Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Ja mam bardzo galaretowatą skórę na brzuchu, na skórze gołym okiem widać takie grudki, jak cellulitis. Chodzi mi głównie o to, żeby się pozbyć tych grudek i skóra była gładka. Jak myślicie Vichy by się nadał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
ja mam największy problem z tyłkiem, a konkretnie z cellulitem na nim i widocznymi grudkami. Jak sądzicie co na to może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że tak musisz spróbować ale ja wcierałam balsam 2 razy dziennie bez ani dnia przerwy. to musi być systematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celulit to droga impreza :D Ja się z tym borykam od lat i w końcu znalazłam metodę i widzę efekty kupiłam myjkę sizalową i się nią katuję codziennie, a 2 razy dziennie wcieram preparat na celulit z vichy (osobiście uważam że na tańsze mnie nie stać bo to są wyrzucone pieniądze) Czytałam że ma wejść na rynek jakieś nowe serum z vichy na celulit do wcierania w saszetkach na dzień i na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
a ja sobie siedzę i popijam wodę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki-chudzinki! Nowy dzień się zaczyna i to na dodatek piątek :D Powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hej :) O rety, jak Ty wcześnie wstajesz! Wow! Dla mnie to jest środek nocy :P Heh dziewczyny dołączam do wielorybów z okresem... Ale chociaż nie mam apetytu, więc mam nadzieję, że dzień będę mogła zaliczyć do udanych pod względem diety. Powodzenia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja już po śniadanku-dwie kromki pieczywa chrupkiego z serem wędzonym a do tego papryka i ogórek zielony. Do 15 nie zamierzam nic jeść, zobaczymy czy wytrwam:) Miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Tak czytam wasz topik drogie Panie i mam ochotę się przyłączyć. Zaczęłąm odchudaznie od 02.03.2009r. i powoli zmieniam nawyki zywieniowe moja zasada to MŻ (mniej żreć:-)))) cały tydzień juz wytrzymałam bez białego pieczywa, bez słodyczy i satram się nie słodzić ani kawy ani herbaty. Lubie owoce zwłaszcza jabłka zjadam dziennie około trzech. popijam też herbatkę czerwoną na zmianę z zieloną no i ćwiczę dwa razy w tygodniu godzinny aerobik juz od października (czasmi nie regularnie) ale widać efekty moze wiele nie schudłam ale samopoczucie lepsze i wygląd skóry sie poprawił. Ostatnio mobilizuję się także w domu od poniedziałku starm sie robic brzuszki narazie 60 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mowe osoby :P Ja dzis na sniadanie zjadlam bułke z serem a teraz na obiad jem paluszki rybne i to koniec :) powiem wam ze fajnie jest niejedzenie po 16 na poczatku ciezko bylo bo tak jak wam najbardziej chcialo mi sie jesc wieczorami a teraz niemoge patrzyec na jedzenie wieczorom wogole mi sie jesc niechce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
eh a ja dziś poszalałam, kumpel mnie wyciągnął do coffeeheaven, a tam strzeliłam sobie kawkę, która ma prawie 400 kalorii, z kahluą i bitą śmietaną ;] a potem jeszcze służbowo wypiłam lampkę czerwonego wina... dobrze, że chociaż mikroskopijne śniadanko zjadłam! Witam nowe osoby, dopiszcie się proszę DO TABELKI, którą znajdziecie, jak sięgniecie do archiwum. Super, że jest nas więcej!!!! Cosmopola i reszta dziewczyn też się pewnie ucieszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelke dopiszcie się :P Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Cucarach...175.............63kg..........61kg...... ..........59kg...........2kg Cosmopola 160cm......59kg.............56,8kg...........54kg........... ...2,8kg Toss_and _Turn..164....72kg............71kg............69kg.......... ......2kg diet coke....165cm.......54.5kg........54.2kg...........52kg..... ........2.2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie zeby tabelkz wymiarami zrobić ? centymetry szybciej lecą niz kg chcecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam nowe dziewczyny miło was powitać w naszym gronie! :D Pomysł z wymiarami niezły ale wtedy strasznie duża tabelka będzie. odezwę się wieczorkiem ! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za mile przyjecie:):):) dopisuje sie do tabelki: Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Cucarach...175.............63kg..........61kg...... ..........59kg...........2kg Cosmopola 160cm......59kg.............56,8kg...........54kg........... ...2,8kg Toss_and _Turn..164....72kg............71kg............69kg.......... ......2kg diet coke....165cm.......54.5kg........54.2kg...........52kg..... ........2.2kg Heledore...173cm...66kg..........59 kg...........66................7kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....... nick ....... cucarach biodra............. talia.............. biust............ udo............. łydka.......... potem uzupełnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Czesc Dzieciaki ! :) Witam nowe Dziewczyny i nowego wielorybka :) Ja dzis rano sie obudzilam ze strasznym bolem gardla, no nic, nie ma zmiluj. Troche mnie wystraszylyscie ta tabelka, bo ja tylko sie mierzylam w udzie i nie wiem czy dam rade znow zobaczyc ze mam pnie drzewne zamiast nog. Zreszta moj brzuch ma teraz pewnie ok 100cm :) Ja wczoraj ostatni posilek mialam o 16, bo do nocy siedzialam w bibliotece i w domu bylam kolo 23 i juz nie jadlam. Dzis jeszcze sniadania nie mialam, nie mam ochoty. Ciesze sie, ze tak dajemy rade, choc moj spadek wagi na 10.03 jest malo prawdopodobny:) etam, damy rade i tak ! buziaczki, milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Aha, odnosnie cellulitu. Ja walcze juz z tym lata. Kiedys bardziej, teraz mniej. Smarowalam, masowalam, owijalam folia i nadal mam cellulit. Mam go ''tylko'' na tyle ud i tylku. Mam chyba 1na2 stopien, oczywiscie w sloncu wyglada to masakrycznie. Zastanawialam sie na d tabletkami na cellulite, czy macie jakies doswiadczenia ? Ja stosowalam tez plastry loreal i wszystkie balsamy mni napinaja i wygladzaja skore, ale jakos cellulit mam. To samo peeling kawowy. Jak juz jestesmy w temacie, bo mam bardzo duzo rozstepow na biodrach, biale blizny. Tez nic nie schodzi. Pociesza mnie fakt, ze gdziekolwiek bylam na plazy, to nigdy nie widzialam babki bez cellulitu lub rozstepow. W ramach ciekawostki, hihih : wczoraj widzialam dziewczyne, ktora miala brzuch do kolan prawie ! a jej jeka byla wieksza od mojego udeczka!!! Ale nie ma sie co porownywac, kazdy z nas jest inny i najlepszy w swoim wydaniu ! ole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
może wstrzymamy się z wymiarami troszke, jak zrzucimy więcej, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiecej zrzucimy to bedzie jnie na wymiarach widac a w czerwcu bedziemy sie razem smiac jakie kiedys duze byłyśmy :P:P:P:P to co uzupełniamy ?:P aha i przypominam ze biodra czyli miezymy w najszerszym miejscu obwod pupy i tak samo uda w najszerszym miejscu wogóle wszystko w najszerszym miejscu sie mierzy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wam powiem jak skończymy sie odchudzać to spotkamy się zrobimy zdjęcie i bedziemy tak wyglądać http://www.egotastic.com/image?path=0811/vs-bikini-2-27.jpg&info=Victoria%20Secret%20Bikini%20Pictures :P:P:P chyba że komuś sie taka figura nie podoba to bedzie miał i tak swoja wymazoną :P bo jestesmy super i uda nam sie osiagnac cel !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Cucarach zdięcie bardzo motywujące! :D ja się piszę na to foto jak tylko będę tak wyglądać a zakładam że będę :D na celulit bardzo dobra jest taka maszyna vibra staje się na niej i się trzęsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę tu mega pozytywne nastawienie do sprawy :D i bardzo dobrze :D Ja jutro jadę na szkolenie na dwa dni więc jak tam nie znajdę internetu to niestety zajrzę do was dopiero w niedzielę wieczorem :( mam nadzieję że jeszcze będziecie :) chudziny :D Heledore ja widzę że ty już bardzo dużo schudłaś jak to zrobiłaś jakaś dieta? W ogóle mam prośbę do nowych uczestniczek - opowiedzcie coś o sobie :) Czy jest tu ktoś z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
hej cosmopola ! ja jestem wlasnie ! i ja bylam z poznania :) Gdzie jedziesz na szkolenie ? co slychac ? ja wlasnie pranie robie i popijam czerwona herbatke, wpadlam na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Co wogole slyychac w Poznaniu? Bylam ostatnio w grudniu, troche sie pozmienialo.Centra handlowe nowe , tylko bylostrasznie zimno i duza chlapa :) Ale starego to mi brakuje bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej Cosmopola! To będziemy tęsknić! Bylam raz w Poznaniu, piękne miasto, lubię Wasze rogaliki marcińskie, ale wykluczyłam je z diety hehe Ja standardowo o tej porze popijam wodę i robię plany co by tu jutro zjeść, narazie w planach jest paprykarz szczeciński :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszaaaaaaaaaa
Kobietki witam Was serdecznie :) Ja z pytaniem :) Co robicie , aby nie zrzucać kg z twarzy i piersi??? Bo ja jakąkolwiek dietę zaczynam to zawsze jest to samo: szczurza twarz, obwisłe piersi :(( a nóżki i boczki ani drgną , Tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×