Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Kikiki - podaj mi na @ swój nr tel. to podeślę Tobie mini filmik z pierwszego dnia obrotów. tudja@world.pl - o ile chcesz oczywiscie. :-) Też zastanawiałam się czy my przed 8 miesiącem to opanujemy,ale dzieci jak to dzieci zaskakują nas kazdego dnia i Karolcia znienacka zaczaiła, zrobiła i jest. Na wszystko musi przyjąć czas. I super,że Wikcio się bawi nogami, bo to juz niedługo i bedzie fikał na brzuch - zobaczysz! A co do baczków, to może jeszcze spróbuj przed snem poprzyciągac(nie wiem czy to dość precyzyjne słowo) nózki do brzucha. Tak jak się czasem pomaga by kupa poszła. Lub na kolki chyba. Ela - to ja mysle,ze ten Sinlac jest lepszy od kaszek! :-) Niech je na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Wszystkim dzisiejszym solenizantkom sto lat 🌼, a dla wszystkich dzieciaczków buziaczki 👄 od Cioci Agi!!! Ja już dzisiaj zaliczyłam fryzjera i zakupy :). W Auchan mają bardzo fajne promocje dla dzieci, min. pampersy po 42zł z wiaderkiem i asesoriami do piaskownicy gratis, mnóstwo zabawek i pompowanych basenów w fajnych cenach. Trochę kaski im dzisiaj zostawiłam ale dla Szymcia wszystko. W końcu to jego pierwszy Dzień Dziecka a i mnie dziś prezent moje dziecko zrobiło, bo spał w nocy pięknie. Obudził się tylko raz przed 5, wypił mleczko, chwilkę się poprzytulaliśmy i pospaliśmy jeszcze razem do 7. No bajka!!! Tylko pewnie jednorazowa... ;) znając temperament mojego syna... Ejmi nie musisz przepraszać. Nie mnie jednej piszesz co myślisz ;(. A ja tam lekarzem nie jestem. Dostaliśmy skierowanie na IGE całkowite i na białko mleka krowiego wiec poszliśmy i zrobiliśmy badanie zaraz po tym jak Szymuś był odsypany i cieszę się bardzo że oba wyniki są dobre, niemniej jednak wiem że nie wyklucza to alergii. A dzieci niestety tak maja ze płaczą. Jeszcze długo będą. Wierz mi ze takie 4-5 latki potrafią ryczeć dużo bardziej i głośniej niż niemowlak, też często bez powodu. A jak ja bym się chciała przejmować każdym płaczem Szymcia i go analizować to chyba byłabym już siwiuteńka... Nadia fajny ten wózek. Dzięki :) My raczej tak jak Agulinia tez myślimy o czymś na 4 kołach ale ten naprawdę mnie się podoba i waga boska. My używam tylko pampersów ale przeważnie kupuje na promocjach i wychodzą podobnie cenowo za sztukę jak te biedronkowe. Raz mieliśmy hagissy i raz bella happy i byłam nie zadowolona. Z haggisów wypływało wszystko. Środek był suchy a Szymus z boku obsiurany a bella właśnie taka twarda mnie się wydawała. Madzia wszystkie najlepszego na nowej drodze życia. Zuzia ślicznie wyglądała :) . Ty też bardzo ładnie. Tak skromnie i kobieco :) . A córcie masz faktycznie ciekawską. Słodka jest :) . Deseo tańcujcie, tańcujcie. My chodziliśmy na kurs 4mc przed ślubem i powiem Tobie że bardzo dużo nam to dało :) . Mój mąż pokochał taniec i teraz pierwszy jest na parkiecie. A pierwszy taniec (walc) wyszedł nam super :) . Ela nie pomogę... Kiki w swoim czasie i Wikcio zacznie się pięknie obracać. U nas kilka dni był szał pał a teraz znowu nic... :( I czekamy na zdjęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś bo jeszcze mialo być do Ciebie.... Twoje posty jak czytam to zawsze, serio zawsze mam uśmiech od ucha do ucha... tatuś i znikające chrupki, czy korcący prezent od chrzestnego... no uwielbiam "Cię" czytać... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dziękuję bardzo za wszystkie zdjęcia. Madzialińska gratuluję!!! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia- jak to mówią:) Zuzia boska, szczególnie z księgą księdza:) Wiktorek pięknooki jak zawsze:) 100 lat dla wszsytkich dzieciaczków, ze szczególnym uwzględnieniem 6 i 7 miesięczniaków.🌼 Kikikiki nie martw się - moja Olga też jest bezobrotowa jak narazie. Ulubiona pozycja - na plecach. Samej jej się obracać nie chce... U nas w sumie po staremu. W pracy zapierd...., kontrola za kontrolą. Na szczęście już prawie koniec. Jeszcze tylko 7-8 mam audyt ISO i finito. Teraz za to jest fajny tydzień bo jeszcze tylko jutro śmigam do pracy i mam wolne do poniedziałku:) Na nic właściwie nie mam czasu, wracam do domu, pobawię się z Olgą, za chwilę robi się wieczór i jakoś tak zlatuje. Ostatnio coś mnie meczyło przeziębienie, więc tylko patrzyłam, żeby się położyć do łóżka choć na chwilę. Agulinia ty niedobra:) zagłodziłaś zakwas na amen? a gdzie go trzymałaś ? w lodówce czy na zewnątrz? W lodówce zakręca się słoik ale tak nie do końca, żeby był dopływ powietrza i tak raz na tydzień trzeba nakarmić żarłoka:) a na huśtawce się zasiedziałam:) Olga zaczepiała dzieci - wydawała odgłosy jak mały gorylek i dzieci miały ubaw- ona zresztą też i fajnie było. W ogóle to moja córeczka to taki mały zwierzak w zachowaniu. Bije mnie po policzkach, wiec codziennie mam masaż ujędrniający, a dzisiaj zafacynowały ją moje oczy i strasznie chciała mi je wydłubać o ogołocić z rzęs