Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość marta_92
Ja powinnam dostać okres w poniedziałek ale także nie dostałam, ból brzucha jest ale bardzo delikatny. czasem tak mnie boli jak się wypróżnić nie mogę. Czekam sobie za okresem bo jakoś nie wierzę że jestem w ciąży. Test chciałam zrobić w poniedziałek albo wtorek ale zrobię w piątek albo sobotę ponieważ idę na wieczór panieński i nie chciałabym wypić jak jestem a w tej niewiedzy przez gardło nic mi nie przejdzie. A Justyna ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
zrobiłam test ale po południu bo rano nie miałam jak ... i wyszła 2 kreska już po 2-3 minutach tylko tak jakoś z boku testu była ... i mąż namówił mnie na jeszcze jeden który zrobiłam nie dawno .. i też wyszła 2 kreska, od razu zaczęła się robić ... nie jest może identyczna jak ta pierwsza ale jest widoczna ... testy wykonane po południu też się liczą ? oczywiście się nie nakręcam .. bo pobolewa mnie brzuch tak jakby na okres ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja swój test
też robiłam po południu a może nawet wieczorem :P Była widoczna blada kreska po kilkunastu sekundach a teraz 19tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
nie mam możliwości powtórzenia już .. bo miałam tylko dwa testy a nie mam blisko apteki .. ale tak na tym jednym ta druga jest identyczna jak ta 1 tylko ze tak w rogu a na tym drugim jest gruba i na swoim miejscu i też widoczna ale nie jest już identyczna ( ale też nie jest to cień kreski tylko wyraźniejsza) ... dzisiaj mam już 39 dc okres zazwyczaj dostaje 31 +/- , czyli już tydzień mi się spóźnia. I jak mąż już nie będzie chciał robić testów to ja też już nie będę robić tylko poczekam cierpliwie i po nowym roku umówię się do lekarza .. tak będzie najpewniej ;) chyba że nadejdzie @ .. ale jak na razie nie przyjdzie to ciężko będzie ukryć przed rodziną .. bo szykują się imprezy a tu nie wolno pić bo jak by co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi to ja trzymam kciuki, za nie pijące imprezki i życze CI jeszcze roku bez alkoholu:):) najpierw dzidzius potem karmienie:) jest druga kreska więc poziom HCG jest wysoki jak na ciążę. Daj znać po wizycie u lekarza, jak już na 100% potwierdzicie. Wspaniały prezent na Nowy Rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
To trzymam kciuki żeby w 100% było potwierdzone :) Ja nie wiem sama czy robić ten test, brzuch mnie niby nie boli ale mam mieszane uczucia. Chyba sobie poczekam jeszcze do poniedziałku bo wtedy był by tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
trzymam kciuki za Ciebie :* mnie już coraz mniej pobolewa brzuch .. martwi mnie tylko bo złapałam katar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
moze nieaktualne: ja mialam w 29dc na 2 tescie wieczorem (bardzo duzo pilam!!) slabo widoczna kreske a na 1 innej firmy wyrazniejsza... rano nastepnego dnia tej samej firmy test co byl slaby pokazal mocniejsza kreske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
ninka moim zdaniem to ty w ciąży jesteś,, ale najlepiej to chyba do lekarza się wybrać będziesz miała 100% pewność. Justyna a miałaś jakiś śluz zanim test zrobiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
miałam .. tzn mam od momentu planowanej @ mam taki jakiś jasny przezroczysty .. na początku wydawało mi się go więcej, później że mniej, a teraz że średnio :) ale cały czas jest biały taki jakby przezroczysty ciężko mi określić ;) a ty jakiś masz? bardziej mnie martwi ten katar :(:( daj znać jak zrobisz test :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
no właśnie mam taki dziwny, ni biały ni przeźroczysty i nie mam go za dużo. Dam dam znać ale podejrzewam że będzie jedna kreska. No musisz na siebie uważać teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
tak jak myślałam - jedna kreska tylko była więc czekamy na okresik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
ja dzisiaj robiłam znowu bo mąż chciał .. i wyszła druga kreska .. też widoczna może nie identyczna ale taka już normalna .. martwi mnie tylko to moje przeziębienie .. czuję się coraz gorzej a nic nie mogę wziąć :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
