Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Agulinko - najważniejsze, że wszystko ok po wizycie! z tym ułożeniem czy położeniem to pierwsze słyszę, że są jakieś I i II. No i mówię Wam po 2 listopada po pełni polecimy na porodówki lawinowo :) Ja to muszę wytrwać do przyszłego wtorku bo mój gin już będzie a sama świadomość że on już będzie to dla mnie bezpieczeństwo psychiczne! Właśnie wcinam wafle z nutellą - pewnie nie powinnam ale co tam i tak jestem gruba :) Ale zaraz wskakuje do wyrka bo jutro rano muszę wstać na badania. Zatem dobrej nocki i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam osmialam sie jak nacpana normalnie ale przynajmniej tyle nam zostalo:) Śmieszne , wstydliwe , ale nie tragicznne wpadki na porodówce . oczywiscie forum na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie nie żałuję kąpieli, byle nie w gorącej wodzie. Właśnie wyszłam po przesiedzeniu w łazience, z książką, całego meczu. :D Co do wstawania z kąpieli, jeszcze tak tydzień temu wstawałam z kucek bez podpierania się, ale teraz już się boję, bo jednak uruchamia to bardzo mięśnie brzucha. Zresztą w ciągu ostatnich kilku dni stałam się strasznie ociężała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - też nie wiedziałam.. słyszałam o połozeniu,ale nie o ustawieniu.. A ustawienie to po prostu I gdy po lewej stronie a II gdy po prawej. Ja od zawsze mam Maleństwo po prawej stronie i dlatego się zdziwiłam,że coś moze być nie tak. Ale to ja sobie wymysliłam,a nie pani.. hihi I nie podejrzewam,ze u Ciebie odchodzi czop. To mi wyglada (bo ja taka przenikliwa jestem) na zwykłe upławy. Zwiekszone, bo tak w końcówce bywa,ale raczej upławy. Wafle suche uwielbiam, najchetniej z dzemem z czarnej porzeczki! Agulinka - dobrze,że mężuś się Toba zaopiekował, nie ma to jak facet w domu. I humor od razu lepszy! A co do optymizmu to nie ukrywam,ze radosna ze mnie dusza jest i już. :-) Ale jak trzeba to doła załapię i popłaczę solidnie i zawsze po tym jest lepiej! Dlatego radzę Wam płaczcie dziewczyny ile się da! hihi. Choc ja chyba swoje wypłakałam na początku ciaży, długo mnie depresyja trzymała. Aż moj się wkurzył i mi nagadał i od tamtej pory trzymam fason, bo nic nie jest teraz już ważniejsze tylko ten mały człowieczek w nas! :-) I on mi daje energię i siłe i nadzieje. A wszystkie inne rzeczy to zwyczajne duperele! Mili - po cesarce to majty siatkowe chyba zbedne są.. chociaż wydaje mi się,ze skoro z kobiety wycieka, bo się wszystko oczyszcza to i wielkie podpaski trzeba uzywac. Ale nie mam pojecia. Ja może dodam, bo mam łózeczko jak Gawit, ze moje ma kółeczka i mozna sobie go fajnie przesuwac. Thekasia - coś czuje,że jak się bardzo z mezem postaracie, to pierwsza z nas na porodówkę polecisz, hihi! Aleś mnie zadziwiła z tym nie myciem dziecka do odpadniecia kikuta - jejuś, u mojej kumpeli Młodej w 23 dniu po porodzie to nastąpiło. Dziecko by po tygodniu zarosło chyba i jakiegoś zakażenia nabawiło gdyby go 3 tyg nie kapac. Ale jak sama widzisz, pewnie co innego gadają a co innego się stosuje , jednak polecam kapać dzieciaka codziennie, cokolwiek by tam nie mówili. Olagd - ja też od tygodnia chodze jak kaczka, nawet mój się pyta co się dzieję ,ze się tak kiwam. Usmiałam się i mówie: łapię równowagę. hihi. Ale nie jest to wygodne, bo musze bardzo