Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Pati zapomnialam Ci odpisac,ale ta papuga to jest mojej bratowej i papuga ma juz 15lat i juz taka stara jest hehe a zdjecie zrobilam jak bylismy na chrzcinach u brata:-) Fajnie ze sie odezwalas,a u Nas slonko swieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO____ no jakiś nie teges ten ginekolog... pewnie ten z takich, co na wszystko ma czas i z niczym się nie spieszy. Na pewno ma trochę racji, że nie widać ale kurcze... jeśli ja chcę to sprawdzić to... guzik z pętelką mnie interesuje czy już fasolka macha łapkami czy mrugnęła oczkiem a na pewno mniej byś się martwiła jakby chociaż zerknął od oka. Dobrze, że idziesz do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI- z eMem dobrze ha ha nie lubie sie kłócić (ale się kłocę) ale uwielbiam sie godzic ...tak sie wtedy kochamy hi ih :) . Ale burza tego mi brakowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ a co tu taka cisza, gdzie wszystkie foczki? pracuja pewnie nad fasolkami ;) Klaudia____ zaorasz tego swojego eMa daj mu chociaż pół godzinki wytchnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO_____ to super, że oki ...szkoda tylko, że na "godzenie" hihi musisz czekać do soboty, no chyba, że... masz niedaleko bardzo... do niego... to... zawsze można niespodziankę zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU____ ja mam to chyba po Tobie hihi odpoczywałam, ćwiczyłam brzuszki te od Ciebie, ugotowałam obiad i tak jakoś zleciało. Ogólnie poniedziałkowe lenistwo.... wieczorem bylismy z eMem na zakupach małych, porobiliśmy brzuszki i mieliśmy iść pobiegać ale leje jak z cebra, prawdziwa wiosenna burza. A Ty Słonko byłaś dziś na zajęciach czy... też leniuchowałaś ? Spacerku co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ no to kawał życia ma za sobą hihi, a ja się tak zastanawiałam jak Ty ją przywieziesz kiedyś jak wrócisz do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku a spoczko spoczko pocwiczylam i jestem rozluzniona. Pati moge sie ciebie cos na emaila zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer___ no tak tak... kochana siedzenie wykańcza, bez wątpienia :) wiem coś na ten temat :) fajny kierunek, podoba mi się tym bardziej , że lubię czytać Mój kierunek nie sprzyjał bardzo czytaniu lekkiemu i przyjemnemu :) skończyłam ekonomię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ no jasne , po co pytasz? pisz Słońce ... hihi niekoniecznie odpowiem :)jak będzie cios tajnego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku____ pierwsze myślałam.... eeeee takie ćwiczenia... co to za ćwiczenia zrobię z palcem w... ale..... hihi się przeliczyłam ... ledwie przeżyłam :) ale od razu mnie wciągło hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Pati mnie tez wciagly cwiczenia a jeszcze jak waga spada to tym brdziej hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają sekrety beze mnie:D To ja idę prasować. Mam sekreta i nikomu nie powiem:P Kobitki, jak Wam minął dzień? Mnie jawicie się jako wiecznie świntuszące kobitki, co najmniej parę razy w tygodniu. Mnie jakoś nie bierze... Reaaaaaaa, paznogcieeeeee, jak? Folik, co z bobaskiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku nie zlosc sie ale nie o wszystkim kazdy musi wiedziec i to jest delikatna sprawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, ja tak sobie gadam, bo mi nudno, nie mam co pieprzyć, to wymyślam:D luz, idę prasować, bo ja od tygodnia chodzę w jednych zestawach, a prasować nie ma komu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm rozumie hehe.Nie gniewaj sie:D Do jutra milej nocki.papa🖐️ Kurde ale u ciebie juz 22:17 i ty chcesz prasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati ja też po ekonomii..... to my swojaczki jesteśmy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ muszę gdzieś poszukać na allegro jej ćwiczenia, może kupiłabym sobie, bo wciąga to i to bardzo a jeszcze bardziej wciągnie jak będą efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świntuszki świntuszki sama nie pamięta co robiła jeszcze niedawno aby były II krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×