Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Pumka, dużo zdrowia dla córci. no właśnie... ciekawe co z bertą chętnie się poczęstuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kamilka, w biurze w papierkach siedzę :) ale nie marzekam :P dzięki, smaczna :) jak tam samopoczucie? nie wiem czy wytrzymam do 20 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_▒ _▒▒____________▒ _▒▒▒__________▒▒ ▒▒░▒________▒░▒ ▒▒░▒▒_____▒▒░▒ ▒▒░░▒____▒▒░ ▒ ▒░░░▒___▒▒░░▒ ▒░░░▒__▒▒░░▒ ▒░░ ▒__▒░▒▒░▒ ▒▒░▒__▒▒▒░▒▒ _▒░░░░░░░░▒▒ __▒▒░░░░░░░▒▒ __▒▒░░░░░░░ ▒ __▒░(◒░░░░░(◒ ▒▒▒▒ _▒░░░░░░░░░ ▒░░░░▒ _▒░░░░;░░░;░░▒░░░░░▒ _▒▒░░░;█ █;░▒▒░░░░░░▒ ▒░▒▒░░\"\"█\"░▒▒░░░░░░░▒_▒ ▒░░░▒░░░░▒░░░░▒░░░▒ ▒░ ▒▒░░░▒▒▒▒░░░░▒░░░▒▒░▒ ▒░░░░░░░░░░░▒▒░░░░▒░▒ ▒▒░░░░░░░▒░▒▒░░░░░▒░▒ _▒▒░▒▒░░░▒░▒░░░░░░▒░▒ __▒▒░▒▒░░▒░ ▒░░░░░▒░▒ __▒▒░░▒░░▒░░▒░░░░░▒▒ __▒▒░▒▒░▒░░░ ▒░▒▒░░▒ _▒░░░▒░▒░▒░░▒▒▒▒▒▒ ▒▒░▒░▒▒▒▒▒▒▒▒ _▒▒▒▒▒▒▒▒▒ Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmingus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie. Wesołych Świąt !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że Was ostatnio zaniedbuję !!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 na przeprosiny ;) Mam nadzieję ,ze się nie gniewacie ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziewczynki! ja dzis juz ostatni raz przed swietami! dlatego skladam wam najlepsze zyczenia, przede wszystkim zdrówka i spelnienia marzeń!!!! natanielka- ja tez ostatnio jestem rzadziej ale to tylko dlatego ze mialam strasznie duzo na glowie! jak wrócimy do staranek to pewnie tez bedziesz czesciej! dziewczynki uciekam bo jeszcze troche zakupów. wszystkim Wesolych Świąt!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zycze Wam z calego serca Wesolych Swiat Wielkanocnych, Spelnienia Marzen, Usmiechu na codzien, Milosci Bliskich i PRZEDE WSZYSTKIM, abyscie za rok o tej porze byly juz mamusiami i swietowaly razem ze swoimi kruszynkami :-)... Buziaczki i usciski ! My Wielkanoc obchodzimy dopiero za tydzien,ale w glebi duszy swietuje razem z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech wam jajeczko dobrze smakuje bogaty zajączek uśmiechem czaruje Mały króliczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczełam, ale tak się przejadłam, że aż mi nie dobrze... fuj jadłam na zmianę sałatkę i cisto, teraz jabłkiem poprawię dziewczynki się odezwały... a berta nadal nic... nie wiem co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałątkę warzywną i drugą z ryżem i z tuńczykiem, a ciasto robiła mama- jakieś przekładane- pyszne i słodkie no i co Kamilka zaciążyłyśmy czy nie, jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo- już ślę :) no ja nie czuję żeby mi się udało... niestety... tylko trochę mnie brzuch boli od wczoraj, tak nisko ja myślałam żeby zrobić test w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, mogłaby dać jakiś znak dobra Kamilka, muszę już do łóżeczka dobrej nocki życzę papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołycg świąt kochane!!! Nie piszę, bo oddałam mój modem do serwisu. Zepsuł się. W aptece nie miałam jak napisać. Juz po kontroli. Oczywiście trochę się czepili, ale jest dobrze. testu nie robiłam, czekam na razie na @ Tęsknie za plotkami, mam nadzieję, ze niedługo odzyskam mój modem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jestem w pracy i mam trochę czasu, więc jeszcze tu pobędę do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ na 15.04 Bałam się że wszystkie świętujecie i nikogo tu nie będzie. Czesć, jak zdroweczko (oprócz tych mdłosci niewiadomego pochodzenia) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibluję tu do 20 :( Ja nie mam żadnych objawów. Zastanawiam się czy w ogóle jest to możliwe, że mogłabym być w ciąży. Ale pożyjemy, to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć milcia, no odezwałam się, Stęskniłam się za wami, a nie mam teraz netu Już mniej więcej wiem, co u was słychać,bo przeczytałam wasze wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się. Co innego, gdy wiem, że nie wyjdzie-wtedy się nie boję. A teraz nie wiem, jakiego wyniku mogę się spodziewać. Jutro też jeszcze może nic nie wyjść, ale pewnie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro na pewno wyjdzie :) skoro kilka dni temu była jasna kreska, to teraz będzie wyraźna :) tylko jak nam dasz znać jaki wynik? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech....dopiero w czwartek mam dyżur, to będę mogła w nocy posiedziec na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×