Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

Hey Laleczki :):) Jak się czujecie ?? Franiu ja mogę Ci się ujawnić jeżeli tylko chcesz ;p Ale pogoda jest masakryczna ;( Az się wychodzić nigdzie nie chce ;( Jak się czujecie?? Z tego co czytałam widzę że Wasze maluszki to w świetnej formie są :):) I bardzo dobrze, oby tak dalej:):):) Frania, a który to tydzień ciąży?? Pozdrawiam młode mamusie :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem któłry tydzień :) Właśnie doczytałam jakaś zakręcona dziś jestem :):) Mój Men powiedział że niech się wali i pali w tym miesiącu spłodzi nam się dziecko :):) Za tydzień zaczynamy starania już się doczekać nie mogę ;p Szczerze mówiąc baaaardzo Wam młode mamusie zazdroszcze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 latek mam :) Zawsze mi mówili że na 14 wyglądam ;( Ale z drugiej strony to dobrze =D :) A co do zanikow pamięci to ja w ciąży nie jestem a tez mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej! ;) jak tam sie czuejmy? u mnie piekne sloneczko az sie wstawac chcialo, ale o 14 mam egzamin i tak nie bardzo umiem, ale moze sie przyfarci :P hehe 3majcie mocno kciuki! a teraz lecę cos zjesc, bo mam wilczy apetyt :D wczoraj zamowilam sobie torebeczkę na poprawę humorku :P a jutro mam tez egzamin i moze zalicze jakies centrum handlowe :D nie moge sobie zalowac :D a jak ja juz ogladam ubranka i akcesoria dla dzieci :D mowie Wam szok ;p a wlasnie mialam pytac, jest jakas fajna ksiazka dla mlodych mam? czy po prostu kupowac gazetki dla mamus? bo sesja sie skonczy i czas na lektury mamusiowe :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malwinka ja nie mam żadnej książki i raczej nie kupię, chyba że dopiero jakieś psychologiczne jak reagować na wrzaski itp wszelkie początkowe czynności wyjaśniły mi położne w szkole rodzenia i jak na razie chyba mi starczy :) ja też dziś jadę co centrum ale po specjalne jedzenie weterynaryjne dla kota bo muszę go odchudzić, siedzi z rodzicami na mazurach i go dokarmiają non stop, grubas się zrobił i jest ryzyko cukrzycy :( a jutro o 9:15 mam pks i na tydzień uciekam :) co do zdrowia,,super tylko te skurcze w nocy są okropne ale jeszcze trochę i wszystko minie :) malwinka zdradzę że ostatnia osoba w moich znajomych to emisia :) uciekam na śniadanko, kąpiel i na zakupy. a przy ubrankach można zwariować :) w mothercare są piękne, troszkę czasem drogawe ale nie wszystkie :) ja głównie na allegro kupuję, zresztą na prawdę są ładne porządne niedrogie i do domu dostarczają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że Wam tak humorki dopisują :):) Zauważyłam dziś zakładając spodnie że mi się schudło staje na wagę a tu 5 kg mniej=D Ja się na zakupki wybieram 10 :):) Jak będzie ze mną moj Men ;) On zawsze dobrze doradzi :):) A gdzie jedziesz Frania?? Opuszczasz nas ;( ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę do rodziców na mazury, mamy tam 5 tyś metrów i dom dlatego rodzice tam na emeryturę się wynieśli :) miał mój dziad dojechać do mnie w środę lub w czwartek ale nie może i będę cały tydzień bez niego :( ale za to z moimi zwierzakami :) mój pies i kot oraz około 7 kotów bezpańskich i 2 jeże, całe to towarzystwo u nas się stołuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się zawsze marzył taki mały zwierzyniec..Ale mama się nigdy na to nie zgadzala a teraz nie mam odpowiednich warunkow mieszkaniowych dla takiego licznego towazystwa :) Mam tylko pieska, chomika i kotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim brzuchatkom;):) jak zdrówka? a propo zwierzyńca.. mam tylko psa i papuge.. ale jakbyście kiedyś chciały mieć ptaka w domu to tylko kanarka polecam, a najlepiej to żadnego nie mieć, bo z tą mendą ptaszyną mam siedem światów.. nie da sie jej w ogóole odkryć po nocy, bo szaleje, piszczy aż do bólu głowy..zjeść też nie daje, bo ona też musi to co ja, ale najlepsze jest lusterko.. jak je zobaczy to sie podleca do własnego odbicia..hehehe, śmiechu po uszy.. no ale co tu dużo gadać.. papugi są fajne, ale na chwile :P bo dobrze przedrzeźniają ;) hehe, jestem happy! dziś zapisałam sie do promotora! nareszcie sie udało! :D:D:D a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się całe życie york marzył i mam :):) Za to mojemu facetowi marzy sie wwielki pies który bedzie sie z dziecmi bawił , ale niestety to nie na nasze warunki mieszkaniowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż zrobić, po co sie mają zwierzęta męczyć.. a jak sie czujesz? bo ja marnie przez te upały.. masakra.. nie co że @ to jeszcze mi po Mastodynonie nie przechodzi w ogóle.. i zgrubłam!! ale pocieszam sie,że dobrego ciałka nigdy za wiele, zwłaszcza,że mojemu chłopakowi wcale to nie przeszkadza..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj to zawsze mowi że nawet jakbym się w worek ubrała i ważyla 100 kg i tak bym była dla niego najpiękniejsza . Mhy ciekawe jak bybyło w praktyce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiaaa
Anusiaaa Witam teraz to ja mam problem . wczoraj kochałam się z moim chłopakiem oczyiście rzecz jasna z zabezpieczeniem . Oboje chccieliśmy tego . jak po kazdym stosunku odłozył zużyta prezerwatywę . Potem wypilismy sobie winko we dwoje ja sie upiłam a on zle się poczuł i drzemną się , Boże nie wiem co mi odjebało przez alkohol ale wsadzilam sobie ta gumkę ze spermą w środku do pochwy tak żę sperma weszła do środka nie wiem czy ja przez taką głupote mogę być w cuiąży ???? Prosze o odpowiedz z Góry dziękuje . pS. LAski Nie róbcie tego błędu co ja ;( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie Franka wyjechala to sie tu taka pustka zrobila co u Was laseczki?? Aniusiia woalalbym tego nie komentowac. wiekszosc prezerwatyw jest ze srdkiem pleminkobojczym wiec jak polezala sobie troszke to podejrzewam ze ta sperma byla nieuzyteczna. gartuluje pomyslow przyznam szczerze ze nie slyszalam o czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudududuś-czuje sie ok :) Nawet bardzo hehe Zbliża sie czas starań =D juz doczekac sie nie mogę =D A co do facetów to jak to mowiła moja babcia \\\" wszyscy po tych samych pieniądzach \\\":P Xycze Ci żeby @ nie przyszła ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula22222 -wszystkie sie za starania zabrałyśmy =D heh A co do pomyslowej dziewczynki to gratuluje wyobraźni i rozsądku. Następnym razem zastanow sie co robisz. Wg. mnie nie jestes w ciąży z tych wzglądow o ktorych napisała anula22222 a po drugie plemniki musza znaleśc sie w szyjce macicy (chyba że tak głęboko bylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) Franka wyjechala, to widze forum przycichlo :( co u Was? jak tam przyszle Mamusie i staraczki się czują? :) ja dzis mam wizytę u lekarza ;) wyniki jak na moje oko są ok, ale zobaczymy co powie ;) kocham dlugie weekendy! :) tylko pogoda moglaby byc lepsza, sio chmurki :) a poki co to lece troszke ogarne w pokoiku,a pozniej wezme sie za siebie ;) pora na wmasowanie oliwki w brzuszek ;P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :D powróciłam !!!!! na mazurach było rewelacyjnie choć pogoda była różna, jednego dnia upał a następnego zimnica. Ale odpoczęłam sobie i to bardzo :) kota i psa wycałowałam, bezpańskie nakarmiłam, jeże też się pojawiły i nowy malutki koteczek który dziś wyciągany był z pod maski samochodu bo jeszcze nas się boi i tam się schowa przed nami jak się pakowaliśmy do wyjazdu. trochę mnie słoneczko złapało i piękne plamy pigmentacyjne ciążowe wylazły ale mam to gdzieś, moja alergolog powiedziała żebym się nie przejmowała bo mi to po porodzie zejdzie. Brzuch gigantyczny :D ledwo się ruszam, jeszcze 2 tygodnie i kończę z robieniem paznokci, potem do porodu laba :) w lipcu jeszcze wyskoczę na kilka dni na mazurki i czekam na rozwiązanie :) nie ukrywam że stracha mam co raz większego, ale tłumaczę sobie że od tego się w zasadzie nie umiera, opiekę mam dobrą więc nie mam c się martwić. kończę bo idę spać jak sobie przypomnę co jeszcze chciałam wam napisać do dopiszę :) panience od wsadzanie prezerwatywy gratuluję pomysłu :P ale tak na serio sperma może być nawet przy wejściu do pochwy alby można było zajść w ciążę a nie tylko głęboko choć w czasie stosunku, szczególnie z orgazmem jest łatwiej o wpadkę bo przy orgazmie macica zasysa spermę (info od znajomej-klientki ginekolog)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłop to potrafi jednak dom doprowadzić na skraj meliny ;) od 7 rano jestem na nogach, najpierw wyprawiłam go do pracy (śniadanie, kawa i kanapki :) a potem pranie, rozmrażanie lodówki, gotowane obiadu i umycie ścian i szafek bo mój ukochany tak \"delikatnie\" otwierał zrobiony przeze mnie podpiwek że koreczek mu wybuchł i troszkę zalał kuchnię ;) biedak powiedział że \"przecież sprzątałem\" ale jakiś dziwny traf chciał że miliardy kropek nadal zalega w kuchni i lepi się niemiłosiernie, no ale cóż, ja się pewnie tylko czepiam ;) Tydzień odpoczynku na mazurach a dwa tygodnie doprowadzenie mieszkania do użyteczności :) dobrze że choć z rana usłyszałam na dzień dobry że mnie strasznie kocha i bardzo się cieszy że już wróciłam :D i jak tu się na takiego gniewać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie dziewczyny;) Czy jest możliwość w 14 dniu cyklu ( od miesiączki) by zajść w ciąże? Tzn. okres miałam 24 maja..a kochałam się 6 czerwca. Cykle mam regularne zazwyczaj 32 lub 33 dni. Zaznaczę że miesiączka trwa zawsze 7 dni. Acha jeszcze jedno.. czy jakbym teraz zrobiła test - odczytał by wynik poprawny? - bo jeszcze około tydzień pozostało mi do spodziewanej @ - a z ciekawości nie mogę wytrzymać . Acha.. owulacje miałam najprawdopodobniej 8 czerwca- wtedy śluz wygladał jak \" kurze białko\" i od tamtej pory do dziś mam śluz biały, rzadki- ale taki lepki. A dwa dni temu miałam kłucie z prawej strony brzucha - w okolicy jajników. Wiem że to wrazie czego za wcześnie na objaw- ale od 3 dni częściej chodzę do WC - może sobie wmawiam ciąże i szukam objawów? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem co mam myśleć. Cały czas mam taki nabrzmiały brzuch i te lekkie bóle..cały czas ćmi. NIe wiem co się dzieje.. o 12 poszłam się załatwić i już teraz mi się chcę znów - w dodatku już od rana nic nie piłam.?..hmm..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy lepiej robić w dniu albo po dniu spodziewanej miesiączki, wiele razy to pisałam i napiszę raz jeszcze, mi wyszedł negatywny, jeśli jesteś niecierpliwa to zrób badanie z krwi ale tak czy inaczej lepiej poczekać do lub braku okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×