Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Dzięki także za słowa otuchy tak potrzebne ,kiedy wraca się do pracy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to tennn
Mamo! Wielkie, Wielkie gratulacje!!!!. Jesteś niesamowicie silną osóbką. Wytrwać w takim postanowieniu to naprawdę jest COŚ. Ja co prawda nigdy nie paliłam, ale zdaję sobie sprawę, jak nielatwo jest pożegnać ten nałóg. Ja nie jestem taka wytrwała jeśli chodzi o odchudzanie czy ruch, choć to dużo łatwiejsze niż rzucanie nałogu. Dobrego dnia i całego tygodnia wszystkim! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Dzisiaj pracuję na zwolnionych obrotach - bardzo głowa mnie boli. Jeszcze nie zaczęłam świętować a juz mam skutki uboczne tego świętowania ;) Nie wiem chyba ciśnienie poleciało w dół, bo mój starszy synek też narzekał na ból głowy i "mój" pan też . Lost - piszesz po raz kolejny, że niewiele może Ci pomóc. I masz racje :) Ja po raz kolejny Ci mówię, że pomóc możesz sobie tylko i wyłącznie sama. Z jeden strony chcesz tej rodziny, kochanego faceta z drugiej sobie tą szansę odbierasz. Rzadko sie zdarza, że spotykamy Kogoś, i wiemy że jest to właśnie Ten, Ta ... Najcześciej trzeba poznać ileś osób, żeby móc właśnie Tą osobę. W ten sposób zbierasz też doswiadczenie życiowe związane z realcjami damsko - męskimi. Zbierasz też wspomnienia, które powodują, ze czasami się zadumasz, wspomnisz jakieś realne chwile z daną osobą i się uśmiechniesz :) Nie każde spotkanie z facetem musi prowadzić do związku, możesz się spotykać, bawić, miło spędzać czas, oswajać się z mężczyznami. A Ty czekając na uczucie tracisz też tak cenne chwile jakimi mogą być też spotkania koleżeńskie. Świetnie to napisała Jeśli ... no właśnie ja teraz bardzo cenie sobie ten czas "wolności". Nie powiem, że nie ma on zalet - bo ma. Wiem, że ja mam w domu swoj sens życia ( pewnie zaraz byś o tym wspomniała ) i już powiedzmy czas mnie nie goni dlatego ten okres teraz wykorzystuję na to na co przyjdzie mi ochota. Powiem Ci Lost - że mając tak przykre doświadczenia z małżeństwa - bardzo cenie sobie ten spokój co mam teraz. Jeśli będę, to tylko z dobrym facetem, który będzie mnie szanował i będę mogła na niego liczyć. Na razie jednak zanim dam sie znowu zamknąć w " kajdany " po prostu chcę zbierać jak najwięcej miłych chwil, nowych, pozytywnych doświadczeń i tego już mi nikt nie zabierze :)I Tobie też to polecam :) Jeśli - ja się wcale nie gniewam za stwierdzenie że Lost stoi na lepszej pozycji. Dokładnie tak jest. Ja nie dość,że muszę znaleźć faceta którego pokocham i on mnie pokocha to jeszcze muszę "wpasować" go w naszą rodzinę. A to już moze nie być takie łatwe, tym bardziej, że mam już nastolatka w domu. Czyli wiek buntowniczy ;) Ja sama mam dużo wątpliwości odnośnie tej znajomości. Ja też boję sie zranić się tego meżczyznę. I powody tego, że może nam nic z tego nie wyjść mogą być zupełnie inne, to jednak On, może wziąć to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmieściłam się w miejscu przewidzianym na jeden post :D Ja sama mam dużo wątpliwości odnośnie tej znajomości. Ja też boję sie zranić się tego meżczyznę. I powody tego, że może nam nic z tego nie wyjść mogą być zupełnie inne, to jednak On, może wziąć to na karb tej swojej niepełnosprawności. I jeszcze Jego samoocena poleci . Wrocławianin też miał niesprawną jedną rękę - nie aż w tak drastyczny sposób, ale też to było widoczne i musiał nauczyć się posługiwać lewą ręką. Nie wiem, też nie miało to dla mnie znaczenia - liczyła się osobowość - to co Ci panowie mieli w sercu i głowach . Ale