a tobie może jeszcze za wcześnie .. jak nie dostaniesz za 2-3 dni to powtórz ... dopóki nie ma okresu jest nadzieja .. trzymam mimo wszystko kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna zrób sobie syrop z cebuli i napij sie cieplego mleka z czosnkiem. To naprawde działa. Mi syrop z cebuli pomógł w ciązy jak mnie zaczeło gardło boleć i przeziebienie brać. Jedz dużo cytrusów. Jesli masz gorączkę to tabletkę paracetamolu weż powinno pomóc. Dużo odpoczywaj i cytrusami się faszeruj i głowa do góry:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
zaliczyłam już lekarza ale takiego ogólnego ... powiedziała że mogę wziąć apap bo boli mnie głowa i krople na bazie wody morskiej, i powiedziała że mogę rutinoscorbin a czytałam na forum że nie bardzo .. piję barszcz z czosnkiem bo odkąd pamiętam nie znoszę mleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę już 3 raz bo nie umiałam założyć konta aaaaaaaaaaaa. NO dobra to od nowa.Tylko już w skrócie. 4 testy 3 z innej firmy . Na każdym 2 kreski i na każdym cień cienia drugiej kreski. Mąż na dwóch nie widzi nic. Przyjaciółka na mms-ie zawsze widzi 2 kreskę. Od kilku dni mam temp. 73.2-37-5 Testy robię bardzo wcześnie dopiero 2 stycznia mam mieć okres, ale jutro Sylwester, wymarzony, 3 dni w górach. Córa u teściowej. Testy robię wcześniej bo chcę widzieć, czy mogę zaszaleć, napić się. Tylko,że teraz nie wiem nic, bo może te blade kreski to ślad gdzie ma być druga krecha. Testy odczytywane max do 10 min. Pozdrawiam i życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Kasia zrób test z krwi i będziesz miała 100% pewności czy możesz poszlaeć w tą ostatnią noc w roku:) Dzisiaj mnie zaczął trochę brzuch boleć i mam śluz trochę bardziej zbliżony do białego. Myślicie że to na okres ten śluz jest? wiem może to głupie pytanie ale nie pamiętam żebym taki miała przed okresem...Wiem że jest nadzieja ale jakoś boję się jej mieć żeby nie złapać doła bo teraz odziwo na spokojnie było jak zobaczyłam tylko jedną kreskę. Moja ciocia na przeziębienie robiła sobie syrop z miodu czosnku i cebuli czy jakoś tak. zapytam się później mamy jak to dokłanie robiły i dam ci znać - ale chyba najlepiej domowymi metodami niż tabletki jakieś brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta odpada jutro nie zdążę. Syropek z cebuli jest naj. Wystarczy pokroić cebulkę w plastry ułożyć w słoiku zasypać cukrem i gotowe można oczywiście dodać wg uznania miodku. Ja też nie pamiętam żebym przed okresem miała biały śluz, a teraz mam cały czas. Kojarzę "nieładne" plamienia przed @. Tylko wiecie jak to jest. Normalnie nie zwraca się na to uwagi i nie bada no chyba, że się stara o dziecko :) Ja się nie starałam, nie planowałam,a teraz świruję :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny, przeczytałam chyba wszystkie str z Waszymi wypowiedziami. Nie wiem czy ktokolwiek tu jeszcze zagląda. Powoli zaczynam wariować. Mam bardzo nie regularne cykle, czasem nawet 44dniowe. Ostatni okres miałam 20.11.12 który trwał 5-6 dni (czyli normalnie). Do dziś nie dostałam drugiej miesiączki, a jest 30.12.12. Jakieś 2 tyg temu 3 dni pod rząd po śniadaniu miałam mdłości bez wymiotów. Potem ustąpiły. Do tego mnóstwo śluzu z pochwy. Jednego dnia tj 21.12.12 miałam okropny ból lewego jajnika. Nigdy wcześniej nie był tak intensywny żebym nie mogła się poruszać bez odczuwania okropnego kłucia. Po tym na drugi dzień na cały tydzień miałam spokój z jakimikolwiek objawami ciąży. Tak więc pomyślałam, że poprzednie odczucia wiązały się z podniesieniem hormonów przed okresem mimo, że NIGDY wcześniej nic podobnego się nie zdarzyło oprócz bólu jajników przy jajeczkowaniu. Od 3 dni bolą mnie piersi, nie mam apetytu, mam wahania nastrojów, chce mi się płakać i krzyczeć jednocześnie, przez dwa ostatnie dni miałam lekkie mdłości, ciągle mi się odbijało (dziś już na szczescie nie), bolą mnie plecy, ale po śluzie ani śladu. Robiłam już masę testów, wszystkie negatywne. Nie chcę doszukiwać się na nich cieni, przez długi czas po poronieniu w 7 tyg ciąży staraliśmy się z chłopakiem o następne dziecko więc wielokrotnie widziałam na testach 2 kreski widoczne tylko dla mnie. Daliśmy sobie spokój więc jeśli teraz byłabym w ciąży to byłby to cud gdyz zaczelismy sie zabezpieczac! Nie wiem co robić, dziś zrobiłam kolejny test i dalej nic a okresu jak nie ma tak nie ma. Proszę Was o opinie... Nie ukrywam, ze bardzo chcialabym miec dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób test z krwi
