Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tarararararara

Macie faceta lekarza, miałyście? Jacy są tacy faceci?

Polecane posty

Gość klejnotkaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Jeśli wasza znjomość z lekarzem nie polega tylko na kilku zdaniach przy wizycie ale on np,mówi o sobie i was się też pyta o inne rzeczy niż choroba to myślę że wpadłyście mu w oko.Ja bym jednak poczekała na pierwszy krok z jego strony np no właśnie kawa,odmówcie z uśmiechem a jak będzie mu zależało to ponowi propozycję napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejnotkaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Weźcie pod uwagę że taki lekarz który np.przyjmuje w przychodni na co dzień b.ładnych pacjentek ma mnóstwo i może wam się wydawać że mu się podobacie,bo się uśmiecha jest miły.Ale musi coś weięcej z jego strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up upppppppppppppppppppp
a jeżeli się uśmiecha ale tak ze się odwraca za tobą i patrz bardzo a ciebie jak idziesz i wiem ze jest wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuszek
A jesli lekarz zagaduje, pyta jak minal weekend i czy mam jakies stresy to jak mam to odebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl;
kochani ,nie kazdy pytam! To służba i zwykłe podejscie człowieka, nie umawia sie, nie podrywa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do KLEJJNOTKA:)
A JEZELI LEKARZ PO DLUGIM LECZENIU ... ZDROBNIALE WYSŁAWIA PACJENTKI IMIĘ PYTA SIĘ CZY MA FACETA I ŚMIE WYPOWIEDZIEĆ ZDANIE :FAJNA DZIEWCZYNA JESTEŚ TO...JAK MAM ZINTERPRETOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pytasz jak nie stać
coś czuje że podajesz sie na tacy w takim razie :D musisz reagować :) czy chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona 1920
a jeśli lekarz na Twój widok się peszy, a dopiero później się rozkręca, staje się rozmowny, to co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuszek
verona ja tu zagladam. Moj lekarz tez na poczatku sie peszy a pozniej sie rozkreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980123456
pracuje z lekarzami, są ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980123456
szukam męża lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx...
Wg mnie facet lekarz to poprostu facet i ważne jest to jakim jest człowiekiem a nie to, że jest akurat lekarzem (wiem coś o tym bo sam nim jetem). Opowieści o lekarzach i pielęgniarkach i relacjach pomiędzy nimi są śmieszne i równie dobrze można mówić o romansach pomiędzy pracownikami banku czy hipermarketu. A to, że facetowi - lekarzowi spodoba się kobieta-pacjentka np to akurat wyraz jego zdrowia i jej atrakcyjności dla niego. Sam nigdy nie umówiłem się ze swoją pacjentką, chociaż wielokrotnie bardzo mnie to kusiło. I nie dla tego, że mi się nie podobały, czy też nie były lekarkami ;) ale tylko ze względu na to że byłoby to nieprofesjonalne i chyba niezręczne dla obydwu stron (a teraz trochę tego żałuję i czytając to może skorzystam kiedyś z okazji :)) Lekarz-facet to poprostu facet a lekarz to tylko jego zawód, taki jak każdy inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david guetta- memories
Gdyby cie pacjentka zaprosila do kina to umowilbys sie? Nie mowie tu o 60letniej babie ale o mlodej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx...
Niewykluczone ;) Wszystko zależy od tego czy wpadlibyśmy sobie w oko.....czyli tak jak w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david guetta- memories
a jakiej jestes specjalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david guetta- memories
bo nie wiem czy wypada zaprosic do kina np ginekologa, ktory wczesniej zagladal do pochwy? Czy nie poczuje sie niezrecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx...
Nieważne czy ginekolog, stomatolog, proktolog czy pediatra ... to co robi się w pracy zostawia się w pracy, chociaż czasami trudno. A to, że niezręcznie to wiem :) tylko dlka kogo bardziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emporio diamonds
No wlasnie dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emporio diamonds
max jakiej jestes specjalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx...
gin-poł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emporio diamonds
Jesli to nie sciema ze jestes ginekologiem, to jakbys zareagowal jakby mloda pacjentka zaproponowala Ci wypad do kina lub na kawe? Zalozmy ze wizualnie bylaby atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tristan123
śmiem twierdzić, że za pare lat życie może się zemśćić za związek z "lekarzem", "bankierem", "biznesmenem" a nie człowiekiem. Lekarze- ludzie jak inni, tylko mają to do siebie, że jeśli ludzie im się kłaniają w pas- a kłaniają się i będą kłaniać wchodząc do gabinetu to stają się osobami bardzo pewnymi siebie- oczywiście do pierwszego błędu. Dziewczyny chcą za mężow lekarzy i to chyba świadczy o tym , jak wysoko w rankingu jest ta profesja ale ostrożnie z tym moje panny bo w małżenstwie nie jesteśmy z lekarzami a z ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx...
Aktualnie nie jestem z związku więc jeżeli byłaby dla mnie atrakcyjna to początkowo obróciłbym to w żart, niemniej jednak pociągnąłbym temat dalej i niezobowiązująca kawa czy kino byłoby OK. To tak hipotetycznie. Teraz jeszcze kwesia wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emporio diamonds
poza tym nawet jak ktos jest w zwiazku to czy to oznacza, ze juz jest skazany tylko na te jedyna osobe i kawy, herbaty czy lampki wina juz z inna plcia przeciwna wypic nie moze? dziwne masz podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tristan123
ginekolodzy, okulisci i dentysci sa beznadziejni w lozku wiec daj sobie spokoj z tym lekarzem moja panno. Jak juz to wyhacz chirurga. Przeciez wiadomo ze na kinie czy kawie sie nie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o niebo lepsi od wass
jacy?Wyśmienici troche inni ponieważ inteligentniejsi , dlatego za to sie ich kocha za to co robią ,za poświecenie , za dobro po prostu za całokształt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tristan123
podszywy nie mają sensu moim zdaniem- tylko świadczą o tym ze udało mi się trafić w sedno. to do osoby powyżej , która wyraziła swą opinię o swych wątpliwych moim zdaniem podbojach łóżkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx...
-> tristan123 Ty to chyba masz jakiś uraz ;) Generalizujesz i opowiadasz bzdury. Idąc tym kluczem, to wg ciebie najlepszy w łóżku będzie pomocnik murarza -> emporio diamonds ja nie mówię, że to źle i nie mam dziwnego podejścia. Przynajmniej nic takiego nie napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×