Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Gość _nowa_76
Mili, no jak się fajnie poukładało z tą twoją wizytą! Pisz co wyszło, w tym czy chłopczyk, czy dziewczynka. A ja aktualizuję swoje dane. nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3kg........19tc ..............UK Agulinia..........34..........5.11......2,6kg.......18tc ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...18tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź _nowa_..........32..........12.11......4.........19tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa madzialinska76..33........15.11....1,5........18tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......2.......... ........................ hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....15tc..chł opak?...Śląsk mili_23...........23...........03.12.......?.........16t c......TomaszowMaz Diabli.... jak mnie brzuch boli! Muszę kupić wygodniejsze majtki bo gumka mnie dobiła a i maluchowi może się to nie podoba. Zwalniam się dziś wcześniej z pracy (zaraz wychodzę) bo nawalił nam sprzęt i nie ma nic do roboty, i jadę pochodzić po Ikei. Ciekawe co tam mają dla maleństw. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3kg........19tc ..............UK Agulinia..........34..........5.11......2,6kg.......18tc ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...19tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........18tc. ..............Łódż _nowa_..........32..........12.11......2.........17tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........18tc. .......Warszawa madzialinska76..33........15.11....1,5........18tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......2.......... ........................ hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........18tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....15tc..chł opak?...Śląsk mili_23...........23...........03.12.......?.........16t c......TomaszowMaz Hej dziewczynki, dawno mnie tu nie było. Wklejam tabelkę zaczęliśmy 19 tc :) Ja też dziś maszeruję do lekarza z aktualnymi wynikami morfologii i moczu. Juz nie moge się doczekać wizyty, mam nadzieję, że wszystko jest OK... I ciekawa jestem jak tam moja waga, wg mojej domowej wagi przez miesiąc przytyłam 2 kg, ciekawa jestem co wskaże waga w gabinecie, bo mam wrażenie, że ona strasznie zaniża... I jakos tak mnie głowa zaczęła boleć, chyba ciśnienie jest do niczego. Ja płeć poznałam na ostatniej wizycie, choć to jeszcze nie na 100% bo maleństwo się wierciło. Ale lekarz powiedział, że moje przeczucia prawie napewno okazały się trafne i ma być chłopak :) Co do ruchów to też już odczuwam - tak mi się w każdym razie wydaje, że to dzidziuś. Czuje takie łaskotanie a wczoraj jak leżałam to mi się pojawiła na brzuchu kilka razy taka kulka, więc myślę że to maleństwo daje o sobie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Właśnie dzwoniła do mnie pani doktor od USG i przesunęła mi wizytę z 22 na 24 czerwca o tyle dobrze że tylko przesunęła bo już myślałam że na jakiś urlop wybywa i byłaby dupa z badania, no ale fajnie w ogóle że poinformowała :) Tak wiec w przyszłym tygodniu w środę mamy usg a w czwartek zwykła wizyta :) będzie się działo ;) Słuchajcie dobija mnie pogoda w tym roku :O Nie ma ani jednego dnia żeby było na prawdę ciepło. Zaczynam myśleć, że w sumie dobrze że nie kupowałam rybaczków ciążowych o by się nie przydały :O Podobno do końca czerwca ma być taka lipa...jestem ciekawa jak reszta wakacyjnych miesięcy. Może dla nas brzuchatych upały są nie wskazane, ale taka nijaka pogoda też jest lipna :O Poza tym to u mnie nic nowego- dzień za dniem, tydzień za tygodniem :) W ostatni weekend czerwca idziemy na wesele to trochę potańcujemy z brzuszkiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi czyli nie bedziesz miec wizyty tego dnia co ja :((( ja bym chyba nie wytrzymala te dwa dni dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAnnniia fajnie ze znasz plec :))) ja sie nie moge doczekac . ehh,.mam nadzieje ze dzidzia nie zrobi nam psikusa i nie zacisnie nozek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa 76 a ten bo brzucha to od obcislych majtoch? czy tak niezaleznie? majtochy to zaczelam kupowac bardzo elastyczne zeby nie kupiwac co miesiac kupki nowych ;) gdzie ja to potem pomieszcze w szafie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spa_cja wow, koniecznie daj znac po badaniu. i wpisz plec do tabelki jak dzidzia laskawie pokaze co ma miedzy nozkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialiska ruchy jeszcze sie pojawia . mamy troszke czasu :) ja chyba czulam wczoraj te motylki ale sama nie wiem co to bylo, moze po prostu cos w kiszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia86 gratuluje ruchow :) to chyba bylo to. suuupeer zenek u na spogoda dzis tez do chrzanu. ma lac jeszcze jutro. za to weekend ladny. z tego co widzialam w polsce od odwrot. weekend bedzie pochmurny. ps. siostra dalej w szpitalu. dzis rano przebili jej wody. wyszedl czop. teraz cos milczy wiec cos sie chyba dzieje. lekarze mowili ze slkurcze mialy nadejsc w cuagu 8 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakasia - wiesz mi te 2 dni różnicy nie robią, ja już przestałam się ekscytować każdą wizytą u lekarza i te największe emocje opadły - z czego się cieszę bo wcześniej za mocno się denerwowałam, teraz podchodzę do tego bardziej zdroworozsądkowo. Nie powiem że się tej wizyty nie cykam bo napięcie jakieś jest :) A jeśli chodzi o płeć to na prawdę nie jest to sprawa pierwszorzędna dla mnie- spytamy oczywiście ale jak pani doktor powie że nie widać to nie będę rozpaczać :) Najważniejsze, żeby dziecko dobrze się rozwijało i było zdrowe. To jest dla mnie priorytet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi, mam chyba podobnie :) Tez mi ta pierwsze podniecenie i strach o wszystko minął... teraz już na spokojnie czekam na dalszy rozwój wypadków :) Ostatnia wizyta była lekko stresująca, bo pierwszy raz był ze mną mężulek i doktor jednak robił badanie USG przez pochwę, bo tak lepiej wszystko widać. Ale Mężu był dzielny, jakoś to zniósł a potem jak zobaczył dzieciątko to już mu było wszystko jedno :D :D :D Jakasia mam prośbę... pisz trochę więcej w jednym poście, a nie po jednym zdanku w nowym ;) Nie to że się czepiam, ale można oczopląsu dostać :D Pozdrówka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) ja mam w końcu pozwolone na 1h spacerku dziennie :) w niedzielkę wybieram się na zakupy- trza jakieś spodnie se sprawić :) my już mamy 17tydzi 3 dni :) i maluszek daje znać o sobie, na początku było takie leciutkie miźnięcie, a teraz coraz więcej takich motylków :) byłąm na usg w tamten wtorek, ale nie podglądaliśmy narządów, lekarz obiecał sprawdzić7lipca- na kolejnej wizycie :) ale nie mogę się już odczekać takiego mocnego kopniaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialiska pisze tak bo czytam i od razu odpisuje do kazdego. nie mam czasu na kreslenie notatek i pisanie pozniej calosci ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja też po wizycie dziś. myślałam ze wszystko okej bo nic mi nie dolega o tutaj zonk. wszystko tam w środku jest za nisko jedynie brak rozwarcia chroni mnie przed położeniem na patologii. mam wypoczywać więcej leżeć i łykać nospę 2 razy dziennie. nic się nie dzieje a tu takie złe wieści tragedii nie ma ale ja mam trochę stracha. na dodatek mam termin ślubu na 25 lipca i żadnej kiecki. ale dziecko najważniejsze najwyżej wezmę ślub w spodniach dzinsowych. trzymajcie za nas kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3kg........19tc ..............UK Agulinia..........34..........5.11......2,6kg.......18tc ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...19tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........18tc. ..............Łódż _nowa_..........32..........12.11......2.........17tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........18tc. .......Warszawa madzialinska76..33........15.11....1,5........18tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......2.......... ........................ hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........18tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........25.11......2..........17t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....15tc..chł opak?...Śląsk mili_23...........23...........03.12.......?.........16t c......TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaa ehhh wspolczuje. no tez akurat teraz jak trzeba ganiac przed slubem. no i stresik. mam nadzieje ze podniesie sie wszystko do gory ale wypoczywaj wiecej i pozwol sie rozpieszczac :) no-spa mowisz? hmm cieszy mnie ze jest jakis lek ktory mozemy brac i nie obawiac sie ze cos bedzie nie tak :) glowka do gory. brzuszek tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie jak narazie bez zmian ruchow dzidzi tez jeszcze nie czuje :( do kitu jak bedzie taka pogoda bo ja jutro wyjeżdzam na wesele w góry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Drogie dziewczynki, dołączam do Was. Trochę późno, ale mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :) Mam termin na 4 listopada. To jest nasze pierwsze dziecko. Czuję już ruchy - cudowne uczucie. Wczoraj miałam USG i pani gin nie rozpoznała płci niestety. Powiedziała, że wygląda na chłopca, ale nie jest pewna ;) 16 lipca mam USG 3D i wtedy się potwierdzi. Jak do tej pory, przytyłam 4 kg... Brzunio mam ładnie widoczny i taka dumna jestem... Pozdrawiam Was przyszłe mamusie z listopada 2009 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Basia23 witamy cie na topiku napewno przyjmiemy cie z przyjemnoscia prawda dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia 23, oczywiście, że Cie tu witamy bardzo serdecznie i cieszymy sie, że w końcu dołączyłaś :) To nie jest zamknięte kółko wzajemnej adoracji ;) michaaa, nie martw się za bardzo. Na pewno wszystko będzie dobrze jak troszkę odpoczniesz. U mnie też doktor zaniepokoił się ułożeniem maluszka, bo mały przyjął pozycję pionową i sobie tuptał po miednicy. Na szczęście szyjka macicy nic nie skrócona, więc tez tylko kazał się troszkę oszczędzać i nie dźwigać cięższych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23 ja również witam serdecznie! michaaa odpoczywaj jak kazał lekarz, a na pewno wszystko będzie dobrze! ❤️ Ejmi ja też mam dość tej pogody 😠 ja jestem ciepłolubna! wiem, że upały może i nie byłyby wskazane, ale taka pogoda jest dla mnie gorsza od upałów! dziewczyny po wizytach meldować się co tam w Waszych brzuszakch ;) pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Witaj Basia 23:) Michaa tak jak moje poprzedniczki, proszę nie martw się i duuuużo odpoczywaj. Może wam się to wydać śmieszne, ale wczoraj poczułam konkretne łaskotanie maluszka, a dziś wieczorem, leże i patrze na brzuch, a po chwili ałaaaaaaaa a tu brzuch zadrżał a maleństwo zaserwowało mi kopniaka:) Powaga, mąż zaś także obserwował jak moja górka się przesuwa :) Myślałam że maleństwo da mi jeszcze trochę wolnego od kopniaków, bo naprawde nie dało się tego nie czuć, ale z drugiej strony chyba każda na to czeka :) buźka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dziewczyny od razu jak wrocilam od lekarza to tyle sie napisalam a tu post mi wsiakl:( a wiec jeszcze raz... na darmo byly moje zmartwienia dzidzius ma sie dobrze no i niepotrzebnie narzekalam na moja doktor bo karta ciazy jest wybadala mnie wymierzyla wywazyla za wszystkie czasy nasiedzialam sie u niej z godz. dziwi mnie moja waga bo brzuszek mam dosc juz spory a waga ani drgnela 51kg jak bylo tak jest... moze ja mniej wazylam eh tak to jest jak sie wagi nie posiada. a plci sie niestety nie dowiedzialam ale na nastepnej wizycie sie podobno dowiem:) moja doktor sama weszla na temat porodu, zdziwila sie ze chce miec cesarke ale powiedziala ze jak najbardziej pomoze mi to zalawic i polecila podobno bardzo dobrego lekarza ktory mi to wykona (juz wiem ze jest to lekarz ktory robil cesarke mojej siostrze, siostra milo go wspomina i ciesze sie boo bedzie mi razniej) no i moge juz przejsc na witaminki tylko mam jeszcze przepisane globulki dopochwowe 2razy w tygoniu nie wiecie na co te globulki??? a i mialam pobierany dzisiaj jakis wymaz czy cos tam nie za mile to bylo po czym na wkladce mam ciagle krew:( doktor powiedziala ze to nic ze tak sie zdaza wiec staram sie nie zalamywac w koncu lekarz wie co robi, cos tam jeszcze napomkla ze jestem bardzo drobna i mam waska miednice czy jak tam ona to okreslila, a te globulki to moze na to krwawienie..... no nie wiem to chyba tyle moich relacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - witamy, witamy :) Mili - To Ty byłaś u lekarza i powinnaś wiedzieć na co dostałaś te globulki :) Dlaczego nie zapytałaś? Ja podejrzewam że globulki dostałaś na infekcję grzybiczą w pochwie - norma w ciąży, a krew poleciała Ci po pobraniu wymazu na cytologię- to się zdarza. Ale o to powinnaś pytać! Dziewczyno następnym razem pytaj o wszystko czego nie wiesz, nie możesz wychodzić od lekarza z taką niewiedzą. lekarz lekarzem zaufanie trzeba mieć ale uważam też że każdy powinien być świadomy tego co lekarz z nami robi. Ja dziś uświadomiłam sobie że prawie cały ten rok będę w odmiennym stanie :) do jakich wniosków człowiek dochodzi jak siedzi sam w domu i się nudzi - masakra :) W ogóle zauważyłam że w ciąży to mi przebiega przez głowę milion myśli i czasami totalnie głupich albo oczywistych a ja robię z tego powodu jakieś odkrycie :) heh niezłe są te hormonki ciążowe, normalnie jakby człowiek był na jakimś haju :) Dobranoc dziewczyny 🌻 oby nam się śniły same dobre rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3kg........19tc ..............UK Agulinia..........34..........5.11......2,6kg.......18tc ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...18tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź _nowa_..........32..........12.11......4.........19tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa madzialinska76..33........15.11....1,5........18tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....15tc..chł opak?...