Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Do mysztorek obserwuje sluz i nie zauwazyl;am jeszcze sluzu płodnego moze to bol przed owulacja ? a kiedy powinien prawidłowo pojawic sie sluz płodny w dzien owulacji czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło z waszej strony! ja staram się z mężem 3 cykl. troszke już świruje ale to ponoc normalne! najbardziej boje sie chyba presji rodziny bo człowiek wtedy głupieje i sam nie wie co ma mówic. to niby nasza sprawa ale wiecie jak to jest- trzeba robic dobra minę do złej gry! jestesmy 8 miesięcy po slubie i teraz to moje najwieksze marzenie! mam wiele obaw wśród nich ten najczarniejszy scenariusz- że nigdy sie nie uda! ale co tam ! witam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakos zle przeczucia i mnie stresuje ten bol jajnika ze cos sie tam dzieje złego :( chyba nici beda z ciaza w tym cyklu :( nastawiam sie zemi sie nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie przed owulacja, ale skoro mialas wczesniej torbiel to obserwuj ten bol:D Dzewczyny to co piszemy to sa nasze odczucia, kazda ma inny organizm i trudno powiedziec co jaki bol oznacza, wiec zbierajmy te nasze obawy do koopy:D potem bedziemy wiedzialy mniej wiecej co ktorej dolega w kolejnych dniach cyklu( chociaz życze wam szybkich II:) krotko mówiąc.... podchodzimy do tego na luzie i z usmiechem:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka- ja to nie potrafie u siebie owulki rozpoznac! śluz niby jakis jest! ale nie ma go za dużo! kłucie w jajnikach też a w tym cyklu to prawie cały czas! juz tez myśle zeby znowu do gina isc! próbowałam z testami owulacyjnymi ale to już kosmos! z jednej serii wychodziło mi ze chyba owulacji nie było a teraz kupiłam inne i od 5 dni pokazuje mi owulacje...dacie wiare( jak to wiola mówi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie musimy się wspierać, ale najbardziej musimy się wyluzować, to uważam jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia, ja tez kupilam testy owulacyjne, akon sie chyba nazywaly, w aptecei wszystkie mi pokazywaly owulacje, ze juz sama nie wiedzialam kiedy ona byla,uwazam ze testy sa do d..y chyba ze ja jestem jakas innainie potrafie ich odczytywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w cyklu styczniowym nic mnie nie bolalo i sluz plodny wystapil wiec juz sama nie wiem skad ten bol teraz :( a jezeli chodzi o nasze odczucia to ja wiem ze moze nic mi nie pomozecie bo od tego sa lekarze ale fajnie jest moc to komus powiedziec - pozalic sie:) a co do moich kolezanek to wlasnie dlatego im nie mowie ze sie staram bo powiedzialam jednej to z usmieszkiem mi poiwedziala ze : to sobie poczekasz z 5 -6 miesiacy zeby zajsc hmmm moze i tak ale nie bylo to dla mnie mile co poiwedziala :( i postanowilam juz z nikim o tym nie gadac :( jest mi ciezko bo ciagle te mysli sa i dlatego jestem tu z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna rzecz, gdzieś czytałam, że jak bardzo chce się mieć dzidzię, to nawet może występować płodny śluz, a owulacji i tak nie ma wtedy, siła działania naszej psychiki jest tak wielkaże te objawy wystąpią a owulacja będzie zupełnie kiedy indziej niż myślimy, więc dziewczynki nie patrcie na śluz nie róbcie testów owulacyjnych tylko kochajcie się kiedy macie ochotę i miejcie przyjemnośćze zbliżeńz partnerem, ja teraz taka mądra a jeszcze do przedwczoraj miałam zupełnie inne nastawienie, ale obiecuję że będę teraz myśleć i postępować tak jak napisałam wcześniej, luz, luz i jeszcze raz luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslalam o testach owulacyjnych ale chyba nie kupie bo z waszych doswiadczen to nie ma sensu :) kiedys bylam przypadkowo u giniego w 14 dniu cyklu i mi powiedziala ze nie widzi owulacji i ze chyba w tym czasie mialam cykl bezowulacyjny hmm nigdy potem juz tego nie sprawdzalam bo nie mialam takiej potrzeby bo nie planowalam drugiego dziecka wtedy ale owulacja z tego co wiem moze byc wczesniej lub pozniej chyba nie zawsze musi byc w 14 dniu ?