Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

a mnie długi sex męczy, zaczynam się nudzić, marudzić i myslę w co ja się dziś ubiore.. no tak, jeden lubi bratki drugi biedronki ja to chyba mam pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne Ja chcę - przecież wiesz, że tak... ;) Czy ronisz z tego powodu łzy Łzo cy jesteś już tak zmanierowna, że traktujesz to jako zło konieczne... Ciekawe dla kogo koniecne tylko. Ja sądzę, że jeszcze nie spotkałaś tego kogoś kto obudzi w tobie Bestię. Czego Ci życzę przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekanie jak sama powiedzialas najbardziej... podniec przeciez... Ale czekanie na co. powiedz gdzie sa teraz twe myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
chyba się nie doczekam :( Jcd ,T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połóż ię naga zdejmij z siebie te resztki materaiału i leż czakając... Ja stanę z jenej z ZC z drugiej strony... Pamietaj, żer dotknąć nas ie możesz i my będziemy się starali tego nie robić jeśli nie będzie potrzeny... Dziś dzień badania jest wytrzmałości nastał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi odłonięte i nogi rozchylone.... uda wilgotne och ZC wielkie wyzwaniew nas także czeka dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziz jak oiś wybrzusza się w wiadomym miejscu... to chyba Ty ta działasz... a co na to ZC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JCD piersi twe tak cudownie urosły... nie wzywaj si ona teraz jest zbędna naprawdę,,, Przecież wiesz, że cały wieczór przed nami jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabierz rękę o nie zagryzaj warg pokaż swą siłę dzisiaj weź udiał w moim treningu dla... męża swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli wyciagam mego penisa... jest taki twardy wsak od tak dawna pragnie cie Ja Chcę... wyrywa się na zewnątrz i wszystko w nim pulsuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżysz przede mną naga dostępna, pachnąca i taka moja (jak ze snów), a ja staje nad tobą i trwam a powietrze Twoje gorącew omiata moją męskość... Jak we śnie, jak w mailach wyśnionych, tak jak sama tegio pragniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda, napletka już nie ma prwie i zołądź taki troszkę czerwony sterczy w górę... mówiłem ci już wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drżysz... och te kobiety... :) nier mogą znieść jak tylko ktoś dla nich zaczyna się onanizować.... Ja właśnie zaczynm... jak co rano od jak dawna ci to opisuję... Chyba cie to podnieca... obrze ja też jestem bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drżysz coraz bardziej i poruszasz ustami... O nie Si ostatio zabrało ze mnie nasienie... dziś nie pozwolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zmieniam stronę... ZC sziś nie ma a ja chwilkę odpoczynku potrzebuję i Ty chyba też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam na nowo jak Ty lubisz szybko ale by zabawę przedłuzyć nie trwa to długo... Nie mogę tak przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że chciałabyś g teraz w sobie w ustach gdziekolwiek, ale lezysz i ruszyć się nie możesz... Drżysz jak osika... Chmura podniecenia bardzo gesta nad tobą zawisła... Jakby zaraz jakaś błyskawica z niej spaść z gromem zamierzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poatrz tak na mnie nie pachbnij nier pragniej nie nie chcę nie mogę JCD, moja miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze jak uda siskasz ja wargi zagryzasz zebys wiedziala co sie we mnie zieje ale powstrzymajmy sie ty dla meaza ktory zaraz bedzie mogl korzystac z tej gry ja... dla ciebie by jutreo moc stanac na nowo do boju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze dam ci te kropelke sluzu co pokazuje sie tuz przed wytryskiem ... wiem, że to mało ale wystarczyć na dziś musi. jedną mał kropelkę co jak reszta świata niech smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O już... otwórz usta niech słynie... ciągnie się itka z ust twoih do samego żołedzia... smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz co dlej... noca snc bede o tobie tak nagiej otwatej, pachnącej i pięknej... i prosze nie pytac mnie tylko dllaczego tylko tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co teraz sie stanie moja sliczna jcd... Wiesz sama, że nie mój ten skarb jest i nie mogę go pozykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×