i śmiała się w głos. A jak odsunęłam się i nie dałam wyłupić oka to się rozpłakała:) No cóż... Ja też zjadam dziecku chrupki... My używamy póki co pampersów. Poluję na promocje. Używałam Dada biedronkowych ale niestety Olga miała zaraz odparzoną pupę. Huggisów też nie lubię. Moim zdaniem są za sztywne i źle wchłaniają. Deseo trenuj trenuj:) Taniec dobrze robi na ciałko, a poza tym do takiej pięknej sukni i całej oprawy to walc musi być. No i pozazdrościć, ze ci się facet rwie do tańca. Mój nie znosi tańczyć. Jeśli już to na misia jeden na jeden po paru głębszych:) No i oczywiście wpraszam się bezczelnie na wszystkie wieczory panieńskie. Ola zdrowia dla ciebie i Iwi. Ściskam no i nie zapomnijcie o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam kilka zdjęć. Kto nie dostał proszę o info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny sorki, ze się tak wpraszam, ale mam mały problem. mój synek urodził sie w listopadzie 2009, chodzi o to, ze od kilku dni strasznie sie poci, dostaje 2 krople witaminki d3 na łyzeczce i wypija wszystko, któraś wie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje dziecko dzis bylo caly dzien takie marudne,ze normalnie padam na twarz. Kuzynka mi niestety wiele pomoc nie moze, bo sama ma 3 dzieci( 2, 5 i 9 lat). PAtrys caly dzien na raczkach ,a mnie rece i kregoslup wysiada. Pije teraz drineczka, bo musze sie zrelaksowac choc troszke:) Nocke tez mielismy nie za fajna, mam nadzieje,ze dzisiejsza taka sama nie bedzie, bo nie wiem jak dam rade sama. Pierwszy raz bez mojego tak dlugo bede, jakos mi tak dziwnie, bo odkad sie poznalismy to niewiele bylo dni, kiedy nie widzielismy sie. Juz mi sie za nim teskni. No i oczywiscie najlepsze zyczenia dla naszych slodziakow z okazji ich swieta. I madziu najlepsze zyczenia na nowej drodze zycia. Zmykam , bo sil na pisanie nie mam, tylko na chwilke do was wpadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dupa uzylam kilku tych DADA i mala ma w ololicy krocza czerwone i chrostki nie wiem czy to uczulenie czy odparzenie ale nigdy czegos takiego nie miala eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia u mnie było to samo po tych Dada. Tyle że Olga miała zaraz czerwoną odparzoną pupę. Robiłam kilka podejść do tych pieluch i za każdym razem było to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejus! Wreszcie do łózka mozna wskoczyć, bo dziś już padam. Nadia - ewidentnie uczulenie. Niektóre dzieci tak reaguja, jedne na pampersa, inne na dade.. inne na kolejny typ pieluch. Toszi to samo. Moja Droga, ja Ciebie całkowicie rozumiem. WIerze,ze nie masz siły i dzień leci jak szalony. Ja sobie nie wyobrażam powrotu do pracy. Z pracy po Małą, potem obiad, zabawa, kapiel usypianie i jak Mała pojdzie spac =20-21 to dopiero bedę mogła się za swoją robote wziąc, czyli testy, opracowania, analizy, układanie, sprawdzanie itp. Bez Małej wielokroć po północy kładłam się spac,a z NIą to chyba norma bedzie. brrr Kochana, Ja tez mam takiego zwierzaka w domu, już mam blizne pod okiem tak mi szpony wbiła. Leje mnie non stop i szczypie, ściska, wbija palce... tak.. skądś to znamy hihi. to te małe ,słodkie kruszynki... hihi A co bedzie jak to do gimnazjum pójdzie hihi I nie walc - tylko paso doble! hihih Choć ja lubie walca tańczyc. Tylko nie ma z kim, bo tatus nietaneczny. Natalie i tyle dobrego,ze sobie drineczka łykniesz, by jutro na nowo byc dzielna mamusią. Sadzę,ze to troszkę przez zmianę środowiska, Patryk musi się przyzwyczaić. No i teskni się! Bez dwóch zdań! :-) Krakers - byłas u lekarza? Sama mu zaaplikowałas 2 krople? czy tak lekarz zalecił? Może mu zwyczajnie za ciepło? A cały dzień się poci czy tylko w nocy? Ja nie mam pojęcia, kiedyś dziewczyny o tym pisały i chyba się zwieksza ilość wit d3,ale to lekarz decyduje. Warto się przejść. Pozdrawiam. Sliczny Juleczek Twój. Aguś - dzieki . buziaczki! mimo mi ,ze moge troch e radości przysporzyc(tak się to pisze, bo przez ż mi nie pasuje!?).Ale dziś ze wstydem musze przyznac,ze otworzyłam Małej te chrupki i już z tatusiem opylilismy jakies pół metra. Mogłam nie zaczynac, bo się wciągnęłam niemiłosiernie. Wstyd! Ale wiem,gdzie chrzestny je kupił - tylko 20km stąd, bedziemy tam jeździć hihi Tatuś zadowolony, bo go nakrzyczeć tym razem nie moge i czuje się całkiem bezkarny. I mówisz,ze fryzjer? znów się wypiekniłas? ..I może kup nam te pampki w promocji z wiadereczkiem,bo u nas Auchana nie ma! W Zielonej jest wszystko,a w Gorzowiku nic. Natalie - tez może teraz sobie zakupy robic hihi.. My też staramy się na promocjach łapać pampki, ale najcześciej przeplatam je z dadą. Huggiesy są jakieś wąskie i brakuje nam zawsze materiału hihi,choć jak mała była noworodkiem to mielismy i super były. Młodamamuska - ale foteczki fajne! nocne balety, a Mała ni troche zmęczona nie jest hihi I pogoda cudo! rajski klimat. I super się prezentujecie dziewczyny! czerwone