Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAJECZKA ja mogę cię wesprzeć, ale tylko moralnie, bo tak się rozleniwiłam, roz...żarłam i rozpiłam, że ważę pewnie z 5 kg więcej niż przed świętami 😠 dziadostwo Ale zimę mam taką, że sama sobie zazdroszczę ;) śniegu po kolana, ledwie można wyjść z akademika, wczoraj tak sypało, że nawet nie było sensu odśnieżać, bo zaraz zawiało i zasypało. całuję was 👄 i życzę sukcesów w nowym roku :D a my mamy dziś Boże Narodzenie, może do jakiejś cerkwi się przejdę, bo wczoraj tylko w telewizji oglądałam msze. W niektórych to są takie msze całonocne. Mają ludzie zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia !!!!! Wspieraj !!!!! Moralnie chociażby !!!!! Bo zdaje sie, ze tutaj to tylko na ciebie kochana mogę liczyć :P Bo przecież nie na WAS PASKUDNE RASZPLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem i żyję, co prawda ledwo się ruszam, ale do przodu. Abs jak fajnie że z wagą po ciąży idzie Ci tak łatwo mam nadzieę że ja sobie też jakoś poradzę. Okazało się że mam trochę podwyższony cukier więc mam zakaz jedzenia słodkiego, ale może wyjdzie mi to na zdrowie. Pozdrawiam wszystkie wytrwałe odchudzaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI:D Ja jestem zalatana , zabiegana bo jutro moje dziecie robi imieninki i nawiedzi nas 20 dzieciaków mam nadzieje z enie ocipieje:O A konkretniej nie mam jak klikac bo młody ma co dzień klasówe i co przyleci to szybciorem lekcje odrabia i sie kujemy , wiec jak jest w szkole to siedze i juz mu pomagam wypisujac co potrzebniejsze rzeczy bo tyle tego ma :O Aż mi go zal :O Ślę Wam buziolecje 👄👄👄❤️❤️❤️ 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ KOBITKI !!!!!!!!!!!! KAWKĘ DAJĘ > (_)o (''''''')o :D:D:DD:D:D ja mam dzisiaj impre synka więc mocna kawka mi sie dzisiaj przyda :)oki lece chałupe ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka grubaski wczoraj nie mialam kiedy poklikac bo praktycznie nie było mnie wdomu ale dzis nie bede was zaniedbywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do ja życze miłej zabawy i sprzątania po tylu dzieciach 🌼 Pisać kobitki Kto to widział tyle spac KICIAKOCIA zasypało Cie U mnie odwilż juz wole jak mrozik trzyma i sypie śnieżek A ja dziś pierożki na obiad bo chłopcy nie daja spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 napisałam wczoraj, ale się nie wysłało, wyskoczył jakiś błąd. Zedenerwowalam się i obraziłam :( Ale dziś, to co innego ;) nistety u mnie jest ciepło, plusowa temperatura, więc możecie sobie wyobrazić co się dzieje. Topi się ten cały niesprzątnięty śnieg. Na skrzyżowaniach, przy przejściach to po prostu zgroza. Taka breja, że łatwiej to przepłynąć, niż przejść 😡 No, ale za to jest ciepło :P od dziś wracam na dietę. Na śniadanie przeprosiłam się z płatkami. Z mlekiem oczywiście. Zobaczymy co będzie dalej. Może na obiad też płatki? :P Dawno się nie ważyłam, ale nie muszę :o widzę co się dzieje 😭 Tak więc, walka od początku. A jaki termin? Ja proponuję czerwiec, bo mam jubileusz liceum i mam zamiar się tam pojawić. No i miło by było zepsuć humor paru koleżankom :D :P A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze, że przezornie przed wysłaniem skopiowałam posta!!! 😡 bo mi wyskoczyło, że serwer jest niedostępny 😡 😠 ale ja go przechytrzyłam :P tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze, że przezornie przed wysłaniem skopiowałam posta!!! 😡 bo mi wyskoczyło, że serwer jest niedostępny 😡 😠 ale ja go przechytrzyłam :P tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE :D ja tylko melduje że żyję :D Dzieciaki zachwycone powiedziały ze to najlepsza impra w klasie :) mój przeszczęsliwy :D karaoke strzał w 10 :D były też tańce i tańczenie pod kijkiem itd:D rodzice przybyli punktualnie po dzieciaki a dzieciaki nie mal z płaczem wychodziły ż ejuz musza do domu może im w czerwcu cos zorganizujemy jeszcze??? ok kotki trzpiotki wy moje uciekam przytulic sie do chłopa i piwko walnąć klikne jutro bo padam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie mrozik zlapal, angole chodza i szczekaja zabami hahahah:D mieczaki:D co oni wiedza o zimie:D U mnie ostatnia prosta, w ktora wejde oficialnie w poniedzialek, wiec mozecie zaczac zaciskac mocniej kciuki..... zebym nie przenosila:). Troche mnie nie bylo.... bo genernie w dole siedzialam, takim kraterze.....wlasciwie to nadal trzyma, ale wiem ze musze myslec optytmistycznie.... Moja przyjaciolka z polski, dzien przed wigilia pochowala swojego synka, urodzil sie martwy.... Nadal nie ma wynikow sekcji..... 