Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Gość miles away
ja jestem;) spilam sie wlasnie reszta "szampana" z wczoraj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
przepraszam, mialam male problemy, odespalam jako tako;) i babelki tez mi troche "odeszly":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się takiego nie stało. Mam nadzieje że już po problemach. Szampan ma to do siebie że szybko uderza do głowy i szybko przechodzi. Co niektórym pozostawia ból głowy. A tak jak mija pierwszy dzień NOwego Roku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
dzis caly dzien slucham tej piosenki:) chyba dlatego mam taki humorek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
if you dont know my name you can call me babe my babe..lalalalla podoba wam sie piosenka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
smutna 80 zmien nick:D...nabardziej optymistyczny w koncu mamy nowy rok nowe szanse nowe mozliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
hehe ewulka dobrze mowi:) nic powinien byc maksymalnie pozytywny, ja juz mysle nad nowym;) a dzien... martwie sie bo nie moge sie dodzwonic do przyjaciolki, na domowy jej dzwonilam, ale jej brat twierdzi ze jej nie ma i nie wie kiedy wroci:/ a kom nie odbiera;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam nadzieje że ten Nowy Rok będzie lepszy od minionego i spokojniejszy. A nick może kiedyś zmieni się. Ostatni za często jestem smutna nie widzę żadnej radości nie czuję szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
musisz wejsc w nowy rok pelna pozytywnej energii a ten nick juz na wstepie doluje:) teraz przypomnialy mi sie slowa mojego bylego szefa "jestes wredna suka musiszz sobie poradzic innej opcji nie ma" hehe mialam szalonego szefa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
smutna kiedys????????????????????NATYCHMIAST masz go zmienic i to juz... bo inaczej... walnac ci?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ewulka fajny szef haha;) smutna80>> u mnie tez sie pare rzeczy smutnych zdarzylo, nie wiem, byc moze w por. z Twoimi byly to blahe sprawy, ale zlamaly mnie dosc, ale nie poddaje sie.. w koncu pilka ciagle w grze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
to zmien to ...."laduj" sie pozytywna energia....badz szzcesliwa bez wzgledu na to co sie dzieje w Twoim zyciu a jezeli tak bedzie to wierze ze wtedy sie wszystko zacznie zmienaic na dobre... ja zaczelam od dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie racje. Miles spokojnie dodzwonisz się i z przyjaciółką jest wszystko w jak najlepszym pożądku. Ooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
byl dziwny ale jeden plus jaki zawdzieczam tej pracy stalam sie bardziej pewna siebie dzieki niemu wlasnie utwierdzil mnie w przekonaniu ze musi byc lepiej inna opcja ma dla mnie nie istniec:D i zaczynam tak od dzis myslec ma byc kurwa mac lepiej w tym roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
miles a moze kolezanka spi po sylwestrze jeszcze? zabalowala? smutna jak dlugo bede patrzec na Twoj pesymistyczny nick? zmien go! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×