Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Gość wzajemnego kamilciu
spij jak najdluzej bo pozniej klapa ze spankiem🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko po tak długim czasie moze byc obfita @ napewno jest wszuystko ok i trzymam kciuki zebys na monitorku zobaczyla pecherzyki na podstawie jego wielkosci powie ci gin bedziesz wiedziec kiedy owulacja bedzie i wtedy bzzzzzzzzzzzzzzz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos pokrecilam jak zobaczysz pecherzyk to gin ci powie kiedy bedzie owulacja bo go zmierzy i obliczy i wtedy bzzzzzz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorritta29
Ja nie narzekam na sąsiadów obok. Są dosyć mili i gdy u mnie jest jakaś impra to też nie przychodzą z pretensjami. Chociaż nie rozmawiam z nimi . Jestesmy na zasadzie "Dzien dobry", "Do widzenia" , "Dziekuje" . Za to sasiedzi 2 pietra pode mna sa okropni. Mam psa i zawsze on lezy sobie spokojnie w nocy i najnormalniej na swiecie jak przystalo spi. Ale ta wredna sasiadka kiedys uparla sie ze moj pies cala noc szczekal. Ja jej tlumacze ze gdyby szcczekal to bym sie obudzila. A ona nic uparla sie ze to moj pies szczekal. Poza tym w klatce jest jeszcze 5 roznych psow a ona sobie ubzdurala ze to moj pies. Innym razem mialam remont lazienki. Przyznam halas byl niesamowity ale sasaiadka obok o ktorej juz wczesniej wspomnialam ma male dziecko i wspolna sciane w sypialce z moja lazienka. Jak sie jej kiedys zapytalam z grzecznosci czy to bardzo slychac i wogole to ona powiedziala ze nie ma problemu i ze wiadomo ze musi byc halas przy takim remoncie. Ale ta z dolu, 2 pietra pode mna przyszla do mnie i powiedziala ze o 12 w nocy wiercili i ze ona nie mogla spac i ze jej KAMIENIE DO ZUPY LECIALY PRZEZ MOJA LAZIENKE!!!!!!!! Fachowcy zawsze szli do domu o godz. 19 wiec niewiem jakim cudem wiercili u nas o 12 w nocy i jeszcze te kamienie. Zalamka. Moja corka gdy byla mala to bawila sie pilka na dworze i jej to zawsze przeszkadzalo bo jej jeszcze "szybe wybije" . Jak sie bawila w piaskownicy to tez zle bo "piasek rozsypuje". Jeszcze sobie wymyslila ze moja corka stala na balkonie i jej sypala slonecznik na glowe. NIENORMALNA BABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jej wszystko przeszkadza to niech sobie kupi domek i mieszka sama na swojej posesji:Phaaaaaaaaaaaaa bo niestety jak sie mieszka w bloku to trzeba byc tolerancyjnym i znosic wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam takiego sasiada i to mieszka nademna i czepia sie wszystkiego taki społeczniak :) nawet mi zbarania w domu palic fajki bo mu to przeszkadza i smierdzi ale ja go mam w dupie i pale w kibelku i dmucham mu do kratki wentylacyjnej zeby poszlo jak najwyzej zeby mogl sie zaciagnac:P nawet moja antena satelitarna mu nie pasuje bo jest nieuzywana i napisal mi liscik zebym ja zdjela podal termin grozil sadem drodzkim i wsadzil do skrzynki i podpisal sie jako spoldzielnia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kamilka to, że masz taki @ to znaczy, że wszystko ok. U mnie tez leciała taka, w takim kolorze jak nigdy wcześniej. Nowa odmiana czerwonego :) Ale wszystko było dobrze. Ważne jest, abyś nie zapomniała o wizycie u gin. Wtedy już na 1000 % będziesz wiedziała, że wszystko ok. U mnie śniegu dużo, nie ma to jak wiosna :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę, znowu się w pracy napatrzyłam na purchaweczki. Też bym chciała. Rozmawiałam dziś z koleżanką, okazało się, ze jest w czwartym tygodniu ciąży. Faajnie jej. Tak się zastanawiam, ze ja teraz po moim poronieniu nikomu nie powiem do końca trzeciego miesiąca. Tylko mojemu M i Wam. Ja też chcę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała :) na razie czekam...aż się @ skończy, a nie wygląda na to, leci i leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie sobie myślę, skoro @ była 15, to już po niedzieli można działać. Dobrze liczę? W sumie, to już wcześniej, ale mój M będzie na dyżurze. Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, berta, fajnie masz, już możesz się zacząć starać oby owocnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Kocurek przytargał szampana. Oj chyba dziś już nie popiszę :p Jak tak dalej pójdzie, to na owulację zostaną same ślepe naboje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilko dla ciebie
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka, nie martw się, przejdzie mu, jak wróci z pracy do dostaniesz buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kuźwa :P nie nadążam z odpisywaniem ci- to że nie wolno ci tak mysleć- chodziło o to że masz nie mówić że jesteś nic nie warta i nie możesz się poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu 🌼 🌼 🌼 dla Ciebie !!! I już się nie smutaj !!! I przestań gadać takie głupoty ,że nie jesteś warta dziecka !!!!!!!! Jak jeszcze raz coś takiego napiszesz to normalnie wsiadę w autokar , przyjadę do Ciebie i Ci takich kopów nasadzę ,ze mnie popamiętasz do końca życia !!!!!!! :) Mam nadzieję ,ze dzisiaj już lepiej się czujesz ?? Pumka hej !! Ty to masz zdrowie tak rano wstawać. Buziaki dla Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puki co musze chodzic do pracy :( juz i tak za duzo urlopu nabralam a dopiero 3 miesiace tego roku mineły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×