Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Awe stopka czadowa :) Lost- no niestety mnie też dzisiaj boli głowa, chociaż to nie migrena. Pewnie z gorąca a u Ciebie ze stresu :( Zwiałam na chwilę z pracy i zawiozłam małego do znajomej. Pojedzie z koleżanką z przedszkola i jej rodzicami nad jezioro. Takiemu to dobrze ;) a stara matka musi udawać, że pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa i zapomniałam ;) Mam dwóch nowych ;) Jeden z daleka więc sobie odpuszczam. Ale drugi całkiem blisko i jest hmmm ... fajny :)Ale to na razie wrażenie netowe jeszcze się z nim nie spotkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się stało z kafeterią -nie mam moich tematów i nie mogę ich dodać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś mały problem ma kafe. Pewnie się z tym uporają. Jeszcze godzinka i do domku tak mi się nie chce pracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -mam nadzieję ,bo boję się ,że nie znajdę topiku :) To miłego końca pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla bezpieczeństwa biorę zawsze topiki w "ulubione" w laptopie. Strasznie żle się pracuje jak jest piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe nie chwalmy dnia przed zachodem słońca ;) Ale przyznam się, że zaczęłam cosik robić w kierunku poznawania panów ;) Zapomnialam dodać,że jest też jeden sympatyczny pan z mojego miasta ale jak na razie też nie wyszliśmy poza net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chwalę ;) Ale jak z twojego miasta , to znaczy ,że blisko:) U mnie też już świeci słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniej było by mieć faceta ze swojego miasta . Ale powiem Ci, że bardziej chyba zainteresował mnie facet, ktory mieszka ode mnie 50 km. Zastanawia mnie to, że ja zawsze poznaję panów "parami"(w tym samym czasie) a potem i tak budzę się sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 km to niedaleko ;) Nie martw się -przynajmniej na razie możesz się wyspać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
Niestety, klapa. :( Nie wiem już co mam zrobić żeby zrozumieć ten swój pier.... los, zawsze pod górkę. Brak słów. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
Nie sądzę, ale dzięki za miłe słowa. Co prawda na nic się to wszystko zdaje, bo nic mi już nie pomoże. Jestem załamana... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×