Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......32....ojojoj _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..41...10.12.........10.12.09.........22...dziewczyn Fermina30.........37......14.12.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............34...................29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........33......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........33......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........28.......23.12........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............24......14.12........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Ale się musiałam naszukać, hohoho Aktualizuję tabelkę, ciekawe jak ona się będzie miała do rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm ja przyszłam to Wy sobie uciekłyście......................:(:(:( To idę sobie, muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie.....co ja będę robić na tym urlopie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, mała ma różne dni. Raz lepiej, raz gorzej. Ubranka czekają, kochana:D A ja nie mam dziekanki, bo nie ma już takiej możliwości dla naszego rocznika, ale mam za to wyrozumiałych wykładowców. Jak wrócę, to mam po prostu zaliczyć nieobecności:) Wracam w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. To ja sie zlituje i zauktualizuje tabelke,bo utknelysmy daleko daleko.. URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......3 2....ojojoj _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..41...10.12.........10.12.09.........22...dziewczyn Fermina30.........37......14.12.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............39.......21.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........39......-----.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........28.......23.12........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............24......14.12........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, ja też! URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......3 2....ojojoj _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Fermina30.........37......14.12.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............39.......21.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........39......-----.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........28.......23.12........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............24......14.12........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dorotka Ja jestem czasami,wlasnie robi mi sie gulasz na obiadzik takze z doskoku jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja:) URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......3 2....ojojoj _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Fermina30.........37......14.12.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............39.......21.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........39......-----.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........28.......23.12........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............30......27.01........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne lalki.... cos slabo piszecie nie mam co czytac... wtawac... Nikulam widze tylko sie obudzila... bo pewnie pecherz wolal na siku i zaktualizowała table.... chwali sie i za to a reszta.... Chciejka... winas dzis sie zameldowac zaraz tu przeciez nie pracujesz .... dawaj tu zdac relacje ile razy na wc wisialas czy Cię to jednak mija... Chmurka - jak tam córka.... daje juz tronke w kosc... .... rozumiem ze spokojna panna i dajesz rade REA - wybyczylas sie geny od M wzielas to dawaj tu i opisuj co Cię ta kłuje ciagnie i boli... przeciez kazdy ma po bzzz jakies halucynacje na ciaze... Ja to chyba bede tu najdluzej walczxyc... i staje widze sie to coraz bardziej oczywiste ze tak juz bedzie.... 13 cykl moich staran - kto tak dlugo sie meczyl jak ja... nikt ... zmykam na forum o tytule "bezplodnosc"..... o NIE!!!! ja nie moge sie tak poddac... o nie.... ide na kawe..... zaraz musze sobie do łba troche rzemowic bo mnie deprecha zaczyna łapac... no ale w koncu dzis 28 dc i jestem przed @ wiec cóz moge chyba marudzic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, Hola:))) Folik, przestań z tym 13-stym. gdyby to był, nie wiem... 30, to możnaby się było martwić... Do maja już niedługo:) Chmurko - trzymaj te ubranka, trzymaj, popatrz ile jest chętnych:) a kto zostanie z małą potem? a jak teściowa, grzeczna? swoją drogą to mogłybyście mamuśki jakąś galerię zrobić mailową. już mamy tyle forumowych dzieci, a żadnego jeszcze nie widziałam! a ja mam dzisiaj znowu badania hormonalne - na tarczycę, więc zaraz idę się pokłóć :((( nie cierpię tego, nie cierpię! Lola, ty mi miałaś poprasować, tu sterta cała czeka na cię!!! Dorka, a jak tam u ciebie działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea... Juz przestan tez z tymi hormonami.... znowu.... zwariowałas .... ale powiem Ci w sekrecie ze troche mi jest nudno bez lekarzy - jak pomysle ze do maja nikogo nie odiwedze.... hmmm nawet stomatologa nie moge bo wszystkie zęby poleczylam.... jakos cale zycie nie chodzilam do lekarzy a teraz gin, gin i gin.... jak ja wytrzymam do maja.... hehehehe zartuje oczywiscie.... jakos dam rade.... REA a Ty co tam idziesz znowu badac...... ???? pewnie bete hcg lecisz zbadac.... oj Ty Ty .... jednak ciekawie Cię co towar M zdział... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, nie, bete nie, po co?:))) pisałam wam kiedyś na forum, że podejrzewają u mnie tarczycę. zrobiłam kilka badań, a teraz wysyłają mnie na dodatkowe.... kłują mnie! mam nadzieję, że to jest badanie wykluczające, bo usg i inne wyszły dobrze - nie wiem. Ja mam to, co ty. Fajnie tak sobie pochodzić, badają, szukają, wszyscy się tobą zajmują, cha cha. Nie dałabym rady w państwowych przychodniach, ale w tych prywatnych klinikach jest bardzo fajnie!:))))) jeszcze herbatkę powinni parzyć, a nie proponują, bo już kurtkę i torebkę mi noszą, cha cha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba pójdę jutro, bo nie mogę się dodzwonić do nich... a jestem głodna! co tam mamy na śniadanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sniadanko Rea... chleb graham.... i wedlina plus serek lekki wiejski ze szczypiorkiem.... pasi.... ??? nie pewnie bys wsuneła cos slodkiego i tresciwego z majonezem itp.... tak a dupsko rosnie..... Wiesz tylko mnie te przyjemnosci z lekarzami troche kosztuja.... a Ty se abonamencik wykupila to latac mozesz.... a ja.... do maja musze oszczedzac bo pewnie znowu seria badan sie szykuje..... dobra chcesz te kanapki z grahamu..... czy nie..... bo one i tak sa w miare czertwe.... wiesz ten chleb jest suchawy ale bierz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio się nie odzywa - pewnie się godzi:))) A Beatka już chyba po?.....same chłopy nam się rodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mojej tesciowej imieniny znowu.... aj ten czas leci i znowu mam problema co jej kupic.... tej flądrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek lubie, ale wędline nie. a majonez to tylko mój wieloryb je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja tobie nie będę co roku wymyslać prezentów! wysyłałam tobie listę rok temu, weź następną pozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA Ty nie kracz z tymi samymi chlopami co sie rodza..... ja chce dziewczynke moze dla nas zostanie dziołcha... przecie musi byc po rowno.... Orcio sie zapewne godzi i tylko patrzec jak nam oglosi z tego godzenia o II kreskach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, coś naszym babolkom szybko poszły te starania. Dopiero rok minął, a one już prawie wszystkie rozpakowane. mnie się wydawało, że te ich starania takie długie były.... a tu rach ciach i wszystkie z brzuchami:) teraz zmiana warty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że się Orcio godzi.... ale co tam, prokreować trzeba mieć z kim:))) chłop się zagubił i tyle... tylko patrzeć, jak będą ogłoszenia drukowanymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak chciałam chłopaka, a teraz już nie wiem. dziewuchy też fajne i można się ciuchami wymieniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki. Przenioslam sie na kanape po calonocnej mece... Wczoraj cos trzaslo mi w plecach jak sie schylalam i boli jak cholera.. Cala noc sie meczylam..niedosc,ze bola biodra to jeszcze bolaly plecy i meczylam sie za kazdym razem jak musialam sie przekrecic z boku na bok... Folik a Ty co tak stekasz,co??? 13 miesiecy mowisz..no i co? Moja kumpela stara sie od 3 lat i nic..w dodatku tylko jeden jajnik u niej pracuje..I patrzy tylko jak wszystkim kolezankom rosna brzuchu dookola..niektorym juz drugi raz..a ona czeka i czeka na swoja kolej..i to dopiero jest trudne,a sie dziewczyna trzyma Wiec wez sie ty Folik w garsc i eMa atakuj ostro,bo na forum to sie nie da zafasolkowac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Beatka bedzie po jutro ;) sie bidula strasznie stresuje.. Chyba jednak lepiej nie wiedziec kiedy bedzie ta godzina 0..przynajmniej wezmie z zaskoczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - nie moge nic odszukac....a na pewno pytałam..... co to za prezenta mam kupic.... ale cos musze wymyslic... REA jak Ty sie wówczas dziwacznie nayzwąłas..... REHA .... katastrofa... dobrze ze wymieklas i zmienilas.... Anka jakbys mi powiedziala ze ta ko. 3 lata i zaciazyla dalabys mi jakas nadzieje a to co napisalas to chyba jeszcze bardziej mnie pogrozylo..... bo skoro 3 lata i nic to porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide po kawe bo jakos nie moge odejsc od kompa..... i tu widzicie jak podnosze moje deczko odchudzone dupsko z zielonoego krzesła na kołkach i podazam w strone kuchni o rozmiarze 2 x 2.... by zaparzyc pyszote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Folik Folik.. Mnie loto o to,ze dziewczyna sie nie poddaje i nie zalamuje nawet po 3 latach,a Ty tu juz marudzisz po 13 miesiacach.... Pamietaj,ze ona ma tylko 50%szans na zafasolkowanie..Miala juz 3 laparoskopie robione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby jestm i ja :-) Tak tak stracha to ja mam i to jakiego ho ho. troche mnie nie było bo przeprowadzałam sie a na nowym mieszkaniu nie mam netu i jak przyjde do mamy to wskakuje na chwilke na komp. Jutro godzina "0" mam w szpitalu być o 7.30 i wiecie co wolała bym żyć w niepewności kiedy bede rodzić a takto wiem wszystko i z kibla nie wychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - dokopałaś się? Andzia, może ciebie tak chłop przygniótł, co??;P uważaj, bo teraz masz mocno obciążony ten kregosłup. po co to się schylać?:) Beatka - ty stara wyga i się boisz? przestań, pójdzie jak z płatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×