zwolonić kroku i sobie powolutku człapać, jak babuszka! Spacja - dopiero doczytałam o Waszych ustaleniach rodzicielskich. No chyba to najlepsze wyjście w tym wypadku. Przynajmniej w miarę kulturalnie i sensownie mozna coś ustalic. I próbowac się tego trzymać. Skoro już inaczej się nie da! Choć wierzę,ze dzidziuś i tak tu namiesza pozytywnie. :-) Ela ja staram się te wypadki na bieząco czytac. I czuje,że znając moje szczęście po porodzie bedę mogła wstawić tam swoja historie. hihi. No dobra, idę spac, coś mi pisanie dziś nie idzie. Dobranoc! Jutro zaplanowane mamy trochę po mieście pojeździx i pozałatwiac. Może do tego ZUSu się wybiorę, do szkół zanieść zwolnienia, podbic legitymacje, może grzejnik jakiś kupic i jeszcze sobie wymyśliłam,ze mojego na "randkę" porwę do cukierni. hihi. Jak się uda uprosić! Bo to już chyba ostatnie nasze wspólne i to jeszcze na luzie wyjście! Potem to nie wiadomo kiedy uda się razem wyjść z domu. A i Wam wkleję co moj znalazł odnosnie zameldowania dziecka:... D..pa, nie wkleje, bo gg padło i nie odpala,a tam mi przesłal. Ale jutro się postaram.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie widze ze wszystkie jeszcze nynaja no a ja niestety nie potrafie :/ mezowinka poszla do pracy i siedze sama .... Witaj Faficzko :) oj dziewczyny ja tez juz nie potrafie chodzic czlapie w okropnym rozkroku i ciagnie mnie dol brzuszka az wszystko boli oj dlatego ograniczam sie do minimum .... co do kompieli to zawsze bralam w goracej wodzie teraz juz w troszke chlodniejszej ale nadal bardzo cieplej wiec moj organizm jest chyba przyzwyczajony a mialam pisac te pampersy co wyslalam na rodzine dale nie dotarly tylko dla mnie :( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Witam faficzkę2006 :) Wczoraj miałam na szkole rodzenie o pielęgnacji dzidziusia i pani zburzyła jedną ideę we mnie... Chodzi o przemywanie buźki przed kąpielą - wyraźnie zaznaczyła, że oczka maleństwa przecieramy wacikiem jednym ruchem od noska a nie do - z wewnątrz na zewnątrz. Ja już jestem nauczona odwrotnie, wszędzie gdzie czytałam i po rozmowach z doświadczonymi mamami z mojej rodziny wiem, że trzeba do noska... Życzę Wam wszystkim miłego dzionka :) Trzymajcie się kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki 🖐️ Ja się melduję na posterunku, od 5 rano nie śpię- obudziłam się na siusiu no i po spaniu :/ No ale i tak musiałabym rano wstać i lecieć na badania wiec wielkiej szkody nie ma. Teraz zaliczę śniadanko no i plany na dzisiejszy dzień są generalnie takie, że siedzę w kuchni i gotuję gołąbki :) No a jak tam nasze brzuszki? wszystkie w całości ? :) MIłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) Ja dziś w zdecydowanie lepszym nastroju. Przespałam dziś 9h i od razu lepiej. Nawet na siusiu nie wstawałam :) Tylko raz mnie zbudził ból całej nogi, ale to chyba musiałam za długo leżeć na jednym boku i nerwy już odmówiły posłuszeństwa. Piotrek rano odebrał mi wyniki. Morfologia w normie, żadnych minusów :) Tylko WBC leciutko podwyższone -> 10,2 (max 10,0). Mocz tez OK (poza ketonami, ale przy cukrzycy to niestety norma :( zresztą mierze je codziennie rano w domu... ciągle podwyższone i za cholerę nie mogę ich zgonić) Agulinia, ciesze się że po wizycie same dobre wieści :) Ciekawa jestem czy sprawdzi się kraknie pani doktor co do