Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szparaga88

spinning

Polecane posty

tez lubie-buty to podstawa:)warto zainwestowac:)ja swoje mam 1,5 roku i jestem zadowolona poprzednie zwykle adidasy pekly na pol w podeszwie Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaMarlena
Genialny sposób treningu, zajęcia w grupie stanowią ogromną motywację, a sam sposób przeprowadzania zajęć sprawia, że wychodzę zmęczona ale i szczęśliwa. Wzięłam jakiś czas temu w maratonie i dotrzymałam do końca mimo 3 morderczych godzin :) Warto, zależy dużo od samego instruktora, ale akurat dobrze trafiłam i nie zmieniam klubu ani zajęć :) Relacja z maratonu u mnie w klubie: http://www.youtube.com/watch?v=iiFeyKkQuRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euralka
Ja jestem jeszcze za cienka na maraton, ale może kiedyś. Nasz instruktor mówił że kolejny duży maraton ma być w kopalni w Wieliczce, Wyobrażacie sobie to: pod ziemią, muza, pochodnie. To musi być przeżycie. No cóż ja jestem po 6 spiningu i już mnie wzięło. Mimo że mam mnóstwo zajęć praca, dom i szkoła, nie mogę doczekać się kolejnego treningu. I kurcze dość droga to pasja, ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euralka
Droga ponieważ jedno wejście na spinning w moim klubie kosztuje 16 zł. Więc jak chce się 3 razy w tygodniu chodzić to miesięcznie prawie 200 się uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaMarlena
Duuużo! W większości fitness klubów np w Warszawie nie zapłacisz tyle mając karnet OPEN na fitness, siłownie i SPA. Ja mam właśnie taki OPEN i chodzę na co tylko mam ochotę i siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euralka
U nas karnet open kosztuje 190 zł, tak więc też jak widzisz nie jest tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaMarlena
W sumie w karnecie OPEN ma się wszystko czego się zapragnie i to wcale nie za takie duże pieniądze, na pewno wychodzi taniej i wygodniej niż jednorazowe wejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinning jest wyjątkowo skuteczny! Bardzo go lubiłam, udało mi się schudnąć ok 12 kg w ciągu 3-4 miesięcy. Ważne jest jednak aby poprawnie wykonywać "pozycje". Trzymam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa z sarajewa
Cześć dziewczyny:) Dziś w południe, gdy nie czułam już tyłka po 5 godzinach siedzenia za biurkiem pomyślałam DOŚĆ, muszę coś ze sobą zrobić! jestem za młoda na to by tak bezkarnie wiotczeć i dyszeć przy wchodzeniu po schodach. szybkie odwiedziny na stronach www pobliskich siłowni i o 21:30 siedziałam już na rowerku. Powiem szczerze, że o spinningu raz gdzieś kiedyś słyszałam, resztę dowiedziałam się czytając Wasze wpisy po pracy i postanowiłam ze trzeba kuć żelazo póki gorące, bo ja już znam te moje "Od poniedziałku..." obawiałam się ze wymiękne na starcie, skompromituje si e przed grupą i wyjdę z płączem ale dałam radę i jestem z siebie dumna :) dodam ze sportów nie uprawiam żadnych więc kondycja na poziomie "0" ale mój upór nie pozwolił mi się poddać :) zmęczna ale szczęśliwa i o ile jutro nie będę się czołgać od zakwasów z pewnością się wybiorę na kolejny maraton :) Instriktorka super, muzyka daje kopa :) mam nadzieje ze szybko się wciągnę i za jakiś czas będę mogła sie pochwalić ze dzięki spinningowi pożegnałam się z celką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam kilka razy ale bolaly mnie nogi po jezdzie, stosowalam veno spray taka piankę łagodzącą ból i chłodzącą (ta przynajmniej przyjemnie pachnie), czy macie takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiętaMojito
To chyba normalne, że nogi bolą (zakwasy, stopy od nieodpowiednich butów). Ale z czasem to powinno minąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaMarlena
Obuwie do spinningu albo z twardą podeszwą to podstawa :) Zakwasy same miną, a warto popedałować, bo efekt jest niesamowity zwłaszcza, że zajęcia grupowe działają bardziej mobilizująco niż samotna jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak buty do podstawa:)jak sie dlugo i systematycznie zamierza chodzic na treningi to warto zainwestowac w SPD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milee
Witam wszystkie Fanki spinningu:) moja przygoda ze spinningiem zaczęła się wczoraj :) Pierwsze zajęcia ciężko, ale dałam rade:) Dziś ledwo chodzę ;) Ale super sprawa i czuje, że to zajęcia dla mnie :) Nie ma jak się dobrze sponiewierać;) Mam nadzieje, że będzie to długi i owocny romans :) Buziaki dla wszystkich Spinningo-Maniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyyyaria
witam serdecznie chodze na spina od roku i zakochałam sie w tym sporcie zrzuciłam dzieki temu 10 kg :) mam pytanie czy ktoś słyszał o jakimś najbliższym maratonie bo z chęcią bym się wybrała. Polecam wszystkim ten sport poprawia humor, spala nasze jedzeniowe grzeszki, i w ogóle jest suuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaspinningfanka
ja zaczęłam wczoraj swoja przygodę ze sponningiem. Zaczęłam od treningu dla średnio zaawansowanych, bo dla zaawansowanych na pewno nie dałabym rady. Dzisiaj to co czuje to masakra, nogi mnie bolą, ale najbardziej tyłek od siodełka. Na pewno jeszcze pójdę na trening, żeby przekonac sie czy rzeczywiście mozna schudnąć i spalic zbędne kalorie. Czytałam dużo dobrego o spinningu i chciałabym się przekonać czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emgie20
Dołączam! We wtorek miałam pierwsze zajęcia spinningu dzisiaj mialy byc drugie ale odwołane za to zapisałam się na jutro na 20. Ciężko było się wybrać bo kupiłam karnet prawie 2 msce temu i tak lezal a ja z niego nie korzystałam;/ pieniądze się marnowały, ja dalej tyłam ! o zgrozo! 149 zl miesięcznie za karnet open. Przeczytałam cały wątek z ciekowością i z jednej strony się przeraziłam dlatego ,,że wiele dziewczyn wypowiadało sie ze po tylu miesiącach waga ni drgneła . Hmmm miała bym odpowiedzi na te " dlaczego nie shcudłam a chodze od poł roku codziennie!" ale jednak w psychice mojej troszkę zmalał zapał przez te posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emgie20
piszee sama do siebie bo nikogo tu nie ma ;D po drugich zajeciach jestem pelna optymizmu dzisiaj bylo w kosc ale ani razu nie usiadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milee
No ja też jakoś nie chudnę od tego.... Jest to jakiś wysiłek, całkiem fajny, ale bez spektakularnych efektów :( Po miesiącu... nic mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja od lipca chodzę na indoor cycling a od miesiąca na spinning i super sprawa instruktorka namawia mnie żebym i ja skończyła kurs ale na razie myślę tylko nad tym powiedźcie mi jakie buty kupić najlepiej ja mam specjalne do fitnessu mają grubsze podeszwę ale widziałam że niektórzy mają takie specjalne z wpięciem do pedałów czy one są dobre ile kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak często chodzicie na spinning? Jakbym chodziła raz w tygodniu to nie będzie za rzadko, tzn. organizmowi będzie ciężko i co tydzień będę miec zakwasy? Czy 1 raz w tyg. będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem codziennie na spinningu:)raz w tygodniu moze byc za rzadko cos innego jeszcze trenujesz poza spinningiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę minimum 3 razy w tygodniu, ale zdarza się, że 4-5. Jeżdżę od ponad roku, po 6 miesiącach kupiłam buty sidi z spd i dopiero wtedy zaczęłam jeździć. Polecam każdemu, niezależnie od wieku i kondycji, początki są trudne, ale po kliku miesiącach to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×