Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szparaga88

spinning

Polecane posty

Gość ocenipomoz
cześć dziewczyny,czy jeśli poszłaby, na najlżejsze zajecia spinningu i odrzuciłabym kilka kwesti z jedzenia zrzuce do Sylwestra 5-6 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaczek
Wszystkie kobiety pisza tutaj ze spinning to swietna sprawa i ja tez tak mysle!Mam tylko jedno pytanko do was wszystkich jak wy to robicie ze spadacie na wadze?Ja chodze na spinning minium trzy razy w tygodniu od siedmiu miesiecy i nic nie spadlam nawet pol kilo!Wiem ze to dziwne bo mam dietke redukcyjna i i do tego zaczelam teraz sie wspomagac CLA i nadal nic.Ostatni weekend nawet wzielam udzial w spinning maratonie i cale szesc godzinek jezdzilam bylo super.Tak wiec kondycje mam ogromna ale nic po za tym.Napewno bede nadal jezdzic bo to sprawia mi niesamowita frajde a spadek wagi moze w koncu sie pojawi zobaczymy.Pozdrowionka dla wszystkich zakreconych na ytm punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
jejejeje, zapisalam sie w koncu na aerobik, no i na rowery;) ale raczej tylko ten miesiac, bo byla znizka, apozniej nie bedzie mnie juz strac na karnet ze spinningiem, no nic. juz jutro zaczynam, boje sie jak cholera, bo dzis na aerobiku bylo mi mega ciezko, a co bedzie na rowerach?wrocilam normalnie do pkt zera, ale ciesze sie ogromnie, hyhy;) do uslyszenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
hej, spinning nie byl taki zly, troche zmaulalam miejscmai, ale myslalam, ze bedzie gorzej. natomiast na aerobikach to ledow wyrabiam, inny wysilek, inna praca miesni, po prostu moja kondycja spadla maksymalnie, mam zakwasy, jestem zastana. jak to szybko sie wraca do pkt zera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam po dlugiej nieobecnosci:0 wrocilam do systematycznych treningow tzn staram sie codziennie 2 godziny-w tym jedna koniecznie spinningu a druga sztangi,pilates albo step(podobno niezly trening spalajacy) Siwaczek 6 godzin na stojaco?Bardzo mnie ciekawi jak ten maraton wygladal? Ja w poniedzialek przepedalowalam 3 godziny spiniolka pod rzad;)Dalam czaduale to chyba moj max chociaz moze i 4 godzine dalabym rade ale juz sie zajecia w tym dniu skonczyly:PWszystko zalezy od prowadzacej bo we wtorek po 40 min myslalam,ze nie dam rady ale szefowa prowadzila;) Kucharka super,ze wrocilas do cwiczen i do nas:)Macie jesienna promocje?Ile placilas za karnet?:) U nas niestety zdrozal i open kosztuje 140zl ale naprawde warto-fajna atmosfera,super prowadzace az nogi same leca na zajecia:) Pozdrawiam Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKA1234
WITAJCIE JA JUZ 2 MIESIAC SPININGUJE I JESTEM Z SIEBIE DUMNA :) .że nie poddałam sie po pierwszych zajeciach.Chociaż na kazdych zajeciach "przeklinam "kto mnie mnie namówił na takie cięzkie pedałowanie:) Teraz mam wiecej wolnego czasu więc korzystam z uroków zdrowego trybu zycia....:) spinning w poniedziałek ,wtorek ,piltes ,czwartek piłki i teraz wyczaiłam w jednym klubie bieżnie....niestety biegam do 3 klubów..i niestety wszedzie musze dojezdzac ,bo nie ma zjec ,które lubie o 17.00...no cóz..nie damy sie Ale mimo moich ćwiczeń nic nie chudne .....:( a chodzi mi przede wszytskim o uda....może z czasem Pozdrawaim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reja13
Witam! Jako początkująca uczestniczka zajęć ze spinningu chciałam zapytać chyba najbardziej doświadczoną i z najdłuższym stażem - Brzydulę ile udało Ci się spalić tzn. stracić na wadze nie trzymając się diety trenując spinning? Ja planuję chodzić na zajęcia 3x w tygodniu + 2x w tygodniu siłownia. Czy zajęcia 3x w tygodniu pozwolą mi zejść na 8-10kg? Zaznaczam, że trzymam dietę z małymi grzeszkami:) Również jak każdy boję się przyrostu mięśni ud...