Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Zazdroszczę Wam studiowania, nawet jesli to oznacza zaliczanie sesji. Egzaminy zawsze wydawały sie czymś tak stresującymi i ciężkim, a w praktyce chwila strachu i po bólu, a potem wielkie świetowanie ;) Brakuje mi tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mojej byłej uczelni nie wiem jak na innych termin zerowy to cos jak normalne zaliczenie, jak zaliczysz to masz już z głowy. Potem masz już w sesji normalny egzamin. Na zerówkach jest znacznie łatwiej z zaliczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak bedzie w kazdym badz razie ide na te terminy zerowe moze sie uda?:) sesja zaczyna sie u nas 1II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło z wami sie rozmawia:) Ja będę uciekać spać jutro o 5 rano pobudka:( Wszystkim dobrej nocki i milutkich snów. Dziewczyny pozaliczacie. Przemek fajna rasa psiaka:) Trzymajcie się cieplutko. Dziekuję za rozmowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc smutna :) Ja ostatnio nie moge sie przestawić, wczoraj jeszcze lepiłam bałwana po nocy, dziś mam w planach jeszcze wyjście na długi spacer. Miejmy nadzieje, że nie zamarzne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy kierunek kelly ok kochani ja tez juz zmykam spac mi sie chce jutro ide na rozmowe o prace i zaczynam sie uczyc:) dobrej nocki dla wszystkich ppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ewcie:) 🌻 Słodkich snów:) Ja tez nie mogę się przestawić zasypiak około 2 a wstaje po 9 ale jak bedzie praca to trzeba bedzie jakoś funkcjonować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kelly i ewulka :) Niktważny, ja mam podobnie. Na szczęście nie mam pracy z samego rana, ale i tak zawsze nastawiam budzik na 7, bo nie lubie spać do późna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez do późna nie lubię bo jak długo leże to wszystko mnie łamie:) ale ostatnio tak jakoś wyszło:) śpię ile się da bo w środe chyba do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem trzeba wyspac się na zapas ;) A tak w ogóle co to za praca się szykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry musiałem zadzwonić. a praca byle jaka hurtownia tkanin obiciowych czyli takicerskich:) miesiąc chciałbym tam przepękac jakos jak się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, byle się gdziekolwiek zaczepić, a w międzyczasie rozglądać się za czymś ciekawszym :) A docelowo co chciałbyś robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj wiele chciałbym robić tylko jest tak że nie wiem co najbardziej:( moze to głupie w moim wieku ale za młodu nie miałem zbyt wiele i na wszystko zapracowałem sobie sam. może coś z komputreami ale nie mam do tego wykształcenia:( zawsze chciałem fotografować co tez by mi pasowało ale czy mi się uda to nie wiem. coś robic musze a najlepsza jest taka praca którą się lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno tylko znów pewnie ktoś napisze że pedofilem jestem:) opiekunka do dzieci bo je kocham i uwielbiam :) to tak żartobliwie ,ale chciałbym tak poza planem odwiedzać jakiś dom dziecka z maluszkami i poswiecać im czas i widzieć jak się uśmiechają:))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze przyszły takie czasy, kiedy papierek nie jest już najważniejszy. Skompletuj ciekawe portoflio i uderzaj śmiało :) Może po prostu więcej pewności siebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu do czasu opiekuje się dzieckiem znajomych, chłopiec jest starsznie pocieszny, ale po 12h jest mi w stanie tak dać w kość, że nie wiem jak się nazywam ;) Dzieci są fajne, ale tak na parę godzin max :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jak mały chce się bawić w robaczyce :o Wtedy musze sie czołgać godzinami po podłodze z kocem na głowie, a on ma ze mnie nieziemski ubaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzę na spacer, jak wróce to pewnie już nikogo tu nie będzie, więc dobranoc :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa robaczyca dobre to:) skąd raka nazwa?:) Ja jeszcze nie miałęm okazji tak długo z żadnym dzieckiem przebywać tzn. 12h ale tak 2-3 godzinki to tak i zawsze fajnie się bawiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×