następnej wizyty :D Mili, fajnie że rzeczy dla dzieciątka zamówione. Od razu się człowiek czuje spokojniejszy :D Co do cesarki, blizny i majtek. Nacięcie teoretycznie jest robione na granicy włosów łonowych. Normalnymi majteczkami, nawet niskimi możesz sobie te ranę urażać, dlatego mi wydaje się, że albo przewiewne majteczki jednorazowe z siatki lubi flizeliny, albo wcale. A podpaski i wkłady na pewno będą potrzebne, bo przecież macica obkurcza się tak samo jak po normalnym porodzie, więc będzie krwawienie i to obfite :O No i nie wiem czy w takie niziutkie, małe figi wsadzisz taka wielgachną podkładkę ;) Nadia, myślę, że wszystkie już teraz człapiemy jak kaczuchy i odczuwamy dół brzuszka. To po prostu już ten czas, nie da rady śmigać jak baletnica z takim brzucholem ;) Pampersiaki do mnie przyszły jakoś w tym tygodniu, ale tylko do mnie a wysyłałam jeszcze na męża. Barbasia, skoro we wszystkich mądrych książkach piszą że oczka przemywamy od zewnątrz do noska, to tak trzeba robić :) Jedna położna nie jest jakimś wielkim wskaźnikiem w tej kwestii ;) Wow Ejmi gołąbki :D ale bym zjadła. Ale przyznaje, że nie chciałoby mi się już teraz stać tyle czasu w kuchni. Tak wiem jestem leniwiec ;) Miłego dzionka mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! ja tez dzis co godzinke mialam pobudki do kibelka:o ale dzis smutny dzien taki jakis zamglony... Agulina no wlasnie to samo lozeczko a jedne ma koleczka a moje nie, no ale trudno lozeczko mi sie podoba i juz zamowione obejdzie sie bez tych koleczek... no madzialinska tyle frajdy daja te zakupy no i przede wszystkim spokojna glowa,ze juz pozamawiane:D a co do tych podkladow to tak oczywiscie,ze czy po cc czy po sn wszystko sie oczyszcza, no i masz racje takie niskie majtki tylko by mnie obcieraly, wiec tez wychodzi na to ze wcale badz siateczkowe... ejmi golabki mniam mniam, ale jakos ostatnio jak ktoras pisala ze robila to tez zrobilam i mialam po nich taka biegunke przez kilka dni ze juz dluuugoo chyba nie zjem, to pewnie po kapuscie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w roli jasności - mi też nie chce się stać przy garach, ale stwierdziłam że pozamrażam sporo żarcia żeby po porodzie nie było większego problemu z gotowaniem - przynajmniej żeby mąż miał co jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja tez już po śniadanku, kończę właśnie herbatkę z cytrynką. Mnie osobiście kąpiel pomaga bardzo i czasem nalewam sobie wody do wanny tak jak np wczoraj dla poprawy humoru. Przyznaję ze wstać łatwo nie jest ale jak się człowiek trochę potrzyma to daje radę. Samopoczucie u mnie dzisiaj zdecydowanie lepsze. Wczoraj wieczorem byłam jednak dalej rozdygotana, zmierzyłam sobie ciśnienie i miałam 135/90 więc jak na mnie mega wysokie ale cóż jak najbliżsi potrafią człowieka z równowagi wyprowadzić nic a to poradzić się nie da. Mathea wiem o czym piszesz i rozumiem. Kurcze najbardziej boli jak przykrość przychodzi ze strony osób najbliższych... Ja mam to szczęście że mój mężuś zawsze mnie wspiera. Wczoraj Szymuś czuł chyba moje zdenerwowanie bo prężył się strasznie, a mężuś głaskał cały wieczór brzuszek i o 23 usnęliśmy i my i maleństwo w brzusiu. Oj kocham tych moim mężczyzn bardzo... Madzia co do cepanu to jak będziesz widziała, że rana się już ładnie goi to możesz stosować. Ja