Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

PATI---gdzie Ty ? Stęskniłam się za Tobą, nic do mnie nie piszesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, najpierw to zyczenia dla Nowej: marzeń, co sie spełniaja, Ty sobie zazycz, a ja życzę, żeby się ziściły. Słuchajcie, ja nadal nie wierze, ze jestem w ciązy i jak to ja, martwie sie:) W piatek bylam u gina, zaplacilam 100, a on mnie nawet nie zbadal:) Żartowniś jeden! Mów, ze skoro robilam testy i bet HCg, to na pewno jestem w ciązy,zeby przyjsc za trzy tygodnie, do tego czasu zrobic podstawowe badania. Ja mu na to, ze sie martwie ze nie mam zadnych objawów, że więcje miałam co miesiac urojonych, on na to, ze moge sobie w tygodniu dla uspokojenia zrobic bete jeszcze raz i sprawdzic, czy przyrost hormonu jest odpowiedni:) ech jak weszla, tak wyszlam i dzis umowilams ie na za dwa tygodnie do innego lekarza. A na bete i tak jutro pojde. Myslam, ze zrobi USG, albo ze chciaz tam zajrzy:) a on nic, tylko :\" jest pani w ciazy i bedzie pani rosl brzuch\"- powaznie! Mowi, ze kobiety przerwazliwione, ze w ciazy sa takie co chca co dwa tygodnie USG. A on mowi, ze co ma byc to bedzie, ze za wczesnie na USG i takie tam. Ale ja sie martwie tym zupleny brakim objawow! powaznie, wymyslac je probuje, zastanawiam sie czy mi moze jakis zapach nie pasuje, albo mdlosci sie doszukuje, nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję nikulam. Ja już po obiadku. U nas zrobiło się ciemno i leje jak z cebra a czasami nawet zagrzmi. Teraz odpoczywam i zbieram siły na noc :D Córka zaraz jedzie z koleżanka do aquaparku, synek w sowim pokoju, mąż jeszcze w pracy to ja se mogę poleżeć spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuje przeskoczyc tak delikatnie do dolnej tabelki:) Tydzien licze od owulacji, jak mi brzchatki napisza, ze licza od dnia ostatniej @, to zmienie. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 nowa81................26.05......30-32.................2 8.........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............14....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zla jestem na lekarza, ktory wzial kase, mial tam USg i zamiast zajrzec to zasugerowal spokoj i ewentulanie ponowne testy HCG. Ja powaznie boje sie, czy wszystko jest jak nalezy. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie FOlik??? cos mi tu pachnie fasolka! czyzby zamowiony maj odniosł skutek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( poród i prawa Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Rea__ja Ci swoje fotki wyslalam?bo nie pamietam juz.. Robilam tescik owu i sa dwie krechy jak byk,wiec sie z eMem za robote bierzemy jak wroci z silowni.Wczoraj juz troche popracowalismy..;) Chmurko kochana daj mi tu namiar na Twojego eMa co mu powiem,zeby noze pochowal i kupil Ci takie plastikowe..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Wlasnie wrocilam z pracy i zaraz bede jadla zupke i pozniej sie odezwe jak zjem przed cwiczeniami i kapaniem.Rea wysle ci zaraz fotki:D Śliczna laseczka z Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ WIELKIEJ ZDROWEJ FASOLKI I O CZYM JESZCZE MAŻYSZ NIECH cI SIĘ SPEŁNI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam niestety to zdięcie na NK to nie kazimierz dolny nigdy tam nie byłam to zdięcie jest robione na zdięciu w niedzicy jakieś 60 km może więcej od Nowego Sącza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO GDZIE SIE WSZYSTKIE BABISZONY PODZIAŁY WRACAĆ NA TOPIK I TO JUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-( :-( BABECZKI meldujcie kto jeszcze nie ma mojego zdięcia i której ja jeszcze nie mam i to szybko przysyłać mail-e biegusiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wlasnie jestem juz pocwiczone wykapana i moge z Wami pisac teraz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkoncu sie ktos odezwal:-) ja tez siedze i sie nudze slucham muzyki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje za zyczenia. FERMINA jeszcze nie ialam okazji ci pogratulowac.bardzo sie ciesze z twojego szczescia. ANIULKA .................poczta. no nic dziewczynki ja uciekam starac sie o dzidzie:)milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbuję ogarnąć sprawy nie do ogarnięcia:) Jestem leń śmirdzoncy i tyle. Czekam na Szymona Majewskiego i jak tu szybko wskoczyć pod kołderkę i zasnąć snem sprawiedliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny odzywwac sie tu zaraz prosze!!! Co jes grane Pati,rea,mfigielek a Ciebie to wcielo?,Chciejka,Ania i cala reszta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FOCZKI____ ale u nas burza była... oj... grad podał i padał i przestać nie chciał, błyski grzmoty itd ale ja lubię taką pogodę jak siedzę w domku wtulona w eMa NIKUSIU____ mnie też Ciebie brakuje :( jakoś ciągle się mijamy NIKAMO____ lasencja kolejna do kompletu :) fajnie Monia , że już z eMem dobrze :) LOLUSIA___ ta papuga mi z oczu nie schodzi, co za cudo sliczne :) Spacerku____ odpoczywaj Skarbie, bo przecież po porodzi troszkę pracy Cie czeka, ale niewiele :) bo ... my już nad fasolką popracujemy... hihi dobre energie i takie tam i będzie kochana , spokojna i grzeczna.... będzie dawała mamusi pospać i popisać z ciociami :) musisz teraz z nią słuchać spokojnej muzyki poważnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×