Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

brzusiowa 100% racji!!!!!!! Basiu ja chyba źle odczytałam twojego posta, Ty wolałabyś być poniżana?? oj to ja powiem,że wole już mieć problemy z zajsciem i dobrego kochającego męża niż przechodzić to co Madzia i Ania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drozne na szczescie troche bolalo ale nie dlugo dostalam najpierw krpolowke, potem zastrzyk domiesniowo, sam zabieg trwal gora 10min. bol naprawde nie byl silny i trwal krociotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście mam dobrego męża, ale juz sama nie wiem co bym wybrała. Aniu opisz prosze jak wyglada to hsg i czy bolało i czy masz drożne jajowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie to czeka:( drożna miałaś i bolało, nie chcę myśleć jak ja będe miała niedrożne, jaki to będzie ból:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka mnie wyprzedziła. a po ilu monitoringach lekarz stwierdził ze nie masz owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no nie moge przestac myslec o Tobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak w ogole to MAJKA chyba mnie zarazilas!!! mam juz katar grrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuła zasłaniałam buzię jak psikałam i kaszlałam:P:P:P!!!!!!!!! nie pamiętam buzi Ci chyba nie dawałam!!!!!:D:D kurde to uważaj na Malinkę,bo ciocia Majka będzie miała wyrzuty sumienia:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no meczy mnie ten katar od nocy!!!!!!!!!! i jest coraz gorzej cholera!!!!!!!!!11 ja juz sie smialam do mojego rodzenstwa ze Malince nie robic prezentow na gwiazdke bo mamusia zbiera na dobrego specjaliste :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dlugie cykle 40 dni, czasem np. 2m-ce nie mialam @ roznie to bywalo mialam 3 monitoringi i pecherzyki mi nie rosna wogole teraz musz isc z wynikami do gin. pewnie CLo mi przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dalszy ciąg terapii::) Młody mąż wraca do domu z pracy, patrzy, a jego żona, blondynka płacze. - Czuję się okropnie – mówi do niego – Prasowałam twój garnitur i wypaliłam wielką dziurę na tyle twoich spodni. - Nie przejmuj się tym – pociesza ją mąż – Pamiętasz, mam drugie spodnie do tego garnituru. - Tak, na szczęście! – mówi żona wycierając łzy – Dzięki temu mogłam naszyć łatę. :D:D przyznać się która blondynka:):):) Dula❤️:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi czy można miec sluz płodny i nie miec owulacji? ja ma dziś śluz rozciągliwy ale nie jest tak bardzo przezroczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia polozyli mnie na stole, kazali zgiac nogi, gin. wlozyla mi wziernik, cos tam poszperała :) i za chwile wpuscila ten plyn, i nagle wszyscy uciekli do takiego pokoiku obok i pani krzyczy do mnie prosze teraz nie oddychac 9bo to byla chwila gdzie to zdjecie rtg mi sie robilo0, za chwile slyche juz moze pani oddychac :), i za chwile do drugiego wstrzyknela mi ten plyn i to tyle naprawde bol taki miesiaczkowy, no moze troche silniejszy, ale krotkotrwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W autobusie na jednym z krzeseł siedzi blondynka, a obok stoi starsza pani z dzieckiem. Babcia świdruje dziewczynę wzrokiem, w końcu nie wytrzymuje i mówi: - Może by tak pani ustąpiła miejsca? - Nie mogę – dziewczyna na to. - A dlaczego? - Jestem w ciąży! - Hmm, w ciąży, akurat. I taki płaski brzuch? A długo jest pani w ciąży? - Pół godziny! Jeszcze mi się nogi trzęsą! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu blondynka cieszy się, że ułożyła układankę puzzle w 4 miesiące? - Ponieważ na pudełku napisano: „Od 2 do 5 lat”! ostatni już, bo jeszcze się blondynki obrażą:):P :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) Dzisiaj byłam się zaszczepić przeciw grypie sezonowej i boli mnie rączka :( wokół mnie tyle zachorowań że jestem przerażona może ta szczepionka coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny ja to blondynka:):)ale moze nie taka jak z kawałów:P:P Ale się usmiałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