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka- no właśnie ja tez tak uważam! zresztą sama gina mi mówiła ze opinie na ich temat sa podzielone! a teraz sprawdziłam na własnej skórze! ostatnio zrobiłam jeden mężowi ;) ;) ;) i miał jedną kreskę a ja dwie więc myślałam jednak ze są ok. albo ze mna cos nie tak! anulka a my to chyba rówieśniczkami jesteśmy??? ja tez jestem 84.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniquid, Babusia witajcie :) Mój mąż jest bardzo chętny do staranek. W sumie na dziecku nie zależy mu tak bardzo, jak na starankach :D Babusiu a może wiesiołek powinnas pobrać, wtedy naprwdę ma się dużo płodnego śluzu. Trudno go nie rozpoznać. Ja po badaniu nie mam śluzu. Nie wiem czy to za wcześnie, czy po badaniu to normalne. A wyników na razie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka27 owulacja jest zawsze 14 dni przed @ Jeżeli oczywiście jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim! Ja juz od rana na nogach,ale niestety dopiero teraz mam czas zeby klapnac i sobie popisac. Witam nowe forumowiczki-babusia24 moze w naszym przypadku do czterech razy sztuka? ;-) Jesli chodzi o owulacje to takze mialam z tym problem. Testow nie polecam,bo jeszcze bardziej po nich zglupialam. mam dosyc reguralne miesiaczki,dlatego pozostaje przy mierzeniu temperatury,obserwacji sluzu. Ponadto na owulacje zawsze kluja mnie jajniki. Ale przychylam sie do zdania Anulki,jak najwiecej seksu i tyle. Moze to jest recepta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy towane jest ilejest tego sluzu plodnego ? jak jest malo to zle czy co? i ile dni on powinien byc widoczny? wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze nadal ucze sie swojego ciala, bo ono daje nam sygnaly tylko trzeba sie nauczyc je odczytywac, napisze wam dlaczego sie odchudzalam.... mialam wszystkie objawy ciąży, wlacznie z drzuceniem od papierosów.... nawet badania mialam zmienione, a cykle mialam bardzo nie regularne, wiec trudno bylo cos na ich podstawie stwierdzić.... babka mi zlecila jakies tam dokladne badanie na krew, przyszlam do domu i dostalam okres, zaczelam sie odchudzac,schudlam 30kg!!!!! cykle mam jak w zegarku no i nie pale. moj organizm zbuntowal sie ale juz dziala jak w zegarku. Jezeli ktoras z Was pali.... to przestancie, dzis nie jutro.... ja palilam jak parowoz.... kocham palic... ale nie pale. moj tez rzucil palenie.... to byl cud.... ale zrozumielismy ze zdrowie jest tylko jedne i musimy je szanowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 22
hejka, mam juz rocznego synka i bardzo chcialabym postarac sie o kolejnego dzidziusia, jest tylko jeden problem otoz moj maz nie jest zachwycony tym pomyslem gdyz twierdzi ze jemu jedno dziecko wystarczy. Macie jakies sposoby na przekonanie tatusiow dodam tylko ze wpadka nie wchodzi w gre bo chc aby to byla nasza wspolna decyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 22 masz racje ze musi to byc wasza wspolna decyzja bo potem ci maz powie ze chcialas to masz :) a tak powaznie to postaraj sie mu poiwedziec o wszystkich plusach dwojeczki dzieci :) moze sie skusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka- ale numer ja tez jestem z września!!! :) Madusiak- dziękuje za powitanie! no własnie od dwóch tygodni łykam wiesiołek. biore tez castagnus no i folik! własnie czytam topic od początku!- zaraz wracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z waga nie mam jakis wiekszych problemow. Natomiast jesli chodzi o palenie to w ciagu ostatniego tygodnia wypalilam 4 papierosy. Nie jest to calkowita rezygnacja,ale zawsze cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja to sie nie chce rządzic bo tu nowa jestem ale dlaczego my nie mamy zadnej tabeleczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×