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALINKA1234 🖐️fajnie,ze sie nie poddajesz:)podziwim szczegolnie za te dojazdy bo ja mam sale doslownie 5 min od domu i na niej wszystkie zajecia:) Co myslisz o pilatesie? reja13 witaj w klubie bicyklowym;) wiesz ja na pocztku bardzo duzo zrzucilam.Wagowo ok.10 kg ale wiecej w centymetrach i chodzilam tylko 3 razy w tyg po godzinie na spinning wiecx mysle,ze szybko zrzucisz swoje kg Jezeli do tego trzymasz diete to sukces murowany:) Bylas juz na zajeciach?Jakie wrazenia?Jaka technike jazdy stosuja u Ciebie instruktorzy? Ja dzisiaj pedalowalam 2 godziny.Mialam zostac na stepie jeszcze ale zabrakolo sily woli;) Pozdrawiam Was kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nie poddaje sie bo chce zwiekszyc kondycję,mam problem ,zeby basen przepłynąć czyli moja kondycja jest zerowa.Poradzcie jak macie kakieś doświadczenia:) Brzydula-pilates ? lubie ale gimnastyczką nigdy nie będę ...:) teraz trafiłam na fajną instruktorkę więc chetnie chodze na ćwiczenia. Dziewczyny trzymajcie sie ,,,ja jeszcze dla zwiększenia kondycji znalazłam bieżenie ,narazie nie było miejsc ale może wkrótce może mi sie uda. pozdrowiebnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletap
hej wam, no to i ja sie podziele wrazeniami :) spinninguje juz od ponad 4 miesiecy, z czego tylko 5 [jak sie uda to 6] razy w tygodniu, od 40 minut do 1,5 godziny nawet :) na poczatku oczywiscie ze bylo trudno, ale teraz to juz uzaleznienie :) nic tak nie poprawia humoru, kondycji jak takie rowerkowanie ;) goraco polecam i juz sie nie moge doczekac jutrzejszego zmeczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaŚwinka
Witam, od ub tygodnia zaczęłam przygodę ze spiningiem. Pierwsze zajęcia - tragedia, najbardziej bolały mnie 4 litery Drugie zajęcia - jeszcze gorzej Trzecie zajęcia - poszłam na Spinning Basic, żeby rozruszać mięśnie i pozbyć się zakwasów;udało mi się przejechać całe zajęcia równo z grupą Czwarte zajęcia (normalne, nie basic) było już super, ani razu nie wymiękłam. No i tak stałam się fanką spiningu. Muszę jeszcze wynaleźć zajęcia na górną część ciała, bo po rozruszanych nogach ewidentnie brak mi ćwiczeń na mięśnie od pasa w górę (po wczorajszym spinningu jedynie odrobinę czuję mięśnie w okolicach bicepsów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina123
Dziewczyny witajcie:) a co to jest ten spinning basic?? czym sie rózni od normalnego spinnigu??? ja od nowego roku sie zawzięłam i chodze juz 2x w tygodniu na rowerki....niestety z pilatesu musiałam zrezygnowaćla ejeszcze sa inne zajęcia... a i wieccie ,ze niestey nic nie chudnę ,wręcz przeciwnie ,wydaje mi się ,ze tyje:( POzdrowienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaŚwinka
Hej Spining Basic to w moim klubie spinning w wersji light - czyli mniej intensywne pedałowanie Bardzo bym chciała schudnąć, ale jeśli się nie uda to trudno - wybiorę dodatkowe zajęcia, ale spinning cenię sobię za ten zastrzyk energii po każdej przepedałowanej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Averien
Witam wszystkich Chodze na spinning od 2 miesiecy i mam pytanie: dzisiaj jedna z instruktorek powiedziala mi ze jazda codziennie od pon do piatku nie jest dobra i powinnam ograniczyc uczeszczanie - a ja poprostu lubie chodzic i fajnie by bylo zeby mi ktos wyjasnil dlaczego ona tak twierdzi. :( zaznaczam przy tym ze oczywiscie tez chce schudnac!!!! a areobiki mnie nudza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja :) lalala
to ja też do Was dopisuje się:) wczoraj na zajęciach myślałam, że zejdę. spociłam się jak świnia. było fajne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej:) Ja nadal pedalkuje a do tego stepuje i pumpuje ale uzaleznilam sie od spinningu:) Codziennie godzinka rowerku Pozdrawiam i czekam na wpisy milosniczek bike:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaŚwinka
Hej hej ja tez pedałuję cały czas tylko rzadziej - 2 razy w tygodniu. Ładnie już schudłam ale niestety tylko dolne części ciała. Góra stoi w miejscu. Kondycję niezłą sobie wyrobiłam. Muszę jeszcze chyba basen sobie dołożyć, aby chudnąć równomiernie. Pozdrawiam miłośników pedałowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama swinka🖐️-a ja schudlam ale wiecej na gorze a dol mam do wymiany od dawna tzn pewnie zlecialo jednakowo bo dol zawsze mialam wiekszy wiec nadal tak zostalo;) moze sie zamienimy?:PA na gore dzialam ze sztangami 2 razy w tyg i fanie mi sie lapki wyrzezbily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina123