;(( jestem w domu... w biurze co przyjechal zaczal gadac do mnie frajer konfident ze konfidenci w dupe rznieci... powiedzial ze napewno mnie nie przeprosi ze nie ma za co ze konfidentow nie bedzie przeubem szantazowal praszal... ja powiedzialam do niego ze doprowadzi do rozstania bo nie jestem smieciem ani gownem zeby tak mowil do mnie...powiedzialam ze nie bedzie mnie slubem szantazowal przestalam sie odzywac powiedzial ze gdyby nie jego "zlotowki" to juz bym dawno urodzila takze zrobil ze mna materialistke do tego mi rece opadaja... z biura do domu cala droge mnie wyzywal od frajerow itp ja powiedzialam to po ch...uj ze mna jestes a on "to ty sie mnie trzymasz nie ja ciebie" nie dowierzalam jak to uslyszalam...powiedzialam dobrze wobec tego mozemy sie rozstac bo nie bedziesz cale zycie mnie tak traktowal a on no i dobra i myslisz ze bede cie blagal zebys zostala?! a ja szok... podjechalismy do domu wysadzil mnie i w pi*** pojechal gdzies nawet nie wiem gdzie... ja do domu i w ryk wogole cala prawa strona mnie mega kluje to chyba nerwy musze cos wogole zjesc bo nic nie chce mi sie jest wiec musze wmusic w siebie... nie wiem co dalej bedzie przepraszam was bardzo ze tak tu sie zale ale procz rodzicow nie mam komu a to wstyd nawet komus takie rzeczy mowic ze takie sytuacje sa.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieska>ja nie moge w to uwierzyc co czytam.kur....az sie dziwie ze tacy dranie chodzą po ulicy.Za kogo on Cie ma!!!!!!!!skur....jeden.Dziewczyno zgadzam sie brzusiowa,pakuj sie i do mamy uciekaj.Jestes silną kobietą i napewno sobie poradzisz.Nie pozwol zniszczyc sobie zycia.Sobie i dziecku. No nie moge w to uwierzyc......co za bydlak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszko... pakuj się do domu. wiesz jakie będzie piekło kiedy urodzi sie dziecko? dziwi mnie że jeszcze się wahasz...i to już nawet nie jest kwesstja milości, bo jeśli go kochasz, to kochasz chorą miłością chorego człowieka - a czas wyleczy rany. Nie zwlekaj, pakuj się i wracaj do domu, do rodziców... ten facet jest nuezrownoważony i sądzę żę równiez agresywny... nie zwlekaj, wrócisz, niedługo urodzisz dzidzię i zapomnisz o wszystkim! chcesz dla swojego dziecka takiego ojca? ... pieprzony gnojek!! jak ja się wkurzyłam czytając te wiadomości!!!! normalnie obłęd... a u mnie wczoraj pierwsze usg i mały fasolek, za tydzień kolejne żeby sprawdzić czy rośnie ;) słaba jestem i senna...ii trochę boli brzuch...tak jak przed okresem tylko leciutko, i ten stan podgoraczkowy zwlaszcza wieczorem doskwiera...w racy same stresy, albo mi sie zdaje, bo mam takie humory że strach sie bać ;) Całuski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TO PIEPRZONY GNOJEK!!!!!!! PODPISUJĘ SIĘ OBIEMA RĘKAMI POD TYM CO DZIEWCZYNY NAPISAŁY!!!!!!!!!! KURWA MAĆ!!!!!!!!!!JEBANIEC JEDEN!!!!!!! Aniu przytuliłabym Cie teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże nie mogę teraz na niczym się skupić:( tak mi Ciebie żal:(:(:( kochana nie przepraszaj Nas nie masz za co pisz wszystko co by Ci ulżyło choć trochę:(:( buźka dla Ciebie👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×