Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guniek

Mamy z okolic Manchesteru...

Polecane posty

Gość ewar
Cześć dziewczyny!dawno mnie tutaj nie było,ale jakaś taka zagoniona jestem ostatnio!Wdzień to nie za bardzo mam jak,bo Martynka,kiedy śpi to zawsze mam coś do zrobienia,a wieczorem jak przychodzę po sprzątaniu to już mi sie nic nie chce.Teraz czekam zeby wyciągnac serownik z piekarnika ,bo w końcu idą świeta hehe A jak tam u was z przygotowaniami?Ja się za bardzo nie będe wysilać ,jakieś ciasto ,sałatka no i jajka w róznej postaci.Jeśli pogoda dopisze to mamy zamiar gdzieś pojechać,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
Mmmmmm, sernik. Ale bym sobie zjadla taki prawdziwy, domowej roboty. Ja niestety piec nie umiem, a nawet jak bym chciala sprobowac to maz mi zapowiedzial, zebym lepiej nie tracila czasu na niego:) Zrobilam za to bigos i planuje jeszcz dwie salatki, jajka faszerowane w sosie tatarskim, jajka w majonezie no i oczywiscie biala kielbase. Juz zamowilismy ja w polskim sklepie! PS ja juz oficjalnie na urlopiku, az 4 dni wolne!!!! :) wesolego Alleluja wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Ja powiem wam szczerze nie odczuwam tutaj w angli swiat, moze tez przez pogode sama nie wiem.Sernika nie pieklam ,ale kupila w polskim sklepie.Lubie ciasta domowej roboty ,i z checia bym sobie upiekla ,ale tutaj na mieszkaniu piekarnik nie dziala:((((Moj alan jest powaznie chory przez 4 dni mial 39 stopni goraczki,lecz myslalam ze to przez zeby ktore mu wychodza,niestety okazalo sie wczoraj ze ma zapalenie oskrzeli strasznie sie meczy i do tego dalej ma wysoka goraczke.Jest na antybiotyku i mamy z glowy przez 2 tygodnie wychodzenia na pole:(((((Nic nie chce jesc ani pic tylko caly czas lezy i zasypia na 15 albo 20 minut.Dzisiaj juz jest troszke lepiej goraczka mu spada,ale jeszcze sie utrzymuje.Ja rowniez dziewczynki zycze wam radosnych swiat:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześć dziewczyny!wpadłam tu na chwilkę,zeby wam życzyć Wesolych Świąt!zaraz się zbieramy do kościoła zeby poświęcić pokarmy,Martynka nie moze się już doczekać!Guniek ,szkoda ze Alanek sie rozchorował,no ale może szybko wyzdrowieje,dużo zdrówka dla niego!pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc dziewczynki!!!!!!! Jak tam po świetach,bo ja spedziłam świeta w domu ze wzgledu na chorobe alanka co prawda juz jest lepiej ,poniewaz nie ma goraczki,ale jeszcze go dusi i powoli zaczyna odrywac mu sie kaszel.Takze ten tydzien siedzimy jeszcze w domku.Mam nadzieje ze w niedziele bedzie cieplo to wyjdziemy na polko:)POzdrawiam was wszystkie i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześć dziewczyny!świeta,święta i po świetach,dość szybko mi to zlecialo,a to pewnie dlatego,że nie siedzieliśmy w domu,tylko ciągle w rozjazdach!Teraz już żyjemy wyjazdem do Polski!Mam nadzieję,że pogoda nam się uda,bo jak na razie to w Polsce dość cieplo,pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
Hejka, ale ci Ewa zazdroszze wyjazdu. Ja jade dopiero w lipcu. Zostawiamy malego babciom i jedziemy sobie na tydzien nad morze ze znajomymi. Taki jest oczywiscie plan, a ja mam przynajmniej teraz o czym myslec:)) Juz sie doczekac nie moge. Narazie przeszlam na diete, zeby sie moc na plazy pokazac;) Zwlaszcza po tym swiatecznym obzarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Jadę teraz bo akurat mam komunię chrześniaka.A zazdrościć to mogę ja tobie !tydzień nad morzem bez dziecka!!!też bym tak chciała!my na razie jeszcze nie mamy planow wakacyjnych,chociaż nie ukrywam,że też chętnie gdzieś bym pojechala,ale mamy teraz sporo wydatkow więc nie wiem jak będzie.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
