Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik ja,ja nie pracuje? kochana nie mam takiej mozliwosci... dzis bylam na pobraniu krwi,morfologia glukoza,mocz,jakies hormony... mam wszystko miec gotowe jak pojde do mojego zbawiciela hehe... czuje sie dobrze az mnie to martwi..siusiu nawet w nocy nie bylam ,nie mdli mnie(moze czasami) piersi owszem wieksze i chyba tyle.. zaraz zmykam do pracy..popoludniami padnieta jestem wczoraj padlam do lozka o 19 M podal obiadzic bo nie mialam sily siedziec przy stole..tak brzuch bolal,az nadeta bylam ,zmeczona na maxa.. Pozdrawiam was wszystkie ..moze bede jutro papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka - wykorzystuj chłopa ile się da:) to który to tydzień jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......3 2....ojojoj _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Fermina30.........37......14.12.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............39.......21.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........39......-----.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............30......27.01........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia Witajcie Babolki:) Beatka wow to juz jutro bedziesz trzymać swojego maluszka !!! Powodzenia Kochana! Chciejka--- nie martw sie brakiem objawów ,ja tez nie miałam ich na początku,jeszcze bedziesz na nie narzekać!!!:) Pati---a Ty jeszcze tu czasem zaglądasz? Daj znać przynajmniej co u Ciebie ? Jak żyjesz ! Pozdrowienia dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja sie wybyczylam w lozeczku do 9:30 pozniej sniadanko i teraz kawka Rea dawaj to prasowanie dzis mam troche luzny dzien bo jutro juz do roboty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobity:):) Melduję się i ja dzisiaj...Była u mnie koleżanka ze swoim 3 letnim synkiem:):):)No az normalnie bierze mnie i dopada jakiś dołek chyba. Śliczny ten mały, taki rozkoszny, aż by się schrupać chciało.... Folik - Ty nie marudź, że to Twój 13 cykl!!!!!!!!!!!!!!Mi w maju minie 2ga rocznica ślubu i staramy się od początku i nic, więc nie becz, dobrze!?!?!?!?!?!? A tak w ogóle to dlaczego Ty tak brzydko mówisz o swojej teściowej??????Coooooooo??????? Kup jej jakąś książkę(jak lubi czytać) albo krem przeciwzmarszczkowy.....niech się cieszy kobita:):):) Beatka 3maj się ciepełko.....będzie dobrze - my będziemy jutro ściskać kciuki.... Rea - u mnie starań na razie żadnych. Ta cholerna @ przyszła i jeszcze nie chce odejść. Dziś mam już 7dc. Za tydzień w środę mam wizytę u gina i to będzie akurat 15dc - ciekawe czy się czegoś tam doszuka.....oj ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik dokladnie nie marudz moj 13 sty to juz dawno minol i jakos mialam dola niepowiem ale wiem ze kiedys sie uda:) Trzeba byc dobrej mysli. No zobaczymy za jakies 2-3msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola a czy mogę i ja podrzucić Ci swoje prasowanko?????Aż mnie trzęsie jak mam wyjąć deskę i żelazko:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm tak patrzę se w kalendarz a dzisiaj imieniny Henryki - to chyba i moja teściowa świętuje..No cóż - ja miałam też imieniny i też nie pamiętała. Zdarza się. Chyba podpuszczę M, żeby zadzwonił z życzeniami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - jak mniemam Twoja teściowa tez Henia??? No co jest z Wami:) Na lunch wszystkie poszłyście, czy coooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doro... tak moja tesciowa to Henryka...... a ze ja tak nazywam to wiesz zasluzyla sobie.... juz tak pozostanie.... to jest obca osoba dla mnie co by nie bylo nigdy nie bedzie moja kochana mamuńcią.... tak to juz jest na tym swiecie... Oj ja 13 cykl to dla mnie wieki staran.... kazdy ma swoj jednak problem.... mam kol co 10 lat sie stara i 2 ciaze obumarły w 6 tyg nawet nie wiedziała za zachodzila )doawiadywała sie po czasie) ale jak nie bylo tak nie ma.... ja wiem wiem ze niektóre walcza po pare lat.... i nie ma nikt na to wplywu ale dla mnie 13 juz duzoooo nie mowiac o niektórych ze wyja przy 3 podejsciu ale do 24 cykli dam rade a pozniej co najwyzej do wariatkowa mnie zamkna.... tez moze byc taka ocja... ale czy kazdy musi miec dzieci... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale ja nie chce az 24 cykle czekac..... ja chce juz....... baby buuuuuuu buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik nie rycz mi tu,bo az Ci smarki z nosa leca..masz tu chusteczke,wysmarkaj sie kobito..No i jak Ty teraz wygladasz,co? Nos czerwony jak po zimnych zakaskach.No juz juz nie maz sie tak.Bobo bedzie predzej czy pozniej-lepiej predzej oczywiscie.Ale jak bedziesz sie mazac to bedzie pozniej,bo kto by chcial mame-zasmarkanca.No glowa do gory! ;) Rea no tak jakos wyszlo,ze musialam sie schylic,a wygodniej mi jest sie schylac niz kucac,bo wtedy potrzebuje podpurki,zeby sie podniesc... Rozgrzalam troche slup z kregami termoforkiem z goraca woda i jest lepiej. Obiadek sie pichci..pachnie,az sie glodna zrobilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANka.... dawaj te chusteczki.... cala pake.... bo dzis wyje.... caly dzien bede wyc.... moze mi sie jutro poprawi..... buuuu...... i daj mi od razu co tam sie u Ciebie pichci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - damy radę, damy zobaczysz. Jeszcze będziemy sie z tego kiedyś śmiały i opowiadały naszym dzieciom jakie to miałyśmy schizy jak się starałyśmy. Dzisiaj koleżanka mi mówiła jak to jej znajomi sie starali kilka lat i nic. Dziewczyna dała sobie w ogóle spokój z lekarzami, lekami staraniami i hop siup udało się....GŁOWA DO GÓRY!!!!!KOBITKO!!!!!!Nie płakuniaj już. Już dobrze????? Ania a co tam na obiadek dziaisj jemy???? Bo głodna się juz zrobiłam i ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam spokoju... nadal wyje... ( hehehe ale wirtualnie oczywiscie).... ale pocieszajcie pocieszajcie tak jest lepiej ieszcze glowke poglaskac prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak Cie zamkną w wariatkowie to będziemy Cie odwiedzać, przez szybkę z Tobą rozmawiać..... no nie Kobitki??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie bede w wariatkowie...... bede niebawem Was pocieszac ze warto bylo czekac itp..... zmieniam opcje - wole jednak miec nadzieje na II kreski kiedys w przyszlosci niedalekiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doro... nie wiem moze juz pisałas.... ale co bierzesz w tej chwili oprocz Folika.... oczywiscie..... na czms jedziesz... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, pisałam pisałam - na bromergonie od września 1x1,5 tabletki na noc. CODZIENNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tak trzymaj, dziołcho:):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa faktycznie moze i pisałas czyli jedziemy na tym samym tyle za ja przez 10 dni bromek biore tyle co Ty na noc... faktycznie pamietam.... i co bromek nadzieje dał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zjem sobie w domu platki z mlekiem.... ale tylko szklanke mleka moge 0,5% ale pije 2,0% bo nie lubie tej wody.... wiec teraz Doro dziekuje.... ale łasuchy bywaja u nas .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasie brania bromka 2x robiłam usg i to - raz w 11dc a drugi raz 1 14dc i pęcherzyki miały wielkość 8 -9mm, natomiast z obserwcji tempki(jeśli dobrze to interpretuje) to @ miałam między 17-19dc. Teraz idę 27 na wizytę do swojego profesora i zobaczymy co on wymyśli dalej. Aż się normalnie boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę sobie fizycznie i finansowo pozwolić na comiesięczne wyjazdy do Łodzi na monitoring, niestety:(:( a to byłoby chyba nawet wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Doro a ilodniowe masz te cykle.... jak bylas w 11 dc i 14 dc to male te pecherzyki.... co Ci gin wowczas mowil.... bo ja w 14 dc w poprzednim mialam 19,9 mm a w tym tez w 14 dc miałam 13,5 i owulka byla bo pekły ten co mial 19.9 zaraz tej samej nocy albo rano a ten co mial 13,5 pozniej czyli pewnie dorosl do ok. 20-21 mm ale dzidzi niet - ale przeciez to normalne...... moze cos na ten rozwoj mm -trowy tych pecherzykow winien cos dac.... a w warszawie po pracy nie mozesz gdzies pojsc...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni cykl miałam 41-dniowy, wcześniejszy 16-dniowy, a talk generalnie 32-34-dniowe. I tak jak Ci napisałam tempka mi wzrastała tak ok. 17, a najbardziej 20dc. Więc najprawdopodobniej wtedy. czułam takie dziwne kłucie w jajniku...... Tak myślę od jakiegoś czasu o Wawie, tylko nie bardzo wiem gdzie możnaby uderzyć. Tego lekarza mam z polecenia od znajomej znajomej. I jak z nią rozmawiałam to jej nasi lekarze nie potrafili pomóc a pojechała do Łodzi i po roku starań rach ciach i chłopiec skończy niebawem 5 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×