oni na pewno patrzą przez pryzmat swoich niedoskonałości ... Tylko kto z nas jest doskonały ????? Myślę, że ów teraźniejszy kolega odpuści... widze delikatną zmianę. Z jakiego powodu nie wiem ...Ale i tak na te łyżwy bedę starała się jeszcze wyciągnąć :) Star - wydaje mi się, że powinnaś wyrzucić numer Tomka, wykasować go z komórki. Sama się umęczasz dziewczno. Wiesz myślę, że gdybys go poznała lepiej - realnie -okazało by się, że facet jest mało wart. A Ty tylko teraz jesteś zauroczona wizerunkiem, który powstal gdzieś w Twojej wyobraźni. Na prawdę nie warto ... Może warto spojrzeć w tym dobrze, znanym kierunku ? :)Zanim nie bedzie za poźno .... Awe - jak pierwszy dzień w pracy po feriach? :) Teraz to walnęłam posta,krócej sie nie dało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo- post jak się patrzy ;) dzień po feriach całkiem fajnie , trochę leniwie i trochę jeszcze "luzacko '':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Mama gratulacje 🌼 Ja nie wyrzuce nr, nie moge:-( Ide zaraz na basen i biore sie za siebie. Lost i chyba juz rzucam palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - zaraz, szybciutko wrócisz w wir obowiązków ;) O zacznie się odliczanie... aby do wakacji ;) Star - dla Ciebie lepiej by było, żebyś wyrzuciła ten numer, nie będzie dawał Ci spokoju. A tak, to po czasie zapomnisz o Tomku . Rozbroiłaś mnie tym rzucaniem palenia ... myśmy myślały, że rzuciałaś już dawno :D ;) Tylko małe skuchy były ;) Ja już po ćwiczeniach:) Ale chyba zaraz wskoczę do łóżeczka, dzisiaj miałam przekichaną noc przez ból głowy. Tak więc już się żegnam...dobranoc :) Aaaaa, pan mi napisał przed chwilą, że ma dzisiaj doła...nie wiem czy to nie jest związane z sobotnim spotkaniem. Dzisiaj jest bardzo przygaszony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - to spokojnych snów , a ja "Na Wspólną " i też do łóżka Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Złoty - oczywiście, że jedzenie ma znaczenie :) Popieram w 100% tyle, że tyle dobrych pokus jest na świecie ;) Od czasu do czasu na pewno można zgrzeszyć ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo :) i Dziewczyny :) Hej Złoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe wieczorową porą :) Strasznie zakręcony dzień mam dzisiaj, dopiero udało mi się usiaść na tyłeczek ;) A Tobie jak minął dzień ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj mnie cały dzień głowa boli - chyba z Pomorza dziś do nas przywędrowało to morwowe powietrze. Lost - gdzie jesteś? Pozdrawiam dziewczyny - /jeśli to tennn/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej "Jesli..." teraz będzie trzeba przyzwyczaić się do nowego niku :) Akri.... ładnie :) Mnie, synka, no i mojego sobotniego pana od przedwczoraj do wczoraj bardzo głowy bolały. Dzisiaj już jest ok, ale zbliża sie niż- my pewnie bliżej do niego mieliśmy ;) Akri- u nas jest bardzo świeże powietrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas powietrze też rześkie powietrze, napisałam tak, bo mnie dziś wyraźnie nie pasuje i to od otwarcia oczu. Ciężko było znaleźć nick - nic nie wchodziło - wszystko zajęte. W końcu skróciłam o jedną literkę pomysł awe i tak jakoś wyszło. A brak jest " M"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie Ci wyszło i wiem o co chodzi z tym sposobem Awe ;) U nas dzisiaj troszkę paradoskalnie wiosna "zapachniało" może dlatego, że słońce mocno i ostro już świeci. Bo śniegu jest mnóstwo, ciągle wywożą ciężarówkami, a od dzisiejszej nocy znowu ma sypać. Akri, na ból głowy sen jest dobry chociaż ja właśnie obudziłam się w nocy