miałam w zeszłym roku wycinanego kaszaka na nodze, stosowałam cepan po jakiś 2 tyg od zabiegu i blizna jest niewielka. O żelu który poleca TheKasia nie słyszałam. Deseo dzięki za informacje o witaminie K czy raczej o kroplach jej podobnych. Kurcze cała nasza Polska polityka. Brak mi słów. Też mnie teraz zastawia co my tym dzieciaczkom naszym będziemy podawać skoro trzeba im tej witaminki po porodzie. Ejmi pewnie dzisiaj tą paczkę dostaniesz. Alex często gęsto mam tak samo jak TY. Mnie niby pytają najpierw jak się czuję ale też cały czas coś ktoś ode mnie chce i plus tego ze się posprzeczam z mamą i bratem jest taki ze mam teraz spokój. Wczoraj za to do mojego wydzwaniali. Ale nie daj się kobieto. Asertywność, równa się odpoczynek, a to Wam się teraz należy. Mili gratuluję zakupów. Co do majtek to wg mnie te jednorazowe powinnaś sobie zabrać do szpitala. Przecież u Ciebie też wszytko będzie się oczyszczać więc mega podpaski pójdą w ruch. Moja mama jak była po operacji ginekologicznej to jej kupowałam takie majtki bo tak mi siostry radziły ze rana się lepiej w takich goi bo ma dostęp powietrza. Takie moje zdanie. Ela biedulko to najadłaś się strachu z malutką. Najważniejsze ze to nie wyrostek, a z anginy pewnie szybko się wykurujecie. Ja dzisiaj planuje zrobić ciasteczka te wg przepisu Agulini bo jakoś się zabrać do nich nie mogę, ale dzisiaj już kleik ryżowy wyciągnęłam i zaraz się zabieram za robotę. Na obiad mam spagetti od wczoraj więc tylko jakieś pranie wstawię, zrobię ciasteczka i będę leniuchować. Miłego dnia Wam życzę!!! Ja dzisij mam w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi gołąbki pychotka - ja wczoraj na kolacje bigos sobie odmrażałam bo miałam smak. Gołąbki też mam zamrożone, może jutro na obiad wyciągnę... Ze mnie tez taki chomik jest, zrobię czegoś więcej i zamrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinia ja tez się ciesze ze po wizycie wszytko ok. Moje małe też cały czas jest po prawej stronie, przynajmniej do tej pory było, ale nam mówiono na SR ze to niema większego znaczenia tylko jeżeli decydujesz się rodzić na boku to lepiej na tym gdzie jest serduszko dziecka czyli w naszym przypadku na prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki Noc nawet przespalam, ale za to obudzilam sie ze strasznym bolem jak na okres i caly czas mnie boli:(Zjadla sniadanko i chyba pojde sie z powrotem polozyc. Agulinka no mam nadzieje,ze dzisiaj juz samopoczucie juz lepsze, bo wczoraj to sie bidulko rzeczywiscie mocno zdenerwowalas z tego co piszesz. No a do tego sklepu to moze dzisiaj podjade jak moj wroci, boja to juz sama auta prowadzic troche sie boje, wiec musi mnie ktos zawiezc:) Madzialimska fajnie ,ze dzisiaj juz lepiej sie czujesz, ale chyba wszystko na mnie przeszlo, bo ja poki co czuje sie fatalnie, brzuch boli i w ogole jakas taka do niczego jestem:(No i gratuluje ladnej morfologii:) Ejmi Ty nasz ranny ptaszku, o 5 to ja sobie jeszcze smacznie spalam ,a Ty juz na nogach:) Basiu ja tez z tego co czytalam to powinno sie oczka malenstwa przemywac od zewnatrz do wewnatrz tzn do noska, wiec dziwne ze wam powiedziano inaczej. Ja sie chyba jednak bede trzymac rad wiekszosci;) Olagd widze, ze Ty tez spac rano nie mozesz:) Nadia kolejny skowronek nasz:) Ja to od dluzszego czasu chodze jak pingwin, tak