Śląsk mili_23...........23...........03.12.......?.........16t c......TomaszowMaz Witam :) Maluch stał na głowie i w zasadzie nic nie widziałam ;) ale mój lekarz dopatrzył się chłopaka :) Dziecko duże 220 g i 15 cm :) zdrowe i kręcioszek ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! A ja chyba wczoraj wieczorem wyczułam delikatne kopnięcia :D Jak sie położyłam spać to leżałam na plecach z ręka na brzuchu a tu nagle coś mnie lekko puknęło w rękę :D Albo się Maluszek kręcił, albo nóżkami kopał :) Ale jeszcze delikatnie i nie jestem pewna czy mi sie nie zdawało :) :) :) Pogoda dziś u nas pochmurna, chyba sobie nawet lekki deszczyk kropi... będzie senny dzionek. Tym bardziej, że dzień w pracy tez się zapowiada spokojny. Dobrze, że jadę w niedziele na tę konferencję :) Zawsze to jakaś odmiana :D Pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie listopadówki te nowe i \"stare\" :) u nas jakoś leci do przodu :) chociaż nie omijają nas też przykre wiadomości- moja ukochana babcia jest w bardzo ciężkim stanie ma udar i jest nadal w śpiączce :(. Byłam u niej - ach tylko ryczeć się chce... Z bardziej dobrych wiadomości to we wtorek idziemy na kolejne usg- będzie ono w 20 tc no bo jutro zaczynamy - chyba albo dzisiaj- e już samam nie wiem, w każdym bądź razie zrobiłam sobie suwaczek bo nie mam czasu liczyć ;). Ejmi jak człowiek siedzi w domu to mu różne rzeczy po głowie chodzą- znam z autopsji- poprzednia ciąża- chociaż z tego co piszesz to podchodzisz do ciąży bardzo zdroworozsądkowo- ja nie umiałam. I jak tylko zabolał mnie inaczej brzuch abo coś to biegłam do lekarza- generalnie byłam tam co 2 tygodnie przez całą ciąże... a teraz podchodzę inaczej i wierzę, że bedzie dobrze i już niedługo ujrzę tego mojego synka :) liczę, że będzie do mnie podobny bo córcia wypisz wymaluj tatuś :) nawet samochodami lubi się bawić- tak jak tata- toteż teraz nie kupuję lalek tylko nowe autka- będą też dla małego :P. Co do kopniaków- to zobaczycie, że przyjdzie jeszcze taki moment, że ni będziecie mogły sie doczekać kiedy skończy kopać- bo jak pod żebra ładuje to niestety ale boli :P zresztą taka stópka 9 miesięcznego bobaska potrafi zadziałąć :). piszecie o wadze ja przed ważyłam niecałe 57 kg mam 171 cm, a teraz mam 59 kg -59,5 kg więc chyba ok. Genralnie maży mi się tylko brzuszek- chociaż z małą to wszędzie w ostatnich miesiącach utyłam, ale generalnie mogę być gruba i wielka byleby dziecko było zdrowe. nadal nikt mi nie wierzy, że wciąży jestem i to już w połowie. ALe wiem, że jeszcze przyjdzie taki moment, że uwierzą- poprostu tak mam- ja tyję i rosnę w oczach od 6 miesiąca. i zakupiłam nowe ciuszki ciążowe- za bardzo niewielkie pieniądze- polecam sklep www.9fashion.com kupiłam 2 pary spodni jedną spódniczkę i getry i zapłaciłam razem z przesyłką 209 zł :) ae ja kupowałam w zakładce outlet- najpierw skoczyłam do sklepu wymierzyłam rozmiary i zamóiłam- wszystko leży idealnie. kupiłam spódniczkę co ma wady w tkaninie, ale nie wpływa to na komfort noszenia :) tak też było napisane :) więc generalnie polecam. i są też wyprzedaże :). spacja no to co kolejny facecik :) dobra szukam tej tabelki i sobie wpiszę , że chłopak chociaż :) a i zmienię ten termin porodu wkońcu bo on na 6 jest - to ten z @ bo inne to oscylują tak w granicach- co wizyta to delikatna różnica :) nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3kg........19tc ..............UK Agulinia..........34..........5.11......2,6kg.......18tc ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........6.11........2 kg....... .synek.........Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...18tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź _nowa_..........32..........12.11......4.........19tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa madzialinska76..33........15.11....1,5........18tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....15tc..chł opak?...Śląsk mili_23...........23...........03.12.......?.........16t c......TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×