z potężnym bólem głowy i już do rana nie spałam. Nawet tabletki przeciwbólowe nie pomagały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo to samo, noc normalna, w przeddzień żadnych powodów, a rano budzę się z okropnym bólem i też leki nie bardzo pomagają. Ciut, ciut tylko i od nowa. Ale ja tak mam od wielu lat i chyba to się nie zmieni. Ciekawe co Lost porabia - może powzięła też lutowe postanowienie i zakłada profil randkowy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jakby migreny nas łapały, chociaz ja przy nocnej migrenie dodatkowo jeszcze zwracam . Teraz to było chyba bardziej przez pogodę. Ja mam dwa typy bóli głowy - typowe migreny i bóle takie bez przyczyny ( chociaż Złoty zaraz na żywienie zwali winę ;) ) Nie wiem Akri, już tyle namawiam Lost na profil, że dawno powinnam Ją przekonać. Może Tobie sie uda ? ;) Za to moi ostatni panowie mówią, że mój profil robi wrażenie ale nie z powodu fotek - tylko opisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, wierze, wierze Mamo na slowo - wygadana to Ty jestes. Powinna Lost sprobowac, wyjdzie nie wyjdzie ,ale choc cos sie bedzie dzialo. Kurcze - synek uraczyl mnie nowym sprzetem i tu chyba polskich znakow nie ma , albo cos odblokowac trzeba. Zle mi sie pisze, ale dobrze widzi - bo ekran duzy . Mamo - glowy nie zawracam - pewnie chcesz odpoczac - dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wygadana ? Hmmmm nie aż tak bardzo ;) Ale zawsze coś mnie skłoni do przemyśleń i opisuję to na profilu ;) Też uważam, że na początek to nawet profil tak do popisania, porozmawiania. Ja przez 8 miesięcy nie poznałam nikogo. Dopiero potem zaczęłam sie częściej spotykać - wcześniej nie trafiam na nikogo godnego uwagi . Oj, jak ja bym chciała, żeby ktoś mi kupił nowy sprzęt do netu ;)Ostatnio miałam kupować, ale padła pralka, więc była to sprawa priorytetowa ;) Teraz znowu nowy laptop poszedł w niepamięć a mam juz starte na tym prawie wszstkie literki :D No i tak na koniec - myśle, że na 99% ten ostatni kolega sie wycofał :( Szkoda... Miłego wieczoru i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu... to dziwne trochę, jedno spotkanie i już odpuścił... nie wiem co myśleć - chyba tylko jedno, że Ty masz nosa - wyczułaś Go od razu. Cóż, mówi się rudno - i szuka się dalej... Choć trochę szybko daje za wygraną, bo nie wierzę, że nie spodobałaś mu się. A przecież czasami wytrwałość jest jedynym sposobem, aby coś zyskać. No, ale cóż, w tym cały jest ambaras... Wróciłam do starego sprzętu, bo dziwnie tak nie polskiemu pisać. A nowy sprzęcik to synka - fajny duży ekran, nawet jak piosenkę wrzuciłam to i brzmienie takie "jakościowe". A to na dobranoc: http://paulinka19874.wrzuta.pl/audio/6XtXlMDjapP/dla_ciebie_skarbie_kancelaria-zabiore_cie_wlasnie_tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Widzę nową/starą twarz i do tego wołającą mnie. ;) Jestem i czasem jest tak, że czytam co się tu dzieje, ale nie mam weny do pisania. Nie tworzę profilu na portalu randkowym. Mama już wie, że zrezygnowałam z takiej formy poznawania. Jedyna nadzieja, że w realu znajdę jakąś grupę osób i tam będę miała szansę poznać nowych facetów. :) Mnie też boli głowa, chyba to wina ciśnienia, wiec dziewczyny, aby tylko do wiosny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ależ zaspy musiałam dzisiaj przebić, żeby dotrzeć do pracy ;) Jak to się zacznie topic to nie chce myśleć co się będzie działo :O Akri ja nie będę wnikać - dlaczego odpuścił. Tak jak mówisz, w tym cały ambans ... ;) Na siłę nic się nie da a ja też miałam na prawdę dużo obaw i wątpliwości