Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no siódmy cykl, może w 3 się starałam..... no nic, nie spieszy mi się nigdzie, tabela: POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 nowa81................26.05......30-32.................2 8.........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............14....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniało mi się: najlepsze życzenia urodzinowe, spełnienia tych największych marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku gdzie ty jesteś latawico? daj mi znać, bo się denerwuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia miały być na Nowej. alkohol poczynił spustoszenie - przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, jesteś tam, prawda? dawaj newsy, dobre lub złe, jakby co zapiszemy się na czerwiec. matko, jeden miesiąc różnicy nie zrobi. wychodź z nory, no już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondowo, pomóż mi ją wykurzyć z nory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ tak, tak wołajmy FOLIKA____ ale ma głęboką tą norkę... skubana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa----100 lat!!!Wszystkiego naj, spełnienia wszystkich marzeń a zwłaszcza tych o fasolce :) REA---dziękuję za fotkę!cały weekend sprawdzałam poczte czy już jest no i się doczekałam!Warto było bo rzeczywistość przewyższyła oczekiwania!:) Przykro mi,że @ jednak przyszła:( Ciekawa sprawa z tym mającym przeczucia i obecnie ukrywającym sie Folikiem:) Pati---nic mi nie wiadomo abym to ja miała być bohaterką Twojego snu:(Obstawiam Folika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA---niestety z wynikami nie pomogę bo aż tak się nie znam:(Te gdzie podałas normy to wydają się ok kazde się mieści a pozostałe to nie wiem w sumie każde labolatorium ma inne normy wiec trudno oceniać.Ja tez dziś robiłam badania:progesteron, tesosteron, SHBG,DHEAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, hepi berzdej:) Tak oryginalnie, zdrówka i małego rozwrzeszczanego potworka, co nie daje w nocy spać:) Patiś, kochanie, padam z nóg! Po prostu tak zwyczajnie jestem zmęczona. A jak u Ciebie? Dobre samopoczucie? Dbaj o swoje loczki, dbaj, Twój men wiedział, kogo upolować. Rea, wiesz, naprawdę sympatyczna z ciebie kobietka, szczupła blondynka o serdecznym uśmiechu i te paznokcie..... Anka, ja wstawałam o 6.30 wściekła, że tak wcześnie:P Dziś ścięłam sobie opuszek przy paznokciu nożem do chleba, czy mój koniec już bliski? Nie pomaluję paznokci, nie posmaruje kremem, załamać się idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI- Dziekuje za słowa otuchy i miłego mailla .Twoje loczki są rzeczywiscie urzekajace jak i ich włascicielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babochony....Folik się zaszyła na dobre? mam złe przeczucia.... no nic poczekamy na nią, bo jakie mamy wyjście... Nikulam - dziękuję bardzo, nie komplementujcie tak, bo aż mi głupio:)) ale fajnie tak was zobaczyć. twarz jednak dużo mówi o człowieku i do tej pory kojarzyłam fakty do nicków, teraz mam oczy:)))) A co do @ to na nic nie liczyłam tym razem, nawet mnie to nie zdziwiło, ale w piątek miałam dziwnie obsypaną syfkami buzię, a nigdy tego nie mam, cóż, był kolejny objaw! Chmurko - szczupła? nie widziałaś mnie bez fatałaszków! wszystko wisi, ALE tendencja spadkowa jest. Tak się upiłam, że straciłam 2 litry płynów następnego dnia, czyli 2 kg mniej, cha cha.teraz mam żołądek jak kamień i zero apetytu! sympatyczna - prywatnie tak i to też nie dla wszystkich, mam i bardzo złe dni! ale służbowo - lepiej mnie omijać z daleka:) kąsam! podsumowując naszą wymianę wszystkie jesteśmy laski i wszystkie dostaniemy to o co walczymy:)))) to widać po oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo, a właśnie, twojego zdjecia nie mam? o co poszło z tym chłopem, co? zapomniałam zapytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA -jak to zawsze z chłopami bywa..o pierdoły :) Ale juz ok humorek poprawiony :) Ok podaj mi malla to sie wymienmy zdjątkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra czekam! Bondowo chodź do nas trochę, poplotkujemy, o drinka możemy wypić, chociaż ja już ostatnio zabiłam z 2 mln swoich komórek. Wyciągniemy tego Folika z nory, bo się schował i nie wyściubia nosa... Pomożesz mi z nią, bo sama nie wiem czy dam radę... ona czyta, czuję to przez skórę. do ciebie piszę pindo warszawska, chodź tu i pisz!!!! a te nasze ciężarówki, to tylko tabelki uzupełniają i nic nam nie powiedzą, nic nie pooopowiadają. Chmurka się trzyma, a reszta wyfrunęła, fruuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki. Nowa wszystkiego naj naj. Rea dzięki za fotkę. Super babka z Ciebie :) U mnie zaczyna się burza i to na dobre bo grzmi, że ho ho. Na razie lecę jeść obiadek. Będę za niedługo. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewika, chciałabym się tak trzymać jak ty:))))) ja tu widzę, że blondyny w przewadze! pokażcie sie brunety zza węgła:))) Nikamo - następna laska w blond poświacie:) burza? u mnie leje od rana a mam pranie na balkonie, kurna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, a ty masz już dziecko, czy mi się pomyliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jeszcze nie ale mam nadzieje że niedługo bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja też chce zdjęcie:)nika_111@wp.pl a chłopem się nie przejmuj!oni już tak czasem maja,że musza nas troszke powkurzać , dobrze,że i przepraszać czasem potrafią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---ciekawe rzeczywiście co z Folikiem...może się ukrywa i sobie ładne fotki trzaska by tez się powymieniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×