Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Cisza znowu... A ja siedze sama w domu,meza gdzies wybylo... Chyba zaczely mi sie dni plodne,a dzialac nie mozemy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie Kamila,siadac i plakac to my nie bedziemy !!! Chociaz w takich chwilach chyba najbardziej odczuwa se brak bliskiej istotki co? Ach,zeby juz bylo po staraniach.... I zebysmy mogly plotkowac na forum o kupkach,zupkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila a gdzie ty mieszkasz
coo??????????????????no gdzie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea to my juz mamy dni płodne teraz??? bo ja juz od trzech dni dzialam a na to wychodzi ze dopiero teraz powinnam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea a masz juz ten płodny sluz bo ja u siebie nie zauwazylam nic . sama juz nie wiem kiedy ta owulacja czy dopiero przedemna czy juz była - nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasiegnij porady
pomarancza -nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka, ja nie mam reguralnych okresow wiec i data @ byla mniej wiecej orientacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea no ja tez nie mam regularnych @ wahania sa okolo 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sluz mam taki przezroczysty,wczoraj jesZcze nic nie mialam..A zawsze poznaje owulacje po kluciu w jajnikach, a jeszcze nic takiego nie czulam. Na wszelki wypadek trzeba dzialac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka, u mnie wahania sa rozne.Sa miesiace kiedy dostaje @ co 28 dni,jak w zegarku, a czasem czekam 30 i wiecej... Ostatnio nie mialam regularnych... Wiec mierze temperature, obserwuje sluz, czekam na to klucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz dzialam od czwartku tylko moze jeszcze zawczesnie sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze poznaje po sluzie ale jeszcze go nie zauwazylam w sumie ale co mi szkodzi dalej dzialac - sama przyjemnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnneeeeee
o ja nie moge, od kiedy to się nazywa misja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski !! Ja wczoraj ostro zabalowałam. W sumie mogłam trochę przystopować, ale wczoraj zaczela mi leciec krew, tak jak na @ więc się zdołowałam i sie napierdzieliłam jak bąk. A dzisiaj nic nie leci :o Może po alkoholu. Nie wiem, ale brzuch dalej pobolewa. 🌼 i 😘 dla Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko masz racje w sumie to ja tez tak podchodze do tego ze jak bedzie to bedzie ale mysli sa i ciezko jest nie myslec - ale ja sie nastawiam ze w tym cyklu nie bedzie dzidzi bo jest to cykl z tego jajnika ktory mi co jakis czas choruje i nie jestem pewna czy on wypuszcza jajeczko :) ale sie juz przekonam niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc natanielko czasami alkochol potafi cos tam poprzestawiac ale moze faktycznie misja zakonczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje czas pokaze nie ma co sie nastawiac ale trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilko fajne
bajki piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilciu chciałabym żeby tak było. Ale jakoś do końca nie wierzę, że mogłoby tak być też u mnie. No ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zrobiłam siusiu i patrze na papier a tam krew n oto myślę KURWA :D ... I też wsadziłam tampona od razu. to bylo rano. przyjechalam z zakupow i mysle trzeba wymienic bo pewnie zaraz przecieknie. wyjmuje a tam tylko troche krwi. Szlam na impreze to wsadzilam znowu bo nie chcialam miec niespodzianki. A wyjelam w nocy tez prawie suchego. Hmm. A dzisiaj do tej pory nic,ale przed chwila bylam w toalecie to mialam na wkładce trochę błotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę ,ze to pewnie alkohol, duuużo alkoholu :) stłumiło trochę mój organizm i jutri na pewno przylezie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielka,najlepiej nie mysl o tym. Bedzie co ma byc :-). Impreza chociaz sie udala? Pijaku jeden...;-) pumka,gdzie sie znow podzialaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj udała się udała. hehe. przypału sobie trochę narobiłam. Znajomych rodzice wrócili po północy też z imprezki. wstałam od stołu i się tak zatoczyłam że siadłam dupskiem na tort, który stał na szafce :D:D:D więcej tam nie pójdę bo wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam kazdemu zdarza sie za duzo wypic... I nie takie rzeczy robi po alkoholu ;-). Ja jak przypomne sobie czasy studenckie i niektore imprezy to az mnie policzki pieka hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×