Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

wykręcona - to skorzystaj z pomocy mamy narazie tak tymczasowo i zacznij coś szukać... przy okazji jak znajdziesz dobra posadke pokażesz mu ze świetnie sobie radzic a szukanie pracy jest zajmujące wiec mniej czasu bedzie by o nim myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam- dzieki, tak na pewno zrobie. Ja mojemu czasu nie daje, bo wiem, ze on i tak sie nie odezwie, jestem tego pewna w 100%. Znam go na pamiec- bedzie wolal cierpiec niz sie odezwac- dziwna istota... Wklejam 2 linki z piosenkami, ktore maja na mnie pozytywny wplyw http://www.youtube.com/watch?v=Jt8-LQpf5xg http://www.youtube.com/watch?v=NEX-B---mV4 przy tej drugie oczywiscie poryczalam sie jak glupia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik kasik - tu sie gada na poważne tematy przynajmniej dla nas a nie reklamuje sklepy :P załóż swój topic pozdrawiam :P Ramonka dobranoc wyśpij sie! Bolijakdiabli - ja nie pamietam w ogóle swoich snów ale podobno coś w nich jest ze zawsze jakaś cześc ich sie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi kolezanka powiedziala ze widziala \"mojego\" Ł w barze oglądal mecz z kolegami.. teraz sie ciesze ze z nia tam nie poszlam..bo powiedziala ze zapuścil sie troche... mial podobno zarost 5 dniowy a zawsze golil sie codziennie!! i brak zelu na wlosach..hmm szkoda mi go ...:( żarcik ! :) mam nadzieje ze zadna juz na niego nie spojrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz spadam laski... Rozkleilam sie totalnie... siedze i rycze... do jutra, 3majcie sie, papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z takim zarostem i zapuszczeniem sie jak piszesz bedzie miał powodzenie że chocho! Trzymaj sie dzielnie! Pozdrawiam. Dziewczyny wszystkim życzę dobrej nocy, bez snów o ex-ach! Pa, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska999
nelli strasznie duzo tych stron do czytania, strescisz mi kiedy sie rozstaliscie z czyjej inicjatywy itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
zaczynam od nowa na powazne tematy to ja tez bym miala co nieco do powiedzenia ale czasu brak niestety :) a tak powaznie to mnie tez kiedys zostawil jak kazda z was i bogu za to dziekuje do dzis :) mam stokroc lepszego od niego meza , slicznego bobaska i nigdy nie zatesknilam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska999
i od poczatku nie tesknilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wiec to było 19 stycznia nic wielkiego sie nie stało on mnie zapytał o pewna sprawe ja nie dopowiedziałam wszystkiego zadnej awantury nic zawiózł mnie do mojej mamy i kiedy wróciłam jego nie było spakował sie i koniec klucze zostawił u siasiadki napisał esa ze mam nie czekac bo on z siebie idioty nie bedzie robił bo go okłamuje ,próbowałam dzwonic wył tel pisałam emaile zero odpowiedzi ,chciałam rozmowy i wyjasnienia nic potem pare dni po tym napisal ze nie bedzie niczego wyciagal i ze zniszczyłam wszystko na co czekał całe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska999
emocje...zly doradca....moze teraz opadly....a sprawa chociaz powazna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska999
ale ta sprawa w ktorej go oklamalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys sie rozstalismy ,bo bylismy młodzi i nie dojrzali,on ukladał sobie zycie ja tez ja wyjechalam ,a potem kiedys widział mnie przypadkowo na ulicy i szukał do mnie kontaktu przez 1.5 roku az w koncu dostał num tel i napisał esa pieknego zreszta i spotkalismy sie a potem karzde z nas wiedzialo ze to co mamy to tylko siebie i.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska999
czyli czekaj bo nie wiem czy do konca zrozumialam - masz faceta i nagle odzywa sie twoja milosc pierwsza i ty sie z nim spotykasz i nic wiecej, pozniej twoj obecny sie pyta przepraszam o co? czy sie z nim spotkalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie my to znaczy ja i moja pierwsza miłosc nazwijmy ja K zakonczylismy swoje pomyłkowe zwiazki z bylymi partnerami i postanowilismy ze bedziemy razem i tak tez było 4 ostatnie lata az do pamietnego poiedzialku 19 stycznia i dalej jak pisalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska999
achaaaaa a ta sprawa z zwiazku z ktora czegostam nie dopowiedzialas to miala miejsce za czasow jak juz z nim bylas? juz mnie korci zeby do niego napisac...zeby wiedziec co robi...zebysmy razem nie mieszkali wczesniej to byloy łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem beznadziejna... :( Zlamalam sie... zadzwonilam do niego... nie odebral... Ale jestem wsciekla na siebie 😡 Boze, czy ja kiedys sie zmienie?! i przestane go kochac w koncu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska999
wykręcona - a dlugo nie jestescie razem? wiesz ja bylam na siebie wsciekla ze zamiast odwrocic sie dupa i pojsc to chcialam go zatrzymac...pomyslaam ze to zalosne ale kolezanka w sumie powiedziala ze gdybym tego nie zrobila topewnie zalowalabym...wiec moze nie jest takz le z nami...aj sama nie wiem. piszcie dziewczyny bo ja i tak spac narazie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×