rajstopy - jak truskawa soczyste hihi.. Mam tylko jedną uwagę do nosidła - wyczytałam,zeby przodem dzieci nie nosic. Pozycja dla nich nienaturalna i takie tam.. na chwilke mozna,ale nie na długo. Ja troszkę czytałam,bo my chcielismy takie kupic ,by Małą nosić z przodu i by wszystko wreszcie widziała i się tyle naczytałam,ze kupilismy takie na bok zakładane. Ale to znowu troche niewygodne dla mnie jest, bo mnie przeciąża.. Mała zachwycona - Basia tez zreszta ,bo to widac na kazdym foto. Miłej nocy - i pod poduchy karaluchy! A..Pojechałysmy dziś z Małą tramwajem - na rekach. Głowe jej chciało urwac -tak sie napatrzeć nie mogła,bo tyle się działo i pan ją zaczepiał. Dałysmy rade, choc nic nie załatwiłam! Cholery mozna dostać! Jutro znów musze jechac,ale teraz chyba już wózek zabiorę, i w bus wsiądę, bo wieksze otwory mają i łatwiej wjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dziękuję Wam za zdjęcia! Mili - od Ciebie dostałam a ciągle zapominam skomentować :) Nikolek piękny w tym chodziku widać że wyraźnie zadowolony, no i jestem pod wielkim wrażeniem tego jego stania :) niesamowite :) Młodamamuśka - oj piękne te fotki z mazur, Basia jest śliczna i wesolutka :) ja bym chyba swojego nie dała rady w nosidełku nosić bo jest tak ciężki że zaraz by mnie plecy bolały :) Toszi - Olga bardzo urosła! Nadal jest drobniutka ale widzę u niej ogromne postępy :) no i rozwaliła mnie fotka z chrzcin płacząca, uwielbiam to po prostu, u mnie są podobne sceny ;) Krakers - moje dziecko miało problem z poceniem i ja trochę czytałam na ten temat, ale specjalnie do lekarza nie poszliśmy. Zaczęłam mu podawać witaminę C i od tamtej pory Krzyś nie poci się wcale a jeśli już to na prawdę dużo dużo mniej, a pocił się głównie podczas jedzenia albo spania. Podaję mu Cebion od ponad 2 miesięcy regularnie i jest duża poprawa. Witamina C pomaga we wchłanianiu witaminy D, na bilansie przy szczepieniu pediatra mówiła, że ciemiączko ładnie się zrasta więc jest ok. Nadia - zapewne to odparzenie od pieluch :O ratuj pupkę malutkiej! Ja nie używam innych pieluch niż pampersy bo uważam, że wszystkie inne są masakrycznie twarde, raz mu kupiłam te rossmanowskie babydream i jak zobaczyłam jakie to sztywne i szorstkie to aż było mi szkoda zakładać na pupkę, całe szczęście nic się mu nie działo, ale np nie wierzgał już tak swobodnie nóżkami bo pielucha go krępowała. Zatem ja nie eksperymentuje i zostaje przy pampersach, ani razu nas nie zawiodły. Natalie - drinek na koniec dnia to i ja stosuje jak mam jękałe od rana :O po prostu trzeba się wyluzować i zrelaksować po dniu harówki...a harówka to jest przy marudzie bo jednak matka musi się naprodukować żeby maleństwu dogodzić. Aguś - Tylko Ty mogłaś zakwas zakwasić heheh :) no i z tymi chrupkami to jesteście komiczni, u nas paczka flipsów dzielnie się trzyma, ale widzę że Tomek podkrada, tyle że mu zapowiedziałam, że jak zobaczę, że nie ma to będzie nawet do nocnego jechał po chrupki ;) mały teraz je 3-4 chrupasy dziennie no i jak kiedyś pisałam, że po innych go na buzi wysypało tak po flipsach nic się nie dzieje póki co ;) A my wczoraj mieliśmy wieczór kiepskawy :O o ile rano i popołudniu Krzyś był boski bo był mega grzeczny i spokojny tak potem mu się odmieniło i musieliśmy się produkować. No ale głupawka nas dopadła i porobiliśmy śmieszne foty małemu, minę miał kwaśną a my mieliśmy polewkę :D Zaraz fotki zgram na koma i Wam prześlę to zobaczycie :) Przy okazji podeślę też inne fotki z pleneru :) Nockę mieliśmy taką sobie, Krzyś w nocy popłakiwał, ale się nie wybudzał i byłam pod wrażeniem bo byłam świadkiem, jak on przez sen wymacał sobie smoczka, który leżał obok i sam sobie go wziął i włożył do buzi i się uspokoił. Stałam jak wryta, fakt że byłam zaspana, ale zatkało mnie :) No i od 5.30 jesteśmy na posterunku, ale teraz Krzyś już drzemie :) No dobra to ja za te fotki się zabieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Mamuski! Ależ dziś u nas śpiąca pogoda Normalnie siedzę tu w pracy, wyżłopałam kawę i oczy nadal mi się zamykają. Pocieszam się tylko tym, ze przede mną 4 dni wolnego :) bo piątek mamy odgórnie wolny za jakieś tam święto. Tylko co mi po tym, skoro Zuzalina i tak o 5:30 robi pobudkę hihihi A Zuzka, coraz lepiej zbiera się do raczkowania. Jesteśmy na etapie klęku podpartego i zawziętego kręcenia pupiną ;) az to utraty równowagi hihihi No i wałkowanie się w łóżeczku tez jest super zabawą ;) nawet obijanie głową po kratce specjalnie nie przeszkadza ;) Trochę się bałam, wczorajszego dnia z niania po tym wolnym, ale powitała ja uśmiechem od ucha do ucha. Dzięki dziewczynki za miłe słowa odnośnie zdjęć, Zuzalinki i mamy. Sukienka miała być zupełnie inna, ale mama przytargała jeszcze ta i wybór padł na nią :) Agulinia, podziwiam, ze się wybrałaś tak sama z Malina i to bez wózka Nie wiem czy dałabym radę tak tą moja kluche na rekach