Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tarararararara

Macie faceta lekarza, miałyście? Jacy są tacy faceci?

Polecane posty

Gość maxx...
-> tristan123 Ty to chyba masz jakiś uraz ;) Generalizujesz i opowiadasz bzdury. Idąc tym kluczem, to wg ciebie najlepszy w łóżku będzie pomocnik murarza -> emporio diamonds ja nie mówię, że to źle i nie mam dziwnego podejścia. Przynajmniej nic takiego nie napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokodee
lekarze mają najweiksze branie ,żaden inny sie nie umywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tristan123
maxx- nie mam żadnego urazu- jestem żoną lekarza i jest on wspaniałym człowiekiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tristan123
a ta osoba wyżej podszyła się i opiwiada bzdury o swych łóżkowych podbojach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj naj lekrzeeeee
lekarz to marzenie kazdej kobiety , kazdej! Lekarz to super gość , bynajmniej na poziomie z kótrym może porozmawieć kazdyjeden człowiek i sie dogada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emporio diamonds
maxx- napisales, ze aktualnie jestes wolny, wiec bys sie umowil. Zatem co by bylo gdybys mial partnerke? juz bys sie nie umowil bo od razu zaproszenie te skojarzyloby Ci sie z czyms dwuznacznym? tak to odebralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli lekarz ma zone i dzieci
i zaprasza na kawe mlodsza o 20 lat pacjentke to w jego intencji jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emporio diamonds
a jezeli to pacjentka zaprasza na niezobowiązujące spotkanie to w jej intencji jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx...
Raczej nie umówiłbym się z kimś zupełnie obcym będąc w szczęśliwym związku z kimś innym. To mogłoby być kłopotliwe ... dla tego związku, a ja nie lubię kłopotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maxx
odpowiedz prosze na me pytanie jak mam tego lekarza odbierac powiedzial mi ze fajna kobieta jestem przyszedl na drugi dzien odwiedzic mnie w szpitalu a mial w tym dniu wolne i 2 razy zapytal sie czy mam faceta jest zonaty wiele osob mi mowi ze szuka kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maxx
wiele osob czyli znajome tak to odbieraja jego podejscie bo co moze szukac w mlodej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrysler 300c
jesli extra laska zaprosilaby mnie na kawe czy tam do kina to musialbym byc ciota zeby odmowic , nawet gdyby moja zona byla sharon stone. Maxiu jestes pantoflarzem i boisz sie, ze bys sie nie powstrzymal, jesli to bylaby super kobieta i w twoim guscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emporio diamonds
Nie powstrzymal przed czym? wybacz ale to tez od kobiety zalzy na co sobie pozwoli. Ale fak , faktem, ze masz tu troche racji. Ja na szczescie jestem w luznym zwiazku i moge chodzic do kina czy na kawe z kim mi sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx...
-> chrysler 300c - pantoflarzem nie jestem, a jedynie staram się być uczciwym w związku, ale każdy robi to co mu pasuje. -> do maxx - odnoszę wrażenie, że masz ochotę na niego i masz ochote spróbować więc o co kaman ? To nic złego, a zobaczysz co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maxx
jaka ochote?? niecche robic za kochanke a jemu oto tylko chodzi:/ pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emporio diamonds
do maxx- to spotkaj sie z nim, pogadaj na plaszczyznie prywatnej i sama wyczujesz o co mu chodzi.Choc ja prawie jestem pewna , ze szuka kochanki. W sumie to nic zlego, jesli obu stronom odowiada taki uklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maxx
niesety mi nie odpowiada taki układ a wszystko na to wskazuje komplementy odwiedziny l4 tyle dał mi do pracy ile chciałam i chwycenie mnie za tułów jest znaczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie ma nic niewłaściwego jesli lekarz nawet ginekolog umówi się z pacjentką, trzeba być wystarczająco dojrzałym zeby rozgraniczyć te sprawy i nie krępować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emporio diamonds
Tylko ze ginekologowi nie wypada proponowac spotkania z racji wykonywanego zawodu, a pacjentka moze czuc sie skrepowana takim zaproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sporo znajomych, którzy są na medycynie i większość (poza jednym) to straszne brzydale :) A ten jeden jest strasznie wkurzający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emporio diamonds
To w koncu mam mu zaproponowac te spotkanie czy nie? i w jakiej formie? bo przeciez nie an fotelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emporio diamonds
To w koncu mam mu zaproponowac te spotkanie czy nie? i w jakiej formie? bo przeciez nie an fotelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emporio diamonds
Rozumiem, ale czy nie zblaznie sie jak zaprosze swego ginekologa do kina lub na kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emporio diamonds
Rozumiem, ale czy nie zblaznie sie jak zaprosze swego ginekologa do kina lub na kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emporio diamonds
sorry za spam ale z now kafe sie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciętnej urody buce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @nk@
Ja mam chłopaka lekarza.......To fakt, oni są wiecznie zajęci, przepracowani...ale godzę się na to wszystko czyli na brak czasu bo mi zależy. Wiedzialam co mnie czeka . Jest kochanym czulym i dobrym człowiekiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammy
ale tu cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×