Ewa, nie jestem pewna czy jestes jeszcze w manchesterze, bo nie mowilas kiedy sie wybierasz do Pl, ale mam propozycje. Skontaktowalam sie juz z Gunkiem i wybieramy sie jutro do Heaton Parku. Bedziemy tam ok 11.00. Jesli masz ochote sie spotkac to daj znac. buzka PS to samo tyczy Joli, ktora juz tak dawno nas nie odwiedzala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Hej!Szkoda że dopiero dziś przeczytałam wiadomość,trochę za pózno!!!wyjeżdżamy dopiero w niedzielę,jak pomyślę o pakowaniu to robi mi się słabo!podobno ma być cieplo w Polsce,więc za wiele rzeczy nie biorę,ale zawsze się nazbiera.Mam nadzieję,że pobyt w parku sie udał,może jak wrócę to w końcu uda nam się spotkać,może po prostu przyjedziecie do mnie!pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregory peck777777
ale kurwy tu siedza, lenie smierdzace, garkotluki-do roboty, albo morda w kubel i do garow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc Dziewczyny ! Dawno mnie tu nie bylo .ale jest taka piekna pogoda ze jestesmy z alankiem na polu,a wieczorem to juz jestem padnieta:)Niestety alanka znowu boli gardelko ze nie moze sliny przelykac:(((Znowu nic nie je :(((Na szczescie nie ma goraczki podaje mu syrop na kaszel zeby mu sie odrywal.Skrapiam mu poduszke przed snem .Na pole ubieram go tak zeby sie nie przezal i wszystko na nic.Juz powoli zaczyna mnie to meczyc i nie moe patrzec jak on sie meczy.W parku bylysmy ,ale nie w tym co mialysmy byc tylko nie daleko leny domu ibylo super.daniel z alankiem mieli nowe towarzystwo,poniewaz na placu zabaw byli prawie sami polacy.Nasi synowie mieli towarzystwo dziwczynek:))))alanka nie odstepowala Julka naprawde swietnie spedzilam ten dzien dzieki Lenie:)Ewar mam nadzieje ze zdazymy sie spotkac przed wakacjami:)))POzdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
No, nastepnym razem wpraszamy sie do Ewy na kawe ;) buzka dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
PS milego urlopu Ewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześć dziewczyny!oczywiście,że zaproszenie aktualne!w Polsce nie mam netu ale na pewno od czasu do czasu coś skrobnę haha oczywiście jeszcze nie spakowana,wezmę się za to jutro!ale wszystkie prezenty mam już kupione !teraz będe mieć dylemat co zabrać,bo to na wszystko trzeba się przygotować!zawsze staram się ograniczać,ale jakoś mi to nie wychodzi haha Guniek mam nadzieję,ze Alankowi coś lepiej,coś ci często choruje,ale może wyrośnie z tego!pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was :) Alankowi jest juz o wiele lepiej na szczescie syrop pomogl:)Ewar milego i slonecznego pobytu w polsce ci zycze .Ja tez nie dlugo po tobie bede leciec :)))))Życze milego dnia:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
U mnie tez z tym pakowaniem bagazy bywa roznie. Ostatnio zaplacilam £36 za pare kilo nadwagi! Poza tym ja to zwykle zaczynam pakowac rzeczy na tydzien przed wyjazdem;) W tym roku wybieramy sie do Polski autem, wiec nie bedzie problemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześć dziewczyny!ja już w Polsce,pogoda nawet dobra,Martynka w siódmym niebie,cały dzień na dworze,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guniek