nosić ;) No i szkoda, ze nic nie załatwiłaś :( A co dopustów to zgadzam się z Agulinką masz Kobieto wene do pisania w takim bardzo milym i wesołym stylu :) Od razu się człowiekowi lepiej robi :D I dzięki za wierszyk, sliczny :) Co do czucia się to zmian nie zauważyłam ;) Nadia, ja innych pieluch niż Pampersy nie próbowałam, więc nie podpowiem i nie doradzę. Ale to raczej uczulenie i odstawiłabym te Dady w kąt Krakers23, ja bym się udała do lekarza z syniem. Raz możesz mu witaminkę zaserwować, ale dłużej to bym nie ryzykowała. Toszi, ja nic nie dostałam. Poproszę :) Agulinka, niech Szymuś Ci więcej takich nocek serwuje :) Ela nie wiem dlaczego zdjęcia do Ciebie nie doszły z pierwszym razem mam Cie w książce adresowej w grupie forum :O Najważniejsze, ze doszły z drugim podejściem :) Ejmi, to faktycznie dobrze wyszło z tym USG. I tez mnie dobija fakt, ze nigdy nie informują o jakichkolwiek zmianach, ale oni to chcą, żeby dzwonić jak tylko coś ehhhh szkoda gadać :O Hania, rzeczywiście Małgosia ma niezłą wagę na ten wzrost :D 1,3kg więcej od Zuzaliny przy tym samej długości, ale moja to się ostatnio niejadek zrobiła :O I gratulacje dla Małej za odwagę na szczepieniu :D Deseo, tańcuj, tańcuj. Na pewno będziecie pięknie w tym walcu wyglądali podczas pierwszego tańca :) No to spróbuje wziąć się do jakiejś roboty a wcale mi się nie chce :O Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mili ja nie dostalam fotek :( a za wszystkie pozostale dziekuje dzieciaczki sliczne ja sie juz 2 dni zabieram za wyslanie i jakos nie moge noc znow ciezka ale jeszcze zyje za oknem nadal leje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sekundkę! Zuzalince - buziaczki! dziś 2-gi w końcu! 🌼 Ejmi - fotki mam! Deseo - a TY gdzie? Po tańcach to nogi i tyłek bola,a nie ręce. hihi Nadia - jeszcze tylko 2 dni deszczu i potem lato! :-) Wpadnę potem, uspiłam Małą i lece się oporządzić i na sniadanie. Już mi kawka nawet wystygła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eja Eja Spoznione buziaki od ciotki deseo dla wszystkich slodziakow na naszym forum - aby wasze twarzyczki zawsze byly usmiechniete no i zebyscie zawsze byli grzeczni dla swoich rodzicow :) I buziaczek dla cukiereczka Amelki i akrobatki Zuzanki! My wczoraj tez tancowalismy :) Mowie Wam ja naprawde bylam w szoku jak moj zakomunikowal ze idziemy na lekcje tanca, jeszcze 2lata temu namawialam go bysmy sie zapisali na jakis kurs a on nie bo on nie ma czasu nozka wywijac a tu prosze :). No i faktycznie u nas jest na odwrot - moj jest strasznie zaangazowany i przejmuje sie wszystkim co zwiazane jest z weselem a mi wszystko jedno :). Wczoraj nawet rozmawial z moja fryzjerka jaka fryzure ma mi zrobic zeby mu sie podobalo :) - smieszny jest. Ale wracajac do tanca to Aguliniu - paso pasowaloby do naszego temperamentu ale niestety za malo czasu mamy wiec zaczynamy od swinga a konczymy na mambo :) Mamy zlepek roznych piosenek i beda przytulance, skakance a nawet kroki michaela jacksona :) Taki taniec z jajem w miare popularny teraz. Wstawilismy tez kawalek tanca z ostatniej sceny dirty dancing bo ja uwielbiam ten film i jak bylam mala to go ogladalam i wywijalam pupcia przed tv, a (swietej pamieci) Patricka plakat nad mym lozkiem wisial :) I wczoraj moj syn od tatusia na dzien dziecka dostal spacerowke, zabral nas do sklepu i wyjechalismy nowym wozem juz :) Nasz wybor padl na maclarena, choc ja sie lamalam bo to sporo kasy za wozek ale tatus premie dostal wiec stawial :) A czemu wybor taki padl - bo to najszersza spacerowka na rynku ktora sklada sie do wymiarow parasolki i wazy 7kg. Poza tym ma dozywotnia gwarancje na stelaz wiec i Hanka w nim pojezdzi :) Nie popisze wiecej bo dzis znow mam napiety grafik. Jedyne co to zobaczylam ze mam skrzynke w zdjeciach bobasow - dziekuje slicznie :). Wieczorkiem na spokojnie poogladam fotki i odpisze a tymczasem buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mała nadal spi. A już czas wychodzic.. Póki pogoda znosna i bez opadów. Nadia - cudo Amelcia - takie oczka, wieksze od głowy. hihi.. I basen macie super. tylko czekac na jakies słońce. Ejmi - a fotki Krzysia - świetne., synus ma zły dzień a rodzice się śmieją z niego hihi nieładnie. No i niedługo w nocy wstawać nie bedziesz musiała, skoro Krzyś się sam obsługuje juz! Brawo! Deseo - to Wy jakaś wyższa szkoła jazdy, pokaz dla gosci robicie, fiu,fiu, nie ma to tamto - jak pisze moja psiapsiuła zawsze hihi - to się nie dziwię ,ze to trzeba wyćwiczyć i to obowiązkowo. Ale to już chyba macie takie lekcje tylko sami z instruktorem/choreografem. Moja kumpela czasem robi szybkie kursy tańca przed slubami,ale najcześciej grupowe. Ale to wtedy wszyscy tańczą to samo i jeden układ. No I Adaś ma swoją spacerówkę! :-) Madzia - rób fotki krecącej się pupki. Zuzka to spryciulka i szybko coś wykombinuje nowego. hihi A co do wyprawy, to wymysliłam,ze tak mi bedzie łatwiej, tramwaj pod domem, w tramwaju siedziałam, tylko na rekach musiałam kawałek drogi do pracy przejsc. Dalismy radę, Mała tylko dwa razy ulała hihi. bo jednak na rekach to raczej gniote jej trochę brzuch. W dodatku tramwajem mam 7 min,a busem 20 przynajmniej i zawsze tak tłoczno,ze juz nieraz musiałam sobie odpuscic wsiadanie.. Dobra lecę, Mała wstała. jemy i wychodzimy! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz cholera wcięło mi posta :O Aga - Karola to debeściara :) wygląda jak śledczy jak zerka spod tego ochraniacza :) i tak ślicznie się uśmiecha :) zresztą ona i tak będzie zawsze u mnie na ach i och bo to moja synowa przecież ;) Deseo - a możesz wkleić jakiś link do tej spacerówki bom ciekawa :) U nas poszedł viburcol niestety...ale od rana mamy sajgon i szkoda mi dziecka bo wyraźnie się męczy, nie wiem może na dniach pokaże się ząbek chociaż w buziaku ciągle nic nie widać. Uciekam bo obiad robię a mały wreszcie zasnął, bo rano była tylko turbodrzemka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, Agus Karolinka śliczota:) a jaka akrobatyczka:) ja jak zwykle ksiazki, gotowanie, sparzatanie itp jeszcze dzis znajomi maja nas odwiedzic z taka slodka Jagodka wiec ciekawe jak Mis zareaguje na kobitke inna niz Ola i Maja:) wesolo moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki spoznione zyczenia dla naszych forumowych dzieci! Wszystkiego naj naj maluszki, poiechy z rodziców:) zeby rodzice byli grzeczni, hehe Madzia - wszystkiego najlepszego z okazji slubu! Pieknie wyglądaliscie, no i bardzo fajny taki slub kameralny, no i oczywiscie Zuza czytająca razem z ksiedzem boska:) Deseo - apropos tanców to i moj nie bardzo chciał, ale przed slubem chodzilismy ze 2tyg na kurs, no i po tym kursie nabrał takiej pewnosci siebie na parkiecie, ze teraz kazda impreza to tylko tance. Kiedys wszystkie wesela przesiadywalismy bo on nie chciał tanczyc, a teraz schodzimy z parkietu jako ostatni:) Nawet jak bylam na weselu w 9tym miesiacu ciazy mnie nie oszczedził:) ale to w sumie fajne jak facet jest chetny do tanca ;) No i po takim kursie nie bedzie bal sie tanców z innymi partnerkami:) hehe kiki - Wiktor super facet, przystojny bedzie ze ho ho. A na obroty daj mu czas. U nas obroty sa super, ale sa takie dni ze lezy jak kloda i nie obraca sie, a raptem innego dnia fika na wszystkie strony. Pryjdzie i na niego czas. Nadia - Amelka jest niesamowita, stoi pieknie ! No i widze ze taki sam "mol książkowy" rosnie jak moja Basia:) hehe Ela - to u Ciebie teraz chyba parapetówa za parapetówą w nowym domku:) fajnie! cholera spadam, bo moje dziecko wysypało puder do pupki... i ma całą bialą buzie....pomijam fakt ze przeraczkowała do tylu pol pokoju i zostawiła pudrowy slad na całej podlodze. tak to jest jak matka nad kompem siedzi dziecko wychowywac:D Buzki toszi - Olga piekna w tym kapeluszu:) bardzo fajne fotki Agulinia - Manuelka piekna jak zawsze. Usmiech to ma po Tobie - cudo. Co do nosidełka to wyciagnełam go po 4 miesiacach bo Basie wsadzilismy raz jeden jak miala 2 miechy na próbe, nie spodobalo mi sie wiec je odlozyłam z mysla ze je sprzedam. Ale przed wyjazdem spróbowalismy znow i na sytuacje awaryjne, kiedy mala marudzi i juz nic jej nie rozbawi, nosidlo jest extra. Baska sie w nim chichra w niebogłosy. Nosimy ja teraz sporadycznie jak jest niesforna, na wyjezdzie posluzyło nam tez tylko raz:) malej sie to podoba, a pozycja faktycznie nie jest chyba zbyt zdrowa dla malucha, ale na chwile mozna. A za wycieczke tramwajami z malą bez wózka - wielki szacun. Ja bym sie nie wybrała:) ale własnie dlatego ze mała strasznie sie juz teraz wierci na rekach, wszystko chce oglądac,w ygina sie itp. Ejmi - Krzys w tej czapie wojskowej extra, nie znam sie na tcyh gwiazdkach ale wyglada jak sam generał. No i z wlosami mamy mu bardzo do twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas nocka dzis beznadziejna. maly budzil sie co chwile i wyl. dawalam mu smoka i spal dalej...przez chwile. poza tym tomus ma super silne nogi i lubi sobie troszke pochodzic jak go trzymam pod paszki, czy tez stoi sobie sam na kanapie trzymajc sie jej oparcia. sprawia mu to wielka frajde. jesli chodzi zas o siedzenie to nie bardzo mu to wychodzi. podparty radzi sobie ale sam nie siedzi tylko od razu bach na bok. chyba przerzuce sie na pampersy te majteczki. bo coarz trudniej mi utrzymac tomka zeby zapisac pampersa. majteczki sa wygodne i przy sciaganiu mozna po prostu zerwac boki. siotra od dawan ich uzywa i poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki pozdrawiam Was serdecznie, nie wiem czy mnie jeszce pamietacie :) Agulinia, Aguś wyslij mi proszę jeszce raz twój numer telefonu bo chcialam ci wysłac smsa a przez przypadek skasowałam numer, ehhhh niezdara ze mnie , heheheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wlasnie moje dziecie usnelo , bo