witajcie... fajnie ,ze ktoś się odezwał.... ja dalej ide w zaparcie i szukam sposobu na zwiększenie swytrzymałosci... spinning 1x tygodniowo bo trzenba daleko dojechać...,pilates tez raz i basen 1x w tygodniu....i tak od 4 miesięcy i dól do wymiany na lepszy model...bo przede wszystkim ,nie umię trzymać się rygorów diety:) żadnej ...no troszkę ograniczyłam teraz słodycze...moze bedzie lepiej... Buziaki i spinningujemy dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja chodzę na spinning od miesiąca, w sumie jestem osobą szczupłą (46kg, 158cm), moją jedyną zmorą są "boczki" - walczę z nimi od 10 lat i w sumie tylko regularne bieganie powodowało, że zmniejszały się, ale niestety bolało mnie kolano i musiałam zrezygnować. Teraz chodzę na pilates i spinning. Pytanie do Was - czy spinning pomoże mi pozbyć się boczków? wspomagam się również l-karnityną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosdoij
karnitynę możesz sobie darować, szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaksiezniczka
witajcie!!! ja rowniez chce od poniedziałku chodzi na spinning:) chodze na aerobik (tbc step abt) od 3 miesiecy po 2-3 razy w tygodniu, chcialabym schudnąć z moich wielkich ud i tłuszczyku wokół kolan, czy spinning pomoże mi zrzucic centymetry? nie chce gubić na wadze, najwazniejsze jest dla mnie zmniejszyć obwód ud i wychudzić w cm nogi, czy ten rodzaj treningu nie sprawi że uda bedą jeszcze wieksze? tego sie najbardziej boje. Co zrobic by cm spadaly a nie zbijały się nogi w klocki z mięsni? Ile razy w tygodniu powinnam chodzic? czekam na opinie i podpowiedzi doswiadczonych fanek spinningu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiętaMohito
Hej, Jestem tutaj nowa, dlatego przedstawię się Wam. Chodzę na aerobik od trzech lat (z przerwami). Niektóre zajęcia bardzo mnie nudzą (wiele zależ od instruktora i muzyki). O spinningu słyszałam już wiele pozytywnych opinii oraz przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi. Zamierzam wybrać się w najbliższy poniedziałek na spinning. Mam obawy związane z moją kondycją oraz formą zajęć (czy nie będzie nudno?), ale Wasze wypowiedzi trochę dodają mi motywacji. Moje cele: 1. zrzucić 2-3 kg 2. wyszczuplić uda 3. zmniejszyć cellulit Mam nadzieję, że dam radę. Napiszę swoje wrażenia po poniedziałkowych zajęciach. Czy ktoś z osób długo uczęszczających na spinning jeszcze się tutaj wypowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️spiniolki;) Allyyyyy na boczki to chyba lepsze byloby krecenie hula hop albo brzuszki szczegolnie na skosne brzucha:) ja rowniez wspomagam sie l karnityna-ssie 30 min przed treningiem aniaksiezniczka ile razy w tygodniu to nie wiem ale pewnie dobrze byloby ze 3 dni poswiecic na cwiczenia.Oczywiscie nie cale;) Na wyrzezbienie nozek dobrze tez robi step MiętaMohito jest tyle roznych cwiczen aerobowych po to,zeby kazdy wybral cos dla siebie:)ja np dlugo nie moglam sie przekonac do stepu-wiadomo kordynacja,pamiec poszczegolnych elementow w ukladzie Na rower wsiadam i jade.nie musze sie zbytnio skupiac.Rozmyslam o niebieskich migdalach;)Sprobuj i sama ocenisz czy tobie akurat odpowiada ten rodzaj treningu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zamierzam wybrac
i tak sie chcialam zapytac przy okazji (bo i tak sie pewnie dowiem na miejscu ale fajnie by byklo wiedziec wczesniej :P ) czy tam w czasie "jazdy" to sie naciska jakies guziczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiętaMohito
Fajnie, że się ktoś odezwał. Czy mogłybyście dziewczyny napisać mi coś na temat ,,działania antycellulitowego" spinningu? W zasadzie na tym najbardziej mi zależy. No i ile mniej więcej trzeba czekać na widoczne efekty, chodząc 2-3 razy w tygodniu na spinning plus 2 razy na inne zajęcia aerobowe? Wiem, że każdy ma inny organizm, ale napiszcie jakie macie doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zamierzam wybracu nas w rowerkach nie ma zadnych przyciskow;)jest tylko gała do krecenia oporu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiętaMohito -u mnie chyba juz po 2 miesiacach bylo widac efekty:)jedrniejsze cialo i smuklejsze nogi chociaz idealnych nie mam:P ale za to jaka pojemnosc pluc:0co przy mojej astmie tylko na plus niedawno odkrylam zumbe:)i sie zakochalam w tym treningu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiętaMohito
Oj, nie - Zumba zdecydowanie nie jest dla mnie. Za wolna i za bardzo ,,ludowa", chociaż może trafiłam akurat na taką prowadzącą (Merkury Fitness Park). Ale latino jest fajne - chociaż też zależy od prowadzącej. Wracając do tematu spinningu - 2 miesiące brzmią sensownie. Jutro moja pierwsza przygoda ze spinningiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×