jest bardziej wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja test z krwi najlepszy i jednak jutro jadę go zrobić bo też zwariuje z tej niewiedzy. A ty Orchidacea masz pewnie to co ja ciąża lub ginekologiczne problemy zdrowotne :( Szkoda kasy na testy trzeba jechać na krew. Ja nie miałam na to czasu i chęci no ale po 4 testach odpuszczam i muszę jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mieszkam za granicą i żeby zrobić test krwi nie wystarczy iść i o taki poprosić-niestety bo na pewno bym go zrobiła żeby mieć jasność co mi dolega. Tak więc Katarzyna_Kasia_K jedź, zrób i miej to z głowy. A potem napisz jaki wynik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to trudna sprawa. :( Zamów w takim razie wizytę a do tego czasu testy pozostają. Właśnie jadę na Bete czuję się jak przed jakimś egzaminem . aaaaaa straszne uczucie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Kasia i jaki wynik? No tu dziewczyny pisały że problem jest z takimi testami poza Polską. Ale jak dobrze kojarzę to mówiły coś że do przychodni trzeba iść i poprosić o test z moczu - nie wiem może jest bardziej czuły niż te w aptece? Mnie wczoraj w nocy bo o 1:40 (spojrzałam na godzine) bolał mnie brzuch, dzisiaj niby już nie boli. Mimo że zwracam uwagę na śluz jaki mam to nie pamiętam żeby przed miesiączką był taki jak pisałam. Ale w podświadomości gdzieś czuje że dostanę okres więc już sobie nadziei nie robię. Tak więc kochane pozostaje mi życzyć wam wszystkiego tego co dobre w tym nadchodzącym 2013 roku. Żeby wszystkie wasze marzenia się spełniły - bo w końcu każda na to zasługuje. No i oczywiście aby każda która chce zaszła w końcu w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu w UK wszystko jest pokręcone. Ciąża uznawana jest dopiero od 10tyg. W maju kiedy byłam w trakcie poronienia w 7tyg ciąży - odesłali mnie do domu rozkładając ręce, że nic nie mogą zrobić. Mówili, że to normalne! W Polsce staraliby się tą ciążę jakoś podtrzymać... Niestety poroniłam samoistnie pare godzin po wizycie w szpitalu. Czasami nachodzą mnie takie myśli, że ja po prostu nie mogę mieć dzieci. Marta_92 co to był za ból? Taki zwykly jak to czasem bywa kiedy ma nadejsc okres? Mialam dzis w nocy to samo. Juz nawet myslalam, ze dostałam, ale dalej nic. Życzę Wam dziewczyny, żeby okazało się, że zostaniecie mamusiami! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w ciąży!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa muszę uciekać bo już spóźniona jestem , ale musiałam wam napisać !!!!!!!!!! Badajcie temp, śluz i czy pochwa jest spuchnięta to moje objawy we wczesnej ciąży. Pozdrawiam was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
ja dalej nie mam okresu .. dzisiaj już mam 42 dc, i te 3 testy pozytywne :) próbowałam dodzwonić się dzisiaj do lekarza żeby jak najszybciej umówić się na wizytę ale nie odbiera .. :( będę próbować dopiero 2 dzownić i póżniej zaś z tydzień czekania ;/ w pierwszym tyg jak mi się spóźniał to wieczorami tak mnie bolał że myślałam że w nocy dostanę okres .. teraz też mnie pobolewa i dlatego chciałam się dostać jeszcze w tym tyg do niego ale chyba się nie da :( a trochę mnie to martwi bo nie wiem czy taki ból jest normalny.. marta 92 ja na twoim miejscu bym powtórzyła test to nie zaszkodzi :) Orchidacea mi też już raz się zarodek nie przyjął .. od tamtej pory minęło już z 9 miesięcy i dalej nic ( mam nadzieję że tym razem się udało ale dopóki tego lekarz nie potwierdzi to się nie nastawiam ) ale wtedy lekarz w szpitalu powiedział mężowi że skoro raz się udało tzn że możemy mieć dzieci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×