Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

-dzień dobry, per...(mruczenie) poproszę -proszę bardzo, czterdzieści siedem zł -to jakaś nowość? -nie, to jest na rynku już długo -co to jest? -żel wybielający -co mam z tym zrobić? -wlewa się w nakładkę i się nakłada -i co? -nooo i ten żel wtedy wybiela....(konsternacja) -pani mgr, ja prosiłem o PERMEN ale się wystraszyłem Autentyczna sytuacja z dnia dzisiejszego. Facet chciał permen(tabl na potencje), a ja mu chciałam wybielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostuję: on chciał permen, a ja chciałam mu sprzedać perłe (żel wybielający) No właśnie, gdzie dziewuchy? Kamilka walczy z pomarańczową mafią na Mamuskach... :p A gdzie reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio tylko pare osob tu bywa hmmm co z reszta zrezygnowaly czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No solidna firma :) Ale co z resztą? Myślę czasem o Madusiaku, ktoś gdzieś ja widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jestem, nie zrezygnowałam :) ciasteczka w czekoladzie właśnie wcinam :P mówie w sklepie-poproszę tych ciasteczek 20 deko, pani zważyła, a ja mówie że troszkę mało, więcej poproszę i jak zaczęła nakładać to powiedziałam stop jak było ponad kilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak sie składa ze jak juz dzieczyny sa w ciazy to malo pisza niestety hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pumka, tutaj to nawet staraczki coś się lenią i nie piszą, no chyba że się staraj ą akurat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Milka Mhmmmniam mhhniammmm....ale się obżarłam. Tosty z nutella i mleczkiem. Pyszota. Dziewczyny, oczywiście zrobiłam test owu, bo go miałam, to zrobiłam. Tylko na teście wychodzi, ze jeszcze nie mam, a mnie juz jajnik ciągnie... Hmmmmm, ja wiedziałam, że ten test tylko mi zamiesza w głowie, a na pewno nic nie wyjaśni. Z tym śluzem, to ja się w ogóle nie orientuję, bo nigdy mnie to nie obchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladałyście może na Polsacie program o tej dziewczynie, co ją ojciec przez sześć lat gwałcił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, dzisiaj było jeszcze o tym w Polsat News. Najbardziej mnie uderzyło to, że matka o wszystkim wiedziała, a potem jeszcze tego samego dnia piła wódkę z tym zwyrodnialcem. Za jaja go powiesić, a tę pindę w klatce wystawić i ludziom pokazywać, ze pozwalała to robić swojemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jest przerazajace zachowanie bydlaka jak mozna nie wiem nawet jaka kara dla niego by byla dobra przeciez to gorzej jak zwierz !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądałam wczoraj czy przedwczoraj po 23 było- Anatomia przemocy czy jakoś tak, dzisiaj nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przedwczoraj było, adziś jeszcze jeden wywiad z tą małą. Ja pierdzielę, jak mozna to swojemu dziecku zrobić. No dobra, on jest zwyrodnialcem. Ale matka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i powiedzcie, co myślicie o tym tescie? ja nigdy się nie obserwowałam, bo brałam tabsy i było ok. I teraz, mając 30 lat, wiem tylko, że owulacja jest w środku cyklu. Nieźle, nie? Ale wstyyyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam myślowe przeskoki, ale w tej chwili właśnie te dwie sprawy mnie nurtują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta tez mnie to nigdy nie interesowalo i tez duzo rzeczy nie wiedzialam w sumie to dopiero teraz sie ucze i czytam o tym i to co wiem teraz to tylko dlatego ze zaczelam sie tym interesowac bo nam sie nie udaje wiec nie ma co sie wstydzic tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle tak ze u ciebie berta to polowa cyklu + plodny sluz bardzo plodny tez rozciagliwy przezroczysty + bol owulacyjny np jak masz i musisz w granicach tych dni dzialac a jak robisz te testy na owu to powinny byc raczej pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie robilam narazie testow na owu bo podobno nie sa zawsze wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto chce ciasteczek? pycha :) ale już mnie zemdliło :P to nie będę taka -podzielę się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×