co do kontynuowania tej znajmości. Chociaż nie powiem, juz dawno mi sie nie zdarzyło tak, że taką sympatią od razu zapałałam do mężczyzny. Myślę,że też mnie polubil, ale jakieś swoje powody pewnie ma, że tak zdecydował . Rzadko jednak dąży do wyjaśnienia tego - najczęściej panowie znikają bez słowa albo delikatnie rozluźniają kontakt, aż do całkowitego zaniku. Na początku cieżko jest sie przyzwyczaic do nowego sprzętu, nic nie pasuje ale potem jak juz sie go pozna nie mozna sie już od tego nowego odzwyczaić ;) Chociaż brak polskich liter też na pewno by mi przeszkadzał . "Zabiorę Cie właśnie tam" uwielbiam :) Niedawno też ja odkurzyłam :) Lost- wiem, że taką decyje podjęłaś, ale ciagle uważam, że niekoniecznie jest ona dobra ;) W realu w naszym wieku na prawdę jet bardzo ciężko poznać płeć przeciwną . Net daje takie możliwości i choć łatwe to nie jest to można znaleźć fajnych mężczyzn - nawet do kumpelstwa :) Oj też masz z tą głową :( Mi to przynajmniej migreny sie uspokoiły, nie wiem czy to z wiekiem czy też po rzuceniu palenia, uspokojeniu sytuacji życiowej czy też innych powodów ;) Może i Ty w którymś momencie będziesz miała coraz rzadsze ataki. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :) U mnie dziś strasznie wieje ,ale na szczęście ja nie znam migrenowych bólów głowy -czego i Wam serdecznie życzę 🌻Poza tym u mnie stara bieda -M . jak zwykle naburmuszony -trzyma Go już tak od Świąt ;) Przywykłam .............Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo! Ty masz fajny charakter, że nie dochodzisz, dlaczego tak panowie się zachowują. Każdy jest dorosły i za siebie podejmuje decyzje. Poza tym, każdy też wie, czego tak naprawdę szuka. Sprzęcik nowy jest fajny, przyszedł z Anglii - jest używany, ale w takim stanie jak nówka, łącznie z foliami. Ja się na tym nie znam, ale muzyka brzmi super, a i sam sprzęt robi wrażenie, choć jest sporych rozmiarów i raczej jako stacjonarny bardziej się nadaje. Kosztował 3 tys. a wart ponoć dużo, dużo więcej. Ale ja i tak klikam na starym, choć on, przy nowym wygląda i chodzi jak szrocik :) Lost! Rób jak uważasz za słuszne, byle efekty były ;} Awe! Fajnie, że wolna jesteś od migren, nawet nie wiesz, co to za zmora. U mnie dziś ciąg dalszy i od rana prochy :( A za oknem śnieżek sypie, sypie... A ja zamykam necik i zmykam - do wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Akri ! Fajny nick :) Oby migrena minęła :) Do wieczora zatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri a Twoi synowie nie odziedziczyli po Tobie migren ? Mój starszy synek też ma i wtedy jest to maskara, bo nie potrafi jeszcze przewidzieć ataku. Męczy się strasznie, bo za późno bierze leki przeciwólowe a wte dy to już one nie działają. Ja mam na szczęście aurę i jeśli szybko wezmę tabletki to normalnie funkcjonuję. Muszę tylko przeczekać "mroczki". Strasznie Ci współczuje, że tak musisz sie męćzyć :( Ja jestem taką nietypową kobietą, że jeśli miałabym możliwosć wyboru cz kupic sobie jakis sprzęt za 3 tyś, czy ciuchy to na pewno wybrałabym sprzęt. Uwielbiam takie zabawki :) Kolega od rana się odzywa- to chyba jest na zasadzie chciałbym ale sie boję. Wiesz Akri, juz dawno wyleczyłam sie z analizowania, zastanawiania się dlaczego ? To zawsze wie tylko ta druga osoba a moje gdybanie tylko mnie umęczy a i tak nie będę znała powodów. Myślę, że szukanie partera przez net to dobra szkoła życia.... mimo wszystko bardzo dużo uczy :) Awe a Ten Twoj M to juz może tak na stałe ma ? ;) Nie ma okresów kiedy jest "żywy" , wesoły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×