Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idealizm gora

te ktore maja skromne sukienki przy ciele to zdaje sie szare myszki..

Polecane posty

Gość O widać zablało
Czyli koś w sedno trafił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealizm gora
nic nie zabolalo :-/ jak ktos pisze pierdoł to i ja pisze ze nie ma racji prawda? pozatym. chyba tylko wy potrafilybyscie odreagowywac niewiem rzucenie przez faceta na forum :-/ bo ja tu spedzam nadmiar wolnego czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haczyk na karpia
skoro masz go taki nadmiar, to moze nie "narzyczony" cię nazwał głupia cipą, tylko szef, po czym wyrzucił na bruk i teraz czekasz na ten slub, bo jak jesteś bezrobotna, to choć bedziesz żoną -co pani robiła? -......, a potem wyszłam za mąż -a potem? -a potem byłam żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealizm gora
akurat jestem w pracy hahaha . no niemoge juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznać głupiego
po śmiechu jego. Nie zaczaiłaś dowcipu :-o. teraz rozumiem, skąd topic o wyższości jakiejś tam sukni nad inną. Lasencja nie ma się czym pochwalić, to dorabia ideologię do swojej beznadziejności. PS. A jednak zabolało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolinka
Zawsze myślałam wprost przeciwnie - że to właśnie skromna sukienka podkreśla walory urody. Chodzi chyba o to, zeby to panna młoda zachwycała widokiem, a nie jej suknia... no chyba, ze panna młoda nie jest w stanie zachwycic, wtedy ratuje sie jak może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak autorka posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no koniec juz babeczki
chyba sie zagalopowalyscie :) po co sie denerwowac i humor sobie psuc, jak wam nie pasuja czyjes komentarze to wyjdzcie z tematu i po klopocie, a nie porobujecie przekonac kogos ze to wlasnie wy macie racje. dorosle baby a jak dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealizm gora
nie mialo co zabolec:/ zdaje sie ze juz to pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meriba
idealizm gora jak niedługo ślub to daj linka Twojej sukienki idealnej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie szyła
na Kasztanowej (i jeszcze jej nie ma)> :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopasowana suknia o skromnym
wyglądzie ale z bardzo wysokiej jakości materiałów to jest właśnie klasa. tylko ze trzeba do niej mieć nienaganną sylwetkę, a nie grubą dupę, zwaliste uda, króciutkie nóżki konusa albo brzuchol 5miesięczny jak niektóre "księżniczki". Autorko produkuj się ile możesz ale nie zmienisz faktu że krytykowane przez ciebie suknie wybierają tylko kobiety pewne siebie i swojej urody, które wiedzą że wszystko mają na swoim miejscu i w odpowiedniej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatatatatatatata
zalozycielko,ty porazajaca uroda Afrodyto(hahaha) pokaz zdjecie swojej paszczy bazyliszka ,niech porazi nas swa swiatloscia :D Nigdy nie widzialam porazajacych pieknosci(i pewnie nie zobacze bo takie istnieja tylko w retuszu photoshop :D ) i byc moze zaraz ujrze jej smoczy paszczur na forum internetowym hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaaaaaa
autorka zdaje sie byc typowa lala pudernica z przesadzona solarka i tpisami ala jola rutowicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no nie przesadzajcie, ze jak suknia księżniczkowata, to panna młoda koniecznie paszczur:-O bez jaj;) Zdarzają się fajne laski w sukni a'la królewna śnieżka, jak i kaszaloty w sukni a'la koszula nocna:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealizm gora
ej no sory ale nie moge miec 5 miesiecznego brzucha i zwalow jakichs na brzuchu skoro do ogrosetu nisko schodzacego wypadaloby miec szczuple cialo prawda...:-/ a suknia moja to ta. http://www.madameblanche.pl/309.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummmmmmmmmmmmmmmmmmmm
autorko a nie pomyslałaś że one (niektóre) są po prostu sexi? Ja tylko ze wzgledu na to taka kupuje (przyszły maz tez chce zebym była pociagajaca na slubie wiec ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealizm gora
mozliwe. ja jednak wole bys seksowna dla swojego faceta na codzien nie tlyko z okazji slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haczyk na karpia
Jak dla mnie to wieś tańczy-śpiewa, ale to nie mnie ma się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
a mi sie twoja suknia nie podoba.Po prostu taka mi nie pasuje i tyle.O gustach sie nie dyskutuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się z autorka
nie zgadzam co już zreszta tutaj pisałam, ale akurat sukienke ma ładną :) Dół ja wolalabym gładki ale sukienka ładna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna innaczej
ale się uśmiałam :D to własnie brzydule kładą super wypasione kreacje sądzac, ze nikt w tym dniu nie zwróci uwagi w tym dniu jakie sa brzydkie; ja stety niestety mam 172, 52 kg, czarne grube do pasa włosy, krótko mówiąc mój mąz i cała reszta twierdzi, ze jestem zjawiskowa (cytat). Do ślubu poszłam w krótkiej sukience, w stylu lat 60. Prosta zwykła (niestety nietania - kupiona w Luxemburgu). Miałam zwykły koński ogon. Zdjęcie z mojego slubu jako jedyne wisi od 3 lat u jednego z najlepszych fotografów w miescie, powiekszone, zrobione na obraz olejny :) autorko tematu: wspołczuje teorii i dzieki za ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealizm gora
skromna inaczej- zjawiskowa ... hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahaha doooobre dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
czyżbyś wykluczała ze nie ma pięknych kobiet? takich którym wielka suknia nie jest potrzebna żeby wyglądać pięknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
nie cierpię takich sukien jak twoja.Z tyłu wygląda jak namiot z tułowiem człowieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealizm gora
no nie wykluczm ale kurde no.zjawiskowa to jestem ja hahahah :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealizm gora
jaasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomylilas idealizmu z minimalizmem? chyba tak :-o mam wrazenie, ze tu nawet debilizmem traci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×