to moj okreslil, bo jak wstaje to najpierw musze sie rozbujac, zeby pojsc dalej, komicznie to na pewno wyglada:) Mili u nas tez dzisiaj pogoda do bani, moze potem cos sie rozjasni. To chyba tyle sie was z rana zameldowalo, mam nadzieje,ze deseo jeszcze w dwupaczku:) No a ja chyba ide sie polozyc jeszcze, moze ten brzuszek przestanie bolec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki , witam was, ja mialam noc okropna mialm deliktane jakby skurcze, pol nocy nie spalam, usnelam dopiero na dobre po 4 godzinie. Tez tak mysle ze sie rozsypiemy po 1 listopada, zobaczymy, ja juz mam skrocona szyjke. POwiem wam ze ta ciaza mnie zaczyna dobijac, wyszly mi hemoroidy ( zylaki odbytowe), jeszce dwa tygodnie temu na wizycie u gin nie mialam tego swinstwa, koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki, widze ze po nocy humory w miare ok, ja poszlam spac o 24 a o 7 juz na nogach:( niunia jak chodzi do przedszkola to tak wczesnie wstaje i ten nawyk jej niestety zostal mimo choroby:( no ale cos ogladnelysmy joan z arkadii i jakos ten dzien leci, jutro z samego rana musze na badania jechac i to sama bo moj jak zwykle ma tysiace spraw do zalatwienia, a ja tak strasznie chcialam zeby ktos ze mna po te cholerne buty poszedl....... no ale cos , ogolnie dzis mam humor jakis taki kiepski ale mam nadzieje ze minie, wkurza mnie ze jest 22 pazdziernik a ja do tej pory nie mam kasy za wrzesien no i norlanie ten miesiac jakis taki kiepski z kasa, ale co zrobic. dodtakowo jakby nie patrzec wszystko coraz drozsze, a ja kurde normalnie dolek mam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kochana znam ten bol, ale ja stosuje czopki bo inaczej by kiepsko ze mna bylo. za kazdym posiedzeniem w lazince bylo tyle krwi ze jak po kilkudniowej takiej akcji poszlam zrobic hemoglobine to myslalam ze zemdleje bo az o 1 jednostke mi spadla, wiec lepiej zapobiegac. a najgorsze jest to ze pod wplywem wysilku przy porodzie to cholerstwo wychodzi na wierzch i nieraz peka w trakcie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze Ela mi juz jeden wyszedl na wierzch, okropnosc, stosuje masc i mam czopki, ale czopki wzielam do szpita;la narazie ich nie stosuje, smaruje sie mascia. Gin powiedziala mi ze to przez ciaze mi sie tak zrobilo :/, boje sie ze tych wystajacych nie da sie wyleczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Skowroneczki! Jakaś przymulona - dosłownie_ dziś jestem. Od 4 nie spie i pogoda miała byc piekna, słoneczna,a tu mgły zalegają znów na miastem! I spac mi się chce jak diabli,a zaraz ruszamy pozałatwiac kilka spraw. Chyba sobie cukiernię już podaruje ;-) Nadia - ja się muszę pochwalić,że jakiś cud się stał i do mnie wczoraj doszły pampersy. Ale miesiąc to chyba trwało. Na szczęście wysłałam tylko na siebie. hihih Barbasia - nie słuchaj tych dziwactw, nawet na chłopski rozum oczy się przemywa od zewnątrz do srodka, by nie rozprowadzać zanieczyszczeń po całym oku. Ejmi - TY gołąbeczku! Nie mroź na potem,nadwyżkę podrzuc mnie! hihih Madzia - nie ma jak fajny , długi sen i dobre wieści po przebudzeniu! Zaczynam wierzyć,że kobieta wykracze, bo od wczorajszego badania mam brazowe i lekko czerwonawe plamienia! To mnie ginka urządziła. hihi. ;-) Mili,a zamówiłas z szufladą łózeczko? Choć ja dopiero w sklepie zauwazyłam,ze tam są