I już po bierzmowaniu. Wszystko było ok nie licząc że z moich canneloni które robiłam w niedzielę zrobiła się lazania. hehe ale gościom i tak smakowało. U mnie to jest tak, że im bardziej się staram coś zrobić to tym gorzej mi to wychodzi, a jak coś robię na luzie to wychodzi najlepiej. A u mnie dziś 27 dc. Jutro nadejdzie zapewne @ bo brzuch mnie boli i zaczynają się jakieś delikatne na razie plamienia. A i jajnik mnie kłuje. A krzyż ciągnie jak do porodu w dół. ;) Znów nic mi się nie chce. Musiałabym okna jeszcze 3 umyć przed świętami ale..... same wiecie jak to jest jak ma się lenia .... w sobie. No i jeszcze cioci zawsze myjemy okna przed świętami więc jak sobie pomyślę o tym to aż mi się nie chce. Ale co tam przeżyję tylko jak się do tego zabrać. A u nas dziś przepiękna wiosna. Aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Słoneczka z powrotem już:) i opowiadam.... zacznę od ważniejszego---- ale ptaki pięknie śpiewają :) i taki jeden - kopciuszek - już wrócił z Francji :) widziałam go dzisiaj - fajnie, że wrócił..... A co do lekarza to miałyście racje uspokoiła mnie, nawet nic nie zapisała, kazała mi tylko skonsultować to z dermatologiem - dla spokojności :) nie zapisywała nic dlatego, ze maści są drogie a dermatolog na tym się bardziej zna i zapisze właściwą jeśli trzeba będzie. Powiedziała, ze to zwykle brodawki jej zdaniem, które najczęściej same znikną a jak nie to na 100% po maści :) no to mogę odetchnąć... Słuchajcie .... wyszłam....i tak mnie brzuch zaczął boleć na dole jak w momncie dostania tej wstrętnej @, na dodatek w sklepie tak mi sie mokro zrobiło, że nawet wszystkiego nie kupiliśmy , bo mnie zalewało.... przyjechałam do domu a tu nic.... zero@, hmmmm..... mam jakieś zwidy i urojenia, jak nie w jedną to w druga stronę , no istny Kubuś Puchatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA323______ opowiedz nam Słonce coś o sobie, co jak , gdzie, po co i dlaczego hahaha Dziewczyna Bonda_____ wiesz co Kochana... jak to człowiek cały czas się kształci :) wiesz, ze ja dopiero teraz zobaczyłam , że Ty masz 33 latka? nie wiem co mi się ubzdurało, ze masz 21 - umniejszyłam Ci troszkę ale chyba nie masz mi tego za złe :) EWIKA____ a Ty słonko opowiadaj jak po bierzmowaniu, jak się czujesz, teściora robiłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika____ już przeczytałam :) a lenia masz takiego jak i ja ale to przed @ sobie... tłumaczę hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilę bo zaraz jadę na zakupki.Witam nową staraczkę!Fajnie że do nas dołączyłaś Aniu ;) Skąd klikasz?Faktycznie dziś pięęęękny dzień większość czasu spędziłam z niunią na dworze aż grzech siedzieć w domku.Chciejka naprawdę zostawiasz nas na dobre?Mam nadzieję że jeszcze do nas wrócisz?REA to co?Od dzisiaj kolacji niet?Powiem Wam że ja kiedyś byłam na takiej diecie że przez 2 tyg.od obiadu zero jedzenia i na śniadanie tylko kawa waga ładnie i szybko poszła w dół ale myślałam że się wykończę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×