Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No w sumie jakby co to położą Cię i porobią na miejscu badania a tak to się aby olatasz i oczekasz w przychodni.Połóż się i odpocznij.A co Ty miałaś z karkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś ale ta przychodnia położnicza to miejsce gdzie też przyjmują porody i robią r5óżne ginekologiczne operacje. Ja 2 lata temu miałam mały wypadek i miałam skręcenie z naderwaniem karku a oprucz tego mam zwyrodnienia kręgosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie jestem w 6 tc i jeszcze nie mam bolących piersi jak się tylko dotchnę to czuję, że są napięte jak myślicie czy wszystko jest ok? a wy jak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ja bym się wybrała do przychodni najlepiej jak sie zajmie Tobą Twój gin.Teraz tym bardziej podczas ciąży będzie Cię kregosłup bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolały od początku cały czas teraz mniej aktualnie raczej mnie swędzą ;) Ale nie martw się to tylko piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIizytę mam za 2 tyg. ponieważ mój gin jest na urlopie, a nie pamiętam jak mój organizm zachowywał się przy pierwszej ciąży, pamiętam że w 12tc to bolały mnie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja uciekam ledwo żyje ide spać może lepiej sie bede czuła jutro. pójde do przychodni do mojego gina a jak go nie bedzie to do szpitala o. Co do piersi to na początku strasznie mnie bolały że dotknąć nie mogłam a teraz swędzą i cały czas sie drapie no i brodawki troche jeszcze bolą. Ale przy pierwszej ciąży nic mi sie nie działo nic mnie nie bolało a cycki ha ha tylko urosły i rozstępy sie porobiły a nic nie czułam Ciąża ciąży nie równa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa miłego wieczorku i dobranoc. Pa pa Lola ;-) hi hi wiem że nas czytasz co Ty byś babo robiła jesteś uzależniona od nas i tyle wcześniej czy później wejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna nie martw sie cyckami bo one mogą boleć nie muszą ale jak by plamienia były to można sie niepokoić i głowa do góry bedzie wszystko ok:-) 🌼 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady kaka
hej dxiewczyny mam pytanie do tych ktore nie moga zajsc a by chcialy....bralyscie wczesniej anty??a jesli takto przez jak dlugi okres..? czy myslicie ze to moze miec jakis wplyw na pozniejsza plodnosc?? nie wiem co robic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Kaka ja bralam anty przez 5 lat non stop i w ciaze zaszlam w 3 cyklu staran..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady kaka
a jaka nazwa tych anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, kobieto. Niech Cię koleżanka nie masuje, chyba że się na tym zna i zasuwaj na badania nawet do szpitala. Z takim kręgosłupem chcesz chodzić, brzuchol dźwigać? Jak Ciebie czytam, to mi się robi słabo. Nie zastanawiaj się, bo skoro opisujesz takie objawy, to chyba trzeba zaradzić, nie? Albo niech Cię facet na rękach nosi, a co? Klaudia, świnko, żadnego bzykania, tylko rączki złożone do modlitwy i paciorek przed snem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Che che Chmurko ale ja juz z eMem umówiona jestem specjalnie dziś kończy wcześniej...;) ojjjj jak przyzwolenie dostałam to będzie się działo :) Ej a skąd Ty masz dzidzię w brzuchu co?pewnie potem powiesz ze kapustę połknęłaś? Swoją drogą ja nie wiem jak w zakonach wytrzymują? Pa pa!!!!Już nic nie czytam i tak mnie nie nawrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam Harmonet. Troche pracy dzis bylo. Widze,ze Lola sie zawzielas malpo jedna.. Ja jeszcze godzinke i do domku.. Milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie!!!! ja wczoraj byłam u gina i widziałam fasolkę i serduszko bijące i gin mi powiedział ze to prawidłowa ,zdrowa ciąza i to że mam mdłości to tez prawidłowa oznaka czyli wszystko jest wporządku.I chyba wczoraj tak na 100% do mnie dotarło że bede mamusią bo jakos wczesniej jeszcze mi sie wierzyc nie chciało:) Oj dziewczyny martwie sie o ten topik.....cos mi sie wydaje że długo jeszcze istniał nie bedzie .... Większosc zrezerterowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo.. fajne uczucie, prawda:) Jak ten czas szybko leci.. ech.. Beatko ja popieram Spacer w chmurach z tym masazem. Obsewruj sie i do lekarza pędz! Lola.. ja Cie rozumiem z tym odchodzeniem od nas, juz niejedna i nie dwie z nas wyprowadzały sie stąd, odpoczywały. Jeżeli czujesz ze to Ci potzrebne, to ok. Ale zwróć uwagę też na zależność, ze jak dotąd to każda wracała:) Mam nadzieje , ze i tak z Tobą będzie:) Ja dzis mam pakowanko i liczę, że w nastepna niedzielę wrocę z maleństwem cala i zdrowa, szczęśliwa i opalona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina ---uczucie niesamowite jak widzisz w Sobie taką istotkę,teraz dopiero rozumie inne kobiety które wcześniej mi to opowiadąły ale wtedy nie robiło na mnie wrażenia. A co do opalania to pytałam gina i nie ma zastzeżeń tylko kazał na twarz uważac i raczej nie opalać bo moga sie plamy tworzyc trudne potem do usunięcia. To życze cudownego wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Jak to topik upadnie?ja tu zaraz wszystkie przywołam do porządku: REA___Folik ma usprawiedliwione bo uprzedziła o urlopie ale Ty sie tłumacz czemu zamilkłaś???Kozo... Orcio____no weż chociaż Ty cos popisz podnieś frekfencje. Pati___gościa ma jak zwykle... Ewika___Ty też sobie od nas chcesz odpocząć? Tak w ogóle to jesteśmy aż tak męczące czy co?że tak wszystkie znikają??? Nikulam___też mało pisze ale chociaż się odzywa ;) Ja tam nie chce nikogo zmuszać do bycia tutaj ale mi Was brakuje i czekam na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo a widzisz wszystko jest ok i jest już serduszko?super!teraz dbaj o siebie i wypoczywaj w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola___no wracaj nie daj sie prosić bo tu nudno i głupio bez Ciebie jak moja córcia mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. A ja mam dzis urodzinki i czestuje ciastem i moze jakims drineczkiem??(te co moga oczywiscie-dla reszty soczek ;)) Caly dzien dzis spedze w pracy..bez sensu..Pracuje od 12 do 20.. Mam jeszcze 1.5 godz do wyjscia. Chcialam sobie dzis pospac,ale przyjechali trawe kosic na osiedlu... Milego dnia Babolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SPEŁNIENIA MARZEŃ I CUDOWNEJ I ZDROWEJ NIUNI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka , wsyztkiego najlepszego z okazji urodzin! Zebyś kolejne obchodziła ze ślicznym, zdrowym maluszkiem na rękach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ania wszystkiego Najlepszego i zdrowej malutkiej pociechy. Babeczki ale ta moja koleżanka skończyła właśnie fizyko-terapie z masażem i umie masować wie jak to robic zeby było dobrze i masowała mnie przedchwilą i stwierdziła że mam 2 kręgi strasznie wypadnięte a jeszcze pare poprzesuwanych wiem bo kiedyś lekarz mi mówił że mam kręgosłup jak babcia 80-cio letnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Ty śmigaj do lekarza z tym kręgosłupem ! Przecież ciąza to duze obciazenie dla niego wiec moze Ci cos lekarz poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×