kółeczka, na necie kompletnie nie zwróciłam na to uwagi. Może u Was tez tak jest. Agulinka - rób ciasteczka! bo mnie już slinka leci. hihi A ja sie zmartwiłam ,gdy usłyszałam,o tym ustawieniu,by myślałam,że to w poprzek jest i sobie pomyślałam, jak to mozliwe kiedy głowa na dole jest. hihi. Głupi czego nie usłyszy lub nie zrozumie to sobie wymysli. hihi natalie - wracaj do łóżeczka i sobie wypoczywaj! Ja też gdy tylko wrócimy zalegam do wieczora w wyrku i nikt i nic mnie stamtąd nie wyciągnie. Monia i Ela - musicie mnie do brygady przyjąć. :-( Na szczęście nie cierpie, nic mnie nie boli, nie krwawię..jednak dyskomfotr jest i sama świadomość posiadania tego badziewia jest przygnębiajaca! ale w ciągu miesiąca tak się to wszystko u mnie rozwinęło,ze się zmartwiłam i nawet znalazłam lekarza proktologa i wczoraj ginki się poradziłam,czy to już polipy jakies czy może jeszcze gorzej i czy powinnam do specjalisty iść. ale mnie pocieszyła,ze to zwykłe hemoroidy i po ciąży powinno wrócić do normy. Oby! I tez kazała posterisan w każdej formie stosować. Zobaczymy! Dziewczyny ciekawe co u Mychy, nic się nie odzywa,a ona jest na początku listy... albo się tak zajęła siostrzeńcem,ze czasu dla nas nie ma,albo juz cichaczem się rozpakowała i tez czasu nie ma. hihi Na dwoje babka wróżyła! Hanka - a jak Twoje wyniki, polepszyły się przez ten szpital? Iwusia - matko pracująca? A TY jak tam? Agusiaradom też się odzywaj! Ejmi - czy na listę oczekujących ,nie powinnysmy wciągnąć jeszcze basi200? Thekasia - czekamy na wiesci po wizycie! No, to ja zmykam, a Wy tu grzecznie wypoczywać. :-) Deseo - nie biegaj po schodach. Jeszcze nie:-) hihi Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upff powiem Wam że mi te gołąbki dały popalić, mam dość stania przy kuchni na dzisiaj :O No ale 2 gary gołębi się gotują :) Śpiąca jestem i zmęczona - nic dziwnego, za wcześnie wstałam :O Piszecie o hemoroidach - kurde to jest paskudna sprawa, mi na razie żaden nie wylazł, ale przed ciążą mi się zdarzyło i wiem, że przy porodzie sn wychodzą jak grzyby po deszczu :O No i kurde nie dość, że piczka rocharatana to i jeszcze tyłek z guzami ... jak to ktoś kiedyś powiedział, że poród naturalny to kiepski żart Pana Boga :O Natalie82- tak to już jest, 2 noce przespane jedna nie i tak w kółko :O Przy dziecku będzie gorzej :O Odpoczywaj Kochana, może ból przejdzie 🌻 Widzę że humory na forum różne - nic dziwnego w końcu rządzą nami te paskudne hormony :( A co do gibania się to ja od 7 miesiąca się gibam jak kaczka, a wieczorem po całym dniu to już kosmos, wtedy to dopiero rozlazła jestem :) No i właśnie się dowiedziałam, że wieczorem wpadną do nas znajomi - fajnie w końcu jakieś towarzystwo :) No tylko będę musiała jakąś kolacyjkę skonstruować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś - na listę każdy ma wstęp wolny, wiec każda nowa osoba może się dopisać....a ja wstyd się przyznać, nie kojarzę Basi200 :O ________________________________________ OCZEKUJĄCE deseo---------------1.11 mycha881----------1.11 natalie82-----------2.11 tasia1985----------2.11 Iwusia_25----------3.11 bar2basia3---------4.11 Agulinia-------------5.11 thekasia------------5.11 madzialinska76----7.11 monia1312---------8.11 agusiaradom-----10.11 agulinka79--------11.11 Ejmi----------------11.11 gawit_79----------12.11 