Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

U nas jak zwykle nic nowego ;) Chociaż, mimo wszystko powinnaś brać przykład ze mnie i może nie szpiegować, ale probować poznawać panów ;) No wiem, wiem co powiesz ........ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale obiecałaaaaaaaaś 😭 Ja też mimo wszystko na razie poznawanie panów "odłożyłam" na dalszy plan ;) Teraz pracuję nad formą, szukam inspiracji odnośnie pokoju, kalkuluję, marzę, wkurzam się, ale juz wiem mniej wiecej, jak bedzie wyglądał mój pokój ;) Jeśli jeszcze ze 100 razy go nie przerobię ;) Natomiast na randki zacznę chodzić za miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego dopiero za miesiąc? :) Nie obiecywałam nic, tylko napisałam, że zacznę działać, ale to nie była obietnica. Nie mam zamiaru robić czegokolwiek, dobrze mi tak jak teraz. Będziesz miała na pewno śliczny pokoik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Podczytujesz - to choć tyle dobrze, bo jesteś na bieżąco :) :) :) Szpieguje to chyba Złoty, bo co rusz przybiera jakieś pomarańczowe ubarwienie :P Ale - niech mu będzie - zawsze to jakieś ubarwienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie sądzę, żebym miała okazje spotkać się wcześniej z tymi dwoma panami. A następnych na razie nie chcę poznawać, chociaż jak zwykle odzywają się na profilu. Może na wiosnę zmienisz zdanie ;) To taka pora roku, że nawet w powietrzu czuć zapach miłości :) I wtedy zwykle przychodzi ochota na to, żeby dać sobie kolejną szansę :) Pokoik może i będzie ładny, ale ja będę skończonym bankrutem ;) Ktoś będzie musial mnie zaadoptować ;) Przygarniesz mnie ? ;) Zmykam na skoki :) Lost, zaglądaj tu częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty ich po prostu przyciągasz do siebie. :) Dlatego się odzywają. :) Zaglądam na ile pozwala mi czas, ostatnio rzeczywiście było mnie tu mało, ale byłam zabiegana. :) Miłych wrażeń podczas oglądania skoków. :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przyciagam, bo sie do panów pierwsza nigdy nie odzywam. Chociaż wyjątkiem jest właśnie tych dwóch panów. I o dziwo jeden i drugi się do mnie odezwał ;) Może dlatego, że zagadałam ich w Walentynki ;) Uciekammmmmm:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę, choć Twoja lokalizacja blisko morza - mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam film i wieczorem bede ogladac serial:-) A przy okazji moze pokrece jak teraz mi sie nie uda:-) Obejrzalam tez film sekret - o pozytywnym przyciaganiu rzeczy:-D troche jak bajka:-) Nie wiem czemu ale brzuch mnie boli jakos tak wysoko, a w dolnej czesci mnie nie boli:-( Lost - Ty napisalas dokladnie ze bedziesz sie rozgladac za facetami. I teraz sie tego nie wypieraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe chyba odpoczęłaś :D? Z takim impetem tu wpadłaś :D ;) Star- ja już dzisiaj normę ćwiczeń i kręcenia zrobiłam ;) A ten film Sekret - fajny ? :) Akri - widzę, że Ty jak ja kochasz morze :) Góry są też piękne ale .... nic na mnie nie działa tak łagodząco, jak szum morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - taki dziś spokój ,że aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należał Ci się spokój po intensywnym piątku i sobocie ;) A jutro znowu rano trzeba wstać 😭 Ale na pewno jutro się nie napracuję od 11.00 świętujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama nie wiem czy ladny bo to dokument. Ale mysle ze powinnas obejrzec i wdrozyc w zycie, to, o czym tam mowia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że Mama raczej praktykuje zasady z "Sekretu". :) Popieram, świetny film, książka jeszcze lepsza, troszkę bajka - słusznie, ciekawe czy na 100% działa, mam wrażenie, że tak, albo nie