3 miesiace wczesniej zmarla jej mama..... Wylam z nia, 2tys km od niej.....Nie da sie tego opisac. Swieta przeszly obok mnie. Zawsze byla dla mnie jak siostra, taka dobra dusza, a w ciagu roku spotkal ja takie tragedie...... Juz nie bede pisala o leku, ktory zaczal mi towarzyszyc i narasta im blizej rozwiazania:( Dziewczyny nie dolujcie sie, szkoda zycia... Napewno kazda z Was ma powod do radsci. I tego Wam zycze..... DUZO POWODOW DO RADOSCI, TAKICH DUZYCH I MALYCH👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tijaaaaaa
Kocham Was i pamiętam, niestety synuś zepsuł mi kompa i teraz czekam na przesyłke z częscią, która jest konieczna do naprawy. Dzisiaj grzecznościowo pisze z kompa braciszka Miłego weekendu😘 Mam nafilcowane kupę korali i nie mam jak wystawić ich na aukcje(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA ❤️ no i dzięki za stronkę :P TIJA uważaj, żebyś się nie sfilcowała :D :D dziewczynki, idę sobie umrzeć w spokoju :O szkoda słów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia👄 A co Ci ze umierasz?????? Eno Laski wracac i pisac co u Was!!!!!!!!!!! Abs kiedy wreszcie zobaczymy Twojego synka???? Zapraszam do UK:) jedyny warunek: milosc do prasowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 👄 witaj Mafinko :) To ile ci jeszcze zostało do końca początku? :P znaczy końca bezkarnego obżarstwa i początku notorycznego niewyspania? :P Kicia :) masz fajną dietę odchudzającą :P Tija :) ciekawa jestem tych twoich cudeniek :) jak już będziesz mogła to szybko je pokaż :) 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane raszple....siedze teraz na lotnisku w luton i czekam na lota do polski.......jest godzina 2;30 a odprawe mamy dopiero o 6;00...masakra ,malo tego wszystkie kawiarnie pozamykane do 3;30 i nawet kawy sie nie mozna napuic.......napisze jutro juz z polski,a co do zimy to mafinka ma racje....nie dosc ze szkoly pozamykane ,wszyscy chodza w gumakach to mysla ze to jakis faken armagedon....goopii angole...zycia nie znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki....... Lola a u na cieplutko tylko okropne śnieżyce Angole jak by mieli tak ze 2 tygodnie porządnego mrozu to by z domków nie wychodzili wogóle TIJU jestem okropnie ciekawa tych twoich wynalazków 🌼 MAFINKA co do dołowania sie tak przyzanaje ci racje nie ma co życie jest tak krótkie a tak szybko mija ze sie nie obejrzymy a bedziemy babciami 🌼 A oczywiście juz kawunie popijam Oczywiście zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tak przelotem :D buziolecje wam sle 👄i klikne jak młody na imprezke do kolegi poleci bo teraz sprawdzam go z geometri bo jutro ma klasókę:O I jeszcze z polskiego z lektury a we wtorek z religii klasówka i kartkówka z przyrody w czwartek klasówka z przyrody a w piatek kartkówka z angielskiego i klasówka z histori Normalnie sama nie wiem kiedy on ma się uczyć:O a tak wogle to może miec tylko 2 klasówki w tygodniu a tu...a szkoda gadać ok uciekam go odpytywać BUZIOLKI DLA WAS WSZYSTKICH 👄👄👄 A i taka tłusta swinia się ze mnie zrobiła ze normalnie chyba oleje zakaz odchudzania od ginki bo już patrzeć nie moge na siebie w lustrze a w lutym wesele :( i jak czegos nie zrobie to chyba w zasłonę się owinę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :) zapraszam do ćwiczeń :) ja dziś stepka sobie podaruję .... 1,5 godz. odśnieżałam podwórko :) Co bym się jutro rano nie zakopała. Było tyle śniegu, że koła w miejscu boksowały. Bo śniegu nasypało, że szok !! Co prawda nie całe odśnieżałam, bo wielkie mamy (no i pan mąż jak przyjechał do domu to też trochę pomógł), ale tak koło naszych garaży i wyjazd- na szczęście mamy do wyjazdu najbliżej :) Zrobilismy chyba 1/3 podwórka, a resztę "olałam". Bo u nas w bloku mieszka 10 rodzin, większośc autami jeździ, więc też dupska ruszyć mogą .... No i okazało się, że stara baba innym na ambicję wjechała :P bo niedługo potem po podwórku z łopatami i taczkami kilku sąsiadów latało i odśnieżało :) Lola :) witaj w kraju !!!!!!!!! Nie ma co sie angolom dziwić, bo to miętki naród :P Ja też nie pamiętam takiej zimy :) Na wschodzie i południu kraju zimy ostszejsze są, ale u nas na zachodzie to takie sobie zawsze były. Trochę śnieżne i trochę mroźne, ale nie takie długie. Myszka :) kafffka kaffką, ale woda też miała