Kiki1980-----------14.11 AlexandruniaK----15.11 kropcia------------15.11 spacja-------------15.11 hanka83-----------16.11 Mathea------------16.11 zenek897---------16.11 mili_23-------------17.11 ktoś taki jak ja--18.11 OlaGd76-----------18.11 Martasek86-------20.11 natalia86----------20.11 sroczka07--------20.11 michaaa-----------25.11 Ela 25--------------27.11 NaDiA1987PL-----27.11 Hamuda-----------30.11 MAMUSIE nick, data porodu, tc, pleć, waga/cm _______________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 2w1 :) Ja dziś wstawałam w nocy co 1,5h do wc ale nie mogę powiedzieć, żebym się nie wyspała :) Miała tylko załamanie o 3:00,m bo miałam wrażenie, że już nie usnę ale się zmusiłam :) Zaś rano tak jak i natalie82 wstałam z bólem całego pasa :/ Bolał mnie brzuch jak na okres i do tego cały dolny pas pleców :( Na szczęście brzuch szybko przestał, a plecki potraktowałam Naproxenem i przeszło :) Właśnie wróciłam z Carrefour i wyobraźcie sobie jacy ludzie są chamscy :/ Stanęłam w kolejce, a moja mama jeszcze się wróciła po gazetę i w tym czasie stanął za mną gościu i wyobraźcie sobie, że dość, że odsunął mamy wózek to jeszcze nie chciał jej wpuścić :/ No myślałam, że go kuźwa zabije tam... Mówię do niego, że ta kobieta jest ze mną i to druga część moich zakupów i niech mnie nie wkur.., bo jestem w 9 m-cu ciąży, a on, że jego to nie interesuje. Myślałam, że tak eksploduje ze złości. Powiedziałam mu, że jest chamem i żeby już nic do mnie nie mówił, bo coś się tam jeszcze pluł. Ale ludzie to.... ahhh brak słów :/ Ejmi co do zakupów to miałam podobną sytuację z sukienką :/ Tylko, że dałam potem gościowi negatywa, bo jawnie mnie kłamał! Ojjj Ejmi ale mi narobiłaś smaka tymi gołąbkami ale niestety kapustka odpada - miałam już za często z nią do czynienia na moją i Marci niekorzyść :/ Mathea nie przejmuj się ludźmi. Wiem, że okropnie boli jak ktoś Ci bliski powie/zrobi coś przykrego ale to tylko ludzie ich się nie zmieni :( gawitku miłego odpoczynku u rodziców :) Agulinia a co to znaczy to ustawienie I i II, bo ja nie wiem :/ hehe właśnie widać jak odpoczęłam w Carrefour :) bar2basia3 jeśli chodzi o wycieranie oczek to ja też WSZĘDZIE gdzie czytam czy słucham to jest DO noska, a nie od noska. W sumie to do noska jest dla takiego dziecka lepsze wg mnie. Lecę wstawić mięsko do gotowania :) Trzymajcie się Brzuchatki Mojego Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulina no ja wlasnie zwrocilam uwage,ze sa te koleczka w sumie przydatna sprawa, tak zamowilismy z szuflada, stalo na sklepie bez kolek i zapytalam z ciekawosci czy sa do tego lozeczka kolka powiedzieli ze nie,no trudno obejdzie sie... dzieczyny nie wiem co to sa te hemoroidy i bardzo sie ciesze ze tego nie mam i strasznie wam wspolczuje to musi byc okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulina ... Mycha miala miec wczoraj o 9 rano cesarke ale co z tego wyszlo to nie wiem !!!! ja dzis tez bez zycia ale maz ma przyjsc wczesniej z pracy to bede miec z kim normalnie pogadac bo z Babiczka mi sie juz nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Mamuski! Niestety nie dam rady poczytac co u Was bo noc mialam nie za ciekawa :(. Ale mam nadzieje ze zadna sie jeszcze nie rozsypala i ze humory dopisuja. O 22 zaczely sie skurcze co 10min, brzuszek