Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

co jest???gdzie sie wszystkie podziały???!!!! DO 2DO ....nastepnym razem znajdź jakąś kupe o wsadź babie do kieszeni ...w przyszłosci pomyśli dwa razy zanim ryja otworzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERM- hihihii tak napewno zrobie hihiii:) a tak swoja droga może ja spotkam jak będe z kundlem jeszcze dzisiaj to sprawdzę czy szacowna krowa sprzatnie po swojm kundlu :) Halo kobiety bo wam slaban na GG dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum - ladnie to tak kolezanke buntowac?;) do2do - mnie takie baby tez wkurzaja co wlasnego nosa nie widza a komus pryszcza z kilometra wytkna....wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA- hihii no własnie mam nadzieję że ja spotkam i popatrze jak sprzata hiiihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - przyjrzyj sie przyjrzyj a gdyby zapomniala jakos przypadkiem to serum Ci juz podpowiedziala co zrobic :P Kobitki - na rozlazla dupencje dobre sa cwiczonka a co jest dobre na rozlazla psyche????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA- ja uciekam z psem wziełam nawet dla baby dodatkowa torebke hihii:) a na psychike to najlepsze jest politra :D OKi jestem za 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o !!!!!!!!!!!!!!!!!! Mycha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P popierdzieliło ich ... właśnie powiedzieli w tv, ze zima wraca :O:O:O a to co jest teraz kuźwa za oknem to niby co ma byc????!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jaka ja prymitywna sie zrobiłam !!!!!!!!!!!!!! ciągle tylko wpizdu, pierdzielę albo inna kurwa ..... staczam sie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozlazłą psychę też dobrze robią ćwiczonka;) właśnie spróbowałam i muszę przyznać że pomagają zawsze i czuję się po nich fantastycznie zmęczona Do2do;) tego kija z tą kupą wsadź babie w dupę:p ciekawe czy będzie miała przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera i nie było tej pindy a az 2 razy wkolo bloku chodziła :o ale jeszcze ja dorwe :) bo ja taka chciwa bestyja jestem i już :) I jeszcze się pochwalę że dzisiaj 45 minut pedałowalam na rowerku czego dawno juz nie robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo i nie tylko ja ....jeszcze dwie kruszynki i przyturlały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A I WKLEJAM TABELKE BO PIMACH GDZIES Z NIEJ ZNIKŁA :o nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________101kg___ 70kg Pimach***************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60k g Mycha______31______160cm________72kg________70,5kg___52k g Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65k g Ory________38______168cm________94kg_________94kg____68k g Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________77kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj luzik bo syncio sie bawi lego więc mi swego laptopika udostepnił i mezus na piweczku z kumplami drze gebe na meczu wiec moge klikac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubie jak tu sie wiekszy ruch robi... jest co czytac i czlowiek od razu pogodniejszy... ja tez juz dzis po cwiczonkach... staram sie codziennie ale jakos efektow nie widac... moze to ten rozlazly mozg tyle wazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 2do ....nic sie nie martw ...prędzej czy później trafi babsztyl w twoje ręce....no chyba że osiedle do spacerów z psem zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj babsztyla , paszkwila dorwe :)hihihia w tedy to reka , noga mozk na scianie a gówno na ryju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jesc mi sie chce..........muszę sie opic wody z cytrynka i mietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem i ja i mi się też jeść chce:P Do2do no ca upartość!!!:) Chciałabym już móc ćwiczyć a tak to nie widzę sensu za bardzo, ale coz.... Majka na tym stepie to i za mnie rundkę zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do co za upartość miało być Serum nie mam tego kanału:( Obiecałam sobie dziś że po 17 nic oprócz płynów, no i jestem ,,,,, zła a w brzuchu mi burczy:( Ciekawe na jak długo starczy mi zapału???:P idę herbatkę zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeee wypiłam 2 kieliszki ....jeden podobno jest dla zdrowotności ,a po jaką cholere był ten drugi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta nadwornego towarzystwa??? MAJKA,TIJA,MYCHA KICIa,MAFINKA,MAMA,LOLAi reszta nocnych marków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- 2 aby kubki smakowe zaspokoic hihih:D a o której jest ten program ? MIMOZKA-👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie popijam figure 2 ....ta herbatka jest bardzo ,bardzo dobra w smaku ....mniam,mniam....polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×