Ewar jak ja ci zazdroszcze ze juz jestes w polcse,tez juz bym chciala byc:)A co tam dziewczyny widze ze jestescie zajete skoro nic sie nie oddzywacie:)!!!!!!!!!!!Co tam Jola u ciebie jak Hania dalej siedzi w domku czy moze znalazlas juz przedszkole nowe?:)Lena zyjesz ze nic nie piszesz.Pogoda teraz jest fatalna moj maz pociesza mnie ze tak wyglada angielskie lato jesli tak to nie ciekawie.Alan na szczescie jest zdrowy i nadrabia z jedzeniem :))))Ostatnio mi mowi ze nie chce chodzic w pieluszce i ze bedzie robil si do nocniczka zobaczymy jak bedzie:))))POzdrawiam was i zycze milego dnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
czesc, no Twoj maz wiele sie nie pomylil co do pogody, niestety :( Ja jak zwykle zabiegana caly dzien. Wybieramy sie na dlugi weekend do Swansea odwiedzic znajomych i juz sie nie moge doczekac do soboty! Jest to troche daleko, bo ponad 4 godziny jazdy autem, wiec bede miala maly przedmsak podrozy z malym do Polski. Juz mu kupilam dvd do auta, jakies gazetki i takie tam i sie okaze czy bedzie znosny. Jak nie to zamowie w lipcu bilet dla babci, zeby go samolotem do polski zabrala ;) pozdrawiam lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u was dziewczyny? Czemu sie nie odzywacie? U mnie ok. Dlugi weekend tak szybko przelecial:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześc dziewczyny!co tam u was słychać?ja już za tydzień wracam,teraz jest zimno,ale od jutra wracają upały!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kozystaj z tych uplow, bo u nas zapowiadali 6 stopni w przyszlym tygodniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika1901
witam!! jestem mama prawie 3 letbniego oscara :) mieszkam w manchesterze M6 ciagle poszukuje jakis chetnych na spotkania mamusiek ;) pozdrawiam wszystkich moje gg jakby ktoras byla chetna 2180538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam dziewczyny:)dawno mmnie nie bylo na forum ale mielismy uszkodzony kabel i nie mielismy internetu,ale naszczescie w koncu przyjechali i wymienili:)Ostatnio byla paskudna pogoda wiec siedzialam z alankiem w domu :(Ewar fajnie ze wracasz moze w koncu sie spotkamy i z lena .Jola chyba jest strasznie zapracowana ,bo nic sie nie odzywa:)Witam nowa mamusie czy wy wszystkie musicie mieszkac tak blisko siebie :) ja mam najdalej do was:)))Moze do nas dolaczyc anika:)Anika jak dlugo mieszkasz na wyspie i napisz cos wiecej oswoim synku.Wszystkie was goraca pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Widze dziewczyny ze jestescie strasznie zajete ze nie zagladacie na nasz topik ?:)Pozdrawiam was i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześc dziewczyny!już wrocilam i jestem przerażona pogodą!!!!!a podobno ma tak być kilka dni.....no cóż Anglia...mam nadzieję że może chociaż lato będzie lepsze!Martynka zaczęła coraz więcej mówić,a to chyba przez to,że miala więcej towarzystwa,teraz wlasnie śpi,więc mam chwilkę,żeby coś napisać,pozdrawiam wszystkich milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was :)Niestety pogoda jest dramatyczna i jestesmy skazani na siedzienie w domu jak tylko przestaje pada to wychodzimy z alankiem na pole.Wczoraj mu obiecalam spacer jak wstanie i zje obiad a tu tak sie rozpadalo ze lało do wieczora:((((Mam nadzieje ze jak polecimy do polski to bedzie gorąco:)))alanek probuje skadac wyrazy i powoli zaczyna mowic zdaniami na poczatku krotkimi ,ale dobrze mu idzie:)Lena co tam uwas slychac nic sie nie odzywacie:(POzdrawiam was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Witam!coś tu cicho......pogoda taka,że można sie załamać,już któryś dzień z rzędu siedzimy z Martynką w domu,bo ciągle pada!a w Polsce taka ladna pogoda,tak że Tobie Guniek sie uda pogoda jak będziesz w polsce!może zorganizowałybyście się z mamą lena i przyjechałybyście do mnie,na kawkę,a i dzieciaki by się pobawiły!w każdym razie zapraszam!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×