twardnial, bol byl ale do zniesienia, problem w tym ze skurcze sie nie nasilaly, ale siedzialam tak i je liczylam do 2.30, po czym stwierdzilam ze juz ledwo zyje - mialam zawroty glowy, w czasie skurczu sapalam. Prysznic i nospa nie pomogly wiec zadzwonilam do poloznej ze jedziemy do szpitala - na szczescie miala dyzur. Na izbie przyjec pusto, polozna mnie zbadala - rozwarcie na 1,5cm ale szyjka jeszcze nie w pelni splaszczona. Wiec podlaczyla mnie pod ktg i lezalam pod nim godzine - mialam nadal skurcze co 10min, pojawil sie nawet jeden skurcz ktory trwal 8min - az sie polozna przestraszyla i po lekarzy dzwonila ale orzekli ze skoro byl tylko jeden to nie znaczy nic zlego. Bylam juz tak wymeczona ze marzylam o tym by wrocic do domu i powiedzialam ze wracam do domu skoro wg nich nie rodze - skurcze co 10min i rozwarcie na 1,5cm ktore nie postepuje to wg nich nie sa objawy porodu. Wiec wrocilismy do domu i padlam z wycienczenia - skurcze jeszcze byly ale powoli zaczely sie wyciszac. Wlasnie wstalam i czuje brzuszek ale to zwykle cmienie. Ja to sie normlanie nerwowo wykoncze, juz mam dosc tych akcji. Zaczyna sie i zatrzymuje, mam kiepski humor przez to bo mecze sie strasznie i czuje ze takie akcje jeszcze mnie czekaja. Przez to wszystko dzis odsypiam, bo ledwo zyje i nie chce myslec juz o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - ja pierdzielę ale chamówa :O Gość jakiś porąbany, ale takich typów jest mnóstwo, dobrze zrobiłaś że od chamów go wyzwałaś! Deseo - cholera jasna ale Cię wymęczy :( Nie dość że się nacierpisz to i psychika siada :( Bardzo Ci współczuję. A nie można tego jakoś przyspieszyć? Jak już były skurcze to może powinnaś dostać jakiś zastrzyk i by poszło, no kurde już 2 tydzień motasz się z tym wszystkim :O Może pogadaj z ginką....ja bym tego nie zniosła :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Pozwolę sobie trochę zmienić. Termin na 9.11 mam z oststniej miesiączki i tego będe się trzymać. Ten na 15 miałam niby z USG ale jego się nie tryma ani lekara ani ja. U mnie bez zmian. Pachwin jak bolały tak bolą, ból chwilami nie do zniesienia, szczególnie jak się ponoszę z łózka. Wczoraj romawiałam ze znajomą która rodziła u tej samej kobietki co ja i w tym samym szpitalu. I podobno babka nie lubi długo czekać po terminie także pewnie będe mieć wywoływany poród ze 2 dni po terminie. Z czego się bardz cieszę, mimo że bardziej boli podobno. Nie lubię czekania jeszcze w takiej sytuacji. Chyba bym się psychicznie wykończyła. OCZEKUJĄCE deseo---------------1.11 mycha881----------1.11 natalie82-----------2.11 tasia1985----------2.11 Iwusia_25----------3.11 bar2basia3---------4.11 Agulinia-------------5.11 thekasia------------5.11 madzialinska76----7.11 monia1312---------8.11 kropcia------------9.11 agusiaradom-----10.11 agulinka79--------11.11 Ejmi----------------11.11 gawit_79----------12.11 Kiki1980-----------14.11 AlexandruniaK----15.11 spacja-------------15.11 hanka83-----------16.11 Mathea------------16.11 zenek897---------16.11 mili_23-------------17.11 ktoś taki jak ja--18.11 OlaGd76-----------18.11 Martasek86-------20.11 natalia86----------20.11 sroczka07--------20.11 michaaa-----------25.11 Ela 25--------------27.11 NaDiA1987PL-----27.11 Hamuda-----------30.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×