wielkich walkach. Spiacy byl, a w lozeczku usnac nie mogl, na rekach tulil sie do mnie ,ale tez nie chcial zasnac. Herbatka plul,wiec w koncu mu mleczko zrobilam i jak szlam z nim i z mleczkiem na gore go pokarmic to mi na rekach w ciagu doslownie sekundy usnal. Doslownie padl ze zmeczenia. A dziwne, bo na 2 poprzednie drzemki usnal szybciutko. dzis na szczescie jest juz grzeczniejszy niz wczoraj , ale ma bunt na jedzenie lyzeczka. Dalam jego ulubiony deserek,ale nie chcial , pare prob bylo i nic. Obiadku nawet nie bede probowac dawac, bo skonczy sie na pewno tez jednym wielkim pluciem. Tyle co go pochwalilam,ze zaczal jesc ladnie zupki tak juz wczoraj prawie nic nie tknal.Ulubiona kaszka tez wczoraj oporniej wchodzila. Widze,ze o spacerowkach parasolkach piszecie, ja juz zdecydowalam ,ze kupujemy maclarena. Jak pisze deseo ma dozywotnia gwrancje na stelaz, wiec i na drugie dziecko posluzy. Agulinko nie wiesz do kiedy jest ta promocja w auchan na pampersy? Ja wracam dopiero w poniedzialek i obawiam sie ,ze juz sie nie zalapie. I jeszcze mialam sie pozalic wam,ze jak jechalismy tutaj to moje dziecko pod koniec taki koncert odstawilo,ze pierwszy raz go wyciagnelam w trakcie jazdy z fotelika. Darl sie jak zwariowany, caly sie upocil,czerwony, lzy jak grochy i darcie niesamowite. Wzielam na rece, wtulil sie we mnie i usnal. A w foteliku zle bylo jak nie wiem co. Dziewczynki przepraszam,ze sie nie odnosze do waszych wpisow,ale nie chce za dlugo na kompie siedziec, bo w koncu przyjechalam w gosci ,a nie na internecie tu siedziec. No,a ze ciezko mi do was nie zagladac,wiec na szybko czytam z grubsza co napisalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra! Moje dziecko spi od 18 bo od 17 urzadzil mi taki koncert ze juz mialam chwile ze chcialam sie ubierac i do szpitala jechac! Darl sie tak ze nie slyszalam wlasnych mysli. Jedynie na rekach sie chwile uspokajal ale zaraz znowu swoje. Masakra bo nie mam pojecia o co chodzi - czy cos go bolalo czy zeby mu ida czy ma poprostu gorszy dzien. Ehh Madzia ale Wam zazdroszcze ze macie juz za soba slub i chrzest :) No i do mnie nie dolaczylas wszystkich zdjec, bo ja nigdzie nie widze tej wielkiej baby :) Widze za to sliczna Zuzie i jej mamusie - wygladalyscie super! A Zuzia chciala pokazaz ze ksiadz jeszcze nie przeczytal tego fragmentu :) Agulinia ale zabawna ta Twoja Malina - chyba ma to po mamie :) Podglada swiat, moj tez tak robi ale wlasnie od gory. Samolocik super, wystajaca stopa z lozeczka bomba :) A na tym zdjeciu na krzeselku co sie usmiecha to cala mama :) Ejmi alez sie usmialam :) Krzys w peruce wyglada super - taki stary malutki a w tej czapce generala jak to stwierdzila mlodamamuska mu do twarzy :) i w tych okularach tez :). No i kawal chlopa z niego :) ale to nic tylko sie cieszyc ze nam maluchy tak rosna Nadia Amelka slodka jak zawsze, nasza najmlodsza a jak stoi pieknie! Idzie w slady Nikosia. Krzeselko i fotelik widac ze sie podoba. Mlodamamuska wystarczy spojrzec na zdjecia i widac jak taki wyjazd dobrze czlowiekowi robi - usmiechy od ucha do ucha - super! Nie ma to jak zabawy na kocyku no i balonik tez jest fajny :) Toszi rany jak dawno Was nie widzialam :) Olga slodka w kapelusiku jednym i drugim. A to zdjecie co placze to normalnie za serce chwyta - biedna. No i na hustawce fajnie jest :) my tez lubimy sie hustac :) Kikiki Wiktor ma piekne oczka - jak czekoladki :) fajny chlopczyk z niego Ejmi tak wyglada nasza spacerowka http://sklep.dladzieci.net/sklep/katalog/images/maclaren%20blue.JPG Natalie o jakim modelu myslalas? Szkoda ze mieszkasz ta daleko Warszawy bo ja kupilam i fotelik i spacerowke w jednym sklepie gdzie teraz maja -20%. I ceny wychodza duzo nizsze niz w necie My jutro jedziemy do znajomych na dzialke a tam netu brak wiec musze sie rozstac z Wami. Nie piszcie za duzo :) Milego weekendu, odpoczywajcie, dzieci tatusiom sprzedajcie i cieszcie sie wolna chwila!! A co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra! Moje dziecko spi od 18 bo od 17 urzadzil mi taki koncert ze juz mialam chwile ze chcialam sie ubierac i do szpitala jechac! Darl sie tak ze nie slyszalam wlasnych mysli. Jedynie na rekach sie chwile uspokajal ale zaraz znowu swoje. Masakra bo nie mam pojecia o co chodzi - czy cos go bolalo czy zeby mu ida czy ma poprostu gorszy dzien. Ehh Madzia ale Wam zazdroszcze ze macie juz za soba slub i chrzest :) No i do mnie nie dolaczylas wszystkich zdjec, bo ja nigdzie nie widze tej wielkiej baby :) Widze za to sliczna Zuzie i jej mamusie - wygladalyscie super! A Zuzia chciala pokazaz ze ksiadz jeszcze nie przeczytal tego fragmentu :) Agulinia ale zabawna ta Twoja Malina - chyba ma to po mamie :) Podglada swiat, moj tez tak robi ale wlasnie od gory. Samolocik super, wystajaca stopa z lozeczka bomba :) A na tym zdjeciu na krzeselku co sie usmiecha to cala mama :) Ejmi alez sie usmialam :) Krzys w peruce wyglada super - taki stary malutki a w tej czapce generala jak to stwierdzila mlodamamuska mu do twarzy :) i w tych okularach tez :). No i kawal chlopa z niego :) ale to nic tylko sie cieszyc ze nam maluchy tak rosna Nadia Amelka slodka jak zawsze, nasza najmlodsza a jak stoi pieknie! Idzie w slady Nikosia. Krzeselko i fotelik widac ze sie podoba. Mlodamamuska wystarczy spojrzec na zdjecia i widac jak taki wyjazd dobrze czlowiekowi robi - usmiechy od ucha do ucha - super! Nie ma to jak zabawy na kocyku no i balonik tez jest fajny :) Toszi rany jak dawno Was nie widzialam :) Olga slodka w kapelusiku jednym i drugim. A to zdjecie co placze to normalnie za serce chwyta - biedna. No i na hustawce fajnie jest :) my tez lubimy sie hustac :) Kikiki Wiktor ma piekne oczka - jak czekoladki :) fajny chlopczyk z niego Ejmi tak wyglada nasza spacerowka http://sklep.dladzieci.net/sklep/katalog/images/maclaren%20blue.JPG Natalie o jakim modelu myslalas? Szkoda ze mieszkasz ta daleko Warszawy bo ja kupilam i fotelik i spacerowke w jednym sklepie gdzie teraz maja -20%. I ceny wychodza duzo nizsze niz w necie My jutro jedziemy do znajomych na dzialke a tam netu brak wiec musze sie rozstac z Wami. Nie piszcie za duzo :) Milego weekendu, odpoczywajcie, dzieci tatusiom sprzedajcie i cieszcie sie wolna chwila!! A co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też już śpi i czopek pomógł bo wieczór był spokojny. Deseo - nie wiem może teraz dzieciaki maja takie napady, mój co prawda nie drze się bez powodu, w większości przypadków jest to marudzenie i wkurzanie się, ale raz mi kiedyś tak płakał a ja nie wiedziałam czy go coś boli czy co :O może to te cholerne zęby wywołują nagły ból? No jakaś przyczyna być musi bo Adaś nie jest z tych dzieci co sobie lubią popłakać bez powodu. Ja teraz wyciągam się na kanapie i odpoczywam :) A jutro jedziemy na świąteczny obiad do teściowej więc cały dzień poza domem. Zatem życzę Wam spokojnego świętowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) To ja :) Wracam już na bierząco do Was i cholerka przykro mi bardzo ale nie zdąrzyłam wyszyć obrazka na prezent ślubny. No trudno, ale tak to jest z dzieckiem mym. Już jutro kończy 7 miesięcy - ale się cieszę. No i ma już 8 ząbków wszystkie jedynki i dwójki. Teraz jego ulubiona pozycja na brzuszku jest. Ciągle potrzebuje czyjejś uwagi, rzadko zajmuje się sam sobą więc jak już mam chwilę to zajmuję się domem. Ale jutro idę do fryzjera i normalnie nie myślę o niczym tylko się relaksuję. Kochane ślę buziaki dla solenizantów naszych i kwiatki dla wszystkich dzieci forumowych 🌻🌻🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Ja już po balu - krótko było,ale miło! I wzruszyłam się okropnie jak dzieci zaśpiewały..Agnieszka już tutaj od roku nie mieszka i takie tam,ze ich opuściłam,ale mam szybko wracać.. słodkie to takie! I panowie mnie skomplementowali,ze jak po porodzie (jakbym wczoraj rodziła)to nieźle wyglądam... taa. a majty ściągające pod spódnica i bluzką hehe Dziekujemy za miłe słowa o Karolci! hihi Ona jest taka smieszna! Ja nie moge jak tylko jej oczka zobaczę pod ochraniaczem.. rozbraja mnie totalnie i teraz już zaglądam do niej i wołam a kuku.. a ona się cieszy, zamiast spać! hihi I w ogóle to miałam zapytac o to zółtko, bo wczoraj przeglądałam, przy porządkach, tabele karmienia i po 6 miesiącu się powinno dawać - a dziś jeszcze widziałam taki temat na kafe. Czy Wy już dajecie po pół żóltka co drugi dzień? Dziś nawet kupiłam specjalnie jaja nr1,by były zdrowsze niż marketówki nr3 hihi Ale kto wie czy wiele się róznią. Basia - mnie się marzy fryzjer! I jak tam wesele? Prezent dasz póxniej i już. I tak bedą zachwyceni. Natalie - a może jak masz miejsce w aucie to w Zielonej podjedź do Auchana. Wy tam macie, a my tu nie! chlip, chlip. NO to masz przeboje z Patrysiem! Moj dzis tez się skarzył,ze 3 butle robił i dopiero za trzecim razem Mała coś zjadła. Zupki mi dziś pół małego słoika tylko, nawet jabłka dodałam i nie ruszyła..a potem zwymiotowała mi na bluzke. nie wiem czemu.. dziwny dziś dzień - rano miała az 5 godz przerwy w jedzeniu, a je zawsze co 3 godz. I rozumiemy,ześ w gościach! :-) Deseo - dziś na balu para uczniów jak zatańczyła paso doble to aż mi skóra ścierpła! cudo! I wyobraziłam sobie Was - zakochanych - w ognistym tańcu! Wiem,uczepiłam się hihi Kurcze, ja co roku mojego namawiam na kurs tańca, a on mnie wysmiewa. Bo ja jeżdzę z dzieciakami na obozy taneczne i jak widze 8-latkę tańczącą tak,że dech zapiera to aż mi się marzy pofikac na parkiecie. a jak ona biodrami rusza jak stara.Co roku wracam i jeczę mojemu..i nic z tego..a co mi po kursie z obcymi? hihih I pewnie w szoku byłas jak Adaś tak płakał. Jak człowiek nie spotyka się z takim zachowaniem na codzień to głupieje. Nadia - teraz dojrzalam dopiero,że mamy takie same krzesełka. Widze,ze Amelcia