Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Czesc Dziewczyny:) Chcialam Was powiadomic ze dzis Woda puscila i mamy i wode i ogrzewanie,wkoncu masakra tydzien bez wody i ogrzew.Ale najwazniejsze ze juz wykapana i rozluzniona wkoncu zyjemy jak ludzie:) A tak pozatym to wszystko po staremu:) Milego wieczorku.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki!!!!!!!!!!!!!!! Co Wy jeszcze śpicie o tej porze, gdzie się podziewacie????? Ja już po zakupach no i na URLOPIEEEEEE!!!! Wiecie jak się wczoraj wku...........wczoraj wracałam 70km z Wawy pociągiem przez 3,5h. Normalnie szok. Zamiast być w domu po godz.22 ja se dotarłam przed 1 w nocy.Ja nie wiem co to cholerne PKP sobie wyobraża. Pociąg się zepsuł (tak na marginesie jeden z bardziej nowoczesnych) i nikt nie wiedział co z tym fantem zrobić.......N i oczywiście zero jakiejkolwiek informacji dla pasażerów :(:(:(:(:(:(:( Normalnie myślałam, że ich tam rozwalę...... Folik a jak tam wyglądają Twoje dojazdy do pracy????? Kobitki puk, puk.... Zapraszam na przedpołudniową kawusię,,,;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam u lekarza bo w srode nie bede miala czasu.Moj ordynator potwierdzil wczesna ciaze zlecil badania mam stawic sie za 2 tyg :) nawet zalozyl karte ciazy :) dostalam duphaston mam brac 2 razy dziennie i Folik ale nie taki zwykly z apteki bo ten zwykly slabo sie wchlania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka - to superancko. Uważaj teraz szczególnie na siebie i fasolkę, oszczędzaj sie ile się da..... Lola - super, że wkońcu pozwoliła Wam natura wrócić do normalności. A tak swoją drogą to potrafi nas to życie zaskoczyć. Bez wody i ogrzewania - ja sobie tego nie wyobrażam :(:( A ja ogarnęłam trochę w domku i się leniuchuję, a co nie wolno.... Jutro idę do kina, na "CIACHO" Okaże się, czy warto, bo opinie są różne :):)Trochę kultury nie zaszkodzi człowiekowi................nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko niestety mam swoja dzialalnosc wiec malo czasu na odpoczynek,ale dzis zrobilam sobie wolne a co :) aha wstepna data porodu 21 wrzesnia :) Daj znac jak filmek...Ja jeszcze u mamy..M mieszkanie sprzata w piecu napalil juz lozeczko przygotowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Jak tam przy weekendzie pijemy co? ja serniczka pieke to jak cos to sie podziele :) jak wyjdzie hehe Jak sie innaczej juz czuje jak mamy ciepelko w domciu super:) az mi humorek przyszedl:) Nio odzywac sie mi tu zaraz!!! czekam ze serniczkiem wieczorem!!!!! papa buziaczki dla Was i przepraszam ze mnie nie bylotyle czasu ale jakos humor nie dopisywal:( ale teraz juz jest lepiej.papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMMM pychotka serniczek dziele !!! kto sie skusi?? brac kto chce jest cala brytwanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja - coś mnie sen zmorzył i spałam chyba ze 3h :) Lola - zjadłabym kawałek tego Twojego serniczka ale niestety mi nie wolno - dietka, dietka :):) mogę się skusić na jabłuszko :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dorotka:) Oj szkoda a taki pyszniutki!!! a jabluszka niemam jedynie mandarynke jakbys chciala:) ciekawe co reszte babeczek porabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, wierzę, że pyszniutki Ci wyszedł ten serniczek....Ale postanowiłam być twarda. Zobaczymy jak długo. Przez tydzień ubyło mnie 1,5kg. Więc chyba warto :):):) A mandarynka pyyyyyszota A może reszta kobitek się skusi..... Tak w ogóle to gdzie Wy sie podziewacie, co. Hello puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia nio pyszny pyszny ale gratulacje w tydzien az tyle jak ty to robisz?? wiem nie objadasz sie serniczkami ale co innego robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, Beata, Folik, Spacerku, i pozostałe Kobity, no ja rozumiem weekend ale bez przesady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję, zdolniacha z Ciebie....Moim ciachem popisowym jest domek - chatka:):):) No fakt, zero słodyczy, jasnego pieczywa, sałatki, surówki bez śmietany, majonezu. Żadnych napoi gazowanych - musiałam pożegnać się z colą :(:(:(:( Dużo warzyw, owoców woda niegazowana...Mam nadzieję, że wytrwam. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ja sie powoli bede zbierala juz jak co to jutro sie z ranca odezwe:) Moze bedzie wiecej osob do popisania:) Pozdrawiam Was wszystkie spijcie dobrze i do juterka Dobranoc.papa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim to posiłki regularne co 4-5h. A nie jak to ja robiłam wtedy kiedy był na to czas. Mogłam nie jeść pół dnia, a potem nadrabiałam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam palulać.... Dobranoc Wam, do jutra :):):) Zajrzę na pewno:):) Papapa buziaków 122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!! Ojojoj jaka tu cisza dzisiaj....śpicie wszystkie czy co???Gdzie jesteście?? Ja już po obiadku, dzisiaj całe przedpołudnie spędziłam w kuchni :):):) A zaraz się idę szykować na "wielkie wyjście"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstajemy!!! zasypalo was,czy przymarzlyscie?? :) Folik kochanie ty juz w pracy powinnas byc od 40 min..gdzie meldunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka Ty ŻABO jedna - to Ty mnie pilnujesz ..... Ty Ty.... ładnie taki monitor nade mna trzymac.... spoznilam sie ok. 15 min kawka herbata siuiu i sie zeszlo z meldunkiem.... ale ide zaraz po druga kawe..... A co u mnie dzis 27 dc.... czekam na lachona o imieniu @... wiadomo.... cycyki bola jak zawsze wysyfia jak zawsze wiec nic tam w tym cykklu nie oczuje.... ale co tam.... nie ma na to rady jedynie bzzzzz bylam na nartach w rablowie ale ja troszke pojezdzilam a moj M zaszalal ale dlugo tam nie zabawilismy bo musielimy wybywac bo strasnie mróz bral (ok. 15 do domu) ... ale co zmarzłam to moje.... ale góry juz nie sa nam tak potrzebne skoro mozna wyjechac na troche duzo blizej.... teraz szykujemy sie na łomżę.... I co jeszcze co jeszcze.... Dorotka nie mow nic mi o pkp dzis 20 min stałam na skm-ke ... jezdzily jedynie pociagi do zachodniego a dalej kiszka ale w koncu napchany sie pojawil.... i dlatego Chciejka - tu do Ciebie - przyszlam spozniona i meldunek pozniej.... brrr zimnica... a mrozy ida znowu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Jestem! czy ktoś tu za mną tęsknił???? o chmurka tęskniła, i Foli:)))) Chciejko - co ja mam tobie powiedzieć - to, że gratuluję to za mało!!!!! baaaardzo się ciesze, baaardzo!!!! Jak Nikusia napisała - to była chyba kwestia faceta odpowiedniego! I mój lekarz się zna, podobno trzeba jajniki szturchnąć, hi hi:) Foli, idźmy no do chirurga, pokłuje i bedzie:)))) A my wyskoczyliśmy sobie na kilka dni zagramanicę. Służbowo, ale i tak było fajnie, trochę odmiany:))) Nawet was tak dokładnie nie doczytałam, ale widzę, że się znowu opuszczacie w pisaniu:))) Jak tam Foli, @ idzie? u mnie działania były. wprawdzie ociężale i leniwie, ale zastrzyk genów był, kilkakrotny. Tylko powiem wam, że ja już tak na wstrzymanie i zrezygnowanie wzięłam, że się śmieję, że całkiem niepotrzebnie te zastrzyki, lepiej na ścianę strzelać:))))) to się obraził:D no tak, baby ale pogoda, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rea:) Milo ze Nas odwiedzilas:) Ja sie wzielam za prasowanie poprasowalam wszystko pochowalam do szafy i teraz jeszcze sie biore za reczne szycie mam kilka rzeczy do przeszycia. A wy jak tam? co porabiacie? pozniej sie wezme za gulasz miesko mi sie rozmraza jakos mam ochote cos porobic hehe:D starzeje sie:) No nic chyba was niema to zmykam narazie.papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia - hej:) jestem. to chodź do mnie, ja mam niemoc do roboty. niechęć. poprasujesz u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, a kto tu zawitał:) jak tam Klaudusia,daje popalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prasowac nie lubię i nie umiem:) Chmurko, a jak z twoimi studiami? urlop dziekański?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem na chwilke bo zamiast szyc recznie robilam segregacje z gazet jak jestem w PL to kuuje i tu mam co czytac ale juz duzo przeczytalam i musze sie ich gdzies pozbyc,moze jaka kolezanka weznie. Ja juz poprasowane mam wsio i mam spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie :):):)Kobitki... Jestem i ja)) dzisiaj miałam trochę załatwiania na mieście i jakoś tak się zeszło.....ale już wróciłam.... Całe szczęście obiadek miałam z wczoraja i nie musiałam siedzieć w kuchni :) Co tam u Was.... Byłam wczoraj w kinie, trochę się odchamić i powiem Wam, że troszku się pochichotałam....muzyczka też fajna....generalnie mogę polecić CIACHO..... Jesteście????? Rea - to Ci fajnie tak rozbijać się po świecie....a gdzie byliście jeśli można zapytać? Zobaczyłaś coś czy tylko sprawy służbowe i spowrotem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×