Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość krzycho40
szukam tratwy Jak się nazywa ten lek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
deprim jas bez racepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana a gdzie jestes za graniaca jak moge zapytac?? zawsze moim marzenie bylo wyjechac za granice do pracy i oderwac sie od tego wszystkiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: W Niemczech jestem:(I wcale mi sie tu nie podoba:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak wiary w siebie
chwile temu rozstalam sie z facetem. problem jest taki ze nadal go kocham i nie potrafie sie otrzasnac z tego co sie stalo. bardzo pomogli mi przyjaciele i rodzina ale i tak czuje sie bardzo samotna i wiem ze tak naprawde jestem sama. czuje ze uchodzi ze mnie radosc zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_tratwy_ratunkowej
wstrząśnięta i zmieszana... tak po 15 latach malzenstwa powiadomil mnie mailem, ze koniec. Chce byc sam!! ma mnie dosc i takie tam. Na 200% On nie ma nikogo. Mam 32lata i bylam z nim jakby od dziecka! Wyrzucil mnie ze swojego zycia jak psa. Jeszcze w niedziele calowalam Go po rekach, blagalam, nie umialam zrobic bez Niego kroka! Krzycho moj lek to Mirtor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jestem wykonczona po tej nocy tak nie spokojnie spalam Czuje sie naprawde jak po wojnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RamonaSama piekne słowa, gdyby tylko Twój Ex potrafił je docenić...żeby potrafił docenic uczucia, które drzemią w tobie..( czego Ci , mimo wszystko, życzę). szukam_tratwy_ratunkowej jak mozna w ogóle kogos powiadmic mailem o rozstaniu, zresztą, co ja piszę, kogoś..ŻONĘ!! w głowie mi sie to nie mieści... CO do wygadania się, to niejedna osoba ma z tym problem, bo raczej ciężko jest pokazywać wokól wszystkim, jak to jest nam źle, zwłaszcza, że inni nie zawsze słuchają. A tez miałam tak, ze gdy ja potrzebowałam pogadać z koleżanką o rozstaniu i bólu, ona własnie się zakochała i była cała w \"skowronkach\" :) Jedyne, co potrafiła powiedzieć : daj spokój - nie ten, to inny będzie.. (heh, \"w razie wu\", powtórzę jej to :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Hej Ramona Piękne to co napisałaś ale nie wiem czy warto to wszystko jemu pisać ??? Ja napisałem do mojej byłej kilka wierszy, dużo pięknych smsów i nic to nie dało...... a z wierszy to nawet się śmiała. Przykre ale tak to wygląda jak teraz liczy się dla niej ktoś inny i w innym ma podporę a ja tylko w razie problemu. \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor_new dziekuje :) ale ja nie mam zamiaru mu tego pisac To sa slowa ktore w daniej chwili chcialam mu powiedziec Ale zamiast pisac to do niego napisalam to tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaramSięNieMyśleć dziekuje kochana :) Mam nadzieje ze on wkoncu to zrozumie :) A wtedy bede bardzo szczesliwa osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Ramonka No to bardzo dobrze myślałem że chcesz mu to napisać. To by było dla nie go działanie (jak to moja Ex Mówi) Jak płachta na Byka. Ty chcesz dobrze a on uważał by że ześwirowałaś i może już zrobić z tobą co chce bo i tak mu wybaczysz!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor_new wiem :O Dlatego ja tylko czekam i czekam Boze kiedy on wkoncu sie odezwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: Nie podoba mi sie w Niemczech, bo achhh to wszystko jest takie skomplikowane, nie mam tu nikogo, nie mam z kim pogadac, moj kotek byl lekiem na cale zlo. Maz jak maz, czasami wydaje mi sie, ze dluzej juz nie dam rady z nim byc, sama nie wiem, co do niego czuje, napewno to nie jest milosc, pewnie wdziecznosc i przyjazn, ale milosci nie ma. Czuje sie tu po prostu nieszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Ramona Też czekam ale to czekanie może trwać wiecznie a życie ucieka, a co jak im się przypomni że my czekamy. A my już przestaniemy czekać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor_new Tez moze tak byc Ale ja chyba zawsze bede czekac choc by nie swiadomie i skrycie Naprawde Bardzo go kocham 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Ramona Wiem co to znaczy Kochać ja myślałem że mi przeszło nawet próbowałem się związać z innymi kobietami ale .............. jak widzę moja Ex to powtórka z rozrywki motyle itd. Szkoda że ona tego tak nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor_new ja np po dzisiejszej nocy jestem okroppnie zmeczona Caly czas myslalam o nim budzilam sie I sa chwile kieedy mysle ze ja juz nie dam rady tak dalej Ale moja wiara nadal trwa wiec czekam nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor_new mi na sama mysl o nim robi sie gorąco a jak widze ze jest dostepny na GG to mam motyle A pomyslec co by dopiero bylo jak bym go zobaczyla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama:Tak, jestem teraz z mezem, w grudniu mialam sie z mezem rozstac i zaczac zyc z moim kotkiem, no ale z kotkiem nie jestem, a jestem z mezem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana pewnie jest ci strasznie ciezko, jesli wiesz ze kochasz kogos innego co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też mój zosatwił po 8 latach, powiedział, ze on sam już nic nie wie i nie radzi sobie i generalnie nie daje rady i takie tam pierdoły... szkoda gadać. i wiecie co mi pomogło> psycholog. 4 miesięczna terapia i jak ręką odjął. Jak szłam do psychologa i zaczynałam terapię , to mój psycholog musiał zmieniać swój sposób pracy, bo na każde pytanie o byłego lub związek płakałam jak bóbr i nie dało się prowadzić sesji, po prostu każda struna mi drżała, tak byłam załamana, oszukana, skrzywdzona i kompletnei sobie nie radziłam. Po 4 miesiącach sama zrozumiałam dlaczego tak się stało i że nie warto do tego wracać. Po prostu zrozumiałam dlaczego to zrobił i przestałam obwiniać siebie , a dodatkowo łudzić się, ze to miłość mojego życia. Wiem jak to boli okropnie, taki ból serca, że aż z bólu się zwijasz i żyć się nie chce i nie masz żadnej nadziei, ale przeszło i wam przejdzie, jak przestaniecie rozpamiętywać. wypłaczcie się, porozmawiajcie o tym i żyjcie dniemdzisiejszym i nie myślcie co wczoraj i co jutro, bo można oszaleć. Odnowić kontakty, wychodzić, spotykać się z ludźmi i będzie dobrze, a nawet lepiej!!! A doraźnie oczywiście nasenne, uspokajające, no i najlepiej przyjaciółka, co się nie znudzi Waszym klepaniem w kółko o tym samym. Pozdrawiam złamane serca!!! są cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mysle sobie ze jestem jakas inna ze z innej epoki Niepoprawna romantyczka sie chyba tak mowilo :D Bo moje rowiesniczki bawia sie na calego zrywaja po tyg maja juz nowego i tak w kolko A ja?? Wierna caly czas jednemu i czekajaca jak pies za Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze jego rozanielone opisy takie wesole i pelne zycia to az mnie szlag trafia Bo mysle sobie Boze on nawet o mnie nie mysli i ma gdzies Chyba zaraz na glowe dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Wiesz Ramona ja też wiem że będę zawsze ją kochał no i co. Jestem ciekaw czy dobrze na tym wyjdę bo nie umiem na razie żadnej kobiecie powiedzieć że jest moim słońcem lub coś podobnego. A romantyczki i romantycy nie są z innej epoki. O PIĘKNE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×