Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Gość jabluszko
ja tez nie moge oprzec sie kawusi z mlekiem i cukrem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna czy dwie kawusie nam tak strasznie nie zaszkodza... Ja mam taki sposob zeby nie miec wyrzutow sumienia przez ta kawe to robie cos zeby ja spalic... a ze mieszkam na 3 pietrze to troche po schodach sie nalatam... Wlasnie skonczylam kawusie i sie nia zapchalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cosmopola ja na warzywno-owocowej? NIE, no co Ty! Ja swoją dietę opisałam jakoś wcześniej, ogólnie opiera się na ograniczeniu do mega minimum węgli i słodyczy oraz alkoholu i napojów gazowanych. Co do słodzenia kawy nie mam tego problemu, bo lubię tylko gorzką. Dietę opieram na produktach wysokoproteinowych, dziś na obiad zjadłam tuńczyka w sosie własnym, rewelacja, bo śladowe ilości tłuszcuz i węgli a mnóstwo białka. No i oczywiście warzywka, które uwielbiam :D Bylam w Tesco po Twister, ale nie mieli ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cucarach jakies 2 dni temu byl tu taki topik z artykułem o odchudzaniu... Poszukaj i przeczytaj, dosc długi byl. Moze po prostu organizm sie broni,,, kazdy tak chyba ma ze w pewnym momencie waga stoi w miejscu, ale pozniej i tak ruszy wiec nie ma co sie zalamywac.. Jak to jest... Jak jem mało, czuje sie dobrze i jakos chce mi sie zyc,,, Jak sie najem to zdycham, nic mi sie nie chce... Wiec dlaczego czlowiek jest tak do dupy skonstruowany... tylko jesc, jesc i jesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo jak jem mało chce mi sie życ mam duzo energii i jestem szczęślia a jak sie najem to nic mi sie niechce najchetniej byl lezala caly dzien przed tv :P hmm przetrwam ten okres zastoju wagi jakoś...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn myślałam że coś zmieniłaś bo ten placek mnie zmylił :) schudłaś już coś na tej diecie? A kawusia z mlekiem ma ok200 kcal moje drogie :D a late ponad 400 widziałam ostatnio w tv Rany jutro ważenie!!!!!!!! aż się boję bo nie za wiele schudłam głównie przez ten weekend :D no cóż a 20 coraz bliżej... co do zastoju wagi to to jest ból niskokalorycznych diet z czasem się organizm przestawiw i zwalnia tempo metabolizmu, trzeba ten okres przetrwać czego życzę i wam i sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
nom na diecie jestem w sumie ok miesiąc i schudlam ok 4-5 kilo :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten twiser jest :) bola mnie skosne miesnie brzucha :P fajnie moze w koncu pozbede sie tłuszczu z boczków i brzucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki! Jakoś ostatnio humoru nie mam, nie wiem czemu. W weekend byłam u mamy i trochę przesadziłam z jedzeniem:( Dajcie jakiś link do tego twistera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemęczona jestem, mój mąż bardzo dużo pracuje i ja sama całe dnie z małą. No i waga stanęła w miejscu:( Zastanawiam się czy nie zacząć brać tego formoline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi to wyskocz gdzieś z mężem, wiem że to trudne ale czasem warto malucha zostawić z dziadkami i iść się zresetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiaj sie zagnam :P Zrobiłam sobie ten peeling kawowy, fajna mam skore po nim. Tylko nie wiem co ile dni go robic.... ?? Jednego wafelka ryzowego zjadlam jeszcze bo mnie strasznie ssalo, brzuszki zaliczone, z piesem nie pobiegalam bo leje jak cholera... :/ Ide pranko wyprasowac i lulu... Kolorowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastój wagi jest bardzo dołójacy :( ja też mam zastuj teraz a jutro ważenie :( no ale nie wolno sie poddawać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucarach nie martw się może jutro będziesz mile zaskoczona :D Ja idę się pouczyć, do jutra dziewczyny. Szybkiego spalania życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
peeling kawowy co 2-3dni milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko dzieki :) Przynajmniej dzisiaj ominie mnie mycie wanny i wszystkiego do okola :D Pije sobie kawusie i pale papieroska :P Wczoraj nie moglam chyba usnac z głodu czego efeky jest taki ze teraz jestem polprzytomna a U nas znowu zima...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszaaaaaaaaa
Witajcie dziewczyny !!! Ja tam się nie wypowiadam ,dietetycznie, bo wczoraj dostałam indonezyjskie przyprawy i wszystko od razu trzeba było wypróbować, przygotowując różne potrawy , jak sobie pomyślę, ile zjadłam to zgroza :/ Ale trudno jest się nie skusić , kiedy Twoje kochanie pałaszuje i ciągle mówi "jakie to pyszne, jakie to pyszne " Cosmopola Dubliner to na prawdę fajny pub ,ale choć reklamują się, jako jedyny irlandzki w Posen , to nie prawda, jest jeszcze jeden ;) lepszy, jednak w całkiem innym klimacie bo takim "staro irlandzkim", dyskoteka obok to Balzac :) Cieszę się, że Ci się spodobało w Poznaniu. Co do ćwiczeń na łydki , spróbuj jak już pisałam moje niegdyś galarety teraz są takie strzeliste , wyrzeźbione,(to ćwiczenie rekomendowane było jako rzeźbiące i optycznie wydłużające łydeczki) po roku ćwiczeń takowe się stały (jakieś 3 lata temu), teraz ćwiczę sporadycznie , bo nie potrzebuję ;) , dla dziewczyn narzekających na grube, bądź galaretowate łydki -ok Wczoraj zakupiłam sobie seler naciowy i jakieś warzywka do tego, dzisiejszy dzień będzie więc bezgrzeszny ;) powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszaaaaaaaaa
Dziewczyny w jaki sposób (jakie składniki) robi się peeling kawowy, czy kawę parzycie ??? dodajecie oliwkę dla dzieci , bo słyszałam o tylu szkołach, że sama już nie wiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaparzylam 4 lyzeczki kawy , przecedzilam przez sietczko, do tych fusow dalam oliwke i tyle. Jeszcze mozna bylo dac zamiast oliwki zel pod prysznic ale mi sie skonczyl i cynamon,ktorego nie mam :D Skora jest calkiem inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść dziewczyki! Mi na szczęście waga drgnęła jak zwykle kończy się okres i waga w dół :D Pierwsza dzięki jednak spróbuję tych ćwiczen bo moje łydki nigdy mi się nie podobały a jak się nazywa ten drugi pub lepszy od Dublinera? Co możesz jeszcze polecić? Widzę że jesteś zorientowana :D Buziaki dla was lachony! Mamy tu takie prawdziwe lachonarium! :D co? Ja też sobie zrobie ten peeling kawowy skoro tak polecacie. Potem trzeba się folią owinąć tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień bobry!!! ja juz dawno po śniadanku nie wychodzę z domu do pracy jak nie zjem śniadania a w pracy tez juz kawa zaliczona niestety z mlekiem ale nie moge sie oprzeć takiej białej kawusi!!! Ja tez przed okresem i mało tego że czuje się ciezka to jeszcze jestem cały czas jakaś podburzona :-(( I dzisiaj jestem zmuszona nie iśc na aerobik ponieważ jadę z mama na zakupy po pracy i pewnie nie zdążę ale w domu poćwiczę. A teraz pracowac jak jest praca to nie myslę o jedzeniu . Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja juz sama nie wiem co się ze mną dzieje, pisałam wam parę dni temu, że ważę 57 kg. Dziś wchodzę na wagę a tam 58,6! Nie wiem o co chodzi, mało jadłam więc na pewno nie przytyłam przez te kilka dni. Zdarzało wam się coś takiego? Idę dzis na fitness a wcześniej na zakupy, co by sobie huimor poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie owijałam folia, plukalam na przemian zimna i ciepła woda. Pozniej jakis balsamik,,, I rano tez bo skore sucha mialam... a co najlepsze, ja mam jakies uczulenie-prawdopodobnie na proszek i mam takie male krostki na udach i rekach, i na nogach polowa mi znikneła :D Ja dzisiaj tylko kawusia i 2 wafle ryzowy, ale strasznie glodna jestem,jade na miasto pozalatwiac rozne pierdolki i musze kupic sobie zarcie na dzisiaj bo to co w lodowce zostawie facetowi :P Ja w trakcie mojego rozwodu wazylam 58 kg... ze stresu chyba,,, i wrocilo wszytsko, wtedy jakos nie mialam glowy zeby ta wage utrzymac.... Nie ma to jak rozwod w wieku 24 lat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi czy się zdarzyło? jasne!!!! setki razy! i głównie ważą tu twoje wypełnione jelita. Podobnie jak przez pierwsze dni na diecie waga szybko leci ponieważ mniej jesz i wypróżniasz zawartość jelit i brzuch jest bardziej płaski wtedy ale to nie efekt diety tylko pustych jelit. po dłuższym czasie na diecie organizm zaczyna spalać tłuszcz, ale wystarczy że trochę sobie podjesz i już na drugi dzień waga sakcze do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widzę że nikt nie ma odwagi na załączenie tabelki :D co czekamy na cucarach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
hej dziewczyny!ja niestety sie nie zwarze bo nie mam w akademiku wagi:( co do peelingu kawowego to ja parze kawe i do fusow dodaje zel pod prysznic. probowalam wczoraj te cwiczenia na lydki, to boooliiiiii!;/ ale dzis i tak sie za nie wezme;D rzucilam sie ostatnio na cwiczenia, pol godz hula hop, pol godz cwiczen na nogi tylek rece i teraz 6weidera ale przydalyby mi sie jeszcze jakies na nogi bo mi tych malo!;D milego dnia;D i chudniecia!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
powoli, ale powoli, ale znow kilogram w dół! Hurra :DD Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Toss_and _Turn..164....71kg............70kg............68kg.......... ......2kg hmmm nie bardzo zalapalam to pole 'waga startowa', ale rozumiem, ze wpisujemy tam wage z przed ostatniego scudniecia? a nie tę od ktorej na samym poczatku się zaczynało dietkę? Miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Toss_and _Turn..164....71kg............70kg............68kg.......... ......2kg Cosmopola 160cm.........59kg...............56,1kg .......54kg.. ...2,1kg Ja to raczej rozumię że waga startowa to ta od której zaczynałyśmy zeby zobaczyć ile już nam się udało osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×