być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł bobki :D Otóż i wyprawiłam moje słońce w drogę na zachód :D był u mnie aż trzy tygodnie, mam nadzieję, że za tydzień i ja do niego dołączę. Chociaż nie załatwię dokumentów, ale może pojadę. Zima pokazuje teraz swoje drugie oblicze, a mianowicie topnieją te hałdy śniegu na ulicach. Koszmar. Panta rei :P A od środy znowu mają być mrozy po paręnaście stopni, to dopiero będzie ciekawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się melduję :) dziecie wyprawione na imprezke :) A ja kochane na rowerku pedałowałam i dupska nie czuje tak mnie boli od siodełaka ze szok jutro pewnie chodzic nie bede mogła :O Zrobiłam sobie jeszcze serie cwiczęń z ciężarkami ( 1kg) na rece i basta :) Mój M się nabija ze mnie że pewnie jutro czekoladke chwyce :p małpiszon jeden siedzi i mnie piwkiem kusi zajad jeden no :O kochane ja dzisiaj nie jaem a pije zrobiłam sobie 1,5l koktajlu z melona, arbuza, kiwi , winogron i sharona z jogurtem naturalnym w miedzy czasie pię zielona herbacie i wode i do wc. co chwilke latam :O Jutro sa sałateczki miesko grilowane albo na parze i kuźwa choc by sie waliło i sypało choc z 3,5 kilo musze zjechac bo moja waga pokazała 68,5 😭 normalnie załamka nie musze pisac jak wygladam przy moim 153 w kapeluszu :O jednym słowem jak 150 kilowa baba :O Ale temu mojemu padalcowi udowodnię :D i zgubie te 3,5 kg :) mój braciszek chajta sie 27 luty albo 6 marca maja w stepnie dwie dadt zarezerwowane bo czekaja na jeden dokument z ambasady i w tym tygodniu będę wiedziec kiedy :) Co nie zmienia upływajacych dni na schudniecie mam 49-55 dni :O MAJAK- ja mam 50 cm okna zasypane i taras juz mój chłopina go odsnieżał :) bo zima w wawce pełna gębą :) KICIA- u mnie biało, biało, biało ...............jak pomyśle co to bedzie jak snieg topnieć zacznie i jak sie szara breja pokarze to juz mnie skreca wrrrrrrrrrrrr Trzymam kciuki za wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEEEEEEEEE a co tu takie puchy :( wszystkie zwiały bo się konkuręcji w odchudzanku boją z mojej strony :D:D:D:D:p oki ale tak serio to wawka zasypana :O pod blokiem trwa wyścig sasiadów kto pierwszy odsniezy ałtko :D jak nigdy mam mnustwo miejsc do parkowania pod blokiem bo ludzie sobie przypomnieli że mają garaże :D bo jak sniegu nie ma to już im cięzszko wiechać lepiej postawic komuś na jego miejscu parkingowym pod blokiem :O Ja juz moje trzpiotki po sniadanku :) choc przyznam że z trudem o 8.00 je zjadłam :o bo jak dla mnie to jeszcze swit niemal by coś zjeśc tak o 10.30 było by ok ale wmusiłam w siebie 5 łyzek czubatych jogurtu wisniowego z musli ( 2 płaskie łyżki) i teraz ide na rowerek pedałować :) więc narka kochane 👄 Kawke wam serwuję byście się obudziły > :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej do2do kobitko dziś ty pierwsza Ja mam dzis okropny dzień wczoraj troszku wypiłam i dziś nie czuje sie tak jak trzeba głowa mnie boli Ja juz zrobiłam sobie zakupy i dzis tylko jabłuszko i marcheweczka musze tez sie wziąśc za siebie bo czuje ze zamiedługo w zadne spodnie nie wejde 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? chyba nas w tym roku zasypie :O A w takiej sytuacji dodatkowe kilogramy wyjdą tylko na dobre ..... kula najlepiej toczy sie po śniegu :P Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane Kobielki ;) obiecywalam co niektorym ze z okazji tego alarmu co to sie pojawil zaczne w koncu pisac ale jak widac bylo sie ocyndalalam... no to nadrabiam... mam nadzieje ze mialyscie boskie swieta, sylwestra i ze aktualny roczek jest wam przychylny a jak jeszcze nie calkiem to ze wkrotce bedzie szczesliwy i ogolnie rewelacyjny... moja wigilia byla dosc wyjatkowa bo w koncu jestem narzeczona... mam sliczny pirescioneczek na paluchu ale o slubie na razie nie rozmawialismy... na sylwestra namowilam Mojego Osobistego na wyjscie na bal i bylo super... wytancowalam sie za wszystkie czasy... a poczatek roku jak to zwykle remananety i inne dziwne papaierzyska ktorych szcze rze nienawidze ze o liczeniu zelastwa w zimnym garazu nie wspomne... co do wagi to po prostu jakas masakra i chetnie sie do odchudzajacych dolacze bo ostatnio rodzince wzielo sie na wspomnienia jak to fajnie wygladalam jak bylam szczuplejsza a teraz to jestem obalonek... buziaki przesylam i odtad postaram sie dorzucic swoje 3 grosze do przerzucenia stronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×