na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star, dziękuję 🌻 Zaraz obejrzę tylko odpiszę do brunecika :) Pisze dalej o spotkaniu :) Zaskoczona jestem w sumie, bo mieszka ode mnie przeszło 100 km . Będę na Nim wypróbowywać metody z filmu ;) Lost - ja jeszcze nie wiem co to za zasady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech - Mamo - 100 km jest do przeżycia, myslałam, że to jakiś odległy kraniec naszego kraju. Ty i bez tych cudownych metod sobie poradzisz, choć może jakiś urok dałoby się rzucić, na któregoś z Panów. Kiedyś jak to było... jakieś lubczyki czy cuś :) E - tam - Twój osobisty urok wystarczy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle jest tak, że jak mi sie ktoś podoba, to ja jemu nie bardzo :)I na odwrót. Teraz już widzę, że facet podoba mi sie bardzo ... i już jest mała trema ;) Dla mnie Akri to 100 ileś km to jest sporo, ale wg Niego to też żadna odległość. Zalecam sobie jednak spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama a ja zrozumialam ze Oni obaj sa z Twojego miasta. Lost - ja ksiazki nie widzialam ale zaraz zaczynam to wprowadzac w swoje zycie:-) Chociaz jeszcze musze z pare razy ten film obejrzec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety :( Jeden mieszkał tutaj, ale od 9 lat siedzi na Zachodzie ... Dokładnie 1000 km od mojego miasta :) Masakra, ale pisze o powrocie, chciaż to pewnie jest, takie palcem po wodzie pisane ;) Zresztą jak na razie i tak ... moje palce chętniej piszą do brunecika :) I to Jego maile powodują mój uśmiech :) To już dużo, a do tego "powalił" mnie uśmiech ze zdjęcia, które zobaczyłam ;) Zaczęłam Star oglądać, ale pewnie zajmie mo to klka dni :) Myślałam, że to jest któtki program :) "Blondynkę" na pr.1 będziecie oglądały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wiem ze jeden facet jest z Niemiec ale myslalam ze brunecik tez jest z Twojego miasta:-) a okazuje sie ze 100km od Ciebie. Ja nie wiem co za blondynka bo nie mam programu a zaden pilot mi nie dziala:-( Ale mam zamiar obejrzec Mala Moskwa. Wiecie ze mnie wszystko boli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starr - tego bólu się domagałaś - to teraz bądź z nim szczęśliwa - wszak to objaw, że coś tam rozruszałaś :P Mamo - tak to już jest - jedni działają na nas, na pierwszy rzut oka, inni niestety nie. Chemia, feromony, czy czort tam wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestm szczesliwa ze mnie boli:-D Tylko zeby zapal nie minal. Jeszcze krecenie nie dzis czeka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w mieście to chyba nie ma wolnych, fajnych panów. Czasami widzę, że zagladają jacyś, ale mają nieaktywne profile. Tak to jest jak się mieszka w małe wiosce ;) Zwykle poznaję mieszkajacych ileś km ode mnie. No i to dla mnie jest jakiś problem . Akri - ja zwykle od razu wiem, kto może mi sie spodobać i nie jest to kwestia fotografii. Coś ulotnego, coś co nawet czasami wyczuwam w literkach. Nie wiem czy to styl pisania, wyobraźnia, szczegół na fotce i zwykle to potem potwierdza sie realnie. Raz sie pomyliłam - super faceta na necie obierałam, w realu porażka . Sta, jak już się wpadnie w trans to potem już brakuje ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche pokrecilam ale malo bo tylko 13min:-( jeszcze z 10 musze ale niepotrzebnie przerwe zrobilam. Synek mnie wołał i musialam isc do Niego. Dobranoc 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj troszkę więcej pokreciłam i postepowałam :) Teraz na "Blondynce" no i na "Dobre i na złe " też. Lepiej się ćwiczy jak coś fajnego leci w tv - a Blondynka zapowiada sie fajnie :) Też sie zbieram z netu ... Obejrzę "Mała Moskwę " i do spania:) Miłego wieczoru i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×