Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Wlasnie zobaczylam ze Zyrafa ma coreczke-Matylde,jak mi sie to imie podoba!!!!! walnie jedzie do mnie przyjaciola z lodami hahaha:D:D:D:D Kami ja tez mam tak przesuszona skore ze chyba oliwke do wanny bede wlewac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ja tez mam duzo imprez,niestety musze dojechac stad na wszsytkie:o komunia mojej chrzesnicy,okragla rocznica slubu rodzicow i dziadkow potem,kolejne wesele kuzynki,potem rodzi w lipcu Radka siostra,ojj bede latac z brzuchem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to jak poszalejesz:) Dobry patent na tą skórę to jak już wychodzisz z wanny to posmaruj się jak jesteś jeszcze wilgotna :)super działa Ja też mam komunie chrześniaka mojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,ja juz zmykam,lody przyjechaly.trzymajcie kciuki,napisze rano przez wyjazdem do szpitala.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero ide do wanny.. jej juto nastepny dzien w pracy..zostaly mi 2 tyg...to bedzie najgosze 2 tyg...ale musze tam wytrzymac..zawsze to wiecej kasy..pokaze im co stracili!:P za kare pojade sobie za to na jakas wyciekcze lub cosik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki:) Angi mnie jutro nie bedzie w domu, ani nie bede miec dostepu do kompa wiec i jakby co trzeba bylo napisac do dziewczyn to nie bede miala dostepu do neta-bede pod telefonem tak jak sie umawialysmy:) :D tak? buziaki dla ciebie i dla maluszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak gadacie o weselach, fajna sprawa:) ja tez w maju mam taka impreze, ale chyba bede tanczyc z widelcem za stolem:) w 6 mies-troche ciezko bedzie inaczej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece babuszki Trzymajcie sie Angi rano czekam przed kompem jak coś to pisz na kafe albo gg :) buziaki dziewczynki trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze dzialam odstraszajaco :D :p zawsze jak cos napisze na waszym topiku, to potem wszystkie uciekaja:p hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGIOLETTO- bardzo mi miło że ci się podoba imię mojej córci :) my wołamy na nia zdrobniale mati:) KATE79- e tam w szustym miesiacu to jeszcze pobalujesz że ho ho :) KAROLINA M.- ok mogę ci 2 weselicha odstapić :) miasto się zgadza bo ja też z wawy:) Ok uciekam na dzisiaj bo padam i mężuś już okiem łypie na mnie powiem wam że cały czas boli mnie jajnik i mdli mnie dzisiaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Właśnie zawitałam na to forum. Dołączam do Was czyli starających się o bobo w 2009 :) Właściwie staram się już od dłuższego czasu tylko jakoś takoś nie wychodzi. Mam nadzieję że w tym się uda :) czego sobie i nnym chcącym życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witay Effa na pokladzie! Trafilas do magicznego topiku! Tu wszystkie dziolchy zachodza w ciaze :-D Wiec dobrze przemysl swoja decyzje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) już za Wami nie nadążam :):):) ale to dobrze oczywiście :) wekend miałam intensywny ( co prawda nie miałam weselicha jak koleżanka ale też sie wybawiłam ) :) więc lekki dół jest już za mną :) abcd123 oby lekarz potwierdził :) ehhh napewno tak będzie :) angioletto --nie przeczytałam wcześniejszych postów ale mam nadzieje że z moczem już ok.. bede czekać na jutrzejsze wieści.. :) a tak poza tym to widze że już nikogo nie ma.. więc do usłyszenia rankiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wpadlam wam tylko napisac ze nie ma juz fasolki ;( oczy ma popuchniete z placzu i do tego ten bol wiec ciezko co kolwiek opisywac jak dojde do siebie napisze cos wiecej ;(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu kochana co się stało??? Aż normlanie ciarki na całym ciele mi się pojawiły jak przeczytałam Twój post :(:(:( Angi uciekłam, bo