Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idealizm gora

te ktore maja skromne sukienki przy ciele to zdaje sie szare myszki..

Polecane posty

Gość idalizm gora
nie.nie pomylilem. moze i traci debilizmem. ale zdaje sie ze nie odemni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sie - to wyrazenie-klucz :D moze nie wszystko stracone :) moze jeszcze cos z ciebie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealizm gora
o jejku jejku potrafisz tlyko za slowka lapac??? to to troszke niewiele. ale dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealizm gora
a za co chcialabys jeszcze :-) masz jakies zboczenie:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli juz, to ty masz jakies skojarzenia. w necie nie mozna zlapac za nic innego, niz za slowa - lopatologie zastosowalem. dotarlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealizm gora
masakra ile wy w sobie zlosci i nienawisci macie:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzasz, choc to nie pora na przesadzanie :) nie prowokuj, to wszyscy beda ci slodzic :) choc watpie - po przeczytaniu twoich postow... :classic_cool: rozbrajasz mnie swoja... infantylnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodomora
Autorko, tak siepuszysz, opowiadasz, ze jesteś zjawioskowa i srututu, trelemorele - no, jak jesteś taka zjawiskowa, jak twoja sukienka, to znaczy, że paszczak z ciebie. Wyglada to - jak ktos już zauważył - jak namiot z człowiekiem u góry. Te wiazania z tyłu wygladaja okropnie, burdelowo, tanio i tandetnie. Poza tym jak dół jest taki okazały, to gorset powinien być skromny - jednocześnie dół jest lekki, a gorset jak pancerz i to jeszcze z wypustkami. Ot, taka sobie tam sukienka, jak tysiace innych. Wszystkie w tych waszych pampuchach wygladacie tak samo. Ot, bałwan w bieli, panna młoda jedna, druga, piata, dziesiąta, setna. Jak panna młoda wybierze sukienkę skromną, duzo bardziej zapada w pamięć. Bo jest jedna z niewielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymam. normalnie firanka. uwazaj, bo jeszcze ktos cie z oknem pomyli :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealizm gora
:-) n o jasne no bo co niby macie teraz napisac . napewno nie napiszecie ze wam sie moja kieca podoba :-) nawet na to nie liczylam :-)heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat uważam, że to co wybierają wszystkie Panny Młode tzn. ten sam fason, styl jest żenadą. A szczególnie suknia z rozszerzonym dołem, która nie pasuje każdemu, bo przede wszystkim pogrubia i trzeba wziąć to pod uwagę. A co do prostych sukien- piękno tkwi w prostocie i to jest właśnie styl i klasa. Nie wszystko, co jest balowe, brokatowe i cekinowe jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ale ubaw -----------> a co ma wzrost do tego????? jaka przyjebana kolesiówa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko ładną masz tę suknię, zresztą każda panna młoda ma piękną suknię, bo to jest jej własna, wymarzona i nikt nie powinien nikomu niczego narzucac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyzej nie oceniajcie ze bombki sa najcudowniejsze albo rybki, dla kazdej z nas cudowna jest inna suknie, inny kroj.... a z moich doswiadczen poki nie pojdziecie i nie przymierzycie to mozecie sobie pisac ze rybki sa szpetne, a przymierzycie i moze sie zdarzyc ze nie bedziecie chcialy juz jej zdjac, i odwrotnie... autorko masz piekna suknie, jak kazda z was dziewczyny, bo to jest wasz suknia, ta naj, naj, naj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz Spanielko jak to jest? jak już jakas lekko przytępa laska kupi suknie np. taką bezę, to już wsiada do kompa i pisze jakie te syrenki, rybki są paskudne i na odwrót. jakaś niska samoocena czy trumatyczne wspomnienia z dzieciństwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem, ja ci powiem tak: nie podobaja mi sie rybki, nie lubie, sama bym nie ubrala, ale na innym topiku ;) jest dziewczyna ktora wyslala mi emaila z swoimi zdjeciami, wygladala przecudnie w rybce ale naprawde jak bostwo... i wcale nie mam zamiaruu pisac ze taki kroj jak ja mam jest naj, bo to zalezy od nas jaki na nas pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupencja dupencja florencja
zauważyłam że królują na tym forum suknie typu Rybka lub odcięte pod biustem typ grecki dyskutować co piękne i modne to jedna strona ale nie rozumiem większości co piszę że tylko takie suknie się nadają na wesele ślub i są naj naj mi się podobają i takie suknie jak i bombki ale suknie się dobiera do figury do charakteru do urody mogłam kupić suknie odcięta pod biustem ale wyglądałam w niej i czułam się jak dzieciak po prostu do mnie nie pasuje taki krój sukni a jestem dość wysoka 172cm biust c i suknia nie nadawała się na mnie więc dziewczyny i faceci ;) trochę więcej wyobraźni wybierając suknie nie kierujmy się tylko tym że coś jest modne tylko tym abyśmy dobrze wyglądały i czuły się w takiej sukni dobrze i komfortowo przecież cała noc zabawy przed nami i cały dzień przygotowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza mi się bardziej podoba ale ta druga też nie jest brzydka. Ja bym wybrała pierwszą. a mierzyłas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×