zachwycona. Thekasia - skoro majtki lepiej się sprawdzą to już przechodz na nie i się nie oglądaj na nikogo. I ja nie wiem czy to takie zdrowe jest,zeby dziecko stawiac i chodzić z nim, kiedy nie siedzi jeszcze. Ktoras dziewczyna pisała,ze lekarze wręcz zabraniają. w końcu to dopiero siódmy miesiąc! jeszcze zdążą sobie pochodzić.. :-) Młodamamuska - dziękuję! :-) hihi, to Basieńka juz tak raczkuje po pokoju? wow! A nosidło rzeczywiście, może wtedy za mała była, bo teraz zadowolona. Ja jestem za noszeniem.. a jakże, tylko przodem do rodzica. Tylko tak naprawdę to zadna frajda dla dziecka, bo mało widzi. A dzis już nie szalałam i pojechałyśmy autobusem i z wózkiem. Ale pierwszy musiałam przepuscić, bo tłum był, w drugi ledwo wsiadłam,bo kierowca nie chciał obnizyc podwozia i nie mogłam wjechać wózkiem ,bo za wysoko - aż mi dziewczyna pomogła i podniosła i wciągnęła wózek. Ela - mam nadzieję,ze Jagódka się Misiowi spodobała hihi Ejmi - miłego wypoczynku jutro! Gardło mnie boli. za zimno było, za głośno, zdarłam je by z kolezankami porozmawiac, wyszłam raz na dwor i przewiało mnie chyba. A dwa lata temu to o 22 wracałam w krótkim rekawie. Lecę Karolcie na śpiku - zasneła tacie po 18 i nie obudzić się nie chce, przebrać i sama do łózka wskoczyc! Miłej nocy! Pochawlę się, my prawdopodobnie w sobotę na dwa dni nad morze skoczymy. Jejus, tak się ciesze - jakas odskocznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, najlepsze życzenia dla Olivera! Aguliniu, fajne te dzieciaki i że pamiętają. A co do wyjścia z dzieckiem na rękach, to podziwiam. Ja bym się obawiała że siły mnie zawiodą i będę siadać na ziemi. Chociaż... może by mi coś wpadło jak rumuńskiej Cygance z dzieckiem. Cebion przeciwko poceniu się? Ja mam jeszcze butelkę Cebionu, to może zastosuję bo i Iwi silnie się poci, poza tym jakoś wolno jej to ciemiączko zarasta. A że lekarkę mamy nie najlepszą moim zdaniem, to kombinuję sama, potem sprawdzam w necie i dopiero na końcu pytam ją. (Wtedy ona mnie informuje że właśnie chciała mi to samo zaproponować.) A Iwi i ja kurujemy się. Chyba mamy to samo, tylko ona o wiele lżej przechodzi (może to zasługa tranu?). Ja kaszlę, ona kaszle, ja kicham, ona ma zatkany nos. Wczoraj miałam koszmarny dzień, żeby nie powiedzieć zakichany. I ta gorączka. Ale dziś jest lepiej. Iwi tym bardziej nieźle się czuje bo ogólnie nie było u niej tak źle, ale jeszcze nie jestem spokojna. Niemniej nie idę z nia do lekarza bo i po co? Po antybiotyk z powodu przeziębienia, zmierzenie temperatury czy żeby coś gorszego załapała od innych, chorych dzieci? Bardziej od zatkanego noska męczą Iwi wyrzynające się ząbki. Dwa dolne wychodzą, i chyba przebijają się górne bo dziś było strasznie. Mała ucięła sobie tylko cztery drzemki w ciągu dnia... każdą pięciominutową więc wieczorem raz się śmiała a raz nas biła ze złości, zmęczenia, bezsilności czy wszystkiego razem. A jednocześnie wieczorem pierwszy raz Iwi pokazała stanie na czworaka z wahaniem się w przód i w tył. Podobno zaczęła wczoraj a wcześniej tego nie widzialam. Macie rację że każdy dzień może przynieść zmiany więc nie ma co się zastanawiać co i kiedy dziecko osiągnie, tym bardziej zakladać że czegoś nieprędko. I to fikanie nóżkami. Moja przy każdej okazji stara się podeprzeć na nóżkach i wykonać serię szalonych skoków. Na to ma zawsze chęć, nawet po całym dniu niespania i marudzenia. Nic dziwnego że można się zastanawiać nad chodzikiem choć rozsądek i wiadomości zakazują. A dziś widziałam koło do pływania z takim jakby siedziskiem podczepionym, dla małych dzieci. Swobodnie może sobie dzieciaczek unosić na wodzie a pod wodą fikać nóżkami. Za niespełna 20 złotych można to dostać w Tesco (obecnie, w promocji). W sumie do wody byłoby na pewno fajne. I jeszcze tyle chciałam napisać ale i tak nie nadrobię zaległości raptem z niespełna dwóch dni... A, dzięki za zdjęcia! Całusy, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Aguliniu, że byliby zachwyceni z prezentu ale ja go skończę za jakiś miesiąc to tak nie wiem czy dawać go po czasie. A w piątek teraz mamy ich ślub mój jest świadkiem i jutro lecę jeszcze z Olim po spodenki dla niego jakieś eleganckie. OlaGd dziękuję za życzonka :) Kochane ja się chyba nie doczekam całej przespanej nocy. Po 2 - 3 pobudki mamy a i jak zaśnie o 8-9 to jeszcze w ciągu dwóch godzin z 10 razy muszę go uspokajać na rękach bo budzi się z płaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Melduję się, że żyjemy i mamy się dobrze. Mała powiedzmy, że zaczyna posypiać ale to i tak żadne rewelacje. Ja się uczę i uczę aż mózg mi paruje :( Agulinia co do żółtka to ja czytałam ale jakoś nie mam weny go wprowadzić. Dałam małej ostatnio kaszkę z malinami i dostała mi małej wysypki dlatego czekam aż zejdzie i podam jajo :) Ja kupowałam na targu od babeczki ze wsi aby było swojskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×