poszłam się kąpać :D Joanna na górze strony głównej forum kafeterii jest czerwony napis - internautki zarezerwuj swój nick :) no i dopisz się do tabelki, musisz ją skopiować, wkleić do swojego postu i wtedy się wpisz alfabetycznie :) Jak mnie najdzie ochota na ogórki kiszone, to będzie 100% oznaka ciąży, bo nie lubię ogórków kiszonych :P Kami a czemu ja nie widziałam Twojej kropeczki? Poproszę :) makotka1985@wp.pl abcd super :D wychodzi na to, że jesteś w 3 lub 4 tygodniu :D Przykładowe normy: Tygodnie ciąży poziom beta hcg 3 5-50 mIU/ml 4 5-430 mIU/ml 5 19-7340 mIU/ml 6 1000-56000 mIU/ml Kami i Angioletto smarujcie się jak najwięcej, możecie właśnie oliwką dla dzieci, a po kąpieli to już obowiązkowo! witaj effa :) dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisze wam co sie stalo i tak nie potrafie sie na niczym skupic :( wczoraj pozolylam sie spac jeszcze mowie do mezusia ze ide spac ja i moja ciaza :D a o0n mnie poprawil nasza ciaza wybaczcie nie widze juz co pisze zly plyna mi po policzkach poszlam spac czulam lekki bol ale mowie przeciez to normalne z Kuba tez tak bylo i mowie do L ze teraz napewno bedzie dobrze z usiechem na twarzy polozylam sie spac o 5 obudzil mnie bol ale nie byl bardzo silny jednak sie obudzilam poszlam siku nie bylo krwi nic zaczelam sikac i ciurkiem ze mnie polecialo zaczelam plakac nie bolal mnie brzuch pobieglam do L zaplakana przytulil i pocieszal zaczelo bolec podal mi paracetamol i tak sobie siedze i rycze dlaczego? jestem mloda zdrowa dlaczego tak sie dzieje a moze cos jest nie tak ? idziemy dzis do lekarza nie wyjde bez dokladnych badan maja zbadac wszystko i znales przyczyne !!!! tak sie cieszylam nie moge dopuscic mysli ze juz nie ma mojego malenstwa mam nadzieje ze zaraz sie obudze ze to bylk tylko zly sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamciu kochana :( tak mi strasznie przykro :( Miejmy jednak nadzieję, żę to jeszcze nie koniec, może to tylko takie krwawienie, może fasolka jeszcze jest! Na którą godz. idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja tez mialam taka nadziejej test juz jest negatywny pozatym to nie plamienie leje sie ze mnie a krew jest ciemna do tego ten bol nie ma sie co ludzic ja tak bardzo sie boje ze juz zawsze tak bedzie ze moja radosc potrwa tylko do terminu @ wiem wiem powiennam myslec inaczej ale jak ? nawet jak sie stram to i tak los pokazuje mi ze jednak bedzie zle !!!! raz no ok moglo sie stac ale drugi raz juz chyba cos jest nie tak ? wybaczcie dziewczyny nie chce wam tu smucic Angi trzyam kciuki wpadne zobaczyc co u ciebie albo napisz na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu, ale my jesteśmy tutaj nie tylko po to, żeby się cieszyć, ale też żeby wspierać się w tak trudnych chwilach!!! Przytulam Cię bardzo mocno!!! Dobrze, że idziesz do lekarza. Poproś o badania, myślę, że ważny jest poziom tsh (tarczyca) no i toksoplazmowa, a może nawet cytomegalia. Odezwij się proszę po wizycie! Trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,nie mam czasu bo niedlugo wychodze do szpitala. Emamcia zaraz jedzie do lekarza.nie bedzie jej tu dzis chyba,ale bede wam pisala co i jak.odezwe sie jak wroce ze szpitala.trzymajcie za nas kciuki kochane,prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamciu tak mi strasznie przykro. Dobrze,ze idzisz do lekarza. Napisz szybciutko co i jak. Oby fasoleczka jeszcze była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi- bede 3mala za was kciuki za Ciebe emamcia też. Zobaczycie dziewczyny wszystko sie ułozy. A tak poza tym witam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Emamciu KOchana !!!Strasznie mi przykro to naprawdę niesprawiedliwe!! jak wrócisz od lekarza to powiedz jak było tak Sciskam Cię! witaj Atko i markotko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×