Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość kurcze bele
w sumie to myślalam ze sie suwak wyswietli a nie adrs :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barasia
do agatek-gagatek Tak zrobilam dwa testy pierwszy w sobote po poludniu, a drugi w niedziele rano. Obydwa byly pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj tak cicho?? Nikogo nie ma? Czyżby wszystkie zapracowane?? No trudno,to może wpadnę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zauwazylyscie ze wiekszosc kobitek pazdziernikowych to juz mamy i noszace i starajace sie o drugie. tak wogole to witam wszystkich. ja tez mam juz synka i podejrzewam ze bedzie mial rodzenstwo (snia mi sie ostatnio trojaczki-oby sie nie zyscil)ale nie robilam jeszcze testu,bo ciagle mam nadzieje ze moze jednak to co innego. ale jesli jednak jestem w ciazy to raczej w pazdzierniku byl by porodzik. pozdrawiam wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy moge do was dołączyć, wczoraj robiłam test i wyszły mi 2 kreski i wedlug obliczen mam termin na pazdziernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! alla23- Jasne, ze możesz dołączyć :) bo widzę, ze jakoś ostatnio zastój się zrobił w naszym topiku. Kiedy wybierasz się do lekarza? Długo się starałaś? Ja byłam wczoraj u lekarza, potwierdził ciążę (5tc) przepisał kilka witaminek i kazał przyjść za 2 tygodnie na usg. Już się nie mogę doczekać :) A może wypadałoby stworzyć tabelkę dla przyszłych mam, jak myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale macie fajnie ze Wam sie udało:)ja siedze sobie cichutko i Was podczytuje:Djak mi sie uda to dołączę a poki co nie chce zanudzac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek- Tobie tez się uda na pewno, zobaczysz :) Już niebawem do nas dołączysz.Jak nie październik to listopad, co to za różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom, które dołączyły do nas lub mają zamiar dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha1985
Witam :) ja tez dzis odebralalam wyniki. hcg 1556,69-malenstwo sie rozwija:)a termin mam na 3 pazdziernika takze ledwo sie do Was zalapalam:))) pozdrawiam i mocno trzymam kciuki za starajace sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikom
robiłam dziś test wyszły dwie ładne kreseczki, więc jestem z wami, z moich wyliczeń wynika że termin będę miała na poczaku października. pozdrawia wszystkie przyszłe mamy oraz te które się starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wczoraj zrobiłam test wyszły dwie kreski :) bardzo się ucieszyłam i teraz tylko czekam aż gin potwierdzi że wszystko dobrze. Pozdrawiam przyszle mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie troszke nad imionami?? pamietam,jak bylam w pierwszej ciazy,ze nie znalam plci a wiedzialam juz jak nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mmama- ja bym chciała bardzo dziewczynke o imieniu Nikola :D tylko mąż nie jest za bardzo do tego imienia przekonany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki fajnei ze nas tyle jest, bedziemy si ewymieniac wrazeniami, Limonka pewnie ze robimy tabelke bedzie wtedy dokladnie widac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. Alla23................24...............6 październik........................... Zapraszam do wpisywania, jak ktos ma inny pomysl na tabelke to mozna ja zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. 3 miesiące temu poroniłam. Teraz okazałao się , że jestem znowu w ciąży. Wiec możecie sobie wyobrazić co ja czuję! Siedzę i beczę tak bardzo się boję, że znowu poronię. Bolą mnie jajniki i boję się ciąży pozamacicznej. Do lekarza ma dopiero wizytę w poniedziałek, nie wiem jak to wytrzymam. Poprzednio wszystko było dobrze, a w 10 tyg dostałam plamienia i poroniłam. Nie przeżyję tego kolejny raz. Ostatni okres miałam 25 12 2008, teraz jest 36 dzień cyklu. Badanie z krwi zrobiłam 27.01. i wyszło mi 131mlU/ml. Wcale się na tym nie rozumiem, bo to jest jakiś 1-2 tydzień, a wg mnie to jeśli już to powinien być 3. Teraz boję się , że ta ciąża nie rozwija się prawidłowo i dlatego taka niska beta. Poza tym to nie mam prawie żadnych objawów. Zawsze sikałam często, czasem mnie troszkę zemdli, a piersi tylko delikatnie zakuwają. I tak od wczoraj czuje że bolą mnie jajniki z naciskiem na prawy. Specjalnych smaków tez nie mam, nie przeszkadzają mi zapachy, ogólnie nic mi nie jest. Mam dwoje dzieci, a ciąża jest czwarta. Dokładnie pamiętam wszystko sprzed 3 m-cy i nie mogę sobie z tym poradzić. Wg mnie termin wypadałby mi ok 1 10 2009, to skąd taka niska ta beta hcg? A czy was też bolą jajniki. Proszę te które już są pewne ciąży napiszcie czy macie już takie mocne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bete odbieram, a co do objawow to boli mnie jajnik z prawej strony, mdlosci mam i piersi pobolewają. Jestem w 4 tygodniu, do lekarza planuje isc za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . ja miałam ostatnią miesiączke 23 grudnia. test zrobiłam w poniedziałek. dwie kreski. poroniłam w tamtym roku we wrześniu i teraz tez się boję. nawet nie wiem kiedy mam iść do lekarza:( cieszę się i smucę jednocześnie. według obliczeń. termin na 1 października. więc jestem z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje dla :alla23, agniecha1985, anikom, Angela24, FraniaMaj32!!!!!Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Super, że coraz więcej dziewczyn dowiaduje się , że zostały mamusiami :) Ja zaraz też dopisze się do tabelki. Oby te nasze 9 m-cy przeszło bez najmniejszych problemów. Ja na razie nie odczuwam specjalnych objawów ciążowych, typu mdłości czy jakieś specjalnie wyszukane potrawy typu śledź z dżemem itp. Chce mi się tylko spać w ciągu dnia, czuję się jakbym w nocy nie spała i muszę odsypiać :) i latam co chwila do łazienki. Troszkę mnie boli podbrzusze lekko ciągnie, ale nie jest źle i to na tyle na razie. A Wy macie już jakieś wczesne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliforka- gratulacje! nie martw się o ciążę, bo to nie znaczy,że jak tamtym razem tak wyszło to teraz też tak ma być. Głowa do góry, myśl pozytywnie, a na pewno będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się też wpisuję :) PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. limonka2+1.........24...............4 październik........................... Alla23................24...............6 październik...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. limonka2+1.........24...............4 październik........................... Alla23................24...............6 październik........................... kliforka..............30..............1 październik..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikom
jeśli chodzi o objawy to jedynie bolą mnie piersi i czuję jak mnie tak ciągnie gdy podnoszę mojego synka. a tak poza tym to ciągle czuję się zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) to i ja się dopiszę do tabelki u mnie jedyny objaw to ból piersi i lekko brzucha, no i ciągle mi sie spać chce poza tym czuję się bardzo dobrze :) PSEUDO............Wiek .......... Termin porodu..........Płeć.............. limonka2+1.........24...............4 październik........................... Alla23................24...............6 październik........................... kliforka..............30..............1 październik.......................... Angela24............26...............7 październik......................... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×